36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • precision
    #29905
    THX!

    ez már működik faszán :)
  • djattys
    #29904
    Valaki tudna segíteni??????? Szeretnék a Fifa 09-ben online játszani...csak ne mtudom hogy hogy kell...aki megtudná nekem mondani az legyen oly kedves és írjon pü-t. köszönöm előre is!
  • Breki33
    #29903
    ja most nézem, hogy erre írtad

    ez nem grafikai patch ez portugál kommentátor patch
  • Breki33
    #29902
    LOD settings benne van a nevében
    volt már róla szó korábban is, de akkor újra

    LOD: Level of Detail Settings

    This download includes different settings which makes it possible to increase the level of detail (LOD) of the players in the graphic of FIFA 11.

    To get an impression I ll tell you some facts and numbers: In FIFA 11 there are 3 different level of detail: Close Camera-Cinematic Replays of players get the value 1,0. The value for the medium range camera is 0,5 and the value for long range cameras is only 0,15.

    This download includes different configuration files with different values:

    All users who own a high-end PC and have set the highest resolution with all details should try the highest setting Ultra High LOD 3D Grass to increase the level of detail. Here the LOD has the value 100,0 for all cameras!

    But this patch might also be useful for players who have a low resolution and low details and FIFA 11 is still stuttering: the Very Low LOD setting decreases the LOD values.

    These level of details are included:

    # Very Low LOD (performance) [1.0 | 0.25 | 0.15]
    # Original EA (Restore) [1.0 | 0.5 | 0.15]
    # Performance LOD [90.0 | 50.0 | 25.0]
    # High LOD [100.0 | 100.0 | 100.0]
    # Ultra High LOD 3D Grass [100.0 | 100.0 | 100.0]

    És az új változat leírása:

    FIFA11 Magic LOD Setting created by napoli1890.

    SETTING UP LOD FILE
    1. Select the FIFA11 "Game" path by clicking on "Browse" Button.
    2. Select your FIFA11 versione (1.0.0 if it is the original FIFA11 without EA patch).
    3. Click on "Set .bh for LOD" only if it is the first time you install the LOD.
    3. Select your preferred setting by clicking on the corresponding LOD Button (to restore the original EA LOD setting, click on Restore EA.
    4. DONE! Nothing else to do.


    data0.bh TOOLS
    You can Restore or Set the data0.bh by clicking on "Restore Original" or "Set .bh for LOD". Before this you must select your FIFA11 version by clicking on the radio button corrisponding to your version.


    RELEASE NOTES v1.3 (4th Nov. 2010):
    - Correct bug of file in "lua" folder. Wrong file name for some settings.lua (Thanks to SimonKing82 of FifaMania Forum).
    - General improvement to source code.

    RELEASE NOTES V1.2 (3rd Nov. 2010):
    - Add "Language" in "File" men¢.
    - Italian Language is now available. Select it from "File"->"Language" men¢.
    - "..." button is now know as "Browse".

    RELEASE NOTES v1.1 (1st Nov. 2010):
    - Add all features to "?" men¢.
    - Add "About" to "?" Men¢ that show you credits and version info about the Application.
    - Add "Open Read Me" to "?" men¢ that opens this Read Me file.
    - Add FULL compatibility with all version of FIFA11 (Original version and EA Patch 1.0.1 version)
    - Add Restore Original for data0.bh File.


    WARNING:
    Do Not delete, edit or rename the "DataFile" folder and its contents. The folder and its contents are ESSENTIAL for the proper functioning of the program.


    CREDITS
    Special thanks to Elios for some .bh files.


    BUG REPORTING AND CONTACTS
    To report a bug please contact me at [email protected] or on the fifamania.it forum.
  • Firerock
    #29901
    ez valami grafikai patch?
    nekem nem így néz ki pedig full grafikán van
  • Effe88
    #29900
    Az aréna kapus "gondra" nem tudsz vmi megoldást??? (Ne csak mindig Cech legyen a kapus)
  • Kovács Erix
    #29899
    Már orvosoltam a problémát..:)
    Márcsak annyit szeretnék kérdezni hogy 3 megés nettel nem lehet játszani neten keresztűl?
    Mert lagol elégé szépen:S
    Valahogy meglehet csinálni hogy lehessen?
  • Breki33
    #29898
    new version of Magic lod setting:

  • Breki33
    #29897
  • Breki33
    #29896
    igen #29728-ben írtam

    teljesen jól működik így
  • gplord
    #29895
    sziasztok!

    valaki tudja már hogyan lehet az automata mentést kikapcsolni?
    köszönöm!
  • precision
    #29894
    ezzel a bh -val meg sem indul a játék :) feladatkezelőben figyelem, hogy fifa.exe megindul, de ki is lép utána egyből... nincs fekete képernyő+homokóra, nincs semmi :)
  • Mayorpapa
    #29893
    sziasztok! segíthetne valaki nekem: PC, billen játszok, de még nem jöttem rá hogy hogyan (mivel) kell leszorítani a lövéseket, hogy 10-ből 9-szer ne méterekkel fölé menjen...hiába nyomom le picit a lövés bill-t, akkor is durván fölé lövi (ha meg túl gyengén, akkor a kapus kezébe) előre is köszi!
  • Breki33
    #29892
    mivel nekem egyből jó volt ultra hig-on majd két hónapja nem is foglalkoztam vele

    próbáld ki ezzel a bh-val

    http://www.multiupload.com/QHAH7HIJ23

    az ini kameraállításhoz, nyelvhez, indulási dolgokhoz kell, nem gond ha nincs
    ha simán se megy nem érdemes ezeket beraknod
  • precision
    #29891
    hivatalos patch fent van igen

    próbáltam amit írtak a #29868 -ban, így már elindul a játék 2x 5 indításból :)

    a LOD -ra viszont nem tudsz megoldást? vagy, hogy miért nincs olyan ini file -om mint neked? azt vmelyik patch/mod rakta oda neked, vagy nálam van szarul feltelepülve a játék, és azért nincs olyan file -om?
  • [HUN]FaTaL
    #29890
    "és ezt írja ki "

    mit is?
  • Breki33
    #29889
    akkor ne, a hivatalos patchet felraktad?

    #29868-et is kipróbáltad?
  • Kovács Erix
    #29888
    Valaki pls
    #29882
  • precision
    #29887
    jahogy RNA.INI és nem MA.INI :D

    amúgy ilyenem sincs... hozzam létre v. mi?
  • Breki33
    #29886
    nálam itt van

    EA Sports\FIFA 11\Game\rna.ini
  • precision
    #29885
    ma.ini? azt merre találom? :)
  • Breki33
    #29884
    igen ezért írtam, hogy nálad van a bibi

    ma.ini-ben mi van?
  • precision
    #29883
    hát sajnos ezzel is ugyanaz a helyzet... :)
    akármelyik lod -ot próbálom, ugyanaz a fekete képernyő és homokóra

    amúgy nekem is ugyanez az exe -m volt, bitre pontosan megegyezett a mérete, szal nem ez a gond
  • Kovács Erix
    #29882
    Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj?
    raknám fel a Fifa07-et a cd kulcsot már beírtam utána mentem a tovább-ra és ezt írja ki pedig fel van telepítve a direct x!
    Köszönöm a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #29881
    Ez engem is érdekelne, ez még nem is akkora hiba mint mikor a meccsek előtti arénánál véd :D
  • Effe88
    #29880
    Az aréna módban a kapust nem lehet változtani???Mert unaémas már hogy Cech véd állandóan.
  • precision
    #29879
    köszi szépen, holnap kipróbálom
  • Breki33
    #29878
    csuklószorító lol

    egyenlőre inkább ilyenek vannak






    ezt várom még, hogy kijöjjön

  • Breki33
    #29877
    mai.ini-m

    persze ez így csak azoknak jó akik szintén használják a kommentátorokat is

    http://tinypaste.com/a391c4
  • Breki33
    #29876
    akkor nálad van a bibi nekem ezzel az exe-vel full LOD-on, texmodos tpf-ekkel több hozzárakott kommentárral pl mexikói, spanyol, olasz angol stb teljesen jól működik




    Az exe linkje

    http://www.multiupload.com/6BG35SOO1Y

    Patchek is simán felmentek!


  • szabii98
    #29875
    Légy profiban lehet szerkeszteni a profil kinézetét?És vannak már cuccok a játékhoz?(pl nike csuklószorító stb...)
  • palinho96
    #29874
    Letörlöd... a Dokumentumok nál kitörlödf a Fifa 11 mappát! max az iniket őrzöd meg!
    Után a Programfilse ban az Ea sports mappában a Fifa 11 mappát törlöd..
    után rakd fel..!!!!!!
    100%-os!!!
  • precision
    #29873
    próbáltam a legszarabb ini -vel is :) ugyanaz a helyzet

    de már újratelepítettem azóta a fifa -t 2x is, és LOD nélkül is kifagy a fifa.exe az intro -nál
  • Laci82
    #29872
    Na ezért jó a FIFA 11 Bolti Edition
  • Breki33
    #29871
    hát lehet másik ini-t kéne berakni nem a legjobbat :P

    komolyan ha nem ilyen egyszerű lenne telepíteni azt hinném nem jól rakjátok fel
  • palinho96
    #29870
    nálam nem meg.... mikor beadná, h. nyomj starot akkor kifagy .. :S
  • Breki33
    #29869
    nálam simán megy XP-n a full LOD-al, de az pont azért jó mert több változat van különböző hardverhez

    a patch is simán felment rá sőt a patch javítása is egyáltalán nem kellett újrarakni
  • palinho96
    #29868
    nekem is pont így van... figyi prábáld meg ezt!
    1.) Töröld Le!
    2.) A Dokumentumokban a filekoat is töröld!
    3.) Felrakod!
    4.) Közvetlen felrakás uátn az 1.01-es patch-et felrakod...
    5.) NE MODOLD... Főleg a LOD-dal ne!!!!! (mert kifagy)

    rem tudtam segíteni!
  • precision
    #29867
    1 joy és 1 billentyűzet van csak bedugva
  • [HUN]FaTaL
    #29866
    Hány joy van bedugva?:D Mert nekem ha 3 akkor rögtön kilép a játék (javíthatnák már, hogy ne kelljen a botkormányt vagy a kormányt kihúzkodni ha játszani akarok).