36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • crismocsok
    #30507
    átigazolás*
  • crismocsok
    #30506
    xboxra kijött már a téli átogazolások?
  • dragon11
    #30505
    FIFA ONLINE:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi a retkes kibszottkurvaéletistenfaszért nézi a 4védő ahogy az ellenfél labdát szerez és sprintel a 16oshoz aztán gólt ver????????? MIÉRT NÉZIK? MIÉRT NEM FUTNAK????????????????????????????????
  • [HUN]FaTaL
    #30504
    Amelyik(ek)et beállítod a jobb analóg irányaira.)
  • Viktorr
    #30503
    Sziasztok,

    Fifa 2011-ben,melyik az a gomb billentyűzeten,amivel a labdát magad elé rúghatod hosszan?
  • palinho96
    #30502
    basszus csak nálam van az, ha elmentek valami változást akkor a Manager módot nem lehet elkezdeni sőt folytatni se..????
  • Breki33
    #30501
    FIFA11 Creation Master 11 BETA 3 by Rinaldo

    http://turbobit.net/7nl0xxt6bw9a.html
  • games4ever
    #30500
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem azokhoz, akiknek megvan eredetiben és online is játszanak.
    Eddig a "kipróbálási verzió"-val játszottam és nagyon tetszik a játék, már a gamepad-ot is kezdem megszokni, direkt vettem is egyet hozzá, de én mindig viszonylag hamar megunom a gép ellen való játékot. Utoljára a 09-et vettem meg eredetiben, de abban csalódnom kellett, mert abban az online játék nagyon rossz volt (nem tudom, hogy csak nálam-e, de állandóan megszakadt a játék félidőben és az nagyon idegesítő volt, ráadásul mindig azt hitték rólam, hogy direkt léptem ki...), és az elvette egy időre a kedvem a fifazastól. Azóta nem is nagyon fifaztam, de hallottam, hogy ez az új most nagyon jó lett és hát ki is próbáltam és nagyon tetszik.
    Kérdésem az lenne, el tudná-e mondani valaki legyenszíves, hogy most jó-e az online játék, meg hogyan megy körülbelül és milyen lehetőségek vannak. 09-ben voltak szobák ahova be lehetett lépni játszani, meg kupák is voltak, de mostmár ugye van ilyen egy embert irányítok játék is, az is érdekes lehet. Valamint, hogy mostmár stabil-e a játék, az nagyon fontos lenne.:)

    Válaszokat előre is köszönöm!;)

    Ui.: Azt még kifelejtettem, hogy sokan játszanak-e és nem kell-e sokat várni, hogy össze lehessen hozni 1-1 meccset. :)
  • kuzco007
    #30499
    http://www.fifahungary.hu/hirek/FIFAHUNGARY_Megujul_a_szerkesztoi_csapat
  • palinho96
    #30498
    azért!! : DDD
  • Breki33
    #30497
    lol :)
  • bakkerman
    #30496
    végre rászántam magam a játék kipróbálására(eddig nem volt hozzá idegem,a bill beállítása miatt),irányítást végre sikerült beállítanom a megszokottra,és már 2 napja nyüstölöm a gémet,és azt kell hogy mondjam,MEGUNHATATLAN. hosszú idő után kikapott a Pes.
  • palinho96
    #30495
    Am Kontrolleren a csavart lövés az a:
    RB+Lövés!! xD
  • palinho96
    #30494
    köszönöm.. akkor ha jó a szöeg értésem angolból akkor Vasárnap jelenik meg..!
    De nem tudud, hogy miért Lép ki amikor manedzser módot kezdenék???
  • Breki33
    #30493
    A csavart lövéshez, kb ennyire lehet csavarni

  • Breki33
    #30492
    Nehéz ezekre a kérdésekre úgy válaszolni, hogy még konfigurációt sem írtok. :) Ezeket mi találjuk ki?

    Másrészt nem csak amiatt lehet, érdemes a fifaconfig-ba is belenézni
    pl függőleges szinkronizálás, mikroszaggatás kikapcsolása

    De konkrétan képfrissítés pontos beállítása
    akkor ATI kártyára mivel nekem az van :P

    Radeonpro- Fifa Profile készítés - Tweaks - Display Refresh Rate - 85 Hz

  • Breki33
    #30491
    CM 11 Beta 3 Announced

    Friday, 18 February 2011 15:06
    Hi mates! Unfortunately I had very few time, during this week, for working to the update of CM 11 so I was unable to release a "mid-week" version like I hoped to do. I will work on it and I will distribute the Beta 3 version during the week-end, very likely on Sunday. In the meantime let me thank all the beta testers, you are doing a great job. Beta 3 will fix all the open problems that I am able to reproduce and will add some more features. Don't miss to take a look at the site during the week-end.
  • palinho96
    #30490
    Mikor lesz CM 11 Beta 3 vagy full????
    Mert nekem amikor valamit állítok a mostaniban akkor nem enged Manager modot..! X"(
  • palinho96
    #30489
    igen törölsz mindent és utána a keretek visszaállítása ;)
  • Szotyo
    #30488
    hello.creation master 11-et feltelepitettem és megnyitottam de nem állitgattam semmit és mikor belépek a játékba akkor a mentéseim sérültek...valami megoldás erre?és a mentéseimnek végleg vége?előre is köszi.
  • DAFFANGER
    #30487
    Mikor lesz HSP 11 nem tudjátok?Olyan jó lenne már Magyar Bajnokságban nyomni:)
  • [HUN]FaTaL
    #30486
    Mert nem patchelted.
  • janik
    #30485
    Meccs után miért lép ki ???
  • szapor
    #30484
    Hali!
    Hol lehet a képfrissitést emelni? azaz 85hz-re akarom állítani mert a játékba nem annyi és érzem hogy rezonál :S valaki segitsen kösziszépen!(Fifa11)
  • crismocsok
    #30483
    hogy lehet kitörölni a virtuális profimat?
    nem akarom hogy mindig ott legyen a kedvenc csapatomban mikor új karriert kezdek..
  • crismocsok
    #30482
    habár még az előző kérdésemre se kaptam választ, jön még egy...
    légy profi módban van mikor meccs közben másik posztra tesznek, hogy tudom megnézni meccs közben hogy mi a posztom?
  • Rossi1
    #30481
    Hello!

    Megprobalom megegyszer, foleg az utso videot latva...

    Kerdesem lenne a lovessel kapcsolatban.

    Ti tudtok manual lovessel jatszani? Rumblepad 2-vel nyomom, de olyan erzekeny, hogy lehetetlen iranyitani, szoval assited-re raktam, de igy meg egyenesiranyu loveseim vannak. Tudom van amikor helyezi de lehet FIfa 11-ben ugy loni mint pl PES-ben hogy loves utan csavarhass?
    Mert nekem ez nagyon hianyzik...
  • crismocsok
    #30480
    hali. egy olyan kérdésem lenne hogy manager módban év végén hogy lehet másik országba szerződni?
    mindig jön egy csomó ajánlat, de csak abban az országban ahol vagyok.
  • janik
    #30479
    Miért van az hogy a meccs után kilép ?? Patch felvan rakva pedig.
  • Breki33
    #30478
  • Risu Führer
    #30477
    a fifa 11-et lehet nyomni kettő billentyűzettel is egymás ellen?
  • aaron12
    #30476
    Üdv.
    A haveromnak a FIFA 10 egyjátékos módban teljesen szaggatás mentesen megy maximum grafikán. Az internetkapcsolata teljesen megfelel az internetes játékhoz, viszont Online módban (EA szerveren) egyfolytában szaggat. Próbáltuk kikapcsolni a vírusirtót, frissíteni a VGA drivert, Windows tűzfal kikapcsolása + kivételekhez hozzáadni, de nem segített. Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Olvastam, hogy a Task Managerben a prioritást kell átállítani, de ezen kívül van még valami lehetőség? Köszi.
  • arsenal6
    #30475
    Köszönöm a segítségedet. Igazából nem menedzserben akarok játszani, hanem "sima" bajnokságot, amelyben én vagyok egy csapat, a cimbi meg egy másik csapat (ugyanabban a bajnokságban természetesen). A régi fifákban ilyenkor egyikünk mindig a saját csapatával játszhatott, a másik meg az aktuális ellenféllel. A lényeg, hogy a cimbi IRÁNYÍTHATTA AZ ELLENFELET (értelemszerűen az ő saját csapatának a meccsén meg én irányítottam az ellenfelet). No, most a Fifa 11 nem engedi a másik gamepadot áthúzni az ellenfélhez; azaz mindkét gamepad ugyanahhoz a csapathoz rakható, mindketten ugyanazt a csapatot irányíthatjuk, egyszerre. ÉRTHETETLEN. De megpróbálom a Te verziódat is. KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER!
  • DAFFANGER
    #30474
    Hali!Hát én annyit tudok hozzátenni hogy mi próbáltuk 2 gamepaddal de csak a tournament-be ott lehet olyat hogy 2 csapatot választasz ki vagyis én voltam eggyel meg haverom egy másikkal és ugy tudtunk játszani simán ha összekerültünk lejátszottuk ennyi.Tehát ha jol tudom Menedzser modban nem lehet azt hiszem.Nekem angolul van ugyan a játék de ugy van ahol a game modes és ott van olyan hogy Create New Tournament mi ott csináltuk 1-1 csapattal ott tudsz kupát meg asszem bajnokságot is csak igazolni játékost meg ilyenek nem lehet.De szerintem itt valaki más jobban tudja aki régi fifás hátha segitenek én ennyit tudtam.
  • arsenal6
    #30473
    Fifások! Polgártársak! Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan tud 2 gamepados játékos, egymás mellett sörözgetvén, ugyanazon bajnokságban, 2 csapatot irányítva (egymás riválisaként) bajnokságot játszani? Igen hálás lennék egy jó megoldásért. :-)
  • Breki33
    #30472
    Patch Serie A Tim






    www.multiupload.com/9KULE3BE5C

    Update1.1: Ecco quì l'aggiornamento della patch che corregge la maglia dell'inter, aggiunge lo sponsor Banca Nuova al Palermo e corregge il logo Serie A sulla maglia del Lecce:

    Link Update1.1:
    SPOILER (clicca per visualizzare)
    www.multiupload.com/QRPC14F01N


    Update1.2: Aggiunto Sponsor "Save The Children" alla fiorentina e corretti i pantaloncini del Lecce

    Link Update1.2:
    SPOILER (clicca per visualizzare)
    www.multiupload.com/P0Y3O6PRAT

    Loghi SERIE ATim e BWIN HD!:
    SPOILER (clicca per visualizzare)
    www.multiupload.com/CPMJ35V7ZY


    MiniKit!:

    www.multiupload.com/MUCF2H87D9
  • Breki33
    #30471
  • Breki33
    #30470
    FIFA11 Creation Master 11 BETA2 by Rinaldo

    http://letitbit.net/download/41553.4f840f59de6ca19d717f09fecbdd/CM11B2.7z.html
  • Breki33
    #30469
    #28782
    #29938
  • DAFFANGER
    #30468
    Sziasztok!Valaki legyen már olyan szives mondja már meg hol található Magyar nyelvi csomag szinkron ilyenek köszi.