36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #31989
    tudtommal igen
  • miki10
    #31988
    mitöl szaggat a fifa 12?
    a gépem a minimum gépigény elvárásoknak megfelelő. tökeletesen ment rajta a fifa 11 a crysis 2 is, de ez a fifa 12 szaggat nagyon, akkor is ugyan ugy szaggat ha leveszem a grafikát minimumra.

    mitöl van ez? nem tudom szaggatast megszüntetni valahogy?
  • iownuall
    #31987
    http://cdkulcsok.info/

    Valaki vett mar errol az oldalról játékot? :S
  • kjhun
    #31986
    Leszeded innen: Magyar kommentár
  • rooney8
    #31985
    na csak meglett boxra is :D
    de ma már nincs erőm kipróbálni, majd hnap
  • palinho96
    #31984
    még soká.. 2012 eleje közepe :S.. (kb 1 év a CM11-hez számítva)
  • Zegi Norbi HUN
    #31983
    Nem tudjátok,hogy mikorra várható a Creation Master 12 ???
  • Neoncsoves
    #31982
    nem szóltam, félreértettem azt amit írtak
  • Neoncsoves
    #31981
    ez most komoly hogy az Ultimate Team-be úgy kell igazi pénzért fifa pontokat venni, amikből lehet játékosokat venni???? wtf?
  • palinho96
    #31980
    srácok valaki tud valamit, arra, hogy a fifaconfignál ahol lehetne a gamepadet beállítani, hogy melyik gomb melyik, azt hol lehet, mert nekem csak 2 gamepad közül lehet választani.. :S
  • FireWhisper
    #31979
    Vegyetek fel, FireWhisper a nevem originen is. Szívesen játszanék magyarokkal :D
  • [HUN]FaTaL
    #31978
    Azt nem tudom. :/

    Nem sokat Fifáztam, talán pár meccset, így azt sem tudom nálam villog e, majd meglesem.

    Btw, jó a háttérkép :)
  • Breki33
    #31977
    köszi megnézem


    és a szemvillogás mitől van?
  • Breki33
    #31976
    http://cdkulcsok.info/
  • Breki33
    #31975
    háttérkép

  • Danyi
    #31974
    Adi_Hun91 néven elérhető vagyok, de sajnos az új védekezés nagyon nem fekszik nekem... Viszont van FIFA 11em is :D
  • Neoncsoves
    #31973
    hú télleg! kösz
  • webibebi
    #31972
    www.gameshop.hu
  • Neoncsoves
    #31971
    elmásztam tescoba, tegnap jött reklámújság, szept 30-október 3ig csak 9ezer ft. na szedtem a sátorfámat, odaérek, kb fél óráig nézegettem, nem siklottam-e el felette, de nem, nem volt kint.


    szar dunaújvárosi tesco, a semmiért elb*sztam 1 órát az életemből úgy hogy fáj a lábam, fáradt vagyok. nembaj, holnap még elnézek megnézem van-e... de ha játékot nem is vettem, legalább a füleseket megnéztem telóhoz -.-




    apropó, tudtok oldalt ahonnan olcsón meg lehet rendelni??
  • [HUN]FaTaL
    #31970
    Kivetted az iniből a skipboot cuccost? Mert amíg az benne van, addig nem ment, legalábbis tavaly így volt.
  • robi11
    #31969
    Hali!!
    aki megvette a fifa 12-t az az ORIGIN nevével megdobhatna és felvenném hogy játszunk 1-2 meccset ha van kedve :)
  • vizoo
    #31968
    Nagyon szépen köszönöm a segítséged :) Meg is oldotta a gondom.
  • Danyi
    #31967
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy online módban miért nem lehet kikapcsolni ezt az undorító új védekezést? Vagy hogyan lehetne elérni, hogy ki lehessen? Okés, hogy gép ellen ki lehet kapcsolni de akkor online miért nem? Nagyon felb@sz.
  • Breki33
    #31966
    csak nálam abban nem működik a mentés
  • webibebi
    #31965
    akinek van kedve majd játszai írjon privátot és megbeszéljük a többit! :D
  • Lacoka12
    #31962
    megvettem a fifát erre nincs a magyar komentár benne nem tudja valaki keresem?
  • Zenszkij
    #31961
    a jobb oldali nyilak a num lock gomb alatt, billentyűzettel így vetődsz
  • BaziJoe
    #31960
    Köszi.
  • [HUN]FaTaL
    #31959
    Még mindig jobb analóg.
  • BaziJoe
    #31958
    Megszerintem ideje lenne frissíteni a topik képét meg a leírásokat ami benne van???
  • BaziJoe
    #31957
    A 11-esnél mivel kell vetődni???
  • rooney8
    #31956
    ezt a hibát az szokta okozni, hogy vagy olyan mappába telepítetted, amiben ékezet(ek) vannak (pl. D:/Játékok/Fifa), vagy a felhasználói fiókban van ékezet
    ha az első eset áll fent, akkor csak telepítsd újra egy nem ékezetes mappába, viszont ha a második, akkor vagy létrehozol egy új fiókot, amiben nincs ékezet, vagy a dokumentumok mappát áthelyezed egy másik helyre ahol nincs ékezet (ehhez itt találsz segítséget))
  • Breki33
    #31955
    az első mondat storno :P
  • Breki33
    #31954
    ezt biztos ide akartad? :P

    Ha jól emléxem az erdeti 44 megás a virágbolti a kisebb

    Ennyit olvastam róla

    "Hát ne számíts, a felirat szerint 30-án hajnal 1 órától lehet játszani a játékkal.

    Egyébként az egész telepítési procedúrája a játéknak szégyen, élen az Origin-al, mint ha mindenáron arra szeretnének rámenni, hogy ahol lehet, idegesítsék azt, aki hajlandó volt fizetni a játékért.
    Egyszer meg kéne mutatni a döntéshozóknak a kalózverziót, ami összesen 3 klikkel telepíthető a gépre, nem kell 6 darab eula-t elfogadni, nem kell origin, nem kell regisztrálni sehova, sorolhatnám.
    Maga a játék amúgy remek lett, ennyi a pozitívum."
  • vizoo
    #31953
    Ha esetleg valaki meg tudná mondani, hogy az indító exe mérete mekkora megköszönném azt is. Mert lehet csak a tegnap esti fáradtság az oka, de én 40-44 MB körüli méretre emlékszem, most meg csupán ~22 MB az.
  • vizoo
    #31952
    Jó reggelt. Elkelne egy kis segítség.

    Feltelepítettem 2 napja a fifa 12-t, de ugye ma hajnali 1-ig nem tudtam vele játszani. Ma reggel viszont, mikor szerettem volna elindítani csak annyi történt, hogy bejött a fifa 12 felirat, logó, és utána kidobott az asztalra. (ezt csinálta a tört verzió is, mikor ki szerettem volna próbálni vásárlás előtt... De az azóta teljesen eltünt a gépemről.) Bármi ötlet, hogy mi lehet a baja? (gyk.: Megvettem a játékot 2 napja. Feltelepítettem, és ma reggel nem akar elindulni.)

    köszi előre is, ha valakinek van valamilyen megoldása.
  • Firerock
    #31951
    hogyan tudok be a keeper módban carrier-t játszani
  • nubizmark
    #31950
    értem. kösz a választ... de ez így nem jó :D és Európában angliai időszámítás szerint éjfélkor jelenik meg? Mert nálunk 01:00, gondolom akkor az eltolódás miatt az anglia 00:00. Kíváncsi vagyok mi van amikor mindenki neki esik. Én megvárom az 01:00 órát kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni. Tömegek kezdenek el éjfélkor játszani? Amúgy tudja valaki, hogy mi annak a technikai akadálya, hogy a pc-sek játszhassanak más konzolos ellen, illetve a konkurens konzolok egymással?
  • [HUN]FaTaL
    #31949
    Mert az USAban már megjelent.
  • nubizmark
    #31948
    ...ja és ha lefikázod a játékot utána meg megkérdezed, hogy érdemes-e egy gamepadet beszerezned akkor egy idióta vagy!