36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Bcsabii
    #32110
    Sziasztok!
    Létezhet az,hogy az originnel 13 év vagy valamilyen korhatár alatt nem lehet online játszani?Mert a fiam szülői email címmel regisztrálta magát és persze rálőtte az eredeti Fifa12 cd kulcsot és semmi online funkció se barátok se profil nincs az originben miután bejelentkezik.A játék az elindul originből, de nem tud csatlakozni sehova.Ha valaki tud valamit erről jelezze van e megoldás.köszi
  • Balázs 17
    #32109
    neked kell feltölteni, kiküldesz embert toborozni
  • Csupi05
    #32108
    Hogy nem eredeti a game. Vedd meg, nem lesz ilyen probléma!
  • robi11
    #32107
    Hali!
    az mitől van hogy ha Gyorson van a játék sebessége akkor laggol? normális szinten nem szokott csak néha néha ... de ma pl laggolt :/ :S mit tudok vele csinálni?? gépigény amúgy megvan.
  • tviktor91
    #32106
    Az a baja hogy az EA csinálta ezt a szájbabaszást..és 12-edjére sem sikerült normálisan összerakni,de azért 13ezret elkér a konzolos verzióért.
  • tviktor91
    #32104
    Ding ding?
  • mike0013
    #32103
    Sziasztok!
    Meg tudjátok mondani, hogy hol a legolcsóbb a FIFA 12 PC-re a hazai boltokban?
    Köszi előre is
  • tonnni
    #32102
    Sziasztok!

    Hogy lehet az ificsapattal valamit kezdeni, mert rákattintok azt írja jelenleg nincs ificsapatom, mi lehet a gond? És hogy lehet billentyűvel cselezni, nem tudok rájönni...
  • Rossi1
    #32101
    Hello mindenki!

    Srácok a Joy érzékenységét nem lehet valamivel állítani? Xbox controllerel nyomom és szanaszét lövöldözöm a labdákat.
    Végre rájöttem, hogyan lehet gyakorolni és nem csak az arénában futkározni. de hiába próbálkozom a gólvonalról mellé rúgom...:)
    Korábban PES-tem lehet ez a baj.
    Úgy lövök, hogy nyomom a lövést a megfelelő erőig és mielőtt elrúgná kezdem belőni az irányt érzésből de irdatlanul érzekeny a Joy. kb 1 mm jobbra vagy balra és majdnem bedobás lesz belőle.

    Vmi tipp?

    Előre is köszi
  • elite
    #32100
    Köszönöm! :)
  • tviktor91
    #32099
    Nem tudjátok hogy tudnám beállítani a Ps3 joyomat hogy felismerje normálisan?
    A két alsó kar nem müxik..az összes többi okés :S
  • Hunor1
    #32098
    jó köszi, csak légyszi hol találom ezt az ini fájlt?(miután töröltem a játék majd létrehoz egy újat?)
  • [HUN]FaTaL
    #32097
    De lehet. Gondolom még futtattad a legelső orosz szar releaset az ini fájllal, azt töröld le. Játékot meg blokkold a tűzfalon.
  • Hunor1
    #32096
    valaki pls. nem lehet semmit menteni virágboltival???
    my fifa opció használhatatlan.....nem ment, nem tölt be semmit. így hoába kezdek bajnokságot stb, nem tudom folytatni..aki törttel fátszik az hogy oldotta meg??( esetleg nem engedi ki a játékot internetre??9
  • [HUN]FaTaL
    #32095
    Nincs már ilyen, ahogy néztem. Helyette viszont be lehet állítani mennyi pénzt szánsz az átigazolásokra és mennyit a fizetésekre.
  • rooney8
    #32094
    már a tavalyiban sem lehetett ilyenekre költeni (konzolon)
  • unrealnoise
    #32093
    biztos buta kérdés, de ha menedzserként akarok karrier módban bajnokságokat tolni, akkor a tavalyi részben volt egy csoó pénz, amit arra fordítottam, amire akartam.erőnlét meg ilyenek. ilyen ebben a részben már nincs, vagy csak én vagyok béna és nem találom? előre is thx
  • Hunor1
    #32092
    uhmmmm.... virágboltival nem lehet menteni ..???????????? nem tudom folytatni a ligát...
  • Hunor1
    #32091
    hello. Tournamentben játszom(most kezdtem)West Hammel az npower ligában(2. liga)
    Hogyan lehet játékosokat eladni-venni?
    köszi
  • ben89
    #32090
    sziasztok arra van lehetőség hogy a haverommal játszak /barátok legyünk ha én PC-n ő meg ps3-on van?köszi
  • domez128
    #32089
    Sziasztok ! Egy kis segítségre lenne szükségem. Mikor onlineban játszanék , és minden kész azt kéri a játék nyomjam meg a 10-es gombot , hogy eltudjam kezdeni a játékot . Nyomok én minden gombot a jostikon is meg a billentyűzeten is de nem tudok tovább lépni, Így csak akkor tudok játszani ha többen játszunk és nem én vagyok a kapitány , de 1x1 módban szívás van, ki kell lépjek.
  • ricsa008
    #32088
    2 dolgot szeretnék kérdezni?
    1. Cselezni billentyűzettel melyik gombal lehet?
    2. Karrier módban hogy kérhetem hogy cseréljenek le? (saját játékosomat irányítom és a végére sokszor lesérül)
  • Ledezma
    #32087
    játék szaggatása ellen tud valaki valamit?
  • Rossi1
    #32086
    Hello mindenki!

    Srácok a Joy érzékenységét nem lehet valamivel állítani? Xbox controllerel nyomom és szanaszét lövöldözöm a labdákat.

    Előre is köszi
  • Effe88
    #32085
    passz de szerintem nem
    de próbáld ki mentsd addig le egy pendrivra és utána nézd meg
  • Hunor1
    #32084
    hello.

    van a dokumentsben egy replay0 BIN file. 1GB !
    (C:\Documents and Settings\Default User\Dokumentumok\FIFA 12\instance0)

    ezt ki lehet törölni, vagy minden újraindításnál berakja???
    nagyon kell spórolnom a C-n azért kérdem köszi.
  • Breki33
    #32083
    Gólok feltöltése

    http://www.ea.com/uk/football/news/gotw-upload-guide-02
  • elite
    #32082
    -Meccs közben cserénél nincsen zene a menüben. :S
    (boxon legalább is...)
    -Saját bajnokságban nem lehet napszakot választani, sem időjárást.

    Miért kell visszalépés is a sok javulás mellett? Nem értem...
  • Bcsabii
    #32081
    Segítenétek abban,hogy amikor elindítom a játékot bekapcsolom az origin panelt,megy a homokóra és azt írja hogy origin betöltése kis türelmet,várok vele hosszú ideig de nem történik semmi a játék elindul de semmi online funkció nem működik.köszi a válaszokat előre is.
  • Balázs 17
    #32080
    játékos manager mitől másabb, mint a sima karrier?
  • Lacoka12
    #32079
    meccset hogy lehet szimulálni karrier módba játékos mód?
  • BaziJoe
    #32078
    Azt lehet valahól látni, hogy hány csillagos csapat ellen fogok játszani menedzsr modban???
  • [HUN]FaTaL
    #32077
    Nem, kivették a lan módot elvileg.
  • roland2293
    #32076
    ha nincs meg eredetibe a 12 akkor barátokkal nem is tudom tolni ?:/ gamerangeren vagy hamachin esetleg ?
  • Zenszkij
    #32075
    akkor sorry
  • ToM1113
    #32074
    értem. köszi.
  • rooney8
    #32073
    jól időzített becsúszás :)
  • ToM1113
    #32072
    akkor hogyan tudok olyan eséseket produkálni amiket a videókban látni? :)
  • rooney8
    #32071
    természetesen csak egy
    olyan nincs, hogy a játék váltogatja az engine-okat, mert csak egy van neki :D

    igen, többen panaszkodtak, hogy a becsúszás nem tetszik nekik, mert alig lehet vele elkaszálni az ellenfelet :D
  • ToM1113
    #32070
    még 1 kérdésem lenne:

    Csak taktikus védekezésnél van az új esés modell?
    Mert ha hagyományos védekezéssel játszom, akkor becsúszáskor sokszor el se esnek az ellenfél játékosai...

    A videókban látott esésmodell ilyenkor mintha nem lenne... vagy csak még nem vettem észre?