36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • rooney8
    #31907
    fairplay.... :DD
  • setuh
    #31906
    Gondolom nem muszáj visszaadni .
  • rooney8
    #31905
    ez mekkora jó :D
  • Breki33
    #31904
  • Breki33
    #31903
    nincs 3d turf a játékban?

  • totyak
    #31902
    Jaaaaaaa. Értem, köszi szépen.
  • zoral1000
    #31901
    Sziasztok!!

    Nekem olyan problémám lenne hogy ha elindítom a játékot mindig 800x600 ban indul akármi van beállítva a configban, akár be van állítva hogy ati kártya akár nincs. Ati 4850 esem van. Esetleg ha valaki tud segítsen. legújabb dx és driver van fent.

    köszi
  • lokika28
    #31900
    ha abba a fiókba lépsz be akkor automatikusan annak a fióknak a documents-ébe ment;)
  • totyak
    #31899
    És hol állítottad be, hogy a mentéseket az új fiókba rakja?
  • lokika28
    #31898
    felhasználók az mindegy mivel usersnek veszi a gép a fióknevet énse tudom mivel ha felhasználói fiókokba átneveztem de hiába jobb klikk tulajdonságoknál pedig nemengedi így áthidalva a problémát csináltam egy új fiókot és abból fifázok mg nemlesz vmi jobb megoldás:D
  • totyak
    #31897
    Nekem is az a gondom, mint dark night-nak. Hogyan tudnám átnevezni a fiókomat, hogy ne legyen ékezet? Most úgy néz ki, hogy C:/Falhasználók/nevem
  • rvn
    #31896
    Valaki egy régi fifa bill beállítást adjon már mert ez egy fos. A szöktetésnek mi a neve??
  • lokika28
    #31895
    eznemaz ahova rakod hanem ahova menti
  • dark night
    #31894
    Nekem alapból a d meghajtóra rakja de ott ékezet nélkül van minden és még mindig semmi.
    na újra felrakom csak a c-re hátha sikerrel járok!
  • lokika28
    #31893
    ékezet nélküli legyen a c:/users/fiókodneve itt nelegyen ékezet én csináltam egy új fiókot ékezet nélkül és megy
  • dark night
    #31892
    hello
    Van egy olyan problémám de gondolom másnak is volt,h amikor indítom a fifa 12-őt csak villan egyet a kép és nem indul. megoldást valaki talált már rá?
    kösz a segítséget!
  • lokika28
    #31891
    hali hogy tudom beállítani a gamepadot mst vettem nemrég direkt 12höz egy saitek dualos padot de alap beállításokkal a jobb joy nemcsinál semmit és gombok se a nekem megfelelően vannak beállítva:S
  • Balázs 17
    #31890
    állítsd előre a dátumot a gépen:D
  • Neoncsoves
    #31889
    valaki írjon már a multiról véleményt. sokan vannak-e online, laggos-e, stb... kiváncsi vagyok, lehet megveszem én is
  • ragobynara
    #31888
    Sziasztok, akiknek megvan esetleg az eredeti FIFA, nektek elindul? Nekem azt írja ellenőrzi a dátumot és 30-ig nem enged az origin játszani.
  • [HUN]FaTaL
    #31887
    Tedd prora és nem igazán lehet támadni sem :D
  • Neoncsoves
    #31886
    meg kell tanulni védekezni, PRO difficulty-n játszok, támadásépítés is nehéz néha, mert jól helyezkedik az ellenfél, a védekezést meg meg kell tanulni...
  • barcalaci84
    #31885
    na csináltam pár chantet a Madridhoz és a Barcához
    próbáljátok ki , hogy működik -e ?

    el classico chantpack by barcalaci84
  • setuh
    #31884
    Engem az zavar h a védelmük sokkal gyengébb mint a támadásuk.Semipro-ra tettem az új védekezés miatt de kb így szaladgálok a védők között,de a támadásokat meg nem mindig tudom kivédni még így se.El lett ez baszva kicsit.
  • nubizmark
    #31883
    próbáljátok ki, hogy beállítjátok a game -t amatőrre, és csak becsúszkáltok... én így próbáltam tesztelni az új fizikát de közelsem voltak a becsúszások olyan hatékonyak még hátulról sem mint amire számítottam.
  • ftcfan
    #31882
    Az tény, hogy nem reális igy. A hátulról becsúszásnál inkább baba, mint labda a végeredmény a valóságban, itt meg pont forditva van.
  • Breki33
    #31881
    nem arról volt szó, hogy nem lehet becsúszni, csak nem nagyon lehet felrúgni vkit
  • nubizmark
    #31880
    Holnap kapom kézbe a játékot... Van itt valaki aki akar online játszani este? Tudnátok segíteni, hogy hol van a legnagyobb FIFA pc-s közösség akik aktívan játszanak online?
  • elite
    #31879
    Kapusom már sokszor lett kiállítva. 16oson kívülre hozva kaszál! 95% hogy pirkát kap!

    Becsúszni? Nekem is simán megy, a lényeg, hogy jó ütemben kell...
  • [HUN]FaTaL
    #31878
    Egyetlen egyszer sikerült nekem is, többnyire rendesen szereli hátulról vagy visszahúzza a lábát, nem nagyon lehet elkaszálni.
  • ftcfan
    #31877
    Erre ment a lenti, bocs
  • ftcfan
    #31876
    Karriermód, második mérkőzésen hátulról rácsúsztam az ellenre, az meg összecsuklott, mint a rongybaba -> sérülés+piros lap. A nem lehet és a nem tudsz nem ugyanaz. :)
  • BaziJoe
    #31875
    Sziasztok megvettem a játékot. De Lanpartizni szoktunk járni a haverokkal. És mivel, hogy a lant kihagyták erre bármilyen megoldás várható???
  • elite
    #31874
    Szánalmas, hogy tényleg a gép sok helyzetben nem szalad rám, hogy elvegye a labdát, állhatok meccs végéig egy helyben... Ez az új taktikus védelem bugja, de javítani való!
    XBOX tulajok szopnak, ha flashelt a gépük, mert akkor nekik patch sem lesz...
  • barcalaci84
    #31873
    -The music folder has to be in the Fifa game directory ?

    -nope in music folder (the one from windows)

    and FIFA will detect playlists

    tehát a Játéknak fel kell ismernie ezeket a m3u formátumú playlisteket , így mondjuk a soundtrackeket is változtathatnánk könnyedén...
    a kérdés az , hogy hol van ez a music foder (the one in windows)?
  • barcalaci84
    #31872
    you have to take VLC media player ..
    and create playlists in M3U format..

    take all the chants for a team

    then click right >>> add to playlist with VLC

    rename it as you want and you can select in fifa

    put all your chants in a folder but in music section

    exemple Music/Chants

    then fifa will detect it ..
  • Breki33
    #31871
    az a vlc playlist, de szerintem ez nem kapcsolódik a játékhoz csak külön elindítod

    a rendszer pont, hogy nem egyszerűbb ez egy ideiglenes megoldás szerintem érdemes megvárni a véglegest
  • barcalaci84
    #31870
    én azt vettem ki ebből, hogy ilyen m3u formátumban tudja a játék felismerni a zenéket, és a játékban beállítom hogy melyik szituációra mlyik listát szeretném...
    de hova kell másolni?

    a rendszer előnye hogy sokkal egyszerűbb , mint PES-ben , de hova rakjuk a számokat???
  • Breki33
    #31869
    én csak átfutottam, de szerintem ez fapados megoldás a háttérben fut a vlc a chantokkal tetszőleges könyvtárban

    de ugye ez nem szituációfüggő nincs felhördülés gól kiáltás stb csak folyamatosan szól

    én így értettem, de lehet nem jól értem nem mélyedtem bele
  • barcalaci84
    #31868
    én is ezt találtam , már koncvertáltam is át ilyen listákat , csak az nem világos hogy, hova rakjam a playlisteket , hogy felismerje a játék...

    valami Music könyvtárt ír , de azt hol találom?