36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #32150
    erről jut eszembe cseh lengyel oroszt cserélném más nyelvekre
  • Effe88
    #32149
    csatlakozom:D

    én angolal tolom egyébként jó mert pl. kupa meccseken másik páros van(bár azok kevesebb nevet tudnak:D:D)

    egyébként német kommentátort nem tud valaki???
  • [HUN]FaTaL
    #32148
    Pedig oda kell bemásolni a game mappába és már működik is.
  • Ledezma
    #32147
    bemásolva?
  • Breki33
    #32146
    simán megy bemásolva

  • Ledezma
    #32145
    hy
    felraktam a fifa12 őt és mikor belépnék a játékba egyböl kilép az mitöl lehet? :/
  • domez128
    #32144
    Valaki erre tud megoldást | #32089
  • Lacee86
    #32143
    Hm. Na majd megsasolom.
  • [HUN]FaTaL
    #32142
    Minden évben átrakják a Fifából.
  • Lacee86
    #32141
    Sztem nem rossz, bár kétségtelenül akkor volt érdekes igazán, mikor újdonság volt.
    PES-hez van magyar kommentár mod? :O Ezt nem is tudtam.
  • [HUN]FaTaL
    #32140
    Szerintem a magyar kommentátor rettenetes. :D

    Amúgy minden évben moddolják a pesbe is, gondolom idén sem lesz másképp. :)
  • Lacee86
    #32139
    De a Fifában van magyar kommentár. :P :)
    Amúgy most levettem legkisebb renderelésre, 1440x900-ra. Így úgy ahogy játszható nagyjából.
  • [HUN]FaTaL
    #32138
    A Fifa az egyik legszarabbul optimalizált játék. Pesezz, ahhoz nem kell erőmű és még szebb is. :)
  • Lacee86
    #32137
    Hát mit, mondtam h a 11 1680x1050-en magas grafikán simán ment... Ne már, h egy Fifához is lassan erőmű kell. :/
  • daver88
    #32136
    a kommentátor fájlokat hova kell bemásolni?? mert a README fájlban az van, hogy a Game mappát másoljam át a játék főkönyvtárába, de ott van már egy game mappa, amiben tulajdonképp a játék összes fájla...ha csak a két fájlt másolom be a Game mappába, akkor nem jelenik meg játékban választható nyelvként...valaki tud segíteni ebben?
  • guruzone
    #32135
    sziasztok, a tegnapi problémám:

    FIFA12

    - originnel letöltve

    - kezdőképernyő bejön, fifaconfig.exe-t el tudtam indítani,

    - de ha rányomtam a Játék-ra, kiírta az a boozi Origin, hogy probléma van a játékbeállításaival, telepítse újra a játékot.

    Úgy oldódott meg a gond, hogy (vicces...) Originből újra letöltöttem, és újraraktam a gémet. Letöltés előtt nyomtam egy telepítőfájlok törlését az origin beállitásaiban.

    Viszont a kollégám Fifája nem kel életre, kezdőképernyő után (Játék, beállítások, kilépés) rábök a játék-ra, majd villan egyet a kép, és se hibaüzenet, se semmi, nem indul természetesen.

    Nála mi lehet a gond? tippeket elfogadok! Bezavarhat nála a virágbolti Fifa11? Már törölte, de ma este kitöröltetem vele a Fifa11 cuccait a regeditben.
  • rooney8
    #32134
    proci kevés hozzá, de nem is értem, hogy mit vársz tőle :)
  • mike0013
    #32133
    Valaki tudna mondani véleményt, hogy milyen a játék online része? Megéri-e megvenni? Köszi
  • Redmer
    #32132
    Köszi! Akkor provokálok.
  • Lacee86
    #32131
    Üdv! A játék mennyire prockóigényes? A lent látható gépen próbáltam ki tegnap, de bizony szaggatott rendesen, még húzott procival is. Igaz a felbontást hagytam 1680x1050-en, de közepesre tettem a renderelést, az élsimítást kikapcsoltam, és úgy is. Ez azért fura, mert az előző rész szinte max grafon ment szaggatás nélkül. Ennyit nőtt volna a gépigény? :/
  • Breki33
    #32130
    a kérdésed előtt kb le lett írva naponta aztán ötödszörre meguntam, hogy senki sem olvas vissza
  • tviktor91
    #32129
    Jó, hogy valakinek sikerült válaszolnia a kérdésemre napokkal azután hogy feltettem,és természetesen akkor amikor már magam is rájöttem.
  • Effe88
    #32128
    aszem nem lehet de egyébként én sok tizenegyest kaptam már csak ki kell "provokálni" jobb analóggal kell jó ütembe trükközgetni meg meghúzni!!!
  • Redmer
    #32127
    Sziasztok!
    Azt be lehet állítani, vagy megoldani valamilyen módon hogy az ellenfél csapata többet szabálytalankodjon?
    Lejátszottam már sok-sok meccset és szabadrúgást még nem lőhettem, 11-est is csak 1-et kezezés miatt.
  • Breki33
    #32126
    Ezt már rég leírtuk itt, de pontosítsunk, nem a config file-t kell átmásolni hanem

    Fifa 11-ben kell ezt megkeresni

    "My Documents/FIFA 11" "buttonDataSetup.ini"

    Fifa 12-ben pedig: "buttonData.ini" a neve !
  • tviktor91
    #32125
    Végre sikerült ez a fos.
    http://www.youtube.com/watch?v=j9JQMVufKmU

    Fifa 11-ből át kell másolni a config fájlt fifa 12-be,aztán gamepadfix-et letölteni mellé (ami a demóhoz van) ott követed az utasításokat és kész..működik ps3 joy-on is a két alsó kar yeh.
  • Hunor1
    #32124
    ok, köszi félreértettem akkor. koszonom a segítséget mindenkitől! :)

    no akkor végre komolyabban nekiállhatok ma:)
    +1 kérdés : lehet valahogy saját clubot létrehozni és azzal indulni egy career módban?
  • [HUN]FaTaL
    #32123
    Én nem mondtam semmilyen fifasetup.init, azt mondtam hogy az init töröld ki, amit szerkeszteni kellett az első verzió futtatásához. Ez az rna.ini volt nem a fifasetup.ini, ahhoz soha nem kellett nyúlni (csak nem jutott eszembe a neve az ininek és nem volt fifa azon a gépen, amiről a hsz-t írtam).
  • Hunor1
    #32122
    Breki ezek a beállítások melyik ini-ben vannak? vagy melyikbe lehet berakni?
  • Hunor1
    #32121
    KÖSZI Breki !

    igen az rna.ini volt a baj. most már jó.(de tegnap a fifasetup.ini-t mondták, arra nem reagált)

    KÖSZIKE !
  • Breki33
    #32120
    This is the adboard layout for different leagues as best as i can work it out :

    adboard_0_0.rx3 to adboard_0_3 : ARENA, Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc
    adboard_1_0.rx3 to adboard_1_3 : Friendlies, Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc

    adboard_2_0.rx3 to adboard_2_3 : Premier League, Barclays, TalkSport etc etc

    adboard_3_0.rx3 to adboard_3_3 : Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc

    adboard_5_0.rx3 to adboard_5_3 : Spanish la liga?, tiempo de juego, cope, ssx etc

    adboard_7_0.rx3 to adboard_7_3 : French Ligue 1 ? ,Canal+, L'equipe, RMC, ssx etc

    adboard_9_0.rx3 to adboard_9_3 : Italy, gazetta dello sport, radio 105, ssx etc

    adboard_11_0.rx3 to adboard_11_3 : Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc

    adboard_12_0.rx3 to adboard_12_3 : Danish leagues, ekstra bladet, faxe kondi, ssx etc

    adboard_13_0.rx3 to adboard_13_3 : Norway, sumo 2, ssx etc

    adboard_14_0.rx3 to adboard_14_3 : netherlands, televise veronica, radio+538, ssx etc

    adboard_15_0.rx3 to adboard_15_3 : sweden?, sport bladet, ssx, fifa street etc

    adboard_16_0.rx3 to adboard_16_3 : German? Austrian? sport woche, loala.at, ssx etc

    adboard_17_0.rx3 to adboard_17_3 : Swiss?, 20 minuten, ssx etc

    adboard_18_0.rx3 to adboard_18_3 : German, bundesliga, kicker, 90elf.de, ssx etc

    adboard_19_0.rx3 to adboard_19_3 : Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc

    adboard_24_0.rx3 to adboard_24_3 : Portugal, espndesprotes.com, la pasion que nos une, ssx etc

    adboard_25_0.rx3 to adboard_25_3 : portugal? , aBola ,ssx, etc

    adboard_26_0.rx3 to adboard_26_3 : Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc

    adboard_32_0.rx3 to adboard_32_3 : Generic Fifa street,ssx,easports.com/jobs etc-different language on fifa stret ad-portugal

    adboard_33_0.rx3 to adboard_33_3: Visa, Hyundai, Adidas, Coca Cola, Sony

    adboard_34_0.rx3 to adboard_34_3 : Irish, Irish Daily Star ssx,easports.com/jobs etc
  • Breki33
    #32119
    nekem ez van benne

    FULLSCREEN=1
    DIFFICULTY=3
    WEATHER_TYPE=1
    DISABLE_NIS_PLAYBACK=0
    HALF_LENGHT=6

    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_BROADCAST =0.06
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_BROADCAST =200.1
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_TELEBROADCAST =0.060
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_TELEBROADCAST =200.1
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_COOP=0.05
    CAMERA_HEIGHT_MODIFIER_COOP=200.1
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_TELE =0.06
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC_V2 =0.05
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_DYNAMIC =0.05
    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_END_TO_END =0.05
  • Hunor1
    #32118
    nem tudom, a crackra gyanakszom...vagy esetleg a gamepad fix zavarhat be?(beraktam a játékba ezt a fixet mert a saitek gamepadot nem ismerte fel, illetve a bal joyt nem lehetett használni)
  • Hunor1
    #32117
    igen , tegnap töröltem azt az .ini filét is de semmi változás.
  • Breki33
    #32116
    dehogynem kaptál világosan leírták, hogy az rna.ini-t -ből kell kiszedned
  • Effe88
    #32115
    igen semmi gond ezt használom én is
  • Hunor1
    #32114
    értem. de neked működik a profil mentések minden?
  • Effe88
    #32113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fifa 12 p2p-s leszeded kitömöríted és csak a reloaded krekket berakod és kész---telepíteni se kell jól műkszik!!!
  • Hunor1
    #32112
    szevasztok.

    bocs hogy újra kérdezem de nem kaptam tippet arra hogy mit is kéne tennem hogy végre mentsen a játék mert így sajnos játszhatatlan mivel semmilyen beállítást vagy profilt nem ment el nekem a játék! ( net nélkül csatlakozok fel a játékra persze)
    Pedig idén úgy döntöttem hogy a PES helyett "visszatalálok" a fifához...
    Kinek virágboltival működik a mentés az segítsen már kicsit.pl. melyik fifa releaset használja ?

    köszönöm ha segít valaki

  • SLICK
    #32111
    A múltkor kérdeztem bár nem jött válasz (esetleg ti sem tudjátok), hogy saját zenéket hova kell berakni? Na meg milyen formátumban?
    Láttam a menüben, hogy lehet állítgatni mi szóljon a Menüben, játék közben, vagy szünetben...