36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #29946
    azóta már sokféle új gyepet készítettem ezek itt találhatóak képekkel, hogy a játékban hogy néz ki

    http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164195&page=4

    De pl az ilyenek miatt mostanában inkább pes-el nyomtam

  • Breki33
    #29945
    A füveim pedig

    #29526-#29527

    Aki csak már kész patchet akar berakni nagyon egyszerű

    texmod letölt elindít

    válasszuk ki az adott játék .exe-jét (labda ikon)
    válasszuk ki a tpf-fájlokat (lépen látható)
    Nyomjunk 'Run'-t (futtatás) és a játék elindul.



    ÉS KÉSZ :C :DD

    Ha vki mást is be akar rakni akkor a tutorial alapján tud készíteni saját tpf-et
    arra figyelni kell, hogy a a tpf-be rakott kép neve pontos legyen

    pl ilyesmi (logging modeval kiszedett eredeti kép neve)
    FIFA.EXE_0x465EDCFF.png

  • Breki33
    #29944
    ja a kamera és fű kimaradt

    előbbinél én a hybrid patch miatti cserélgetések miatt én nem variálgatok berakom ezt az rna.ini-be és kész

    //SERIALIZE=1

    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_BROADCAST =0.06
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_TELE =0.06
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC_V2 =0.05
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC =0.05
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_END_TO_END =0.05
  • Breki33
    #29943
    #29832
  • Breki33
    #29942
    ilyenek vannak









    teljes packról nem tudok, van még a hibrig gameplay-os patch illetve ez





    http://hotfile.com/dl/79129249/196f3f5/FIFA11ATPATCH.rar.html
  • Gubo79
    #29941
    Breki, korábban ezt írtad:
    "nálam simán megy XP-n a full LOD-al, de az pont azért jó mert több változat van különböző hardverhez

    a patch is simán felment rá sőt a patch javítása is egyáltalán nem kellett újrarakni"

    Én csak a patch-ről tudtam, már annak is van javítása?? Honnan lehet letölteni??

  • Gubo79
    #29940
    Kössz, Breki! Nagyon kimerítő volt a válaszod (mondjuk, a fórumot olvasva látszik is, hogy a többi fórumozó sokat köszönhet neked), amint lesz rá lehetőségem, kipróbálom, amit írtál!
    Apropó: honnan lehetne letölteni a gyepszőnyeg-modot, amit fabrikáltál? És a LOD-on kívül van még más mód is a játékhoz? szívesen kipróbálnék párat...
    Ja, láttam, hogy van vmi kamera-mod is, de leírást nem értem: azt az 5féle kamera-beállítást írja,ami alapból is van - akkor mit változtat az alaphoz képest??
  • djattys
    #29939
    már néztem én is de sajnos nem értek az ilyenekhez...nem vagyok egy "gépzseni"... és épp ezért kérem a segítségeteket hogy megtudjam csinálni a Fifa 09-et hogy online is tudjak játszani... már létrehoztam az ea fiókomat is meg minden beírtam a cd kulcsot de arra várhatok egy évet is...:)
  • Breki33
    #29938
    1. Chip shot
    a korábban berakott youtubes videókban részletesen benne van



    4. Nekem magyar fifa van, de az új kommentátorok berakása miatt a menü angol lett
    most viszont megcsináltam újra magyarra, de ez a sokaknak működött szerintem inkább úgy van, hogy sokaknak nem működött

    Szerintem nem jól lett megírva leírom nálam, hogy lett jó
    mivel nekem több új kommentár is benne van nem biztos, hogy nálad pont így lesz jó, de lehet ez alapján sikerül

    1. telepítsd a magyar feliratot egy külön könyvtárba

    egy ilyet kapsz

    Game\
    Uninstal.exe
    rna.ini
    GDFBinary.hu.dll

    ebből csak a game könyvtárban lévő file kell semmi más illetve majd egy rna.ini is, de nem ez (emiatt akad ki azt hiszem)

    a könyvtárban lévő locale.big-et másold ide (lehet eltérő ha máshová telepítetted ez esetben keress rá hol van pontosan)
    \EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc\locale.big

    az eredetileg ott lévőt előtte szerintem mentsd el átnevezéssel.

    létre kell hozni egy rna.ini-t a game könyvtárba vagy a letöltöttet átírni

    nálam mot így van és ezzel működik (az AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_ rész neked nem kell hacsak nincsenek meg ezek a kommentárok neked is)

    [LOCALE]
    SKU=EU_EnFrDeItRu
    USE_LANGUAGE_SELECT = 1
    PUBLISHING_REGION = EU
    DEFAULT_LANGUAGE = eng,us
    AVAILABLE_LANG_1 = eng,us
    AVAILABLE_LANG_2 = fre,fr
    AVAILABLE_LANG_3 = ger,de
    AVAILABLE_LANG_4 = ita,it
    AVAILABLE_LANG_5 = rus,ru
    AVAILABLE_LANG_6 = hun,hu
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_1 = eng,us
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_2 = fre,fr
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_3 = ger,de
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_4 = ita,it
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_5 = rus,ru
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_6 = spa,es
    SLUS = EA203101A0X11

    most ez a rész ami nálad nem biztos, hogy működni fog ha más változatod van

    itt egy másik példa olyanra aki német nyelvet használ és lengyel kommentárt

    open rna.ini and modify:

    //-------------------------------------------
    SKIP_BOOTFLOW=0

    [LOCALE]

    USE_LANGUAGE_SELECT = 0
    PUBLISHING_REGION = EU
    DEFAULT_LANGUAGE = ger,de
    AVAILABLE_LANG_1 = eng,us
    AVAILABLE_LANG_2 = fre,fr
    AVAILABLE_LANG_3 = ita,it
    AVAILABLE_LANG_4 = ger,de
    AVAILABLE_LANG_5 = spa,es
    AVAILABLE_LANG_6 = cze,cz
    AVAILABLE_LANG_7 = hun,hu
    AVAILABLE_LANG_8 = pol,pl
    AVAILABLE_LANG_9 = rus,ru
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_3 = pol,pl
    SLUS = EA203101A0X11
    //-------------------------------------------
  • Gubo79
    #29937
    Huu, kössz a gyors válaszokat! A 11-es rúgásokat, meg az átemelést majd gyakorlom!
    Oké, hogy a csapat-taktikát hol tudom beállítani, de meccs közben hogy kellene alkalmazni? Vagy játék közben ezt nem lehet variálni?
    Sajna nekem angol nyelvű a Fifám, ezért nem olyan 1szerű a helyzet...letöltöttem ezt:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=28782
    rendben sikerült is telepíteni, csak a nyelvválasztás (magyar) után bejön a ligák logóinak a képe, aztán kilép a játék! Olvastam, hogy sokaknak működött, ennek a titkára lennék kíváncsi!
  • Effe88
    #29936
    3.tizenegyes rúgás bal analóg+lb+b(ps kontroller kör:) panyenka 11-es
    tizenegyes rúgás bal analóg+rb+b(kör) belsővel helyezett 11-es
    tizenegyes rúgás bal analóg+lb+b(kör)
    kapusnál pedig bal analóg+b(kör)
  • [HUN]FaTaL
    #29935
    1. Tartsd nyomva az LB-t a lövéskor
    2. Gondolom a csapat kezelésénél a menüben.
    3. Pedig sima bal analóg.
    4. Telepítsd a magyar verziót és a kommentátort állítsd angolra.
  • Gubo79
    #29934
    Sziasztok!
    Örülök, hogy végre találtam 1 fórumot, ahol érdemben foglalkoznak ezzel a nagyszerű játékkal, amilyen a Fifa 2011 lett (mert az, bárki bármit is mond! hibák meg mindig lesznek...) Egy csomó dolgot megtudtam, ahogy a fórum oldalait olvasgattam, de azért lenne pár kérdésem a nálam profibbakhoz (gamepaddal játszom):
    1) hogy lehet átemelni a kapuson a labdát,amikor kifut?
    2) pontosan hogy kell a csapat-taktikáját (letámadás, szélsőjáték stb.) irányítani? Erre - tom, béna vagyok - még egyik Fifában se jöttem rá...
    3) 11-eseknél hogy tudom normálisan irányítani a kapust (sima bal analóggal nem igazán megy); meg a rúgást se tudom irányítani, mindig középre megy...ezzel a Fifa 07-ben és 08-ban nem volt gondom, itt másként kell?
    4) angol Fifám van, rátelepítettem a magyarítást, ami a szöveget magyarrá teszi (pont ezt szerettem volna, hogy a kommentár maradjon angol, a szöveg meg magyar), de a telepítés után a magyar zászló kiválasztását követően kilép a játékból (ha a brit lobogót választom,angolul gond nélkül megy) - mi lenne a megoldás?

    Előre is 1000 köszönet annak,aki segít!
  • precision
    #29933
    én is mindig billel nyomtam és még mindig nem tudtam átszokni gamepadra

    ezért is tartok egy kicsit attól, hogy ha veszek xboxot akkor mi lesz velem :) de valszeg a "más nincs, ezt kell használni" elv alapján meg fogom tudni szokni, addig is pc -n billentyűzeten nyomom a fifát :)
  • Mayorpapa
    #29932
    hát, ezek után valóban megfontolandó a dolog...thanx a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #29931
    Egyetértek. Sok-sok év után vettem rá magam a gamepadra de nem bántam meg. Igaz 360fokban nem játszom, mármint assisttal megy még.
  • Breki33
    #29930
    dehogynem mások is át tudtak nem olyan bonyolult pár hét alatt meg lehet szokni ez tapasztalat-és ég és föld a különbség játékélményben

    érdemes ezt átgondolni és akár két gamepaddal játszani:

    "Ennek a FIFA résznek lényegi eleme a 360 fokos irányítás. Billentyűzetről ez egyszerűen nem megy. Ott ha bele döglesz sem fogod tudni 360 fokban irányítani. Lehet ezt játszani billentyűzetről, de egyszerűen el kell fogadni, hogy akkor a lehetőségek 1/45-öt részével élsz az irányítás terén. Csak azért, mert billentyűzetről 8 irányba lehet irányítani, nem állhat itt meg a fejlődés. A fejlődés pedig megvolt, mostmár szabadon lehet mozogni bármely irányba."

  • TNormi
    #29929
    Sziasztok Kedves Fórumozók !
    Kérdésem lenne !? Fifa 11el kapcsolatosan a kérdés a következő !? lan kábellel összekötöttük a haverral a 2 laptopot enyémen win 7 az övén xp mikor elindítjuk a játékot a multiban én látom hogyha ő hoz létre szobát de nemtudok csatlakozni viszont hogyha én hozok létre szobát ő azt nem látja... mi lehet a gond nagyon szeretnénk már játszani... és nincs egyik gépen se net... így meg lehet oldani pl. hamachival vagy valamilyen programmal??? előre is köszönöm a segítő válaszotokat !!!
  • Mayorpapa
    #29928
    köszönöm a tippeket, segítségeket! kontrollerem van, de egyrészt nem bírok 11 év bill után átszokni rá, másrészt amikor a fiammal játszok, ő van a kontrollerrel, én a billel...
  • mandm
    #29927
    A kontroller összes gombjának meg van a megfelelője a billen is. Ezt megnézheted a Játékbeállítások pontban. De tanácsolom, ha komolyan akarsz Fifazni, akkor vásárolj egy kontrollert (5-6 ezerért már nagyon jó X-box kompatibilist kapsz: )http://www.speedlink.com/?p=2&cat=3132&pid=22714&paus=1
  • Breki33
    #29926
    ez hiba de ettől még van R1 ;)
  • Mayorpapa
    #29925
    én billel nyomom :)
  • Breki33
    #29924
    próbáld az R1+lövés-es finesse shot-al lőni

    ezt se véletlen raktam be korábban :)

    FIFA 11 Shooting Tips Guide




    link
  • Mayorpapa
    #29923
    igen, azt nyomom szorgalmasan, de ugyanúgy fölé száll. Na mindegy, majd próbálkozom tovább , köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #29922
    Lefelé nyíl.
  • Mayorpapa
    #29921
    Erre is válaszolna valaki: PC, billen játszok, de még nem jöttem rá hogy hogyan (mivel) kell leszorítani a lövéseket, hogy 10-ből 9-szer ne méterekkel fölé menjen...hiába nyomom le picit a lövés bill-t, akkor is durván fölé lövi (ha meg túl gyengén, akkor a kapus kezébe) előre is köszi!
  • Breki33
    #29920
    ott van a readme:

    SETTING UP LOD FILE
    1. Select the FIFA11 "Game" path by clicking on "Browse" Button.
    2. If you wont to safe the "career.ini" Mod, check "I Have career.ini Mod"
    3. Click on "Set .bh for LOD" only if it is the first time you install the LOD.
    4. Select your preferred setting by clicking on the corresponding LOD Button (to restore the original EA LOD setting, click on Restore EA.
    5. DONE! Nothing else to do.

    ezt had ne fordítgassam nem olyan bonyolult, browse-ban kijelöltem a game könyvtárat F:\EA Sports\FIFA 11\Game nálam és kiválasztottam a megfelelő lod settingset és kész.

    mivel nem első alkalommal raktam fel mással itt ezért nem is foglalkoztam.

    azzal, hogy valami error-t ír ki nem tudok mit kezdeni
  • Count Adyn
    #29919
    Mivel a köcsög házigazda még mindig nem frissítette, a gyakran ismételt kérdéseket (gyik) olvasgatva itt fent megtalálod a választ:)
  • djattys
    #29918
    ez az egész csak dísznek van és nem annak h segítsenek az embernek ha vmi gondja akadt. sztem másnak jól esik az ha megköszönik a segítséget...
  • djattys
    #29916
    látom itt nagyon segítőkész emberek vannak...
  • sanyiute
    #29915
    sziasztok olyan kérdésem lenne hogy Karrier módban kezdtem egy Játékos karriert (playerel nyomom) és az lenen a kérdésem hogy melyik gombal kell magam elé kérnem a labdát?(háromszög? csak mert eddig sose adták elém) :S
  • DAFFANGER
    #29914
    Akkor ezt most hogyan kell feltelepíteni?Nekem valami errort ír.Légyszives írd már le a telepítést magyarul nekem fenn van a camera patch is azzal akad össze vagy?Ti hogyan telepítettétek fel ezt a LOD módot?
  • Laaccoo
    #29913
    Hello! Felraktam a fifa11-et és utánna felraktam az 1.01-es patch-t de ha elakarom inditani a játékot akkor at irja ki hogy "Nem kezelt kivétel történt az alkalmazásban." ...Mi a teendő? Win 7 32bit
  • Effe88
    #29912
    talán majd megkapjuk a fifa 12-ben
    de patchre ne várj nem hiszem hogy lesz:D
  • DAFFANGER
    #29911
    Nem tudjátok a Be a Goalkeeper mikor lesz pc-én?Egyátalán ez patchben lesz vagy valamilyen mod?
  • precision
    #29910
  • Mayorpapa
    #29909
    működik :) úgylátszik a 4.x bétája nem volt neki jó :)
  • Mayorpapa
    #29908
    köszi, kipróbálom
  • precision
    #29907
    4.x -es .net framework kell neki

    ezt raktam fel és megy vele
  • Mayorpapa
    #29906
    nekem .Net Framework hibára hivatkozva el sem indul (természetesen a legújabb framework van feltéve...)