36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Effe88
    #32510
    ja nem tudtam
  • Neoncsoves
    #32509
    online sokat érek a csúszkákkal :D
  • Effe88
    #32508
    állítgass a csúszkákon saját kapusod rátermettségét egy pár %-al
  • Balázs 17
    #32507
    nálam is
  • Neoncsoves
    #32506
    ja igen, meg kaptam egy olyan finesse shotot is hogy élete makkja volt a csávónak :S
  • w4rrior
    #32505
    tudom, hogy milyen az aréna :) nem, odáig el sem jutok...megáll valamiért annál a képnél, ahol "nyomj meg meg a space gombot a tovább lépéshez"...az a rooney-s kép jön be...csak a profil sikertelen létrehozása után...
  • rooney8
    #32504
    ahol áll rooney az az aréna :D
    ott lehet irányítani őt és gyakorolni a dolgokat (kapura lövés, labdavezetés, cselezés)
    de írja is, hogy az arénából való kilépéshez nyomd meg a (talán) space (vagy exit) gombot (én xbox-on játszom, így nem tudom gépen mit kell nyomni)
  • rooney8
    #32503
    nekem pont fordítva :D olyanokat szed ki a kapus, hogy csak nézek
    potyagólt kb. még nem is kaptam, szval nálam tökéletesek a kapusok
  • Lacoka12
    #32502
    nem tudjátok hol lehet a fű fényét beállitani kicsit mélyebre?
  • Neoncsoves
    #32501
    egy jó nagy rakás szar a kapus AI ebben a játékban. full balfasz ellen játszok, uralom az egész meccset és 3 olyan fejesgóllal nyert, amik kb. meg se történhetnének. egyik olyan volt h lassan megy a labda a finyak fele. de tényleg lassan, ilyen ívesen. casillas áll kapum közepén nem csinál semmit, amikor a gólvonalnál van a labda akkor gondolja hogy rá kéne mozdulni. persze nem érte el és ócska szar gól lett....
  • barcalaci84
    #32500
    angol bajnoksághoz szurkoló hangok (bár már linkeltem korábban is :)

    http://adf.ly/3AswB


    spanyolhoz kb 10 csapat van kész, de szerintem még a héten végzek vele...
  • w4rrior
    #32499
    Sziasztok...feltettem a játékot, megcsináltam a "kilépős hibát" most újabb problémába ütköztem. Elindítom, nyelvet is kiválasztom, nevet adok a profilomnak, majd a hospitality beállításoknál kiírja, hogy profil mentése sikertelen. Jól van, mondom majd később mentek, csak hadd próbáljam ki...megyek tovább beérek a főmenübe...ott áll Rooney és se menüpontok, se semmi...először vártam, gondoltam lehet van valami lassabban jön be...vártam 15 percet semmi -> ALT + F4. Még egyszer próba, ugyanez történt. Újratettem semmi, megint újratettem szintén ugyanez. Letöltöttem egy másik fifa 12-t, avval is szintén ebbe a problémába ütköztem. Valakinek lenne valami gyógyírje erre a problémára? Köszi.
  • SLICK
    #32498
    amint van spanyol meg angol is szivesen fogadom :)
  • barcalaci84
    #32497
    FIFA12 BUNDESLIGA szurkolói hang patch

    http://adf.ly/3GFIG
  • Breki33
    #32496


  • Breki33
    #32495


    http://adf.ly/3GfRf
  • Breki33
    #32494
    Így vannak a mezek

    http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=3113259&postcount=66
  • solyom7273
    #32493
    solyom7273

    Sziasztok.Eljutottam addig hogy hospitality beállítások mentése.Ott bármit csinálok azt írja ki hogy a mentés sikertelen.És a játék nem indul el.Segítsetek,mit csináljak.Előre is köszönöm.
  • Rayden02
    #32492
    Sziasztok!
    Lenne egy gyors kérdésem felétek!
    Am a tesómmal nemrég kezdtünk el közösen egy karrier módot a FiFa12 ps2-es változatában,és sajnos lesújtott minket egy elég nagy csalódás,
    nem tudunk egyszerre mindketten játszani,csak a kick off-ban tudjuk mindketten áthúzni a joystickunkat a közös csapatunkra!Elég érdekes,eddig a 2006-os,és a 2010-es fifában tudtunk nyomulni,de ebben már nem,ez minek tudható be,tudja valaki?
  • Effe88
    #32491
    érdekes eddig az összes bl meccs este volt:D:D:D
    most ezt be rakta nappalra:D:D:D
    remélem bl döntő este leszD::D
  • Zegi Norbi HUN
    #32490
    Kicsit illúzióromboló:/
  • Hunor1
    #32489
    én azt tapasztaltam Breki hogy amit onnan kiexportálok az a több részből álló mezgarnitúrának 1-1 darabját rakja ki .Tehát külön a mez külön a sportszár külön a nadrág és a logó.Habár.... talán ha mapába rakom akkor összecsomagolva tenné vissza újra???Na megpróbálom.
  • Effe88
    #32488
    bl elődöntő nappal
    de legalább tizikkel bejutottam a döntőbe
    ellenfél a real
  • Amadeus HU
    #32487
    és azt hogyan tudnám felrakni hozzá? Mert ez az origin letöltéskor és telepitéskor nem kérdez semmit csak mindent csinál magától
  • [HUN]FaTaL
    #32486
    Akkor nincs fent az angol kommentátor.
  • Amadeus HU
    #32485
    De nem engedélyezi, ki van szürkülve és csak a magyar van ott
  • [HUN]FaTaL
    #32484
    Pl. belépsz a beállításokba és beállítod a hangnál a kommentátort angolra.

    Most komolyan ennyire semmi logikátok nincsen?
  • Amadeus HU
    #32483
    A fifa 12-ben hogy lehet angol kommentárt varázsolni? Mert akár hogy állitgatom a nyelvet Angolra a gagyi páros szólal meg mindig
  • jaki88
    #32482
    ok, már megtaláltam, nem tudom miért nem találtam, mindegy, most, hogy megtaláltam úgy látom eddig ez a legjobb beállítás megoldás.
  • Breki33
    #32481
    Rudee is tud ám erre válaszolni :P

    Texture editorral tudsz rx3 -ba képet berakni énis azzal csináltam a füvet meg a többit. Szerintem ez benne is van a leírásban.

    kiimportálod a rx3 -et megnyitod és belerakod a textúrát.
  • Breki33
    #32480
  • [HUN]FaTaL
    #32479
    Nyílván kontroller ábrák lesznek, mivel focijátékot alapvetően avval kell játszani.

    Egyébként meglepő módon a játékon belül a beállításokban lehet beállítani a gombkiosztást.
  • jaki88
    #32478
    sziasztok! lehet amatőr kérdés, de fifa 12-be hol és hogyan tudom átállítani az irányítást? ezzel mindegyik fifa-nál megszenvedek, ez az egy dolog nagyon idegesítő, még arra sem képesek, hogy a súgóba a billentyűzet konfigurációkat írják bele, helyette controller ábrák vannak, ez nagyon gáz.
  • Hunor1
    #32477
    Hi.
    Breki!

    Van valahol anyag arról hogyan lehet a módosított/készített mezeket újra rx3 formátumba visszakonvertálni? /de úgy hogy 1 db. rx3 fájlban legyen benne a logo-mez-sportszár-nadrág stb , ahogy a játékban is van/
    Moddingway oldalon van ugyan topic, de ott csak az elkészüli vagy készülő mezekről láttam anyagot, a műveletről/ esetleg progi/ magáról nem.
    Köszi !
  • solyom7273
    #32476
    Sziasztok.Eljutottam addig hogy hospitality beállítások mentése.Ott bármit csinálok azt írja ki hogy a mentés sikertelen.És a játék nem indul el.Segítsetek,mit csináljak.Előre is köszönöm.
  • rooney8
    #32475
    jó mind1, én így látom, te úgy, részemről a vita lezárva :)
  • [HUN]FaTaL
    #32474
    Nem kell utánanézni, ha ismered a registryt és főképp nem tart ugyanannyi ideig.

    Mint mondtam nem kell az összes játéknak.

    Programokat meg mégkevesebb idő backupolni, mivel a telepítő megvan, a beállítások meg sokszor az appdataban vannak.

    Komplexebb programokat meg nem ment ki senki, mert azokat valóban gyorsabb újra beconfigolni.

    "de ha lenne akkora hdd-m simán azokat is oda telepíteném."

    Nekem meg simán ketté van partícionálva a rendszer hdd is, mi a francnak 300 meg 750 giga a c-nek...
  • rooney8
    #32473
    jó akkor míg az összes játéknak utánanézel, mit és hogyan kéne menteni, annyi idő alatt bőven újra tudod azokat rakni... a programokról meg ne is beszéljünk, mert azt még több idő backup-olni...

    és félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy mindent a c-n tároljunk.
    filmeket, zenéket, játékok telepítőit, programok telepítőit, mindenféle adatot természetesen ne a c-n tároljunk, de telepíteni simán lehet a c-re.
    igaz, hogy a játékokat én se c-re szoktam, mert ott nincs ennyi hely, de ha lenne akkora hdd-m simán azokat is oda telepíteném.
  • Hunor1
    #32472
    huhh THX !!! meg is találtam így a home mezt, most már csak az away kéne. de sajnos sok csapatnak nem sorrensbe vannak a mezei/nem egymás után jönnek az editorban/
  • [HUN]FaTaL
    #32471
    A legtöbb játéknak még ez sem kell, csak példának hoztam fel.

    Kit érdekel hány ember szarakodik és mivel? Nem ez volt az eredeti kérdés, hanem az, hogy mi értelme van nem a c-re telepíteni: ez.

    Hogy ki mivel szarakodik, az engem marhára nem érdekel ám. :D

    Felőlem mindenki tárolhatja az összes létező adatát a c-n aztán lehet sírni mikor elveszik az összes adat, mert összefosta magát a win.