36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • zsilka péter
    #30066
    Közben nem írtam, be de minden okés. Feltettem az 1.01-es patch-et bepipáltam azt az ATI-s cuccot és megy a game rendesen, gyönyörű szépen fut, és nem is a legalacsonyabban vannak a beállítások. Illetve egy olyan kérdésem lenne még, hogy játékon belül hol tudom megnézni, hogy milyen a statisztikám? Tehát hány győzelem, döntetlen, vereség, stb, stb. Kerestem, de nem találtam meg.
  • palinho96
    #30065
    Talán a cink azaz, h. SP2-őd van.. tedd fel az SP3-at!!!
  • zsilka péter
    #30064
    Illetve olyan kérdésem van, hogy embert melyikkel váltok? Most nem írom le, hogy hogyan van beállítva a billentyűm, de esetleg egy kép vagy egy szimbólum is segítene. Előre is köszi!
  • mandm
    #30063
    A hétvégén voltam ott, már nincs.
  • precision
    #30062
    ha nem fut végig a hivatalos patch akkor azért van, mert crackelt az exe
    én próbáltam eredeti exe -t visszarakni de az sem tetszett neki

    végül újratelepítettem a fifa -t és mielőtt okosítottam volna, végigfuttattam a patch -et és szépen felrakta
  • zsilka péter
    #30061
    Sziasztok!

    Kipróbáltam a 11-et és nagyon laggol pedig minimumon vannak a beállítások. Nem értem amúgy, mert a PES 2011 max beállításon kiválóan fut, úgy, hogy élsimítás meg minden egyéb rajta van. Illetve olvastam, hogy lehet, hogy ATI kártya miatt van. Noss letöltöttem az 1.01-es javító patch-et, de asszem 21%-nál csak úgy eltűnik a patch telepítőablaka. Tehát nem tudom, hogy telepítette-e a patch-et vagy sem. Mert ha telepítené akkor lehet, hogy elmúlna a laggolás, mert ugye ATI kártyám van. Leírnám a konfogom:

    - Xp SP2,
    - ATI Radeon HD 4570 512 MB ( legfrissebb driver ),
    - 3 Gb ram,
    - 2.2 GHz proci,
    - Core 2 dou,
    - Realtek hangkártya,
    - Legfrissebb Directx

    Előre is köszi a segítséget!

    Üdv.
  • zorrobomber
    #30060
    ha kétezer valahány forint a chillstream akkor fel kell vásárolni a készletet
  • palinho96
    #30059
    VGA driver????
    OP-rendszer???
    Proci???
    VGA???
    Elhiszem, h. megfelel, de írd le a biztonság kedvéért!
  • NateDrake
    #30058
    Hello Minenkinek.
    Lenne egy kis problémám.Az a baj hogy megvettem eredetibe a FIFA 2011-et és felraktam meg megcsináltam mindent.Játszanék vele de ha elkezdek egy mecset akkor vagy olyan szinten szaggat hogy nem lehet vele játszani vagy pedig szó szerint belassul a játék..
    Minden rendszerkövetelmény megfelel neki és így már nem tudom mi lehetne a baj.
    Valaki tudna segíteni??
  • kopacsi82
    #30057
    Sziasztok.
    Kellene egy kis help, de s.o.s.-be.
    Fent van a tunngle, meg a fifa11- is, de időtullépés miatt nem tudok csatlakozni a host-okhoz. Ez pl a f1 2010-nél simám megy bár kell hozzá a dlload progi. ide nem kell más? pl online crack?

    köszi a segítséget.
  • fenegyerek1
    #30056
    Hol lehet beállitani hogy 100HZ-en mennyen?
  • BBeno2
    #30055
    sárcok lenne egy kérdésem

    gondoltam részt veszek a FIWC-n szombaton de msot veszem észre hogy ps3-on a fifa-ban belülk is lehet regisztrálni. most akkor ki kell töltenem a regisztrációs lapot vagy elég itt fifa-n belül regelnem vagy ez egyáltalán mire elég?
  • mandm
    #30054
    Xbox kiosztású a Speedlink sl-6555 vezérlője. Nekem is ez volt, míg be nem szart (mindig balra húzott, ráadásul kéthavi, csak hétvégente használat után az egyik joy kar borítása kirepedt)
    Visszavittem az MM-be, de mivel épp nem volt készleten, ezért megalkudtam egy eredeti Microsoft vezérlőbe. Igazából nem tűnik jobban összerakottnak, mint a Speedlink d(de bízom benne). Ráadásul a D-pad gombok sokkal pontatlanabbak: lefelé nyomom és sokszor beveszi a balra nyomást is. Viszont ezt rendesen Xbox vezérlőnek látja a FIFA és emiatt már rezeg is a kapufánál (a Speedlinknél ez nem volt).
    Xbox kiosztású van még (ha lehet kapni - pl.: pécsi Intersparban kétezervalahány forintért - megéri!) a Logitech Chillstream.
  • Airbus A380
    #30053
    Majd ha újra felteszem megpróbálom.
  • elite
    #30052
    De próbáltál ilyen ini fájlt létrehozni?
  • Airbus A380
    #30051
    Na a demó nem engedte alig van benne választási lehetőség de mondom ilyen játékkal már találkoztam ahol a állíthatóság se volt teljes a demóba.
  • elite
    #30050
    ööö...bocsi, persze nem. Próbáld ki a demóval ezt:

    I'll suggest to add a "local.ini" file in the game directory with these settings (change them as you want):

    RESOLUTION = 1280x800x32
    QUALITY = 2
    RENDER_QUALITY = 2
    WINDOWED = 0
    WIDESCREEN = 1
    VIDEO = 1
    AUDIO = 1
    SPEECH = 1
    NO_EXTRA_TIME = 0
    NEVERENDING_GAME = 0
    SKIP_TITLE = 1
  • Airbus A380
    #30049
    08-ról beszélünk ugye?
  • elite
    #30048
    Ez roppant fura, mert nekem 1920*1080-ban futott már a demó is.
    És szinte biztosan emlékszem, hogy indítás előtt a kis felugró indító ablakban be lehetett állítani a felbontást, részletességet, AA-t...
  • Airbus A380
    #30047
    800*600-ba indult. Ezzel már más játékban is találkoztam hogy ez (is) volt a korlát hogy nem vagy alig lehetett személyre szabni.
  • elite
    #30046
    A végleges verzióban lehet mindenféle felbontást állítani. Fura, hogy úgy emlékeztem a demóban is lehetett. De ha nem lehet, akkor a windowsban beállított felbontáson indul sztem a demó is.
  • Airbus A380
    #30045
    Én mivel feltettem de sehol nincs ilyen opcio. Amúgy vannak demó játékok ahol az is korlátozás hogy nem lehet, szóval ha v-kitudja hogy fut e az Írt módon az írjon léccy.
  • elite
    #30044
    Ki mondta, hogy a demóban nem lehet felbontást állítani?
  • Airbus A380
    #30043
    Hi a FIFA 08 elfut 1280*800-ba?

    A demo-ba nem lehet felbontást állítani szóvaí mielőtt a demót ajáljátok.
  • elite
    #30042
    Jó bizony. Vehetsz USB-st, vagy ha vezeték nélkülit veszel, ahhoz kell egy reciever is. Érdemesebb az utóbbi verziót venni, KonzolStúdiónál 11-12 ezerért adják a vevőegységgel együtt. Így ha jön olyan ember játszani, akinek van xbox-a, hozhatja a saját kontrollerét.
    Ami szomorú, hogy a pc-s FIFA max 2 kontrollert kezel, szemben a boxos max 4 lehetőségével...
  • Grrrrrrr
    #30041
    Üdv!

    Megvettem a gyerekeimnek a FIFA 11-et. A kis füzetben xbox 360 kiosztás szerepel, hogy mit mivel lehet csinálni. Pedig az enyém PC verzió. Namost.. Ha veszek xbox360 vezérlőt, az jó a PC-hez? Ha igen, akkor milyent vegyek?
  • [HUN]FaTaL
    #30040
    köszi :)
  • Breki33
    #30039
    GSP_FIFA11_101_FIXv301.exe (4.65 MB)
    http://www.multiupload.com/3B4PDPC74X
  • [HUN]FaTaL
    #30038
    Tényleg, vmit elbambultam, viszont a link az nálam nem működik, meg a GSP oldalán se, gondolom ugyanaz a kettő. Feltudod dobni megauploadra vagy valahova?

    btw jók a fűmodok, köszi :)
  • Breki33
    #30037
    teljesen jó a kereső

    #29832
  • [HUN]FaTaL
    #30036
    De jó, hogy szar a kereső az sg-n. Valaki be tudná linkelni az 1.01es patchhez való javítást, hogy ne 2 birmingham city legyen? Köszi.
  • Breki33
    #30035
    beírod a keresőbe, hogy texmod...........

    én újraraktam a win-t és jelenleg nincs fent a játék
  • palinho96
    #30034
    bocsi, h. zaklatlak, de eddig ilyennel nem találkoztam... hogyan kell megcsinálni.. lépésről lépésre :)
  • Breki33
    #30033
    textmoddal valószínűleg, ha bent van képként is
  • palinho96
    #30032
    mármint, hogy csak egy darab cipőt???
  • palinho96
    #30031
    egyénileg lehet???
  • Breki33
    #30030
    Lehet





    A módokat korábban leírtam
    utóbbi talán egyszerűbb egy komplett data3.bh


    http://turbobit.net/ufe9ykubsyyo.html
  • palinho96
    #30029
    lehet betenni cipőket a játékba???
    ha igen hogyan?
  • DaemoonHunter
    #30028
    Van már valami megoldás arra, hogy a mentés és az intro átugrás egyszerre működjön?
  • [HUN]FaTaL
    #30027
    Köszi szépen. :)