36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #29663
    Ilyen rövid idő alatt nem tudom eldönteni, gameplay teszteléshez több meccs kell, de talán változatosabb lett, persze lehet, hogy csak Placebo
  • Firerock
    #29662
    és azóta próbáltad?
    jobb?
  • Breki33
    #29661
    Újabb panorámaképek :)

    Delle Alpi 1

    Delle Alpi 2

    Delle Alpi 3

    Delle Alpi 4
  • Breki33
    #29660
    akiknek laggol két megoldási lehetőség

    Első lehetőség ATI kártyásoknak

    ATI Catalyst 10.10 fixed all stuttering problem!

    Yes , is true! Finally i can enjoy FIFA 11 100% full 60 fps (YES, goal celebrations, goal replays, player change and best plays fixed too)

    Three easy steps (Forget any solution posted here before, yes, rna.ini included)

    1. Get the new catalyst 10.10 drivers from guru3d, install

    2. On FIFA 11 Game setting turn all at maximum, just turn OFF antialing option only.

    3. Open Catalyst control panel, go to Graphics > 3D > All. And the only option you must modify is the first one (SMOOTHVISION HD:Anti-aliasing) and turn OFF "Application Config" and put the value to 4x and "Box" in filter.

    No more no less.

    4. Run the game.

    Enjoy FIFA 11 100% smoothtly

    Sorry for my english

    Post your results.

    És ez a másik

    Game Booster

    http://www.iobit.com/gamebooster.html



  • Breki33
    #29659
    természetesen felül kell írni, írják is, hogy mentsük el az eredeti file-kat
  • Firerock
    #29658
    külön fut vagy felül kell írni fájlokat?
  • Breki33
    #29657
    Most tesztelem ennyi idő alatt nincs még vélemény

    a fórumában ilyen véleményeket írnak

    "More Stuff i found about the Gameplay.

    The Gameplay is so dynamic now, there are different types of stratiges applied, its not repetitve.

    The goals are different now, some times its long shots goals, some vollies, some strong finishing, some headers, and tight angles, its not like before when you just break thier high line defence and shot a slow shoot that easily goes to net every time.

    Now those slow low shots doesnt work anymore.

    This Patch is already a Bomb. Its way more enjoyible, you see new stuff alot."
  • [HUN]FaTaL
    #29656
    És egyáltalán jobb a gameplay konzolon? Úgytudom megoszlanak a vélemények erről, de szívesen venném a véleményed. :)
  • Breki33
    #29655
    Oda van írva

    Fifa 2011-es konzolos gameplay Fifa 2011 PC-re
  • BaziJoe
    #29654
    Ez mi??? ha szabad kérdezni???
  • mikiking
    #29653
    Hát erre kivancsi lennék
  • BaziJoe
    #29652
    Sziasztok ezt a külön cselgombot nem lehet valahogy ki iktatni??? Nem értem minek bele régen elég volt csak a jobb analóg kart mozgatni a cselezéshez. Ja és az eredmény jelzőt nem lehet valahogy arrébb rakni mert nekem tuságosan középen van.
  • Breki33
    #29651


    This guy even added 360° Fight For Possession feature from the console. And it works!!!

    Outstanding!

    FIFA 11 PS3/XBox360 Gameplay Patch for FIFA 11 PC
    Version Beta 1.0 - Hybrid Gameplay by Doctor+ Productions
    New feature of FIFA 11 PS3 now added on FIFA 11 PC! Gameplay and AI totally improved!!!! Ball phisics really improved!! New gameplay dinamics activated now! New kick-off! Stamina & fatigue more visible! Shooting accuracy and type of shots, tackling, slow pace, dribble are all improved! All best players was involved a lot, with best teams!
    Gameplay time & game is a real match! You put in field the players more in shape, exploits the speed with prudence and aim well when shots, this is true soccer! ..for all of the remainder can do all what want!
    360° Fight For Possession (Feature succesfully added)
    True freedom in man-to-man interactions, transforming physical play from individual lateral jostling to full 360° collisions involving multiple players.
    Personality Plus (Feature added on 40%)
    Personality + sees a footballer’s performance on the pitch mirrored authentically in game, differentiated and replicated for every player’s skill-set. New body types and player models will further help identify players. Personality+ at every position on the pitch reinvents how players look, and perform – on and off the ball.
    Pro Passing (Feature added on 40%)
    A new passing system where pass accuracy is determined by a gamer’s ability on the control pad, and player skill, situation and urgency on the pitch. Poor decisions or over/under striking the ball will mean error-prone outcomes. New types of passes such as swerve passes will enable players to make a safer and more effective play.

    http://doctorfidel.wordpress.com/2010/10/18/fifa-11-ps3-gameplay-patch-for-fifa-11-pc-hybrid-gameplay-by-doctor-productions/
  • Breki33
    #29650
    Ha a grafikára gondolsz az a patchem ha a panoráma képre akkol kell egy barátnő dual monitorral :)

    "My girlfriend let me borrow her computer xD she has a dual monitor but if you happen to have a second monitor around let me know and I will be happy to help you "
  • Breki33
    #29649
  • webibebi
    #29648
    sziasztok! az volna a kérdésem h eddig nem akadozott a játék most meg mint az állat a hétvégén csináltam win reinstallt de nem változott semmit. olvastam olyan az intel procikkal szokott lenni vmi gond ez igaz? válaszotokat előre is köszi
  • Gabinnyo
    #29647
    Breki, ilyet valahogy lehet csinálni? vagy van rá valami patch? google sajnos nem segített...

    Köszi a választ

    Béke
    Gabinnyo
  • Rossi1
    #29646
    Igen erre is.
    De igazából arra lennék kíváncsi, hogy fix pályán meg a labda vagy lövés után még csavarhatom mint mondjuk a PES-ben. Úgy vettem észre, hogy ha a lövést manual-ra allítom akkor lehet csavarni,de az annyira érzékenyre sikerült, hogy szerintem úgy lehetetlen normálisan játszani.
    Ha viszont Assisted vagy Semi-re rakom akkor szerintem fix. Na erre lennék kíváncsi.:)
  • BaziJoe
    #29645
    Bocs ezt én is tudom. De nem így értettem.
  • daver88
    #29644


  • BaziJoe
    #29643
    Nem tudom ki a gazdája ennek a Forumnak de jó volna ha aktualizálná a fenti képen lévő adatokat mert ez 2 éve elavult.
    Vagy akkor meg kellszuntetni és nyitni egy ujjat!!!!!!!
  • Effe88
    #29642
    Mindegy akkor el kell őket adni mielőtt lejárna a szerződésük
    Senki sem pótolhatatlan
  • IXEMGabeo
    #29641
    nálam is ez probléma...volt h mindent maxra toltam 15% os prémium minden 1 évnél és nem fogadják el:D
  • Breki33
    #29640
    Nemsemmi képek, Panorama kamera :D

    klikk1

    klikk2
  • Breki33
    #29639
    Ilyesmire gondolsz?



    Ez finesse shot vagy lehet chip shot gondolom ezt akartad írni :)
  • Effe88
    #29638
    Miért nem fogadják el a szerződés hosszabítást a játékosok???Tárgyaló 10es szintre felfejlesztve de így sem megy bár mennyit kínálok.
    Így kénytelen vagyok a téli átigazolási időszakban eladni Gerrardot mert már csak 4 hónapja van a szerződéséből:S:S
  • elite
    #29637
    Hali!
    A saját zenékkel kapcsolatban lenne gondom. Megcsináltam a video alapján, kicseréltem az első pár számot sajátra, be is adja néha az egyiket, de miután saját szám lemegy, nem játszik több zenét. A gyári zenék után átlép egy következőre, de saját szám után nem. Ilyet tapasztalt valaki?
  • Rossi1
    #29636
    Hello!

    Lovessel kapcsolatban, ti tudjatok iranyitani a lovest(csavarni)? Hasonlo keppen mint PES-ben.

    Mert nekem ugy tunik, hogy vagy erobol lovom, vagy Feint shot de mindekettonel elore meghatarozott palyat ir le a labda. Manual shot-al lehet jobb, de ott meg annyiora erzekeny, hogy szerintem lehetetlen tavolrol loni.
  • iownuall
    #29635
    Ha vlkinek van origije és van kedve online tolni majd párat, vegyen fel friendsbe:

    FUTUREEE
  • nukerke
    #29634
    Hmm talán Dokumentumok FIFA 11 ? x:\Users\username\Documents\FIFA 11
  • Breki33
    #29633
    már pontosan nem emléxem, de szerintem nekem mindkettő volt
    és ilyen lett

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=29380

  • Firerock
    #29632
    és hova kell másolni?
    mert én azt a mappát bemásoltam,az nem írt felül semmit,de azt az 1 filet is az felülírt valami de nem látok semmi változást
  • Breki33
    #29631
  • Armisael
    #29630
    Még egy technikai kérdésem lenne :P A Menedzsermód profilomat/mentését hol találom a Win7 alatt?
  • Breki33
    #29629
    #29612-ben a link gondolom ugyanaz mint amit akkor megadtunk
  • Jossua
    #29628
    mindent bemásoltam már igy jo momentán én nem látok változást.. vagy át kell állitani vhol ?
  • gyonax
    #29627
    Nem tudom. Nekem működik. Biztos jó helyre másoltad? Úgy kell, hogy a data0.bh fájlt felülírd.
  • Breki33
    #29626
  • Jossua
    #29625
    mi ez a szar bemásoltam a ultra high LOD 3D lévö filékat és a játék nem indul el hanem ,,hibát észlel és leáll,, ....
  • gyonax
    #29624
    Van benne az is. Ultra low-tól egészen Ultra high-ig