36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #31547
    van

    #31470 pl

    vagy a registry-s átírás vagy fifa 11-es beállítás másolása gamepad típustól függően
  • barcalaci84
    #31546
    FIFA demoban van megoldás , hogy tudjam használni a kontrollerem?
  • barcalaci84
    #31545
    és a véglegesben is valószínűleg így marad, ami vicc...
    nem értem ,hogy nincs ember az átigazolási időszak után arra ,hogy rendesen megcsinálják a csapat összeállításokat...
  • Breki33
    #31544
    mondjuk rosterekben egyik demo sincs topon
  • barcalaci84
    #31543
    ez nem így van,a játékosok neveit mondja a kommentár a patchekkel a csapatcímereket, logókat stb orvosolják + rengeteg transzfert ,amit egyik játék se érthetetlen módon...
  • elite
    #31542
    Ha nincs license egy csapatra, akkor gondolom a kommentátor sem tudja az igazi nevét az adott játékosnak. Régen PES-ben legalább is így volt...
  • barcalaci84
    #31541
    miért ne mondaná, nem is értem a kérdést?
  • elite
    #31540
    És a kommentár mondani fogja a neveket? Azt nem hinném, márpedig nekem az is sokat számít...
  • barcalaci84
    #31539
    bizony-bizony ki kell kapcsolni PES-ben is az assist-okat
    a másik pedig , hgy a licensz problémákra 1-2 héten belül mindig van patch
    KONZOLRA is...
  • Breki33
    #31538
    "atom pontosan passzolja"

    ki kéne kapcsolni az assist-ot, szerintem itt sokan nemis tudják hol kell :P
    a többire inkább nem reagálnék itt
  • [HUN]FaTaL
    #31537
    Mert? Régen jöttek PCre is, amíg ugyanaz volt az engine. Hátha most is. :D
  • barcames
    #31536
    eb részről pc-re ne álmodj!
  • [HUN]FaTaL
    #31535
    Ha csak nem az üzletpolitika, nem éri meg vagy mittomén. De én remélem :)
  • rooney8
    #31534
    impact engine... szerintem sokat dobott a játékon, lehet hogy még bug-os, de ezt úgy is javítani fogják (legkésőbb a köv. részig :DD) amúgy szerintem nem annyira vészes ez a bug dolog... én pl. egésze eddig, ha egyszer találkoztam ilyen egymáson fennakadó játékosokkal
  • rooney8
    #31533
    egyre több meccset játszok és rá kell jönnöm, hogy eléggé nehéz ez a védekezés. ami persze nem rossz, de felőrli az idegeimet :D most már nem csak a támadásban kell szervezni, hanem védekezésben is keményen odafigyelni, mert úgy átjönnek rajtunk ha hagyjuk mint a sicc :D
  • Neoncsoves
    #31532
    hát mivel 1-az-1ben ugyanaz a kettő, szerintem semmi akadálya nincs
  • [HUN]FaTaL
    #31531
    Viszont az impact engine fifában bugos, ezért néha igen érdekes esések vannak.

    Nekem is sokmindenben jobban tetszik a fifa (mozgások stb.), viszont más miatt meg a pes tetszik jobban (játékmenet jobban hasonlít szvsz egy focimeccsre, bl liszensz, játékmódok). Mondjuk én PC-n játszom így a csapatpatch nem lesz gond, de bajban leszek én is (szerintem mindkettővel fogok játszani).


    Egyébként szerintetek most hogy egy szintre hozták a PC-s enginet a konzolossal, meg fog jelenni PCre az EB játék jövőre?
  • oder hano
    #31530
    (földön fetrengő szmájli)
  • rooney8
    #31529
    hát kipróbáltam a pes-t is... vegyes érzéseim vannak. pes-ben a mozgások, és maga a játékos és a labda közötti kapcsolat nagyon nem tetszik (pl. lehetetlen helyzetből atom pontosan passzolja tovább egyérintőből a labdát, labdavezetés, stb) nekem egyáltalán nem tűnik élethűnek, ebben sokkal jobbnak tartom a fifát.
    viszont a hangulat, és azok a kis dolgok mint pl. fotósok, biztonságiak, operatőr, kispad nagyon sokat tudnak dobni a játékon.
    a fizikával kapcsolatban nem igazán tudom, melyik a jobb (nem játszottam még sokat, csak pár meccset mindkettővel)
    én szerintem maradok fifánál, a mozgások és a labdakezelés miatt, plusz én még konzolon is játszom, amire nincs patch pes-re (a csaptok miatt), de igen csak nehéz helyzetbe hozott az ea és a konami :))
  • jolesy
    #31528
    Sziasztok!

    Az mitől lehet hogy nekem nincs hang a demóban? Haveromnál van, nekem is fut tökéletesen csak épp hang nincs már az intróba sem o.O bár fifát ismerve lehet hogy ini fájlba be kéne írni hogy "legyen hang" tán működne ^^
  • eightmiles
    #31527
    ötletnek jó, de igy elnézve tényleg ratyi :s

    viszont ez nagyon állat:

  • palinho96
    #31526
    végül is ez csak egy demo!.. a teljes az jobb lesz! :D
  • barcames
    #31525
    az szép volt nagyon!!!!
    de a fifa 11 után ez a fifa 12 nagy visszalépés grafikailag ps3-on :S:S
  • Majestic01
    #31524
    Üdv!
    Lenne egy hülye kérdésem. Hol lehet billre állítani a játékot, és a gombkiosztást?
    Van logi game padom, de fifat billen jatszok 5 eves korom ota.
  • Neoncsoves
    #31523
    azért ez még mindig több mint a semmi, ráadásul ezeket az apróbb hibákat ki lehet javítani szerintem, ha nem is patchekben, de a következő részben már gondolom "Improved Impact Engine" feature is lesz, amiben ezeket a dolgokat kiküszöbölik. valahol el kell kezdeni, és ha idén nem rakták volna bele, biztos lett volna háborgás a community részéről, de gondolom jól tudják ők is hogy vannak hibái az enginenek. majd FIFA 13ban! :D
  • Balázs 17
    #31522
    hát annyira erőltették ezt a cuccot, de ahogy nézegetem videókat ez vicc:D
    pedig én azt vártam, hogy kurva jó lesz stb:S
  • Breki33
    #31521
  • Breki33
    #31520
  • elite
    #31519
    Ezek szerint a PS3 tulajok szopatva vannak! Érthetetlen. Bár olvastam, hogy már a Red Dead Redemption is csúnyább volt PS-en...
  • barcames
    #31518
    nekem is ez az észrevételem! a fifa 11 gyönyörű volt ps3-on ez meg olyan mint ha valami lebutított szar lenne :S
  • fook
    #31517
    jobb analóg
  • Lacoka12
    #31516
    mivel lehet vetödni?
  • unrealnoise
    #31515
    hát jah, szerintem meg nagyon jók lettek az arcok, kevés a "blur", valahogy sokkal komolyabbnak néz ki az első demok (a PES új demóját nem nyomtam) alapján a grafika, mint mondjuk PES 12-ben.

    FIFA-ban esőt belőve olyan érzésem van néha, mintha dinamikus lenen az időjárás, néhol besötétedik kicsit a "pálya". Az esővel nem vagyok egyébként kibékülve, szerintem nem végleges, vagy gyenge maga az eső, sehol egy tócsa vagy valami ilyesmi... Szerintem ez még "kamueső", és csomó minden nincs bekapcsolva. Mondom ezt két meccs után...
  • Breki33
    #31514
    A 2003-as fifa egyik kedvencem hónapokat multiztunk vele de azért hülyeséget ne beszéljünk





  • penge96
    #31513
    Dejó:))))))))))))))))))
  • Balázs 17
    #31512
    ezek az arcok szépek? :O
    EA így képes kiadni egy játékot pff, 2003as fifa szebb volt
  • Firerock
    #31511
    Most átállítottam SEmi-Pro-ra(kösszi Fatal) és így már nagyon tetszik megint:)
  • penge96
    #31510
    Látod, látod. Mondtam én :P
  • Blackman
    #31509
    hello mindenkinek, próbálta valaki ps3on a demot? megnéztem és összehasonlítva a pcs verzióval azt kellett tapasztalnom, hogy a grafika nagyon le van gyengítve.. egyenesen kiábrándító.. azt meg sem említem, hogy miért csak 720pben megy, de ez nem is zavarna igazán hisz korábbi verziók sem mentek 1080p-n. de az hogy a felbontáson kívül is le van gyengítve a grafika az több mint idegesítő.. xboxon is ilyen? mert ha a teljes is ilyen lesz akkor elgondolkodtató hogy ps3ra nem veszem meg inkább pcset összekötöm a tvvel vagy hasonló mert ez elég gáz..
  • And 1 #31508
    :D ilyen mozdulatokat bill-en is ki lehet vitelezni ?