36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • zsilka péter
    #30106
    Igen ezt olvastam előbb valamelyik oldalon illetve elolvastam itt a véleményeket is. Amúgy nézd meg légy szíves ezt a hozzászólást: #30102. Így csináltam a telepítést, jó lesz így?
  • Breki33
    #30105
    Fidel, that's my feedback for v 3.0.4 final;

    Gameplay and the cinematics perfect.
    Ball pyhsics realistic.
    AI pressure and use skill moves great.They are playing as human.
    CPU has more using skill moves.
    AI defence is stronger.
    I have tested on world class difficulty and manager mode.
    My control settings;
    Just Crossing: Semi
    and the other controls assisted.

    Overall;
    as always awesome work mate.
    I like it.
    Keep it up.
    Much greatings.


    Some observations after few matches...
    1. Ref treats all players on the pitch the some, no advantage for the CPU finally.
    2. CPU controled players do miss their passes, one can see difference between a real pro like Xavi and lets say a reserve player from Arsenal ;p.
    3. Scoring headers have never been so enjoyable
    4. ...and the thing I loved the most. After executing a corner (with my VP) the opposition GK caught the ball and immediately threw it forward (after getting vertical :p) starting a nasty counter-attack.
    5.All games played on World Class, Be a Pro mode..
    6. Another great relase by Fidel.
    7.Big THX.
  • Breki33
    #30104
    pl a mostanira ezeket írták

    Hi again, back for few days playing, absolutely love the latest version.

    Playing on legenday, fight for possesion is absolutely balanced, now i dont easily beat defenders with higuain and benzema. its perfectly balalnced.

    Also there are more variations in the game, more then ever, alot of types of attacks, goals, etc. JUST LOVE IT.

    The only thing remains is:

    1- High defencive lines, should be fixed, i can easily break through high lines with counters, there are alot of inter like teams that play deep, it should be corrected. I WANT TEAMS TO PARK THE BUS AGAINST ME Like inter does.

    2- Better man marking. I think if CPU players stay very close to human players. it will make a life very difficult for the human player.

    3- MORE tricks, i want ronaldo to constantly do stepovers etc, and so is robbenho. Most of the wingers use tricks step overs, if you can, reach it to that level.

    Absoultely amazing work fidel.
  • Breki33
    #30103
    2-es szerintem nem kell csak ha valamiért az eredetit akarod a sajátod helyett

    az írt hozzászólás környékén egy csomó leírást találsz angulul véleményekkel, hogy mi változik
    illetve az írt hivatalos fórumában is rengetegen tesztelik.

    De ezeket a hozzászólásokat sose értettem egy gameplayt nem lehet tesztelni igazán két meccs alatt ez nem egy kijelző, hogy egyből látszódjon az eredmény szerintem itt jóval több mecs kell a teszteléshez
  • zsilka péter
    #30102
    Na akkor: A 4 file-t a Game mappából áttettem ide: ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG mappába, majd futtattam a telepítőt majd a ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG mappa tartalmát visszatettem a game mappába.
  • zsilka péter
    #30101
    Így csináltam a telepítést egyébként:
    1; Kivettem a Game mappából a 4 file-t amit írt,
    2; Betettem ezt a két file-t: data0.big, data0.bh innen: ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG,
    3; Telepítettem ezt: 2_INSTALL HYBRID.bat,
    4; Majd visszatettem azt a 4 file-t amit az első pontban írtam. Tehát elvileg jól csináltam? Bocsi csak ma valahogy nagyon tompa az agyam. Illetve ha jól csináltam akkor miben kellene változnia a játékmenetnek? Lejátszottam két meccset, de nem vettem észre semmit. Ellenfél ugyan úgy alig támad, semmi újfajta akciót nem csinál, távolról nem próbálkozik, nem ugratja ki a csapattársát, ha 1-1-ben van a kapusommal akkor a kapus kivetődik és simán ővé a labda. Semi-Pro-n nyomom amúgy.
  • Breki33
    #30100
    a linkelt hozzászólás alján leírtam részletesen magyarul !

    a saját fileid kell odamásolni majd utána vissza
  • zsilka péter
    #30099
    Mert nekem ebben a mappában csak ez van: data0.bh, data0.big. És a leírás azt írja, hogy szedjem ki az alapot majd tegyem be ezt utána futtassam a telepítőt majd tegyem be az eredetit amit kiszedtem.
  • zsilka péter
    #30098
    Nekem nem stimmel valami. Kitettem asztalra az említett 4 file-t majd futtattam a file-t de nem tett sehová semmit.
  • Breki33
    #30097
    Itt leírtam részletesen

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=29949
  • zsilka péter
    #30096
    Na most sikerült kitömöríteni. Hm elég sok file van benne. Elég akkor csak a 2_INSTALL HYBRID.bat-ot lefuttatni? Telepítő ha jól olvasom ezt írja.
  • zsilka péter
    #30095
    Valamiért nem tudom kitömöríteni :(
  • zsilka péter
    #30094
    Köszi Breki ki is próbálom. És akkor ez is van olyan jó mint amit fel akartam tenni? Tehát ettől is javul az AI és több gólszerzési lehetőséget fog használni, stb?
  • Breki33
    #30093
    Egyébként amit felraktál szerintem azért akad, mert lod-os dolgokba is belenyúl ezek szerint ahoz nem elég jó a géped.
  • Breki33
    #30092
    Ne azt rakd fel szerintem hanem a
    Hybrid Gameplay Patch-et korábban többször írtam róla itt részletesen

    a legójabb innen letölthető

    FIFA 11 Hybrid Gameplay Patch 3.0.4 FINAL VERSION read only fix by Doctor+.rar

    http://www.fileserve.com/file/YuaczeJ

  • zsilka péter
    #30091
    Pedig örültem volna, ha kicsit színesebbé tudtam volna tenni a játékot, és Semi-Pro-n egy kicsit törné magát az ellenfél átlövésekkel próbálkozna stb,stb ahogy írva is van a leírásban csak sajnos nagyon akad :-(
  • zsilka péter
    #30090
    Letöltöttem ezt: http://www.fifahungary.hu/letoltes/Fifa_11_gameplay_valtoztato_patch betettem mindent ahova kell, nyomtam háromszor arra amire kellett és amióta betettem úgy laggol a játék, hogy az csak na. Viszont amikor kiveszem a gameplay javító patch-et újra fut rendesen. Valakinek valami ötlet esetleg??
  • zsilka péter
    #30089
    :) Igen nekem sem jön be nagyon a Magyar kommentár. Nekem is angolon van, sőt nekem nincs is bekapcsolva a kommentátor. Nem szeretem ha beszélnek meccs alatt, elég az elő közvetítésben hallgatni. :)
  • Kmarha
    #30088
    hát én néha úgy szájba tudnám csapni Hajdúékat hogy csak na. Hereforddal a totál ismeretlenségből jött csapattal barátságos meccs a Real ellen. Első félédőbe csak úgy dobálták, hogy Dávid és Góliát harcában, Dávid kap az arcába rendesen. Főleg mikor fél órán belül 2-0-ra vezetett a Real.

    A 90. percbe felhoztam 2-2-re, és volt képük ásítozni, és mondani, hogy mennyire unalmas meccs volt. Fúúúúú.. Rakom is át angol kommentre :)
  • zsilka péter
    #30087
    Rendben köszi. Én az Arsenallal vagyok amúgy. Igen igazad van abban, hogy kiugratás a fő gól forrás Semi-Pro-n. Beadásból még csak helyzetecskék voltak, illetve távoli lövésekből már azért okoztam néhány forró pillanatot az ellenfélnek.
  • [HUN]FaTaL
    #30086
    PRO-n 80%-ban kiugratás, World Classon meg passzolgatással, labdajáratással. Bár csapatfüggő is, Tottenhammal elég sok gólt szereztem beadásból is, Barcelonával pl kevesebb rá az esély.
  • zsilka péter
    #30085
    Köszi. Tényleg jobban nyesi. Bár még gyakorolni kell, mert még eléggé pontatlanok, illetve az irányt is kellene valahogy gyakorolni, mert eddig csak egyenesen lőtte el. Arra még amúgy nem nagyon kaptam választ, hogy Ti a gólokat milyen akciók végén szerzitek túlnyomó részt? Mert én ugye írtam, hogy általában kb. 80%-ban szélen vagy középen elfutok és 1-1-ben a kapussal szemben.
  • [HUN]FaTaL
    #30084
    Toljátok meg a labdát mielőtt a jobb analóggal előre mielőtt meglövitek, akkor jobban leszorítja.
  • [HUN]FaTaL
    #30083
    Nem, sokkal jobban nyesi.
  • zsilka péter
    #30082
    Kipróbáltam ezt az LB+lövést, és teljesen ugyan olyat lő mintha az ívelést nyomnám.
  • palinho96
    #30081
    LB +lövés!!!
    A nyesett bombákhoz.. .lehet ,hogy fölészáll, de nem méterekkel, de az islehet, h. bemegy.. :)
  • Axl Rose
    #30080
    Erre én is kiváncsi v'ok.
    A távoli lövés nekem megvan, de úgy fölészáll, mint atom, gamepaddal.
    Vagy olyan zsenge lesz, hogy a kapus könnyedén véd.

    Pedig próbálom a célzott lövést is, de valahogy hiányoznak a hatalmas bombák, amik a 10-ben megvoltak.
  • zsilka péter
    #30079
    Most nem egy kérdéssel jelentkezem, hanem egy tanács kellene. Ugye két-három napja játszom a 11-el és Semi-Pro-n játszom általában nyerek. Amikor megszerzem a labdát akkor 3-4 passz és ott vagyok a 16-osuk környékén, de olyan gyorsan visszaérnek, hogy kb. az egész csapat egy emberként védekezik és nem tudok lőni, mert nincs terület. Körbeadogatom őket, de semmi. Amikor sikerül kontrázni akkor szélen elfutok és betörök a 16-osra majd onnan általában gól. Szóval 1-1-ben a kapusra viszem rá ilyenkor a labdát általában, néha-néha szorongatnak csak a védők. De 80%-ban csak ilyen gólokat lövök és így elég monoton a dolog. Tehát távolról szinte soha nem tudok lőni, mert úgy betömörülnek. Ti hogy vagytok evvel? Én vállaltam túl magam és a Semi-Pro is még sok vagy nem jól csinálok valamit? Köszi előre is a segítséget, tanácsokat!
  • [HUN]FaTaL
    #30078
    Pfú de ronda :D

    Inkább ne csinálta volna.
  • Neoncsoves
    #30077
    LOL
  • zsilka péter
    #30076
    Nézegettem letöltéseket több helyen is és egyre kevesebb letöltés van az adott FIFA-hoz. Anno 2005,06,07,stb egy-két ezer letöltés, aztán ahogy jött a 08,09,10, egyre kevesebb és kevesebb letöltés. Azért remélem ehhez lesznek bőven letöltések. :)
  • zsilka péter
    #30075
    Köszi Breki. Azt tudom, hogy hogyan kell betenni tegnap én is letöltöttem a Kit Managert, csak Arsenal kapusmezt nem találtam sehol. Hazait meg idegenbelit találtam egyet-kettőt.
  • Breki33
    #30074
    Ha már mód, próbálnak havas pályát készíteni, hát inkább nem véleményezném







  • Breki33
    #30073
    A mez berakható a korábban írt módokon illetve most már van a i68 Kit Manager 11!!!



    http://italia.soccergaming.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1201

  • Breki33
    #30072
    na pont a lényeg nem jelent meg megpróbálom külön

    Arsenal Home mez és Minikit.

    Arsenal Home :


    V.2


    Minikit:
    [/QUOTE]
  • Breki33
    #30071
    Hát mod nem nagyon van hozzá, de nem amiatt mert friss a game, hisz akkor a másik focihoz se lenne

    Arsenal Home mez és Minikit.

    A mez berakható a korábban írt módokon illetve most már van a i68 Kit Manager 11!!!




    http://italia.soccergaming.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1201

    Arsenal Home :


    V.2


    Minikit:
    [/QUOTE]


  • DAFFANGER
    #30070
    Igen elég kevés a letöltés mondjuk elég friss a game bár van pár Mod meg patch hozzá keresgélj a neten valahol biztos találsz valamit meg mezeket.
  • fook
    #30069
    ezt a játékot tényleg nem értem :| eddig tök normálisan futott , most meg akadozik mint az állat :S:(
  • zsilka péter
    #30068
    Amúgy mezeket hol lehet találni a játékhoz? Anno amikor intenzíven Fifáztam akkor a fifahungary, fifa4fans.de, stb oldalakon naponta frissültek a letöltések, de ahogy a napokban nézegetem semmi vagy szinte alig van pár letöltés. Főképp Arsenal 10/11-es mez kellene, lehetőleg kapus mez. Esetleg tudtok pár oldalt mutatni? Köszi előre is.
  • palinho96
    #30067
    sehol... asszem...de felmész az easports.com-ra és regelsz a FIFA11-nél
    (itt)
    és itt megtudod csinálni... HA EREDETI!!!!!