36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Firerock
    #36175
    Nincs :/
  • rage
    #36174
    Tetszene nagyon, ha tudnék benne védekezni, de egyszerűen nem megy, senki sem éri utol az ellenfél játékosát, sem becsúszás, sem semmi nem segít, max nagyon ritkán.
    Pedig tényleg jól néz ki, meg vannak benne jó ötletek, de így nem igazán tudok vele mit kezdeni.
    (Kontrollerrel, és billentyű+egér irányítással is próbáltam)
  • attiGT
    #36173
    No megvettem én is PCre. Legutóbb FIFAval 99ben játszottam körülbelül, amikor billentyűzeten a nyilakkal mozogtál és a WASD egyikével passzoltál/lőttél/íveltél/szereltél... ezzel meg elég szokatlan a billentyűzet+egér kombó. Menü rendszer is baromi szokatlan de remélem hamar hozzászokok, egy biztos: egy kontrollerre be kell ruházzak a hétvégén, majd redditen megkérdezem melyiket ajánlják, mert itt látom nagyon veszélyes alakok fórumoznak és dühösek lesznek :-D

    Addig tolom ezt a karrier módot menedzserként, csak azt nem értem miért lehet választani, hogy leszimulálja vagy te magad játszod, mert ennek pont az lenne a lényege, hogy a te beállításaiddal, instrukcióiddal, felállásoddal, taktikáddal nézhesd, hogyan szerepel a csapatod és tudj cserélni közben, stb... de ha sim-re megyek akkor fél perc alatt letolja a meccset és semmivel nem tudok hozzányulni, na mindegy, ahhoz FM kell úgy is.
  • csicskakapitany
    #36172
    Tényleg nincs Xbox One-on magyar szinkron?
  • Roland10
    #36171
    Ja bocs, ez nem a PES topik :D :D
  • Breki33
    #36170
    Miért tőlem kérded?

    Nem én vagyok a házigazda :-)
  • Danyi
    #36169
    http://answers.ea.com/t5/FIFA-15/FiFA-15-doesn-t-have-Match-Lobbies-and-head-to-head-match-any/td-p/3568923/highlight/false

    Nem csak engem bánt ez a dolog. Köcsög f*szsz*pó EA.
  • Roland10
    #36168
    Breki, mért nem jeleníti meg nekem a topik képet?
  • Roland10
    #36167
    Valaki egy meccset? :)

    teszler9 az Origin nevem.
  • contraste
    #36166
    Gondolom, h keresesnel nem mutat tobbet, mint 30 jatekos, pl rakeresel a PL osszes kapusara, tobbnek kene kijonnie, mint 30. De nem. :)
  • zsilka péter
    #36165
    Ezt nem értem. Milyen hiba ez??
  • mooo
    #36164
    Vannak még érdekességek a játékban...
    Nálam pl ez jelentkezett: "Transfer Market players stuck at 30 items"
    És ki tudja mennyi van még szokás szerint...
  • zsilka péter
    #36163
    Most például kaptam XP-ket.. Lehet, hogy csak megvárták míg az UK-ban is elérhető lesz a játék?!
  • Since
    #36162
    Érdekes... Az a furcsa, hogy lehet bizonyos dolgokat unlockolni ha elérsz egy szintet, de akkor ez nem is lehetséges?
  • zsilka péter
    #36161
    Én sem kapom XP-t semmi után..
  • drugeth
    #36160
    Hát valami ilyesmi lehet:

    Utoljára szerkesztette: drugeth, 2014.09.26. 09:17:23
  • drugeth
    #36159
    Üdv.,
    A megadott minimum specifikációnál gyengébb CPU-val (2 mag, 2 szál) próbálta valaki játszani a 15-öt, akár demot, akár a teljes játékot?
    Ha igen, mik a tapasztalatok?
  • Adam Jonas
    #36158
    FIFA 15 Demo:

    A kapusom áll egy helyben, az ellenfél fejeli a labdát, simán megfoghatná, de neeeeem, inkább végignézi, ahogy bemegy.

    Ennyit az "intelligens új-generációs" kapusokról. Szép volt EA.
  • Csacsi
    #36157
    Nekem meg full screen random leáll meccsek közben :(

    Demo-val nem volt gond. Ablakban nem akad ki :S
  • mooo
    #36156
    Én a saját zene berakását nem találom.
  • Danyi
    #36155
    Hali!

    Több kérdés merült fel bennem a játékkal kapcsolatban...:

    1, Gyakorló mód hová lett? Amikor akár 11 v 1 ellen játszhatok és normális kameraállásban látom a játékosokat, meg nem ilyen 1v1 játékmódban (Aréna)...

    2, Miért nincsenek meccs előszobák??? Miért csak ez a b*zi baráti idény van? Erre lesz később valami megoldás?
  • Since
    #36154
    Lehet hogy most hülyeséget kérdezek, de kivették az XP rendszert az új részből? Nem kapok a meccsek után XP-t...
    Utoljára szerkesztette: Since, 2014.09.25. 21:17:03
  • Taibi
    #36153
    FIFA 15 - 10.500Ft
  • Csacsi
    #36152
    en sem birtam ki es megvettem.

    Online jatszottam ket meccset. Nem tunt fel ilyen problema.

    Tobbet kellett volna a demoval jatszabom hogy szokjam....mert elegge megvertek. Pedig 14-ben mar div1-ben voltam.
  • Roland10
    #36151
    Pc-n a demóban eddig csak élethű párbajokat és akasztásokat tapasztaltam, nem volt semmi bug. :)

    Most telepítem a teljeset, aztán had szóljon :P
  • Nyiri
    #36150
    Nonszensz a FIFA 15. Ma játszottam XBox One-n 2 meccset. Már a 14-ben is idegesített hogy fullos csapatok olyan burleszk jeleneteket hoznak le hogy hihetetlen. Itt ez csúcsra van járatva. Minden 3. megmozdulás, csetlés-botlás, egymásba akadás, olyan nonszensz labda vesztések vannak. Szerintem ez nevetséges. Kitálalta az EA hogy de poén ha összeakadnak a játékosok és most minden 10. másodpercben meg is csinálja. Olyan tigrisbukfenceket csinálnak hogy hihetetlen. Persze az ellenfél kapja a labdát azonnal.
  • Roland10
    #36149
    Hurráááááá

  • Csacsi
    #36148
    www.futwiz.com

    Mindent megtalalsz jatesokat. csapatot tudsz "epiteni". Latod a chemistryt.
  • Since
    #36147
    Sziasztok,

    Nem tudjátok hogy az UT-ben melyik kezdő játékosokat érdemes megvásárolni? Sajnos nincs tapasztalatom, most az alap "packkal" játszom, de szeretném fejleszteni a csapatomat.

    Köszönöm!
  • contraste
    #36146
    Fhu nagyon mas, de nagyon jo. Reggel melo elott 1 meccset tudtam jatszani, inkabb neztem a menoket stb mi valtozott, ezen az egy meccsen 4-3 ra nyertem legendaryn, tehat vedekezesben meg nagyon mas, nem erzem, tamadasban viszont fura, h a 4 bol 3 beadas fejesbol lett, nem tudom, h csak mak-e vagy ennyire konnyu lett fejelni??
  • contraste
    #36145
    Na mar jatszhato is!
  • Breki33
    #36144
  • Breki33
    #36143
  • Breki33
    #36142
    nem volt, csak próbáltam, de nagyon nem jött be a kialakitása

    nem hasonlítottam össze semmit
    más játékokkal pedig nem játszok gamepaddal

  • Csacsi
    #36141
    Minden hol veszi az ember...külföldön is a legolcsóbb 11k körül van :(

    Meg kell várnom a hónap végét :D
  • Roland10
    #36140
    na 576-nál megemelték az árát, így előrendeltem az euronicsnál.
    elméletileg holnap már mehetek is érte a boltba ugye?
    jó lenne, mert már játszanék.. :D
  • contraste
    #36139
    Kiprobaltam mind2-t. Xbox lett vegul, mert eleg nagy a kezem es ugy ereztem, ha a LB oldali gombokat kell nyomnom jobban kezre esnek a karok es konnyebben tudom betamasztani a kontrollert. Jobban tetszett az F710, de nekem az LB/LT RB/RT gombok nagyon nem voltak ergonomikusak, es pl, ha 2 ujjal egyszerre akarod nyomni az LB/RT-t ki kell tamasztani ugye a tenyeredhez, na akkor az en kezem csak kifacsarva erte el a bal kart, Xboxnal ez teljesen jo volt, most mar ertem miert van fent a bal kar.

    Koszi a segitsegeket!
  • Galy
    #36138
    párszor ejtettem le, nekem az analóg kar fáradt el
  • zorrobomber
    #36137
    Nem azt mondtam hogy a Logi rossz, hanem azt hogy az xbox picit jobb. És ez csak egy vélemény. Amúgy neked volt Xbox kontrollered, hogy össze tudd hasonlítani a kettőt? :) Ráadásul egy 2004es logi kontroller jó eséllyel nem xinput-os, szóval a legtöbb játéknál eleve ki lenne lőve a használata.
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.09.24. 15:28:08
  • contraste
    #36136
    Miert baj, ha ujat kapsz? Bejaratos?:) Amugy en is hive vagyok a szerelesnek..