36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #30827
    Mert bug. Tedd fel a görögök által készített javítást a patchhez. Ha más csapattal kezdesz akkor is hiányzik a blackpool és két birmingham van, hihetetlen hogy az ea nem javította ezt ki...
  • Barrett 50 Cal
    #30826
    Mi a fenéért lép ki ha a menedzser módban a Blackpoolt választom?
  • [HUN]FaTaL
    #30825
    A BBVA ligás scoreboard csak nálam bugos? Jól működik, de a hosszabbítást nem írja ki (hogy mennyit hosszabbít a bíró a rendes játékidőn túl).
  • Taki 122
    #30824
    [center]egy kis bl móka ;D
  • DAFFANGER
    #30823
    Miért nem müködik egyik scoreboard se pedig oda másolom ahova kell és a Fifa 11 I68 Regeneratort is futtatom?Se barátságos mérközésen sehol se jelenik me Managerben se.Win7-em van!Valaki irjon már légyszi mi lehet a gond.köszi
  • Taki 122
    #30822
    én lövésnél mindig nyomva tartom a felfelé nyilat és valamikor a csavarást is, ami nálam az "F"
  • [HUN]FaTaL
    #30821
    Nem a csavarásra mondtam, hanem hogy nem kirúgta a stadionból, hanem félig meddig emelte de nem túl erősen. Vagy lehet ez is a csavarástól lenne? Csavarás az RB ugye?
  • Taki 122
    #30820
    szerinten amiatt csapódott ilyen szépen, hogy nyomtam a "csavarás" gombot ;D
  • [HUN]FaTaL
    #30819
    Hogy lehet így lőni? Nekem fölébassza :D
  • Taki 122
    #30818
    [center]nem olyan jó a minőség de a lényeg látszik ;D xabi alonso bombagól


  • robi11
    #30817
    kösz a rengeteg választ...
  • Taki 122
    #30816
    [center]új cipők ;)

    (Ramos cipőjére a textúrát én alakítottam át, egy már meglévő textúrából)
  • Taki 122
    #30815
    ez lesz a megoldás ;) köszi szépen!
  • [HUN]FaTaL
    #30814
    Futtasd rendszergazdaként.
  • Breki33
    #30813
    oda van írva mit kell tenni

    vedd le a könyvtárról az írásvédettséget
  • Taki 122
    #30812
    [center]erre valami megoldást nem tud valaki?
  • Lacoka12
    #30811
    köszi
  • robi11
    #30810
    Valaki tud megoldást olyan problémára, hogy új videó kártyát tettünk a gépbe 256 hejett 1024 et és online ba szaggat mikor belépek és 1v1 be megyek meg menübe... ugyan azon van minden és mégis laggol.. mi lehet a gond?:/
  • [HUN]FaTaL
    #30809
    Kontrollerrel nem?:D

    LT + Jobb analóg, de ne csak nyomd hanem forgasd. Ha megnyomod akkor a két lába közé veszi a labdát és felugrik vele, de ezt nem minden játékos tudja megcsinálni.
  • Lacoka12
    #30808
    hogy kell konzolal jó cseleket csinálni mert lenyomom a jobb anolagot de nem csinál semmit csak fut tovább rendesen
  • Rudee
    #30807
    Ilyenről konkrétan még nem olvastam, de megnézem, hátha rájövök vmire.
  • Lacoka12
    #30806
    cselezve táncolt a egyik játékosom
  • Breki33
    #30805
    is meg koszolódást stb

    ugye ezek mindegyike azonos azonosítóra végződik
    csak olyan kéne, hogy pl az 1-es fű, sár, koszolódás stb milyen stadionokban jelenik meg

    De ha gondolod az egész jelenlegi mappát ezekkel el tudom küldeni aztán tesztelheted ha érdekel.
  • Rudee
    #30804
    A fű alatt a csíkozást érted?
  • Breki33
    #30803
    hát hogy melyik füvet pontosan melyik stadionba rakja be igen file-k szerint

    ugye egyet többe is berak
  • Rudee
    #30802
    Pontosabban? Melyik file melyikhez való?
  • Breki33
    #30801
    stadionkiosztást nem tudsz?
  • Rudee
    #30800
    Igen, ezt én is láttam soccergamingen. Igazából mindegy az a pár plusz kattintás, de reménykedtem azért :)

    Megnéztem azért a zdata-ban lévő rna-t is, de sajnos nem volt benne használható dolog.
  • Breki33
    #30799
    kereső
    fogalmam sincs hány oldalt, honnan tudnám? P

    de most írtam le a lényeget annyi elég
  • Lacoka12
    #30798
    és kb hány oldalt menjek vissza mert nem kevés oldal van?
  • Breki33
    #30797
    ha rákeresel megtalálod röviden a lényege a mentés file-t írásvédetté kell teni külső programban így nem tudja felülírni
  • Lacoka12
    #30796
    mi a trükk?
  • Breki33
    #30795
    alapból automata mentés van csak

    erre van egy kis trükk amivel meg lehet oldani erről többször írtam már
  • Breki33
    #30794
    egy ilyet is olvastam

    EDIT: for chants volume:

    try to add this string on rna.ini

    //DOCTOR+ CHANTS_VOL ----
    []
    MAIN_OUT_CHANTS_VOL = 80
    //------------------------------------------

    (this string is not crowd reacitions values, but is the chants main volume, very easy to adjust, values between 0 to unknown (100?).

    and it work
  • Breki33
    #30793
    bemásolom amiket erről írtam, mostanában nem ezzel foglalkoztam

    Állítólag ezt beírva jó lesz az intro átugrás


    LEGAL_SCREEN_DISPLAY_TIME=0 LOCALE/USE_LANGUAGE_SELECT=0 LOCALE/DEFAULT_LANGUAGE=hun,hu


    SKIP_BOOTFLOW=1 ugye átugorja az elejét, viszont ez okozza vmiért azt hogy nem lehet menteni, van sejtésem, hogy miért, de ha leírom csak megkeverlek vele.

  • Lacoka12
    #30792
    nekem az lenne a kérdésem nem lehet e a automata mentést leváltani mert a Fifa 9 és 1 be lehetett manuálisan de itt nem tudok hol lehet ezt beállítani?
  • Rudee
    #30791
    Ja meg igen, az is érdekel, hogy összességében mit lehet még kapcsolgatni. Alap dolgokat ugye ismerem,csak hátha van vmi érdekesség.
    Amúgy elkezdtem összeszedni, de nem baj, ha több helyről jön az infó.
  • Rudee
    #30790
    Arra gondolok, ahol az EA serverre akar bejelentkezni.
  • Breki33
    #30789
    mármint, hogy miket lehet kapcsolgatni?

    a kezdeti bejelentkezés átugrására gondolsz?
    azt elvileg meg lehet csak akkor a nyelvválasztás átugrása miatt a mentések nem jók

    de lehet másról beszélünk :-)
  • Rudee
    #30788
    Breki, véletlenül nem találkoztál még rna.ini-ben használható beállítások listájával? Főleg az EASO-os bejelentkezést kéne eltüntetnem.