36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • owen20
    #32430
    32424-32425-re valaki valami ötlet?
  • Hunor1
    #32429
    #32423-re valaki ??
  • Aries1984
    #32428
    Megint én, működik, a progiban a Record opcióval be tudtam állítani a jobb analóg karhoz is és így már megy. tegnap egész este ezzel szenvedtem éjjel 1-ig, úgyhogy most megyek és kialszom magam, köszönöm a segítségeket! :)
  • owen20
    #32427
    most komolyan ne viccelj már :)
  • Balázs 17
    #32426
    majd amikor holnap leég az alaplap gyere vissza és megmondjuk :)
  • owen20
    #32425
    Amikor meg lemértem ezt a speedfan programmal akkor a játékba ugrált kicsit a kép mármint változott sötétről világossabra meg ilyesmi és nem értettem mitől van ez valaki valami ötlet?
  • owen20
    #32424
    Sziasztok,
    vettem egy geforce gtx 550-es videókarit
    amikor játszok a fifa 12-vel akkor 55-57fokra melegszik a gpu az normális? mert volt olyan hogy játszottam és megállt a kép lefagyott minden és újra kellett inditanom a rendszert a reset gombbal.
    Ez mitől lehet?

  • Hunor1
    #32423
    Hello.

    Azt kérdezem hogy lehet-e a fifában egy játékos posztját megváltoztatni?
    Pl. felfedeztem egy tehetséges lengyel srácot akit fel akarok futtatni.
    BK a besorolása de csatár erényei vannak és inkább csatárként akarom használni. Viszont nem látok sehol opciót hogy az alap besorolását változtathassam.
  • Balázs 17
    #32422
    nekem is gondom volt a gamepaddal vmiért, hiába állítottam bármit nem volt jó, jobb oldali analóg meg semennyire
    sokáig böngésztem a neten és arra bukkantam hogy:

    futtatás: regedit
    HKEY_CURRENT_USER\System\CurrentControlSet\Control\MediaProperties\PrivateProperties\Joystick

    itt kitöröltem a gamepadom mappáját, majd elindítottam a játékot és azonnal felismert mindent még állítanom se kellett semmit:)

    WIN7
  • lacinkacinka89
    #32421
    #32384 ?? Senki? :)
  • Aries1984
    #32420
    Sziasztok! Egész héten a fórumot olvastam hogy működjön a genius maxfire gamepadommal a jobb analóg kar és hála nektek, addig eljutottam hogy már félig működik a tocaedit xbox controller emulatorral, csak annyi a probléma hogy ha úgy állítom be ahogy azon a képen volt, a jobb kart ha jobbra vagy balra tolom, akkor le / fel megy, ha meg fel vagy le irányítanám, nem reagál semmit. de ha a Stick axis X-hez Axis 6-ot állítok be, akkor megy rendesen jobbra-balra, de fel le nem. ha a stick axis Y-hoz beállítom hogy inverted axis 6 akkor meg átlósan mozog. valaki tudná hogy mit kell ahhoz beállítani hogy rendesen működjön? előre is köszönöm
  • rooney8
    #32419
    legutóbbi meccsen nálam is olyanokat védett a kapus, hogy azt hittem beszarok :D vagy három egy az egy ellenit védett (még egy pozitívum, hogy már végre lábbal is tud védeni), aztán olyan löketeket kiszedett, hogy csak úgy néztem :D szerencsére az én kapusom volt, szval örültem :D
  • Effe88
    #32418
    nekem változó profin tolom eddig 5 gól volt a max de nekem is 1-2 gólos a nagy átlag....
    vizont a csúszkákon állítgass én már beálítottam pl a mi kapusát is lejebb vettem 50ről 45-re:D:DD::Dmert az is néha olyan volt mintha 2db oli khan védett volna:D:D:D
  • rooney8
    #32417
    de az a baj, hogy a támadásokban sem brillírozok, elvétve rúgok néha egy-két gólt azt annyi :D jól védekezik az AI :D
  • Balázs 17
    #32416
    nem játszok gép ellen:D
  • rooney8
    #32415
    nekem is volt már, mikor mérgemben kihúztam a tápkábelt a kis g*ciből (xbox) :DD
    egyébként szó se róla, nekem is tetszik, csak lehet lejjebb kéne venni a nehézséget, aztán ha belejöttem, emelhetünk :D
  • Effe88
    #32414
    nem a védekezéssel van a bajom
    nekem is bejön de mondom hogy csal néha:D:D:Dezt azért lásuk be:D:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #32413
    Minek ctrlaltdel? AltF4 :D
  • Balázs 17
    #32412
    :DD
    sokan szidják az új védekezést, de szerintem rohadt jó, csak sok idő kell mire tökéletesen használható
  • Effe88
    #32411
    :D:D:D nekem csak akkor ha egyszerűen 6 emberemet lecselezik és utána mit ad isten a 7. emberremmel éppen szerelek de próbálnék felszabadítani erre mintha direkt gyengén rúgná el aztán az ellenfélhez pattan persze egyből gól na most ezek általában a 45.percben jönnek :D:D:D:D
    erre nem vagyok büszke de:D:D:D control+alt+del aztán újra ,amatőrön és megverem a tetű állat gépet:D:D:D
  • rooney8
    #32410
    én ha pl. kapok egy gólt, akkor elborul az agyam, ideges leszek és mindig kitámadok az emberekre, de ilyenkor már egy sima testcsellel is elmegy mellettem és sorba kapom a gólokat :D múltkor kaptam egy hatost :D:D
    jó általában azért egy ikszre jó vagyok, esetleg kapok 1-2 gólt, de van hogy nyerek is
    lehet vissza kéne venni világklasszisra... :D
  • rooney8
    #32409
    fail :D
    nekem múltkor kb. a semmiért adott sárgát. fut a támadó, én nyomogatom veszettül a B-gombot (szerelés), előnyt ad a támadónak, aztán mikor kiment a labda adott egy sárgát. megnéztem a visszajátszást és annyi volt, hogy a játékosom kétszer hozzáért kézzel az ellenfélhez, de még csak el sem lökte meg semmi... mondom kösz :D
  • Effe88
    #32408
    én is eléggé elbasztam az agyam:D:D:D
    csal a gép néha mint a k.élet:D:D:D ha gólt akar rúgni akkor rúgni fog a tetűje
    és általában a 45.percben vagy 90+percekben:D:D olyankor egy mezei csatár átmegy maradona-messi-pelé 3asba és nem lehet leszerelni:D:D:D


  • [HUN]FaTaL
    #32407
    Nem tuodm, de vannak érdekes dolgok.

    Múltkor szabálytalankodtam, tovább engedte a bíró, bevitte a labdát a tizenhatosomon belülre az AI, elvettem tőle, ezért visszafújta az előző szabálytalanságot, csakhogy tizenegyesnek, pedig az még a tizenhatoson kívül történt.
  • rooney8
    #32406
    még egy plusz pont:
    kapusom megfogja a labdát, de kicsúszik a tizenhatoson kívülre és befújja a spori :D régebben ezt nem fújták be, nem?
  • rooney8
    #32405
    fuu már megint ideges lettem :D
    legendáson játszom, de néha úgy átjön rajtam a támadó csapat, mint fos a libán :D jó lett nagyon ez a taktikus védekezés, majd csak belejövök :D
  • Neoncsoves
    #32404
    kész röhej... valamikor olyan emberrel rak össze a head to head seasonban, akinél 5 perc ingame kb 5 perc valós időnek felel meg mert úgy laggol... persze ő nekik úgy tűnik mintha nem laggolna, simán eljátszogatnak, nekem meg diavetítés. persze, hogy kilépek a gecibe mert irritálóan szar. keresek új meccset, hoppá, abszolút lagg nélküli... kurvára érdekes. és ezek a laggos emberek eddig csak hülye nevűek voltak az egyiknek (dasdasdsagfasdasdasdasdasdasd) volt a másiknak meg egy számsorozat a 3. hülyének meg mint egy cdkulcs. faszom kivan ezekkel
  • totti10
    #32403
    sziasztok
    hol lehet beállítani a billentyűzetet??
  • bobbyfischer
    #32402
    Köszi,akkor mégsem vagyok hüle,megnyugodtam,nekem WIN7 64 bit-em van,nem jelenítődik meg az összes szurkolói hang LT,RT ide-vagy oda.
    Gyári,magyar lemezem van.
    Pedig jó lenne a franc vinné el..
  • Mayorpapa
    #32401
    kösz a tippet, ez már majdnem segített: megtalátam, hogy a Zene mappa Sync playlist/8CA436 mappában tárolja a játék a saját számlistáit. bemásoltam oda, és a játékban eltüntek a listák, csak az "alapértelmezett" maradt meg. Fura...
  • barcalaci84
    #32400
    én XP-n ugyan nem próbáltam , de külföldieknek az alább írt elérési útvonal tanács bevált

    egy ötlet:
    egy zeneszámot nyiss meg windows media playerrel és nyomj playlist mentés másként-ot így meg tudod nézni hova rakja alapértelmezettként az XP a lejátszási listákat... ide kell rakni a playlists mappát


  • Mayorpapa
    #32399
    nem, XP
  • barcalaci84
    #32398
    win 7 ed van?
  • Mayorpapa
    #32397
    szia! igen, pontosan így csináltam mindent, de csak nem akarja a tutit...
    Másoltam én már mindenhova, my music-ba, zene mappába is, ezért ha valakinek sikerült már ezt megcsinálni, legyen szíves írja le, hogyan!
  • barcalaci84
    #32396
    1. chants mappát másold simán a C:-re

    2.playlists mappát másold Zene mappába
    a. win 7 esetén Könyvtárak/Zene vagy Felhasználók/Nyilvános/Nyilvános Zene

    b. win xp C:\Documents and Settings\My Documents\My Music

    3. játékon belül pedig RT LT vagy az ennek megfelelő Billentyű (nem egérrel)

  • Mayorpapa
    #32395
    nálam is ez a helyzet, tehát nem bobbyval van a gond :) Egyszerűen szürke az lt rt gombok színe, nem lehet mit kezdeni velük, mivel nem találja a playlistet. Te egyébként magyar vagy angol fifával játszol? Ja, és hol is van pontosan a music mappa, ahová a számlistákat másolni kell?
  • Lacoka12
    #32394
    az hol van?
  • bobbyfischer
    #32393
    Valaki be tudna linkelni egy képet,hogy mi a Gamepad default leosztása billentyűre?
    Köszi!
  • Breki33
    #32392
    te írtad ugyanezt a PH-n is?

    ott részletes példák vannak ezzel kapcsolatban
  • aricsi
    #32391
    Nem tudok sehogyse életet lehelni ebbe a texture editorba, felraktam mindent,slimdx,netframework. Nem indul a progi,rögtön hiba.