36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Lacoka12
    #30587
    de hiba nyomom nem cselez
  • [HUN]FaTaL
    #30586
    Amelyikre beállítod a jobb analóg irányait.
  • Lacoka12
    #30585
    akkor meg tudod monadni billengyüzetel melyik betüvel lehet csellezni elöre köszi
  • unrealnoise
    #30584
    én PC-s FIFA-tól nem várom el, hogy menedzser játék legyen, maradjon meg játéknak, ami arról szól, hogy egy együttest irányítasz gamepaddal. Amúgy egeres kezelőfelület ne is legyen szvsz, max ahogy a PC-s verzióban, lehessen használni, ha akarod. Nekem a microsoftos gamepaddal tök jó, hogy sosem kell az egérért nyúlnom két meccs közben. viszont a FIFA 2011 azért javulhatna számtalan téren...

    pl a keretnél röhej, hogy nem látszik mind a 11 játékos egyszerre, hanem csak tíz. és állandóan le kell görgetni. plusz ismeretlen csapatnál néha azt sem tudom hol járok amikor legörgetem, jó lenne ha a cserék és a tartalékok kapnak egy külön halvány háttérszínt.

    a tabella és sok minden más is lehetne kicsit dizájnosabb, jobban átláthatóbb, logikusabb. egy menedzserjáték felületének átláthatóságát és stílusát kéne átvenni. kisebb betűméretek is lehetnének szvsz.

    a PES-ben volt egy olyan ötszög ami a játékos képességeit mutatta, mindegyik sarokban addig futott ki a vonal, amennyire jó az adott dologból. Ez atom jó dolog (eszembe se jut jobban kivitelezett), FIFA-ban nem értem miért nincs ilyen :/

    aztán jó lenne még látni, hogy milyen lábas is az adott játékos, már a "keretben" is fel lehetne tüntetni.

    a konzolos FIFA 11 amúgy szebb és letisztultabb lett szerintem, menüre meg mindenhogy, remélem tovább fejlődik és azt kapjuk meg mi is, egy az egyben.
  • [HUN]FaTaL
    #30583
    Semelyikhez nem illik a billentyűzet, mert egyszerűen szar hozzá. Ahogy autós játékot sem játszunk billentyűzettel.
  • Lacoka12
    #30582
    elöször megvetem de véletlen angol volt azután inkább letöltötem
  • szabii98
    #30581
    letöltötted? mert akkor megértem...
  • Lacoka12
    #30580
    a Fifa 9 hez illik a billentyüzet és egérel is lehetett irányitani nem értem a 11 be miért nem rakták legalább a egér vezérlést mert konzolal meg béna vagyok és a 9 be cselezni is simán lehetett billentyüvel a 11 meg szinte sehogy
  • [HUN]FaTaL
    #30579
    Semmi baj a kezelőfelülettel, gamepaddal tökéletesen kezelhető (focis játékhoz nem való billentyűzet).

    FMhez kár mérned, az egy másik EA termék, ott meg a foci része egy fos, nyílván összeolvaszthatnák a kettőt, de az kevesebb bevétel, meg a játékosok egy jó részét (pl. engem) nem érdekli ennyire mélyen a managelés. :)
  • zorrobomber
    #30578
    Az a baj a menedzser móddal hogy én az FM-hez mérem, azt pedig nyilván sose fogja elérni. Na meg a másik hogy sosem fog pc-s kezelőfelületet kapni, jelen formájában meg szar az egész(a kezelőfelület).
  • unrealnoise
    #30577
    pfú, rég jártam erre, de meguntam a szimezést, filmezést, sorozatozást kicsit, aztán tegnap lenyomtam a FIFA 11-el 12 órát kábé egy nap... :D persze menedzser mód majdnem teljesen manuális, kézi vezérlés, a lövés van rásegítve kicsit. meg persze még nem hardcore szinten. :)

    a konzolos FIFA "menedzser módja" mennyivel jobb? "Jövőre" már holtbiztos, hogy egy az egyben azt kapjuk, mint a konzolosok? előre is kössze. :)
  • Breki33
    #30576
  • szabii98
    #30575
    Mért nem úgy értette?
  • Barrett 50 Cal
    #30574
    Köszi szépen
  • Lacoka12
    #30573
    azért nem kell lehordani a másikat!
  • palinho96
    #30572
    meccs közben! :D XD
  • szabii98
    #30571
    de ha kapushoz kerül a labda akkor ki lehet vele jönni :D
  • palinho96
    #30570
    sehogy!

    visszaolvasás manapság luxus??
    vagy
    CTRL + F és kapus! xD
    De ha jó nézem ezt TE MOST HARMADJÁR kérdezed és még mindig csak Konzolon lehet .. -.-"
    De még a saját kérdésére kapott választ is lusta megnézni! -.-"
  • Lacoka12
    #30569
    thx
  • szabii98
    #30568
    A betű...
  • Lacoka12
    #30567
    kapusal hogy lehet lenni?
  • palinho96
    #30566
    természetesen minda 2 kérdésedre!
    Beregisztrálsz letöltöd és bemásolod a Fifa 11/games/db mappába!
    Utána Creation Mster 11-gyel tudsz módosítgatni!

    De miátán bemásoltad a .db filekat után futtas le egy i68Regenerátrot és töröld ki a Keret filet a Dokomentumok/Fifa 11 mappából!
  • Barrett 50 Cal
    #30565
    Az átigazolási patch-ben a beígért játékosfejlesztést is megcsinálták? Mert ha igen akk nem lehet leszedni warez játékra is? Vagy lehet szerkeszteni vhogy a játékos statisztikáit?
  • DAFFANGER
    #30564
    TILOS az Off,a Flém,és a Warez!Egyébként a külföldi kommentátorok sokkal jobbak pl:Olasz bajnokságot nyomom Managerbe Olasz kommentárral istenkirály.
  • Lacoka12
    #30563
    http://bitsnoop.com/fifa-11-hungarian-immxpc-q19018979.html
    teljesen magyarul felirat+szinkron
  • hedonist
    #30562
    valszeg előző szabalytalansagert...
  • [HUN]FaTaL
    #30561
    lol :DDD
  • Firerock
    #30560
    ha jól látom és Balotelli az akkor megérdemelte:D
  • Breki33
    #30559
    Ez érdekes :-)





  • palinho96
    #30558
    omg -.-" XDDDD
  • Lacoka12
    #30557
    ok köszi
  • [HUN]FaTaL
    #30556
    Bemész az editorba és beállítod mind a 4 irányt. Sosem fogsz tudni rendesen cselezni/fifázni billel. Vegyél egy kontrollert sztem.
  • Lacoka12
    #30555
    billengyüzetel a jobb anolag mi mert nincs vezérlöm
  • [HUN]FaTaL
    #30554
    Sehogy, csak a konzolos verzióban van.

    Mi az hogy pc vezérlésre állítani a játékot?:D Csel amúgy LT+jobb analóg
  • Lacoka12
    #30553
    kapus hogy lehetek? és hogyan lehet pc vezérlésre átálitani a játékot mivel igy egy kicsit nehéz irányitani pl:a cselezö gombot se tudom mi a pc változata a konzol résznél
  • aaron12
    #30552
    Kösz a választ, valószínűleg ezek közül fogok majd választani :)
  • sanyiute
    #30551
    aki PS3-on fifázik kérhetném vegyen fel PSN: SANYIX
  • [HUN]FaTaL
    #30550
    Túl éles, nem jó szerintem.
  • [HUN]FaTaL
    #30549
    Aham, köszi. Akkor ezért lettek körök a nou campban. :)
  • Lacoka12
    #30548
    hogy lehet kapusal lenni?