36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • nubizmark
    #31947
    Megvettem. Nem enged még játszani azt írja szeptemer 30 01:00. De akkor ha belépek ea fifa felületre miért írja, hogy egy rakás ember egy rakás xp-t szedett már össze? Van amúgy innen valaki a fórumról aki megvette?
  • Balázs 17
    #31946
    be a pro benne van még? ha igen még mindig 4éves csak?:S
  • Lacoka12
    #31945
    jó de billengyüzetel melyik a jobb anolag?
  • Zenszkij
    #31944
    jobb analóggal vetődj, nem kell semmit nyomni
  • Lacoka12
    #31943
    a passz gombal ezzel vetödök csak a tizenegyesnél nem engedi
  • [HUN]FaTaL
    #31942
    Mivel próbálkozol? Jobb analóg.
  • rooney8
    #31941
    áhh jöjjön már a boxos verzió, nem bírom :DDD
  • Lacoka12
    #31940
    miért nem enged vetödni tizenegyesnél?nem tizenegyesnél engedi
  • Matte
    #31939
    durva, még senkinél se fordult elő
  • BaliFF
    #31938
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogyha ugyebár áthelyezem a dokumentum mappát más meghajtóra akkor indulnia kell,legalábbis ezt olvastam-és hogy a többi játékmentésem nem fog elveszni?
  • Forza Italia
    #31937
    Srácok mért van az h felrakom a fifát és a nyelv választás elött kidob az egész játékból???
  • elite
    #31936
    Nekem olasz kommentár kéne!
  • lokika28
    #31935
    nah megoldottam a gamepad beállítást most megy viszont így hiába másolom be magyar féjlokat nemajánlja fel vmi nemtommijen progival csináltam meg gamepadot és nemjó magyar cucc vkinek vmi ötlet???:S
  • Zenszkij
    #31934
    szép akció
  • totti10
    #31933
    fifa 12 inditásnál miért dob ki?? demonál az volt a baj hogy be volt dugva a gamepad..most kihuztam és mégis kidob.. valakinek csinálja még ezt ??
  • [HUN]FaTaL
    #31932
    A probléma az, hogy nem használunk mappaszerkezetben ékezetet, pontosan emiatt. Előfordulhatnak szoftverek, amiknek problémát okoz (nem a Fifa az egyetlen). Ugyanilyen okokból szóközt sem ajánlott használni.
  • totyak
    #31931
    Meglepő módon, de amint kreáltunk egy új felhasználói fiókot, amiben nincs ékezet és oda telepítettük a játékot, egyből elindult. Fene tudja mi baja volt. Gondolom USA verziós a játék, azoknál meg alapból nincs ékezetes felhasználó. Csak ez elég ratyi megoldás szerintem.
    Meg most tegyük fel, aki megveszi eredetiben, az is szívja a fogát, hogy mi a rák van.
  • Davidsned
    #31930
    Írtam pm-t. Amúgy lehet tolni gamerangerrel, vagy még nem támogatja?
  • [HUN]FaTaL
    #31929
    Nyílván csatlakozni akar, csak nem szenved fél percig hanem egyből kiírja hogy nem tud.

    Ja és a nincs rá szabály az nem ugyanaz, mintha blokkolod (legalábbis win tűzfalnál).
  • Davidsned
    #31928
    Nálam nincs átengedve a tűzfalon, és így is csatlakozni akar folyton az ea-hez.
  • Breki33
    #31927
    Jók ezek a direkt laposan sarokra tartó lövések amik pont a kapus előtt csúsznak meg a füvön

  • rvn
    #31926
    Csak billel játszhatatlna vagy megéri egy gamepad?
  • rvn
    #31925
    Ez au új ütközis modell egy kula...a fele szabálytalan...
  • Neoncsoves
    #31924
    ez nem realisztikus, az ellenfél játékosa aki mellette futott nem kapott piroslapot
  • Breki33
    #31923
    kicsit kulturáltabban please..........
  • lokika28
    #31922
    hát én ott hiába nyomok bármit is elkezd körözni a nyíl hogy várja nyomjak valamit de konkrétan bármit nyomok nemváltozik semmi:/
  • [HUN]FaTaL
    #31921
    És? Beállítások -> Kontroller -> LB/RB (vagy LT/RT nem emlékszem) lapozol és beállítod kézzel, mi olyan rohadt bonyolult ezen?
  • lokika28
    #31920
    faszomszart se ért:S letöltöttem feltettem beállítottam elmentettem demég mindig csak az alapokból tok választani klasszikus alternatív meg 2gombos:S egyik rosszab mint másik:/
  • [HUN]FaTaL
    #31919
    Y (xbox pad)
  • rvn
    #31918
    És akin a google se segít...
  • [HUN]FaTaL
    #31917
    Akkor mégegyszer: Tűzfalban tiltsd az exét.
  • Breki33
    #31916
    Igazából nem elsősorban neked szólt
    a google segít tessék


    http://www.filesonic.com/file/1975614574/GmPd_fix.rar
  • szapor
    #31915
    Nem lehet valahogy kinyomni hogy az elején ne kapcsolódjon az EA szerveréhez? Mert sokáig tölt be...
  • rvn
    #31914
    Senki?
  • lokika28
    #31913
    amugy ez a fifawebportal már tegnap óta nemmegy:S nemtom letölteni;)
  • lokika28
    #31912
    3 órája ezzel vacakolok már itt nemtom mennyit visszaolvastam magon fórumot böngászem keresek mindenféle ezzel kapcsolatos dolgot 3videt néztem meg itt szarakszok és nemjó:S
  • Breki33
    #31911
    buttondatasetup átmásolás csak akkor jó ha ott is ugyanerre a gamepadra van beállítva

    egyébként raktam be korábban gamepad fix-et de látom újra kell

    http://downloads.moddingway.com/file/14814.html

    arról is volt szó korábban, hogy miért nem indul el , néha érdemes visszaolvasni is........
  • lokika28
    #31910
    hihetetlen két gombot nemtudok működésre bírni a gémpadomon:S nemtok szöktetni és ívelni csak passz és lövés:S de nemtudom miértnem akar működni:S már csomó mindent kipróbáltam fifa 11ből átmásoltam a buttondatasetupot vagy mit meg letöltöttem ijen akármit netről amivel x360ashoz állítja be a gém,padom minden gomb működik belépek fifa és kettő nemjó:S:@
  • rvn
    #31909
    Valaki mondja már meg melyik gomba szöktetés, vagy mi a magyar neve?
  • mgkp
    #31908
    Nekem is ugyanaz lenne a gondom mint pár előttem lévő embernek. Indítanám el, bevillan és nem indul. Viszont ezt az átnevezős dolgot nemnagyon értem. Nekem az E meghajtón van akkor mit kell az ékezetekkel csinálni?
    Köszi előre is.