36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • zorrobomber
    #30867
    sőt, ha jelentkezik pár ember akkor vállalom sg bajnokság leszervezését is, csak legyen már valami, mert tegnap is 5-ből 4 ember kilépett. van aki csak a visszavágón, de akkor is :)
  • zorrobomber
    #30866
    van
  • dragon11
    #30865
    nem hiszem menne a gépemen úgy, hogy net is jó legyen meg minden..

    abba egyáltalán van multi?
  • zorrobomber
    #30864
    öö, ja, tényleg. természetesen én is a sima fifa online-ról beszéltem, de ha nincs akkor nincs.van nekem is ismerősöm aki sokat tolta, és most sír hogy nem találja. vedd meg a fifa 11-et, már potom 4000 ft cdgalaxisnál.
  • dragon11
    #30863
    ez a fifa online 2.. -> a fifa online 2t pedig NEM az EA fejlesztette, hanem vlmi gagyi szr..


    én a sima fifa online BETA-ra vagyok kíváncsi, ami megszűnt..:( -> EA fejlesztette!

    ami egérrel is ment..:\

    segítsetek plz.:)
  • zorrobomber
    #30862
    sok tekintetben jobb volt mint a fifa 11...
  • [HUN]FaTaL
    #30861
    Elképzelhető, hogy senki nem játszik azokkal a szarokkal?

    Elképzelhető volna, hogy használd a googlet?
  • zorrobomber
    #30860
    megszűnt,
  • dragon11
    #30859
    nem hiszem el ápr. 1je óta senki nem hajlandó 1 rohadt válaszra méltatni a hozzászólásomat........
  • Firerock
    #30858
    buktattad a becsúszó játékossal a védőt!
  • zorrobomber
    #30857
    :(
  • zorrobomber
    #30856
    lol, fifa szerint ez a gól szabálytalan :)
  • webibebi
    #30855
    köszi:)
  • [HUN]FaTaL
    #30854
    Nyomod a lövést megy fel a csík és mielőtt ellőné megnyomod a passzt.
  • sanyiute
    #30853
    gondolom én PS3-on így van:)
  • webibebi
    #30852
    tehát lövés és passz kombója? és ezt nagyon gyorsan kell megcsinálni mer még 1szersem jött be?:D
  • sanyiute
    #30851
    HA PS3-ra érted akkor Lenyomod a kört elengeded és gyorsan az X-et
    gondolom PC-n D-t nyomod le és gyorsan az S-t.
  • webibebi
    #30850
    sziasztok elég régóta játszom már a fifa 11el és nem tudtam rájönni a lövőcselre:S leírnátok légyszi h hogyan kell? kösz a helpet:)
  • zorrobomber
    #30849
    amennyi időt beleöltél ebbe, inkább dolgozz valamit amiért pénzt is kapsz, és akkor mindjárt nem kellene lan patch
  • Taki 122
    #30848
    [center]ma unalmamban összedobtam egy adidasos bl labda textúrát
    még eléggé kezdetleges...
  • dragon11
    #30847
    erre vlki ????????????

    ez az új Fifa Online 2 retek szégyen játék, de ezt nem is az EA fejleszti - LÁTSZIK - . . . . .

    a régi Fifa Online BETA az EA általi vezetett.. nagyonjóóó volt.:(

    nem tudjátok mi lett vele?:@
  • zorrobomber
    #30846
    gondolom eredeti...
  • Taki 122
    #30845
    a lan játékmódhoz kell valamilyen patch vagy program? igazából nemtudom meilyk online módban lehetne 1-1 ellen játszani (pl.: én a madriddal, a haverom meg a valenciával)
  • Taki 122
    #30844
    [center]cr vs valencia ;D
    szabadrúgás 33 méterről...
  • zorrobomber
    #30843
    fasza. toltam most egy többszemélyes multit, beléptem a lobbiba szépen el voltak osztva az emberek, ellenfél chelsea, én beálltam barcához, erre gyorsan átváltották Alcorcón-ra, na mondom mindegy maradok, többi mind kilépett mellőlem, de Chelsea-nél is csak egy srác maradt. Megverem 2-0ra aztán kilép, juhé. Ha lenne chat és látná hogy normális vagyok talán kevesebb ilyen szopás lenne... Innen szokta valaki tolni?
  • robi11
    #30842
    jaja :D én játszottam már olyan ellen aki úgy felturbózta a futást h utol se lehetett érni... meg h félpályáról berúgja...+ egy srácnak volt olyan csítje h "minden lövés bemegy" kicsit komoly:D
  • zorrobomber
    #30841
    pff még az is?...
  • robi11
    #30840
    jó de nekem eddig nem volt semmi gond... végül is az tényleg szar h mindenki úgy csítel ahogy akar meg felturbózza a játékosait....
  • zorrobomber
    #30839
    nem a fórummal van a baj, hanem a game online része egy kalap szar :)
  • robi11
    #30838
    ide se jövök többet segítségért...
  • [HUN]FaTaL
    #30837
    1. Nem lehet kommunikálni az ellenféllel még egy nyomorék chat sincs?

    Menüben lehet, meccs közben nem.

    2.
    Online csak egymás ellen lehet játszani, bajnokság nincs, legalábbis a lan modeba mert csak azt próbáltam gamerangerrel

    Többi passz.
  • zorrobomber
    #30836
    4. Ja az még kimaradt, hogy a tapasztalat pontokat, vagy egyáltalán jutalmat csak simán az eredmény alapján oszt, semmit nem számít a csapat ranking??? Mekkora szar már hogy a világbajnok ellen tolok egy szoros meccset és csak úgy szórja a minusz pontokat utána...
  • zorrobomber
    #30835
    n00b alert!
    Tegnap megvettem a gamét, és hát finoman fogalmazva vannak problémáim vele. Gondoltam beírom ide, hátha csak én vagyok a láma.

    1. Nem lehet kommunikálni az ellenféllel még egy nyomorék chat sincs?
    2. A menürendszer valami katasztrófa, a menüpontokból lövésem sincs hogy mi micsoda. Nincs valami bajnokság-szerű ahol kiválasztok egy csapatot és azzal végignyomok egy tornát? Esetleg ehhez group-okba, klánokba kell belépnem?

    Magyarokkal voltam, először egy (gondolom, mert velük volt) mexikói sráccal toltam, iszonyatos lagok mellett két meccset toltunk, egy gólt sikerült vernem, amúgy szerintem a lag miatt alig értem oda a labdákra mindig megelőzött. Ezt abból is gondolom hogy ma reggel toltam egyet megint a magyarokkal a spanyolok ellen, és nagyon szoros meccsen a hosszabbításban kaptam ki 2-1re.

    3. Online meccsen nem lehet a gólokat elmenteni, visszajátszani? Kár.
  • Barrett 50 Cal
    #30834
    Köszi,1000 hála
  • robi11
    #30833
    Valaki válaszoljon már pls a kérdésemre hogy, hogyan tudnám megszüntetni a laggot Online ba! eddig 256ossal jól ment de 1024essel meg már nem...
  • [HUN]FaTaL
    #30832
    Feltöltöttem ide.
  • Roland10
    #30831
    Ezt én is kérdezném..valahogy nem akar összejönni.:S
  • Barrett 50 Cal
    #30830
    Nem tudnád megmondani a patch nevét? Nem találom:(
  • Barrett 50 Cal
    #30829
    nem tudtam*
  • Barrett 50 Cal
    #30828
    Jaaa akkor már értem.Eddig tudtam miért van 2 Birmingham a bajnokságba,azt hittem csak nekem ilyen.