36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #32470
    Helló!

    Hát itt is, ott is :D
  • rooney8
    #32469
    jó és szted hány ember fog ilyen "hülyeségekkel" szarakodni? :D
    van a gépén tízen-akárhány játék, még ennél is több program és akkor majd a registry-ben fog turkálni és kimenteni a dolgokat
  • Breki33
    #32468
    egyébként texture editorban megis lehet nézni a mezeket
  • Breki33
    #32467
    Hello

    pont néztelek a múltkor, hogy merre jársz :-)
  • [HUN]FaTaL
    #32466
    Nem kell minden játékot újrarakni, Fifát sem, ha kimented a registryt.
  • Rudee
    #32465
    Ugyan nem Breki vagyok, de az Union Berlin a 1831-es ID-jű csapat, olyat keress.
  • rooney8
    #32464
    ezt én se értem
    ha újra kell húzni a gépet, akkor teljesen mindegy, hogy hova voltak telepítve a dolgok, úgyis újra kell rakni mindent
  • Lacoka12
    #32463
    a én kérdésemre senki nem tud segíteni?
  • rooney8
    #32462
    nem, semmi, csak vicces volt így olvasni :D
  • Hunor1
    #32461
    Breki !

    Ha erre jársz kérlek áruld már el hogy van-e valahol listája az rx3 textúra fileoknak. Ugyan is mezt szeretnék módosítani a csapatomnál, de a textúra editorban csak számok vannak és így végignyálazva elég nehéz rábukkanni a kívánt meznek / Union Berlin /
    köszönöm.

    valamint: az hogy lehet hogy létrehozok virtuális játékosokat, free agentként és a karrier módban nem látom őket az igazoláskor????? Pedig jó lenne őket behozni a csapatomba....
  • Firerock
    #32460
    Tudsz egy okot hogy mi az előnye hogyha nem a Windows partícióra telepíted?
  • [HUN]FaTaL
    #32459
    Aham és majd portablet fogok használni pl. Visual Studioból, hihető.
  • Balázs 17
    #32458
    de, ha portable:D
  • [HUN]FaTaL
    #32457
    Programok nálam pl. c-re mennek, úgysem indulnak el win reinstall után.
  • nukerke
    #32456
    Ki az a hülye aki a C-re telepíti a programokat és a játékokat? :D Windows partíción csak a Windows ez alap dolog.
  • Lacoka12
    #32455
    valamit nem értesz??
  • rooney8
    #32454
    "folyton megbotlik és megsérül"

    :DD:D:DDD
  • Lacoka12
    #32453
    és hogy lehet kérni hogy cseréljen le a gép ki van a játékosom fulladva és folyton megbotlik és megsérül
  • Lacoka12
    #32452
    mi értelme van interjut adni?
  • Firerock
    #32451
    OK,köszi:)
  • [HUN]FaTaL
    #32450
    Rosszul gondoltad. Inkább az ékezetes felhaszánlói fiók név, vagy a sok bedugott kontroller okozza.

    Ha XPje van c-nek bőven elég 30g.

    Én sem rakok játékot soha a c-re.
  • Firerock
    #32449
    A DVD5 verzió?
    Mert egyik haveromnál felraktam,a D-re mert nemnormális módon a C-nek csak 30GB van hagyva,és bejön egy szürke képernyő és rögtön ki is lép,én a D-re való telepítésre gyanakodtam
  • Balázs 17
    #32448
    mert nincs helyem ott

    de csak azt akartam mondani, hogy attól még elindul :)
  • Krisztiam #32447
    nekem nem is indul el.. főképernyő után kidob..
  • Firerock
    #32446
    ez egy hülyeség:D
    Mi okod van rá hogy ne oda telepítsd?
  • Balázs 17
    #32445
    ? ezeket sose értettem, mi köze van, hogy hova telepíted?
    én sose rakok játékot oda ahol windows van...
  • Firerock
    #32444
    Valahogy megoldható hogy fusson a játék úgy hogy nem a C-re van telepítve?(DVD5 verzió)
  • Krisztiam #32443
    sziasztok
    olyan bajom van,h elindítom a játékot bejön a Fifa 12 felirat és utána kilép...
  • Milus
    #32442
    Ha bemásoltad a megfelelő helyre a fájlokat, utána a Windows Media Playert indítsd el és ha nincs, akkor hozz létre egy lejátszási listát, ha pedig van akkor csak kattints rá a listára és frissül. Nemrég valaki írta itt a fórumon ezt és nekem így működik...
  • owen20
    #32441
    Sziasztok,
    Vettem egy geforce gtx 550-es videókarit
    Amikor játszok a fifa 12-vel akkor 55-57fokra melegszik a gpu az normális? mert volt olyan hogy játszottam és megállt a kép lefagyott minden és újra kellett inditanom a rendszert a reset gombbal.
    Amikor meg lemértem ezt a speedfan programmal akkor a játékba ugrált kicsit a kép mármint változott sötétről világossabra meg ilyesmi és nem értettem mitől van ez valaki valami ötlet?
    Valaki help
  • Breki33
    #32440
    #32435
  • Hunor1
    #32439
    új mezeket hogyan lehet beilleszteni a csapatokhoz?
  • Hunor1
    #32438
    kösz, rájöttem azóta, de nem reagál rá...sajnos...
  • bobbyfischer
    #32437
    Értelek és biztos így van de hiába másolom a megfelelő helyre nem jelenítődik meg az összes csak 4-5 db,azok működnek is.
    Ha viszont továbblapozok(LT-RT) sem találok semmi többet.
    Ezt nem értem miért van??????????????
    Win7 64bit.
  • Breki33
    #32436
    mondjuk ez grafika inkább a szurkolói hangokat pont jól megcsinálták szerintem
  • Breki33
    #32435
    volt egy vitám valakivel egyik fifa fórumon aki be akarta magyarázni nekem, hogy a fafaban van kitserver és a pesben tőle lopták

    egyébként van egy kitserverhez hasonló módszer ugye nekem is
    H:\FIFA 12\Game\data\sceneassets\ ben vannak ezek

    adboard\
    fifarna\
    pitch\

    csak ugye meg kell mutatni neki hogy ide másoltam

    http://www.moddingway.com/news/3900.html
  • bobbyfischer
    #32434
    A FIFA-hoz nincs valami olyan program mint a PES-hez a "kitserver"?
    Nem kellene itt töketlenkedni már a szurkolói hangok beillesztgetésével csak behúznám a fájlokat a megfelelő helyre aztán kész..

    Érdekes,ott működnek a dolgok,mindent rendesen a helyére másolok,ha IMG fájlokba illesztek be mezeket vagy arcot az is,ennél a szerencsétlen FIFA-nál meg nem lehet minden egyes csapathoz belőni a szurkolói hangokat.
    Vagy ez csak eredeti játéknál van?
    Nem tud senki valami megoldást a hülyézésen kívül?
    Köszönöm!
  • Balázs 17
    #32433
    right stick

    gamepad analógot le kell nyomni
  • Hunor1
    #32432
    +1 kérdésem:
    amikor pl az átigazoláskor mutatja az elérhető játékosokat, ott ha rámegyek valamelyikre és csak meg akarom nézni a "játékos adatai" opciót akkor erre az "RS" parancs lenne. de mi az a "RS" ??? mert bármelyik gomb vagy kar sem hozza elő..????
  • rooney8
    #32431
    sztem itt kérdezd meg