36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #31507
  • Breki33
    #31506
  • Breki33
    #31505


  • [HUN]FaTaL
    #31504
    Meccs előtt, ahol a squadot is tudod állítani van settings menüpont.
  • Firerock
    #31503
    hol?
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=31500]#31500[/url]: hol?:D:D
  • Breki33
    #31502
    FIFA12 DEMO EU UNLOCK PATCH + MESSI and ALMUNIA ARENA PLAYER/GK 1.0 by [DOCTOR+/Fidel

    link
  • [HUN]FaTaL
    #31501
    Na közben játszottam még, nem kell ini fájl, állítható a meccs előtt a nehézség a játékban.
  • Breki33
    #31500
    mivel a demóban is kikapcsolható valószínű :P
  • Firerock
    #31499
    Elég sokat játszottam a játékkal és kijelenthetem: Szánalamasan rossz lett ez az új védekezés,támadás nincsen a játékban,én futok előre a csapattársaim meg csak úgy állnak,védekezésnél szintén,remélem kikapcsolható lesz ez a borzalom a teljes játékban
  • Breki33
    #31498
    And I try this fix:

    Step 1:
    Open the rna.ini file. If you don't have this file, you can create it by opening a txt file and renaming it as rna.ini . You will need to place it in the same directory as where the fifa.exe exists.

    Step 2:
    Add this line:
    SCREEN_SLEEP=16
  • Breki33
    #31497
    nálam ez mint már írtam két felső gomb +3-as talán ez pont kézre esik
  • wednes
    #31496
    Nekem tetszik a védekezés. Igazad van, hogy szokni kell még. Sokkal "melósabbnak" tűnik most, mint támadni. De jobb ez így mint a szerelés gombot nyomogatni. A megfelelő pillanatban kell belépni. Ha nem sikerül a támadónál az előny azzal, hogy otthagy a francba.

    Igen a másik védő hívás + futás, esetleg még fedezés a 2. vonalban, azt elég nehéz egyszerre kivitelezni.
  • elite
    #31495
    Nah, kipróbáltam én is a PC verziót. Rólam tudni kell, hogy FIFA fan vagyok, tehát elfogult. A Fifa 11 mellé simán fel tudtam telepíteni, az alant leírt registry átnevezős módszerrel. MIvel X-Box kontrollerem van, így az nem okozott gondot.
    A játék sokat fejlődött az előző részhez képest. Itt az xboxos 11-re gondolok, a PC-s 11-hez képest meg persze már ég és föld kb.
    A kapus sokkal jobban véd, és végre lábbal is, nem csak folyton vetődik.
    Ismét könnyebb kiugrani egy csatárral a védő mellett, vége az übermensch védőknek (mint a boxos 11ben voltak).
    A bíró jobb ütemben fújja be a félidőt stb.
    A játék elején a mez választás nagyon jó, hogy mutatja 3d-ben. Régebben többször előfordult, hogy amit jó kombinációnak gondoltunk, a játék alatt pocsék volt, és léphettünk ki újra a menübe.
    Az alakzatokban végre megszűnt, hogy a játékosok idióta pontszámokat kaptak, ha nem pont oda tettük őket, ahol a program gondolta, hogy jók. Most nagyjából a helyükre téve hozzák a maximális pontszámokat. Ez nagyon jó! Rengeteg idő el tudott menni eddig az állítgatással, és nem volt életszerű.
    Az új taktikai védekezés. Háát...valószínűleg szokni kell, nekem nem sikerült 6-7 meccs alatt sem. Legjobban az zavar, hogy a második védő hívásához a jobb szemöldököt kell nyomni, nem a B-t. Márpedig én általában sprintelek a védővel, ami ugye bal ravasz. Egyszerre a bal ravasz és szemöldök nyomása nem esik kézre.
    A másik zavaró, hogy B-vel (kapura rúgó gomb) kell odalépni. Többször egymás után nyomva előfordult, hogy sikeresen elpöcköltem, de a bepufferelte a következő gombnyomást, és így azonnal elbikázta a fenébe.
    Inkább fogtam magam, és visszaállítottam a régi védekezési módot, úgy már nem kaptam ki world class szinten 5-1-ekre.
    Összeségében: MUST HAVE! :)
  • Breki33
    #31494
    Már írtam róla tegnap délelőtt.......
  • Breki33
    #31493
    sok helyen olvastam lagolásról
    szerencsére én nem tapasztaltam
  • precision
    #31492
    ez a fifa mindig is a játékipar legoptimalizálatlanabb hányadéka volt...
    komolyan nem tudom felfogni mi indokolja az ekkora gépigényt, vagyis hogy a fifa 12 demo (de akár a fifa 11 is) miért akadozik akármilyen felbontáson, akármilyen beállítások mellett, amikor komoly fps -ek röccenés nélkül mennek és kb 5000x verik oda grafikára a fifa -t és sokkal több minden történik a játékban, nem egy rögzített kamerából nézünk 22 embert akik egy bigyót rugdosnak

    hányinger.
  • penge96
    #31491
    Szarral nem tudok szórakozni
  • oder hano
    #31490
    hát úgy a pes-el játszol ezzel meg szórakozol
  • penge96
    #31489
    Hogy lehet egyszerre mind a 2 játékkal játszani?
  • rooney8
    #31488
    Breki neked mi a véleményed a játékról? :)
  • Rossi1
    #31487
    Osztom FaTaL véleményét... idén lesz 2 jó focink!!!
  • Gabinnyo
    #31486
    Ugyanez a kínom nekem is, csak egy szimpla genius gamepad van a gépre dugva, kormány még telepítve sincs (gépre dugva sem). Regeditben Rumblepad 2-re átnevezős módszer és a Breki által linkelt Gamepad Fix is kipipálva, pontosan leírtak szerint csinálva, eredmény nuku. Betöltésnél simán kivág asztalra és nyenyó. Amúgy Win7 64 bit, nem tudom számíthat-é. Ha valakinek van épkézláb ötlet vagy megoldás, könyörgöm írjon, mert ez a billentyúztes játék kaki.

    Köszi
    Béke
  • Firerock
    #31485
    oké!
    Köszi!
  • Tormiee17
    #31484
    Mindent segítséget tegyél Manualra,úgy van értelme :)
  • [HUN]FaTaL
    #31483
    Szerintem a demoban nincs semi-pro, legalábbis tavaly nekem pontosan ugyanezt csinálta (amateur volt meg pro).
  • Firerock
    #31482
    Meg tudja valaki mondani hogy a Demo Tweaker rna.ini fájlt hogy tudom módisítani úgy hogy Semi-pro legyen a nehézség?
    Ha a
    DIFFICULTY=0
    //even number
    átírom 1-re akkor is Professional lesz,ha 0-ra akkor is!
  • Golyo69
    #31481
    megpróbálom :D

  • ftcfan
    #31480
    állítsd a shoot assist-ot manual-ra, utána nézzük meg azt az 5/5-öt :)
  • Breki33
    #31479
    beállítottad a nehézséget?
  • Breki33
    #31478
    a sajátomat tudom adni

    egyébként meg #31470

    és simán át lehet rakni a 11-est tegnap azt is leírtam
  • [HUN]FaTaL
    #31477
    Jah, akkor passz. Én letiltottam a kormányt meg a botkormányt és jó lett (xbox 360 padom van).
  • Golyo69
    #31476
    Egyetlen egy dolog ami ebben sem igazán tetszik...túl könnyű gólt rúgni.......1-1 ben viszed a kapusra ha tutira akarok menni 5/5 gól...(XBOX és PC-nél is ) haverokkal szoktuk nyomni a Fifá-t és a PES-t,a fifában akárhogy csináljuk mindig gólgazdag meccseket játszunk...7-5, 8-6, 9-5 stb....inkább játszanék egy jó 3-2-őt vagy 2-1 et csak az jó legyen nem iylen fos :D de azért játszunk vele mert szeretjük a focit :D PES ÉS FIFA FOREVER :D :D
  • Matte
    #31475
    ez most noob kérdés lesz, de milyen többi játékvezérlőt?

    laptop, arra van rányomva egy gamepad :D
  • szucsy89
    #31474
    Biztos volt már, de linkelne valaki egy "régi Fifás" billentyű kiosztást a demohoz?


    most nézem, hogy nem is lehet a grafikai beállításoknál állítani, ellentétben a korábbi részekkel... gamepadom meg nincs akkor szoptam? :D
  • [HUN]FaTaL
    #31473
    Tiltsd le a többi játékvezérlőt, nekem is csak az működött.
  • [HUN]FaTaL
    #31472
    Kipróbáltam. Szerintem jó lett, nekem tetszik. Idén van két jó focink. :)
  • Matte
    #31471
    kb 3 percet játszottam vele, ami alatt 2 lap már kiosztódott -pedig nem arra mentem-.

    btw nálam SEHOGY nem megy gamepaddal, pedig minden hacket végigcsináltam, de ugyanúgy kilép.
  • Breki33
    #31470
  • Breki33
    #31469
    rna.ini:

    for Snow

    WEATHER_TYPE=2

    for Rain


    WEATHER_TYPE=1
  • Breki33
    #31468
    Demo Extender File: With this file you can change the minutes halves from 3 to 5 or 10 minutes and also choose what difficulty level you want!

    http://www.fifabenelux.com/download/FIFA-12-demo-ini-bestand.zip

    GamePad Fix Tool for FIFA 12 Demo
    http://www.fifawebportal.net/gamepad-fix-for-fifa-12-demo-download-now/112

    FIFA 12 Demo Tweaker Files
    http://fifa-muntenia.blogspot.com/2011/09/fifa-12-demo-tweaker-v10-by-fifa.html