36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #29986
    Bug sajnos.
  • Lcapitant
    #29985
    Hello!
    eredeti fifa-m van és nem tudom Nektek van e olyan problémátok, hogy menedzser módban a tabellák/csoport tabelláknál (BL) csak a saját csoportot tudom megnézni, ha váltok nem jelzi...
    ötlet?
  • palinho96
    #29984
    igazad van.. bocsi...
    de a 7-es bh filet, nem akarja megcsinálni... átlinkelnéd a patchelt verzióját???
  • Breki33
    #29983
    olvasd már végig azt a hozzászólást
  • palinho96
    #29982
    de magyarul pls..
  • palinho96
    #29981
    okés ... köszönöm.:D
  • Breki33
    #29980
    Azt már leírtam

    #29949
  • palinho96
    #29979
    leesett a kérdésed.. a gamplay-t nem tudtam megcsinálni..
    nekem kellene egy kis segítség..

    a másik, hogy nem lehetne az olyan köcsögök ellen tenni valami, akik ha vesztésre állnak kilépnek???
    Most is Ma 5 meccset hozott lejátszottnak, pedig vagy 2-szer annyit játszottam!
    Valami jelentést kellene tenni, vagy mit???
  • palinho96
    #29978
    jah.. azt a Hybrid gameplay!!! D:
  • Breki33
    #29977
    Gamplay cuccot??
  • palinho96
    #29976
    ez meg van...
    Nekem valaki segítsen, hogy kell felrakni aztat a Gamplay cuccot..
    Magyarul, mert az angol leírást nem tom követni..
  • Breki33
    #29975
    érdemes ezzel kapcsolatos véleményeket elolvasni a fórumán

    pl :

    Originally Posted by sj25 View Post
    ok it's feedback time once again
    v3.03, world class level, manual settings:
    il skip the intro camera angle and substitution cinematics.same as previous versions and if ne1 read my previous feedbacks they will kno i feel they are awesome. so wat's new in v3.03? if u guys are looking for a hard time on the pitch well look no more. this is it. in v3.03, the ai is out there to mk ur life difficult. gone r the days of passing around, holding the ball, dribbling past the ai defenders with minimal effort and maximum ease. now if u try to hold the ball even more a tad more, the ai defenders will b breathing down ur neck at times tackling u and at times pushing u away from the ball. same in the case of passes. too many passes=mispass fight for the ball and body jostles are clearly evident in this version, defence is tight and u need to work ur socks off to find some space to actually manage to shoot. one goal margins are more than likely to occur now in most of the games and u need to work ur brains to find the right tactics and even change them to break down the opposition defence. do not go all out in attack coz there's every possibility that u will be hit on the break. u need to defend well and b focussed.
    ok enuf about defence. let's talk about offence now:
    shooting and heading excellent as usual. ai creates and scores goals. ai takes long shots. scores from maximum opportunities. u can very easily find the ai scoring 2 from 2 chances created while manage to score 1 from 4. the result is very exciting games with a nail biting finish. ai looks to hit u on every opportunity. both u and ai can score a range of various goals from headers to volleys to crosses into the box. one thing il like to mention is i still hvnt seen any cpu skill move. iv seen the ai dribbling but not exactly any skill move except perhaps the back heel flick. so guys who have seen the cpu skill moves plz tell me ur settings.

    overall impression:
    the best hybrid version.
    excellent gameplay.
    super exciting matches.
    human play even in case of ai. it mispasses like humans do and also misses sitters at times like we do.
    aggressive defence and offence from the ai.
    fifa 11 just turned a whole lot better
  • Breki33
    #29974
    és hány mecset játszottál miután cserélted?

    egy gameplay patchet szerintem nem lehet tesztelni egy pár meccsel

  • elite
    #29973
    Az ucsó verziót tettem fel, ami elvileg tartalmazna mindent.
    De semmi új animációt nem láttam a cseréknél sem. Na mindegy...
  • palinho96
    #29972
    lenyomtam azt a Magic load-os valamit.. a gond az, h. singlebe a sporin kívül nem látni senkit???
    mi a gond???
  • Breki33
    #29971
    azt hittem azt raktad fel

    a fórumában ennyit találtam
    "new substitution cinematics"
  • elite
    #29970
    Ez csak az utolsó verzió újításait írja le, nem a fullos leírás.
  • Breki33
    #29969
    #29950
  • elite
    #29968
    Egyébként jövőre igazán csinálhatnának új magyar kommentárt. Pl Gundel Takáccsal.
    Ez a mostani mintha még a 2008-hoz készült lenne. Rakás nevet nem mond, ellentétben a külföldiekkel.
  • Gabee667
    #29967
    Sziasztok!
    Én ugyan x360-on tolom a fifa11 de a kérdés talán itt is helytálló.
    Manager módban hiába megyek le akár 3-4 szezont, hiába vagyok 5 csillagos edző csak az adott ligából jelenkezik be értem csapat.
    A kérdés: ez vmi bug v ez egy csapathű fifa lett :D
  • elite
    #29966
    Itt korlátolt a netem, de ha bepostolod a leírását, megmutatom benne...
  • Breki33
    #29965
    Hybrid a neve

    Átvezető mozikat hol igért?
    Ez nem cinematics patch !
  • elite
    #29964
    Feltettem ezt a hibryd patchet.
    Ígért új animációkat, átvezető mozikat stb.
    Új labda fizikát.
    Igazából semmi újat nem tapasztalok.
  • Gubo79
    #29963
    Érdekesnek tartom, hogy a Fifa játékokban a mai napig nincs benne a görög bajnokság: olyan jó csapatok, mint az Olimpiakosz, Panathinaikosz, AEK, PAOK, kimaradnak a "buliból" - persze tudom, meccset lehet velük játszani, dehát azért mégiscsak a menedzser-mod lenne az igazi...bezzeg a koreai meg az ír bajnokság ott virít, de minek...
    Esetleg nem várható olyan mod, ami berakná a játékba a görög vagy más bajnokságot? Vagy csak álmodik a nyomor?? :))
  • imgood
    #29962
    Hali. Van megoldás arra h a légy profi módban ne csak 4 idényt játszak? Valami patch vagy más????? plsss help?
  • Gubo79
    #29961
    oké, kössz, béna vagyok, mondtam... mondjuk, sejtettem, hogy erről lehet szó...
  • Breki33
    #29960
    de ez oda is van írva

    "new perspectives to 5 cameras out of FIFA 11:

    # Broadcast
    # Tele
    # End to End
    # Dynamic 1
    # Dynamic 2"
  • Breki33
    #29959
    a kamera helyzetének illetve poziciójának megváltoztatására értelem szerűen

    pl



  • Gubo79
    #29958
    Sporttársak! Tudom, naon béna vagyok, hogy nem értem, meg már kérdeztem is,csak senki nem válaszolt...szóval mire való ez a kamera-patch?? Mert a leírás szerint u.azok a kamerák vannak benne, mint az alapban?!
  • Breki33
    #29957
    #29949 első mondat
  • fook
    #29956
    hát azért nagyrésze simán megtörténhet valóságban is :)
  • Breki33
    #29955
    oda van írva a kép alá, korábbi változatairól többször volt szó itt

    #29731
    #29706
    #29671
    #29651



  • DAFFANGER
    #29954
    Ez mit takar ez a hybrid gameplay?Miben jobb ,miért is jó ez?
  • Breki33
    #29953
    mármint melyik kommentár?


    mert kb 11 féle van - lehet hogy több

    nálam most az eredeti francia van és pl most beállítottam Sörensennél, hogy mondja a nevét és olyan szépen mondta, hogy csak néztem

    Persze kovács pistát biztos nem monmja
  • Matte
    #29952
    köszi a leírást, ki is próbálom a hybridet.

    btw, a kommentár is megoldott a PES-ben? :)

    mert az odáig rendben, hogy helyes neveket ír ki, a közvetítés élményén rendesen ront, hogy a játékosok neveit nem használja.
  • [HUN]FaTaL
    #29951
    "A kapus pedig magától SOHA nem jön ki félpályáig."

    Ha támadó taktikára váltasz és a meccs legvégén 1 gólos hátrányban vagy akkor előrejön fejelni, ilyenkor előfordulhat. :)
  • Breki33
    #29950
    ja a link

    HYBRID GAMEPLAY 3.0.3 BETA + Crowd Sounds Tune Enhancing + CPU Skill-Moves (on beta):



    Available only Easy Manual Install.
    Respect the 3.0.2 added on 3.0.3:
    Added: more CPU Skill-Moves, for best and technicians players (new addon on beta testing).
    Added: good players on poor or medium teams more visible.
    Added new movements for CPU/Human, pass and stop the ball specially on attack, you see to do it the cpu and unequal to do it also you!
    Added more variance during the general gameplay (3.0.2 - implementation/activation of new parameters)
    Added more variance to CPU/Human actions & dinamics possible, almost infinite (3.0.2)!!!
    For 3.0.2 users, use the data files pre-patched, setup automatic update old version with 3.0.3.
    NOT ONLINE COMPATIBLE - sorry, but will develop Hybrid 3.0.3 Special Version for online gaming this next week!
    Download and try now HYBRID GAMEPLAY 3.0.3 BETA + Crowd Sounds Tune Enhancing + CPU Skill-Moves (on beta):

    http://www.fileserve.com/file/WzuRqcj

  • Breki33
    #29949
    Ez csak egy példa volt nem az én videom. Csak részben emiatt játszok inkább mással többet, de ebbe itt most nem mennék bele :)

    Viszont azt azért ideírnám, hogy a Pes-ben már rég nincs licenchiány sőt szinte heti frissítések vannak, ha meg valaki mégis hiányzik pillanatok alatt megoldható és berakható és akár fényképes arc rendelhető hozzá

    lásd pl Federic Sorensen a Juvéba kb 5-10 perc volt arccal rendes magassággal súllyal arccal berakni

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111128097&no=71630
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111128097&no=71632

    Szval szó sincs már fantázia csapatnevekről azokat én se kedvelem.

    De visszatérve a Fifához én pont ma raktam fel a HYBRID GAMEPLAY 3.0.3 BETA -t és abszulút nem volt nehéz berakni mondhatnám leszedni nehezebb volt.

    Leírása

    please follow the info.txt for auto install (auto install request Fifa 11 clean updated 1.0.1!!!
    Download and try now HYBRID GAMEPLAY 3.0.3 BETA + Crowd Sounds Tune Enhancing + CPU Skill-Moves (on beta):
    http://www.fileserve.com/file/WzuRqcj
    for easy manual install:
    INSTALLATION easy manual 100% working
    1) Go to your FIFA 11\Game folder \Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game
    Backup these files: data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh (restore for uninstall)
    2) Copy your clean updated files (with Official patch 1.1): data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh and paste on my FIFA 11 HYBRID Easy Manual Install (or use the data0 on ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG folder)
    3) Now run INSTALL HYBRID.bat!
    4) Now copy patched data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh into the FIFA 11\Game directory and overwrite original files.

    If you have a error when run INSTALL_HYBRID.bat file check this important tips:
    Check if read only option on datax.big and bh is disabled (uncheck), right click on big and bh files, property, uncheck read only option and apply. Very important!!!

    Magyarul a data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh filokat elmented illetve azután ugyanezeket bemásolod az írt könyvtárba INSTALL_HYBRID.bat-ot futtatod az belerakja a gameplay patchet azután visszamásolod a helyére.

    Ha valamiért nem sikerül ott a mentésed.

    Én a transfer patch-et is felraktam az simán felment viszont azóta szól a játék, hogy nem jók a kereteim töltsem le a patchet. Persze mert ez az aktuális újabb roster és a játéknak ez nem tetszik azt hiszi vmi gond van :-)

  • Gubo79
    #29948
    Köszi, Breki, a kimerítő tájékoztatást! Ez a baki-video tökjóó :D :D, de egyetértek Matte-val: sok eset a valóságban is előfordul(hat), és szvsz még színesíti is a játékot! Én biztos nem váltanék miatta a PES-re: bár azzal a játékkal sincs bajom, sőt, de a licenc-hiány miatti fantázia-csapatnevek nekem nem jönnek be: így nem tudom beleélni magam a valódi focivilágba, anélkül meg...nem igazi az élmény!
    Még egy utolsó kérdés (mára :)): ez a Hybrid patch mennyit dob a játékon? Merthogy elég bonyolultnak tűnik a telepítés + ha jól olvastam, van esély rá, hogy "összeveszik" a LOD-dal - érdemes szenvedni vele??
  • Matte
    #29947
    nos én nem védeném a fifát, nem fűz hozzá érdek. De.

    Haverral rengeteget nyomtuk mióta megjelent (500+ 30 perces meccset). Előfordulnak ezek, amiket a videóban mutatnak, de egy két esetet leszámítva ezek a valóságban is simán megtörténnek és a játékban sem gyakoriak.


    Rápattan a kapus hátára? Feltartják egymást a védők? Rosszul számolja ki a labda leérkezését a kapus? Mind mind benne van a pakliban, az életben is.

    A kapus pedig magától SOHA nem jön ki félpályáig.