36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #30947
    nekem nem hiányzik

    az ír foci pedig sokkal előrébb tart ugye a szemét franciák csak csalással jutottak ki ellenük
  • Barrett 50 Cal
    #30946
    Sajnos ez is igaz.A foci már sok helyen nem a fociról szól.Pénz,pénz még több pénz... Sok eredményt a különböző maffiák is tudnak befolyásolni stb.De ha ír bajnokság meg hasonlók benne vannak,akkor sztem nem lenne akkora erőfeszítés nekik belerakni.
  • Breki33
    #30945
    csak a magyar bajnokság az nem igazi foci.........
  • Barrett 50 Cal
    #30944
    Inkább egy agyromboló cod 7et vettem helyette:( Meg is bántam,mert imádom a focit:)
  • zorrobomber
    #30943
    pusztán érdeklődésből, neked eredeti a game?
  • Barrett 50 Cal
    #30942
    Hát kár érte:( De azért így is remek munkát végeztek. Remélem megérjük majd azt is,hogy a fifába alapból benne legyen a magyar bajnokság.
  • [HUN]FaTaL
    #30941
    Stadiont nem lehet berakni egyelőre.
  • zorrobomber
    #30940
    stadionok ha jól tudom technikai okokból még nem kerülnek be
  • elite
    #30939
    Ez a gyep szép???
  • Barrett 50 Cal
    #30938
    Szépnek szép.De hogy a ZTE stadionhoz köze sincs,az is tuti:(
  • zorrobomber
    #30937
    cdgalaxisnál MA és HOLNAP lehet utoljára 2490-ért megrendelni! LINK
  • Firerock
    #30936
    Tudna valaki linkelni nekem egy Real Madrid Facepackot?
  • pogi60
    #30935
    Sziasztok!

    Hálás lennék ha valaki próbálna nekem segíteni :)
    A következő a problémám:

    a Fifám nem eredeti és feltelepítem patchet stb..
    Indítom és amikor bejön az Ea sports logó kilép exe hibával és csak akkor indul el amikor 5-10 alkalommal megpróbálom újból elindítani..
    több hónapja szenvedek ezzel kismillió megoldást próbáltam és semmi nem használ... ez azért is érdekes mert amikor kijött a game simán ment.. de mióta újra raktam az xp-t az istennek se akar menni normálisan. A gép bőven megvan hozzá és a driverek is meg minden szirszar fent van
    Szóval kérem segítsen valaki! :(
  • elite
    #30934
    HD-ben?
    Miért, most nem HD?
  • szabii98
    #30933


    Már tényleg nemkell sokat várni, az adatbázist készítik, tényleg az utolsó fázisoknál tartunk :)
  • brian96
    #30932
    köszi sikerült :D
  • fook
    #30931
    nem a game mappa kell. Csak simán . Pl: C:Program Files: Easport: fifa11
  • brian96
    #30930
    http://kepgep.hu/2011/05/10/main/199612101996121019961210.jpg
  • brian96
    #30929
  • fook
    #30928
    kiválasztod a fifa helyét , és apply
  • brian96
    #30927
    srácok segítenétek abban,hogy kell használni a ticket patchet?
  • szabii98
    #30926
    lehet :)
    #30923: arra én is kíváncsi leszek, de szerintem maximum hegek lesznek( szerencsére) :)
  • fook
    #30925
    Szerintem a szokásos lesz , PC-n megkapjuk a konzolos fifa11-et :)
  • [HUN]FaTaL
    #30924
    Csak aztán nehogy túlzásba vigyék...
  • Lacoka12
    #30923
    nekem a sérülös tetszik
  • szabii98
    #30922
    Szerintem is közel van, talán légy profi kamerát kicsit közelítsék :D am elvileg ez konzol, a pcbe bármi más bekerülhet :)
  • [HUN]FaTaL
    #30921
    "Új kameranézet, amely közelebb lesz a pályához"

    Ez baromság, már a mostani is túl közel van, nem lehet hosszú indítás adni radar nélkül.

    A többinek örülök :)
  • szabii98
    #30920
    A francia playstation magazinnak köszönhetően pár új dolgot megtudhatunk a készülő FIFA 12-ről.

    Már más Fifa közösségi oldalakon is megjelentek apróbb részletek a FIFA 12 újdonságairól, de most jó pár dolgot megtudhatunk. Mivel a francia hivatalos Playstation magazin adta ki az infókat, ezért egyelőre konzolos dolgokról számolhatok csak be. PC-s infók konkrétan egyelőre nincsenek.

    Ezek szerint az alábbi újításokra számíthatunk:

    Új kameranézet, amely közelebb lesz a pályához
    Új menürendszer, amelynek a kezelése könnyebb és ergonomikusabb lesz
    A valós idejű számítások evolúciója
    Az Impact Zone, amely korlátozni fogja a kapcsolatok számát
    Új mesterséges intelligencia látásmód, amely javítani fogja a játékosok passzolását
    Javított támadás és védekezés közötti összhang, a játékosok kifinomultabb technikával rendelkeznek majd
    Új mérkőzések előtti felvezetések és animációk, amelyek jobb hangulatot teremtenek
    Új sérülésfajták, amelyek akkor is előjöhetnek, ha nem kerülsz fizikai kapcsolatba az ellenféllel, de például túlhajtod a játékosod
    Látszani fog a sérülés, ha például a mérkőzés közben arcon ütik egymást a játékosok
    3 új aréna


    Komolyabb részletek majd május 20-át követően lesznek, remélem, hogy akkor már képekkel is szolgálhatok.



    A múlt heti vancouveri sajtós-közösséges nap után az OXM magazin, ami a hivatalos brit Xbox 360 kiadvány, exlusive információkat tesz közzé a FIFA 12-vel kapcsolatban. A magazin május 10-én jelenik meg, de némi marketingszempontot is figyelembe véve elkezdtek szivárogatni információkat.


    A magazin szerint a FIFA legalább akkora változáson megy át ebben az évben, mint amikor a next-gen konzolokra optimalizálták 2007-ben a játékot.

    A legnagyobb változás a FIFA 12-ben az Impact Engine lesz, amely teljesen új alapokra helyezi az ütközések fizikai tulajdonságait, valamint a sérülések szimulálását, így drasztikusan megnő a játék realitás közelisége.

    Az új motor segítségével pontos és élethű játékmenetet kapunk és a fejlesztőknek lehetőségük van olyan megoldások alkalmazására, amelyet a korábbi motor miatt nem tudtak megvalósítani.

    A legkomolyabb változás a cselezési képességekkel kapcsolatban lesz, amely a fizikai motor javulása miatt sokkal jobban fogja közelíteni az igazi focit.

    Természetesen már az előző hírben is említettem, hogy ezek a változások „félhivatalosan” csak a nextgenes verziókról szólnak. PC-n mi lesz egyelőre nem tudni...


    és lehet hogy HD-ben is játszhatunk majd a FIFA 12vel!

    forrás: fifahungary.hu

    remélem nemgond hogy másolgatok ezt+azt.

  • brian96
    #30919
    srácok segítenétek abban,hogy ezt a ticket patchet hogyan kell használni
  • robi11
    #30918
    ok kösz srácok.
  • [HUN]FaTaL
    #30917
    De írja, hogy mit nyom. Ezért hívják tutorialnak.
  • fook
    #30916
    Bal felső erős , rüsztös rúgás , jobb felső tekerés

    De amikor vezeted a kapusra , megnyomod a selectet , és ott gyakorolsz.
  • robi11
    #30915
    hát azzal sokat érek h ha nem írja mit nyom:D
    amgy ha a HSP 11et felteszem majd akk más ellen nem tok tolni csak az ellen akinek fent van??
  • [HUN]FaTaL
    #30914
    Pl. úgy hogy nézel tutorialt youtubeon
  • robi11
    #30913
    látom érdemes tőletek kérdezni!!
  • fook
    #30912
    Hát igen. Még a meccs utáni pénz is oké lenne , ha a sikerek után lenne egy kis bónusz , plusz szponzorok is egyre jobbak lennének .:)
  • [HUN]FaTaL
    #30911
    Mondjuk ebben lehet valami :) Jó lenne ha a pénzt be lehetne állítani, mert szánalmas hogy a fizetéskeretem majdnem 1 millió egy hétre de egy játékost nem tudok megvenni mert a pénzem kevés.
  • fook
    #30910
    nem is úgy csinálom. De idegesítő hogy az idő előrehaladtával , amikor már kiöregszik mindenki , nincs pénzed megfelelő pótlást venni. És ha a kisklubbal nyerem sorba a bajnokságot , kupát , BL-t , akkor adjon már valamit :)
  • [HUN]FaTaL
    #30909
    Mindenki a csapatban van még, 2. szezon. Nem vettem még senkit, de tervben van.

    Fizetési keretem kb 800k, pénzem nincs sok mert elköltöttem a klubra.

    Te ez a valóságban sem úgy működik, hogy összevásárolsz 20 sztárt egy kis klubbal :D
  • fook
    #30908
    Sztárok még a csapatba vannak ? Vettél valakit ? :)
    Bajnokság nyeréséért mennyit kapsz ? A meccspénz nekem is megvolt 300k szponzor + kb 2-300k jegy. Csak ez édeskevés ha fejleszteni akar az ember , és vásárolni játékosokat :)