36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Neoncsoves
    #30146
    akkor irány oda :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #30145
    Ha jól látom az 576ban nem.
  • Neoncsoves
    #30144
    most nézem...

    A féláras akció két játék vásárlása esetén érvényes,
  • palinho96
    #30143
    jobba njártok... nagyon király ;)... Én előfizettem a Képes Sportra és küldték hozzá xD
  • [HUN]FaTaL
    #30142
    Ja cdg meg 576 is. Na lehet megveszem. :)
  • [HUN]FaTaL
    #30141
    Hol?
  • Neoncsoves
    #30140
    lehet megveszem, most féláron van
  • Effe88
    #30139
    nekem i szokott ilyen problémám lenni néha
    patchek nekem is fent vannak
  • robi11
    #30138
    akit érdekel a vadászat: deer hunter 2008 tournament fórumom :http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=Robika0217
    nagyon jó játék multiplayer opcióval letöltő link a fórumon! üdv
  • zsilka péter
    #30137
    Amúgy ezeket a fagyásokat mostanában kezdte el. Az első 10-15 forduló fagyás nélkül hibátlanul végigment. Aztán jöttek a sorozatos fagyások.
  • zsilka péter
    #30136
    Minden hivatalos patch fent van, meg a javítás is hozzá ami javítja, hogy ne legyen két Birmingham City ellenben van Blackpool.
  • [HUN]FaTaL
    #30135
    Tedd fel a patchet.
  • Breki33
    #30134
    felraktad a patchet?
  • zsilka péter
    #30133
    Szerintetek az miért van, hogy Manager módban 2-3 meccsenként a meccs végén kifagy a játék? Mindig akkor fagy ki mikor behozná, hogy ki a meccs embere. Köszi előre is.
  • palinho96
    #30132
    bár most karácsonykor ne olyan sok.. :S
  • palinho96
    #30131
    ja elég sokan.. én mindig gémelek online.. állatalában olyan 4-7000 közötti játékok vannak folyamatba és olyan 100-200 szabad játékos.. .xD .. xD
  • Neoncsoves
    #30130
    ja de engem főleg a pro club championship online érdekelne, pláne hogy most féláron van ez a játék cdgalaxisnál :D
  • [HUN]FaTaL
    #30129
    Ez engem is érdekelne, mert ha egész nap találni ellenfelet online akkor lehet, hogy megveszem.
  • Neoncsoves
    #30128
    Játszik innen valaki eredetivel? Ha igen akkor mondja már meg, sokan játszanak online ezzel?
  • Bence937
    #30127
    hy!
    Az miért van hogy mióta igazoltam egy felfedezett játékost nem lehet bemenni a csapat kezelésbe mert kilép és hibát ír ki.
    Minden más megy csak ha bemegyek a csapat kezelésbe akkor kilép.
    légyszi help
    köszi
  • Richard90
    #30126
    Óriáááásiii jóóó :D:D wááááá :D:D
    Grat a képhez :D:D
    le is mentem xD
  • [HUN]FaTaL
    #30125
    :DDDDD
  • SzocsA
    #30124
  • palinho96
    #30123
    srácok van egy kis gondom... a Fifában nem mutatja a cipőket, helyetteilyen zöld meg kék színűfoltos cipőket mutat.. :(... pls S.O.S.
    u.i.:használtam DB11-et és azóta.. pff -.-"
  • DAFFANGER
    #30122
    Boldog Karácsonyt Fifások!
  • IXEMGabeo
    #30121
    Minden FIFÁSnak Boldog Karácsonyt!
  • palinho96
    #30120
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK !!!!
  • [HUN]FaTaL
    #30119
    Nem tudod megnézni a többi csoportot mert mindre a sajátodat mutatja. Premiere leagueben pedig két Birmingham City van és hiányzik a Blackpool, bár erre van patch.
  • zsilka péter
    #30118
    Milyen bugja van a nemzetközi kupának? Premiel League-el pedig mi a gond? :-O
  • zsilka péter
    #30117
    Nemzetközi csoport bug illetve premier league-nek mi a gondja???
  • Effe88
    #30116
    hát szerintem esélytelen
    már szerintem a fifa 12-őn agyalnak:)
    Boldog Karácsonyt minden fifa őrültnek!!!
  • [HUN]FaTaL
    #30115
    Nem tudja valaki, várható még patch a játékhoz? Nem bánnám ha javítanák a nemzetközi kupák csoport bugjait meg ha hivatalos javítás lenne a premier leaguehez.
  • zsilka péter
    #30114
    Most vagyok túl egy nagyon-nagyon jó meccsen. Ilyen jó meccset még nem játszottam a FIFA-ban. Stoke City - Arsenal, hóesésben. Meccs legelején kihagytam egy 11-est, majd elmentem 3 góllal és így a félidőben vezettem 3-0-ra. Második félidőben megvoltak a helyzeteim, de nem tudtam őket értékesíteni, majd a Stoke kiegyenlített így lett 3-3 a 80. percben. A 82. percben volt egy kapufám majd a kipattanót a kapus kivédte. A meccsen több helyzet nem volt így maradt a 3-3-as végeredmény. Evvel a beszámolóval kívánok minden fórumozónak Kellemes Karácsonyi ünnepeket és boldog új évet!
  • Breki33
    #30113
    felejtsd már el az a ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG könyvtárat meg filokat abba hiába rakosgatod be a lényeg, hogy az általad patchelt filokat visszarakd a EA Sports\FIFA 11\Game\ könyvtárba

    és írtam már, hogy ez nem cinematics patch, nem ilyeneket kell várni hanem amiket a bemásolt hozzászólásokba írnak

    és nem egykét meccs után és semi-pro ahol persze, hogy butább az ai azért semmi pro játssz legendary-n én nem lesz gond az, hogy hogyan támad :P

  • Breki33
    #30112
    Ez pont az amit elmondtam, hogy vagy másold a sajátod egy külön könyvtárba vagy másold oda a data0-t ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG -ből

    azt másolod amelyiket akarod vagy a sajátot vagy a könyvtárban lévőt

    ahová másoltad ott futtatod a bat-ot ő berakja a patch-ot ezt lehet látni ugye a dátumokon, hogy maiak lesznek és ezeket másolod vissza.

    De nehogy az original clean könyvtár tartalmát másold vissza
    akkor jó he a mai dátumúakat másolod vissza

    ha ez ígyse érthető felejtsd el a original clean könyvtárat nem szükséges csak egy lehetőség

    tehát 1. egy könyvtárat létrehozol
    data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh filokat odamásolod és a
    NSTALL HYBRID.bat ot futtatva ebben a könyvtárban az létrehozza ezek mai patchelt változatait.
    2. Ha kész ezeket visszamásolod a játékba ahonnan másoltad oda (ott lévőket érdemes elmenteni előtte)


  • zsilka péter
    #30111
    Na most asszem sikerült a telepítés. Legalábbis a telepítő már mást ír ki ami ténylegesen telepítésre utal. Mert eddig nem a gyökérkönyvtárba tettem a data file-oket hanem a ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG-be és a telepítő ezért nem tudta őket felülírni. Kíváncsi vagyok, hogy most telepítve lett, változtat-e valamit a játékon. Egy meccset lejátszottam Wigen ellen 9-1-re győztem Semi-Pro-n tartalékos összeállítással. Ellenfél ugyan úgy nem támadott semmi kreativitás nem volt a játékukban azt az 1 gólt is csak találták. Direkt szabad utat hagytam a kapum előtt de akkor sem lőtte el csak birka módon lepasszolta oldalra, vagy belevitte a kapusba...
  • zsilka péter
    #30110
    Ezt írja a leírás: data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh and paste on my FIFA 11 HYBRID Easy Manual Install (or use the data0 on ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG folder)
    3) Now run INSTALL HYBRID.bat!
    4) Now copy patched data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh into the FIFA 11\Game directory and overwrite original files.

    The gameplay is now installed!!
    Enjoy!

    Tehát ahogy ebben a hozzászólásban írtam úgy kell, de mégsem látom, hogy fent lenne a patch ugyanis nincs más csere animáció illetve valami más félidei animáció is más ha jól veszem ki a leírásból.
  • zsilka péter
    #30109
    Bocsi, de én még mindig nem értem. Akkor ami ebben a gameplay patch mappában van ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG mappa abból kitettem mindet az asztalra lefuttattam a telepítőt, de nem tett be semmit sehová. Teljesen elvesztettem a fonalat :-(
  • Breki33
    #30108
    de ha esetleg a mostani telepítő más ír akkor bocsi én a korábbi és a neve alapján írtam ezt
  • Breki33
    #30107
    az úgy teljesen rossz szerintem, bár ezt a verziót nem próbáltam-most ugyanis nincs feltelepítve újra a játék

    ORIGINAL_CLEAN_1.1_DATA0.BIG -t szerintem total értelmetlen visszamásolni, ha az amire gondolok a neve alapján

    ezt akkor kell szerintem pont visszamásolni, ha az erdeti nem hibrydes data0-t akarod használni

    megpróbálom akkor még jobban körülírni a bat file ezekbe a fiokba rakja be a gameplay patchez szükséges dolgokat ezért kell másik helyre kimásolni és miután belerakta visszamásolni, na most te ha belerakod, de nem a azt rakod vissza hanem az erdetit akkor nem csináltál semmi.

    Nem olyan bonyolult ez azért.