36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #31467
    Az elején gyakorolt statikus védekezést próbáltad?

    Nálam most úgy van a Fifa 11-es irányítást felrakva (egy gyors futás legyen már jobb felül), hogy a két felső gombbal futok gyorsan és hívom az embert segíteni és egy gombnyomással zárom a szöget.

    A 2-es gombal történő szereléssel nincs gondom a 3-asnál az odalépés elég rizikós sokszor nagyon szépen elveszi vele, de ha rosszkor nyomom elég fura ahogy mellé lép vhogy nem realisztikus ez nem annyira tetszik.

    De ami nagyon zavar az a lökdösődéses párharc amit jól megcsináltak (elvileg 4-es gomb nálam) csak bizonyos szitukban használható és ha kapu közelében 30-40 méternél nyomom akkor ugye a kapus elkezd kifutni
    és ott az üres kapu. Ez lehet csak meg kell szokni de egyenlőre elég érdekes rendszer.
  • daver88
    #31466
    Nah, hat-hét meccs után sem változott sokat a véleményem, nálam még mindig a PES jobb...ami nagyon zavaró, hogy nem adott a bíró egyetlen szabadrúgást sem, se nekem, se az ellennek...azért 6-7 meccs alatt volt jónéhány olyan becsúszásom, ahol feküdt az ellenfél játékosa...egy dolog viszont nagyon tetszett, amit én még nem láttam fifában: becsúsztam egy játékosnak, igaz a labdát is elvittem, de ő a földön maradt, majd passzoltam 2-őt, és egyszer csak a bíró fújt egyet. na mondom most mivan. lesérült a játékos, lecserélték, majd játékvezetői labdával ment tovább a meccs, amit visszaadott az ellen:



    amúgy nagyon nehéz elvenni a labdát, sokszor percekig csak kergetem...
  • Neoncsoves
    #31465
    eszközkezelőben tiltsd le a kormányt, a gamepadot benthagyhatod, ez volt nekem is a probléma... letiltottam a kormányt és voilá, működött!
  • Breki33
    #31464
    Nem mindegyikkel van bajom a széles csíkozás korrekt, de ez irritál, hogy benne hagyták, pedig max egykét nap rendesen megcsinálni.

    http://prohardver.hu/tema/fifa_11_mar_elorendelheto_az_576_ban/hsz_215-215.html

  • szapor
    #31463
    Újra felraktam az se segített, kihúztam a játék vezérlőt és már is elindult, köszi szépen a segitséget unrealnoise!!! :)
  • Firerock
    #31462
    telepítsd újra!
  • unrealnoise
    #31461
    engem a főképernyő után kirakott az asztalra, kihúztam az egyéb játékeszközeimet (kormány + pedál), aztán jó lett. minden ment flottul. hátha valakinek ez segít...
  • Zegi Norbi HUN
    #31460
    Hát ez a fifa vmi elképesztően jó lett:P A védekezés picit nehéz lett,de meglehet majd szokni:) Nice work EA:D
  • szapor
    #31459
    Nem tudja vki hogy mi lehet a gond? leszedtem a Fifa11et felraktam a Fifa12demot majd amikor elakarom inditani bejön a játék és ott van hogy FIFA 12 ... és kilép a játék majd a Game mappán belül létre hoz egy ilyen fájlt: FIFACrashDump_CL924646_2011.09.13_20.26.52.dmp
  • DaemoonHunter
    #31458
    Nálam is ilyen, valami extra low grafika, pedig elvileg a legmagasabb beállításokon van. Ez a demó hibája?
  • Lacoka12
    #31457
    ez az lehet majd kapussal lenni
  • Laci82
    #31456
    Szerintem is jó,csak egy gondom van vele,hogy szaggat a konfigomon,pedig ezen nem kellene neki.
    De biztos,hogy ez csak a demo hibája a és a végleges hasítani fog....
  • unrealnoise
    #31455
    nekem is nagyon tetszik, sokkal jobb minden téren, elégedett vagyok. :)
  • BaziJoe
    #31454
    Na végre valakinek rajtam kivűl is tetszik.
  • rooney8
    #31453
    na xboxon kipróbálva

    én azt mondom, hogy nem rossz ez
    védekezés kicsit fura, de életszerűbb is, mint a tavalyi egy gombnyomós védekezés
    játékmenet is közelebb került a valósághoz, mozgások jobbak lettek, maga a játék kicsit lassabb lett, de szerintem így reálisabb... még csak egy meccset játszottam le, de nekem kifejezetten tetszik a tavalyihoz képest

    majd még adok egy esélyt a pes-nek is boxon (eddig csak gépen játszottam bill-en, úgy nem volt vmi élvezhető), aztán meglátjuk melyik lesz a befutó :D
  • [HUN]FaTaL
    #31452
    Még mindig nem javították ki?

    [Nem töltötte még le, majd a BL meccs után]
  • aricsi
    #31451
    Pályacsíkozás? Ugyanaz. De mér lenne szar?:) Grafban ugyanaz minden, az hogy szörnyen fakónak tűnik nekem a pc-s a box-hoz képest az sztem csak a tv-m dinamikus kontrasztja miatt lehet.(46" samu 6-os sorozat) Sztem vmi menő led monitoron is durván nézne ki.
  • Breki33
    #31450
    xbox-on is ilyen szar a csíkozás?
  • aricsi
    #31449
    Na kipróbáltam xbox-on és pc-n is(pc-n is xbox kontrollerrel persze). Egyértelműen ugyanaz a 2 verzió, viszont azért tűnhet gyorsabbnak vagy precízebbnek a boxos verzió, mert valahogy gyorsabban reagál a mozdulatokra a játék,és a cseleket is jobban beveszi, ott jópár gólt rúgtam,pc-n meg kicsit szenvedtem,pedig pc-n is fix 60fps. Kikapcsoltam a vsyncet, úgy már lényegesen faszább, csak így meg ilyen szar remegő lett a kép mikor mozog a kamera. Úgyhogy nemtom .
  • Breki33
    #31448
    ez a blabla válaszom az amit a demó elején gyakorolsz
  • Breki33
    #31447
    * Taktikus védekezés - Az átalakított védekezési mechanizmus jóvoltából a hátvédek viselkedése alapjaiban változik meg: mostantól a helyezkedésre, az átadások megszerzésére és a labdabirtokló játékos megfelelő tempóban való letámadására egyforma gondot fordítanak, így növelve a játékban a taktika és az időzítés jelentőségét.

    A támadójáték újításai mellett a védőjáték is alapjaiban újult meg, és immár minden ízében valószerű. A taktikus védekezés bevezetésének köszönhetően a hátvédek a helyezkedésre, az átadások megszerzésére és a labdabirtokló játékos letámadására egyforma gondot fordítanak, így növelve a taktika és az időzítés jelentőségét. Ráadásként a számítógép vezérelte csapatok tagjait tudatosabbá és alkalmazkodóképesebbé teszi az új generációs profi játékos-intelligencia: eseti döntéseiket mostantól saját képességeik figyelembevételével, maguk és társaik erősségeit és gyengéit is bekalkulálva hozzák meg.
  • Firerock
    #31446
    sajnos még csak képről:(
  • Firerock
    #31445
    engem inkább az zavar csak ebben az új játékban hogy nem igazán lehet buktatni az ellenfelet,hátulról utánacsúszok és továbbmegy simán,még piroslapot sem kapok ha ezt utolsó emberként teszem
  • Breki33
    #31444
    Hagyni kéne ezt itt pro és kontra ......


    Vagy ezzel lesz tele a fórum és 20* feltett kérdésekkel ugyanarról
  • Firerock
    #31443
    mit is takar tulajdonképpen ez a taktikus védekezés?
  • Breki33
    #31442
    #31397
  • Tormiee17
    #31441
    Itt csak az a kérdés,hogy te láttál e már :)
  • bakkerman
    #31440
    továbbviszem a kérdést,hogy lehet játszani a fifa 12 demójával,ha alapból FENNT SE volt a telepités pillanatában a fifa 11 ? még mielőtt szétbasz az ideg :)
  • penge96
    #31439
    Láttál te már igazi focimeccset?
  • WuFraZselic
    #31438
    biztos kérdezték már, de hogy lehet működésre bírni a 12 demot FIFA 11 uninstall nélkül?
  • Breki33
    #31437
    nem szűnt meg

    ha valakit zavar a taktikus védekezés beállításokba meccsek előtt vissza lehet állítani a régit.
  • Breki33
    #31436
    Video tutorial for edit keyboard key assignment in-game here:
    http://imageshack.us/clip/my-videos/696/file2930.mp4/
  • BaziJoe
    #31435
    Szerintem ez jó lett. Javítottak rajta szerintem sokat. De sajna az EA-t nem lehet eggy szinten emlegetni se az ID-vel se a Blzzárdal. Így én nem is vártam sokkal többet. De azt már látom hogy legealább az a szörnyű szerelési mód megszünt a játékban!!!
  • daver88
    #31434
    Hát azért én ennél sokkal többet vártam...Ha a fejlődés mértékét nézzük azért a PES nagyon nagyon felülmúlja ezt a fifát...Animációk nagyon jók, ezen kívül semmi olyat nem tudok mondani, ami miatt a fifát választanám. Grafikailag valamiért hozzám sokkal közelebb áll a PES, kidolgozottab, élethűbb minden.
    Persze mindegyik játékban lehet keresni a hibákat, szép számmal találunk is mindegyikben, de aztán mindenki azzal fog játszani, ami számára jobban bejön...nálam jelen esetben ez a Pro Evo lesz (azért még várjuk meg a holnapot :)
  • Tormiee17
    #31433
    Így van
  • Firerock
    #31432
    Szerintem meg az valami borzasztó,semmi realizmus nincs a mozgásokban és a lövésekben.
  • Breki33
    #31431
    de egyszerűbb a a 2011-est átírni akkor nem kell beállítgatni mindig

  • Krisz018
    #31430
    Csáó!

    Ezt csináljátok meg és működni fog a GamePad:

    Futtatás->ide írd be :Regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->CurrentControlSet->Cotrol->Media->MediaProperties->Joystick->VID_06A3&PID_0621-> és átírod a Gamepadod nevét erre:Logitech Cordless RumblePad 2 és kész!

    Nekem így működik !
  • Tormiee17
    #31429
    :D :D :D akkor játsz azzal :D
  • tobias88
    #31428
    amúgy az idei peshez képest elég gyengusz