36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • robi11
    #32550
    jójó de nem volt kedvem vissza olvasni xD
  • Breki33
    #32549
  • Effe88
    #32548
    na átmentem a chelseba a bayernből de a virtuális profim eltünt:S:S:S:S
    magamat "megcsináltam" a virtuális profiba és felszívodtam:S:S:Spedig már 75-ös cstár voltam...:D:D:D
    valami megoldás valaki???:D:D:D
  • billdm
    #32547
    Eredetiben kinek van meg?
    Üzenjen priviben
  • [HUN]FaTaL
    #32546
    Lassan inkább közelít a 226-hoz :D
  • rooney8
    #32545
    még csak 26-szor volt leírva előtted... :D
    védeni pedig jobb analóggal kell
  • robi11
    #32544
    rájöttem egyedül!! hogy hogyan kell 11est rúgni xD aki még mindíg nem tud 11est rugni annak leírom: a zöld be állítsd meg a nyilat rugd meg amennyuire akarod előbb és utánna 1-2 mp-el kell kiválasztani hogy hova szteretnéd rúgni a labdát! 11est még védeni nem tok :/
  • rooney8
    #32543
    nincs
    már tavaly se volt (konzolon legalábbis)
  • HoReSz1975
    #32542
    Fifa 12 -ben már nincsen a menedzsermódban klub fejlesztés, stadion, edző fejlesztés jegyár állitási lehetőség
  • barcalaci84
    #32541
    Nagyon szépen köszönöm!!!

    Akkor jóval egyszerűbbé vált tehát a telepítés....
    A La Liga -s szurkolói csomagba akkor már bele is rakom az új profil file-t
    (egyébként már el is készültem vele , csak nem akartam addig feltölteni amíg valaki nem válaszol:)

    egyébként még egyszer köszi! (54 ember töltötte le ezt a profil file-t és csak te válaszoltál...)
  • Milus
    #32540
    Üdv.

    Nálam működik, csináltam pár képet..

    1
    2
    3
    4
    5

    Ha valamire még kíváncsi vagy, szívesen segítek és köszönöm a munkádat!
    Szurkolói hangok nélkül nem élvezném a játékot. ^_^
  • [HUN]FaTaL
    #32539
    Nem, Fifa DX9.
  • Aries1984
    #32538
    Sziasztok, nekem most directx 9.0c van a gépen xp sp2 oprendszerrel. lehet hogy buta kérdés de nem igazán értek hozzá, ha win7-re váltok és directx 10 lesz a gépen, akkor szebb lesz a grafikája a fifának? előre is köszönöm.
  • bobbyfischer
    #32537
    Sziasztok!

    Segítség kellene,el szeretném adni a PC-s FIFA 12-met,lehetséges mailt változtatni valahogy,hogy ezt meg is tudjam tenni?
    Ha igen hogyan?

    Köszi!
  • Breki33
    #32536
    ha a jobb analóg 11-eseknél nem működik az azt jelenti, hogy ennél se működik



    spanyol kommentár nálam

    spa_es.bh
    spa_es.big
    spa_mx.bh
    spa_mx.big

    pedig játékbeállítások hangnál simán beállíthatónak kellene lennie, ha jót és jó helyre másoltál

    esetleg egy Fifa12 i68Regenerator.exe-t megpróbálnék

  • Gubo79
    #32535
    Kössz a válaszokat!
    A jobb analog 11-eseknél nekem nem működik: tehát értem én, hogy azzal kéne vetődnöm, de meg se rezzen...
    Nos, a spanyol kommentár: bemásoltam a 2 file-t a game mappába, de nekem a játékban a beállításoknál nem adott fel olyan lehetőséget, hogy kiválaszthassam...
  • Hunor1
    #32534
    höhö... hát nem tudom, a képekért lehet hogy kivágnának innen....
    Pl a mezreklámom egy igen vitatott előéletű szerző könyvének a borítója...
    valami "Harcom"...
  • Effe88
    #32533
    köszi!
    hát igen union b más világ de hajrá majd várom a képeket a sikerekről:D:D

    viszont bl döntőt elbuktam
    2 év alatt 1 salátástál 2 kupa 1 bl ezüst
    elég volt a bundesbol elmentem a chelseahez

    bl döntő

  • [HUN]FaTaL
    #32532
    - Pedig jobb analóg
    - Tizenegyeshez volt már leírás (annyival egészíteném ki breki leírását, hogy ez csak arena módban működik, éles meccsen nincs kis kör, de gyakorolni jó az aréna mód)
    - Xbox 360 kontroller
  • Breki33
    #32531
    a kapus jobb analógal vetődik

    a spanyol kommentárt simán be kell másolni utána simán kiválasztható

    11 rúgás korábban részletesen bemásoltam

    "nyomj egy bal ravaszt (értsd: left trigger, értsd: LT, értsd: bal oldali hátsó gombok közül az alsó -.- ), és akkor megjelnik a kis kör, ami mutatja, h éppen hova menne a lövés. A kulcs nemcsak az erő, meg a kis zöld középső szar, hanem, h a lövés irányába meddig tartod a bal analógot."

    rumplepad 2-öt de én vmelyik újabb Logitech-et venném
  • Hunor1
    #32530
    Grat!

    Nekem még egy kis időbe telik majd ugyan ez az Union Berlin csapatával...
  • Gubo79
    #32529
    Sziasztok!
    Lenne 1-2 kérdésem:
    - sokat bajlódtam a gamepadom beállításával (végül a controller patch segítségével úgy-ahogy sikerült), de a kapus 11-esnél még mindig nem csinál semmit!!! jobb karral nem tudom irányítani, csak a bal karral mozog jobbra-balra, de azzal ugye védeni nem lehet). MI ennek a megoldása??
    - megpróbáltam berakni a spanyol kommentárt, de nekem nem változott semmi (bemásoltam a 2 file-t a game mappába, ahol a magyarnak meg az angolnak is ott van a 2-2 file-ja, kellene vmi mást is csinálnom?)
    - és ha már 11 rúgások: azt tapasztaltam, amit itt mások is: vagy mellérúgom, vagy hanyattesik a játékosom, rohadt érzékenynek tűnik az irányítás, mit csinálok rosszul?
    - egyébként milyen gamepadot kéne vennem, ha nem akarom minden évben végigszenvedni a beállítást a fifával, neadjisten azonnal működjön a jobb analog, esetleg talán előjönne 1x a rezgő funkció is (amit elvileg tud a controllerem), mondjuk, kapufánál...

    Tudom, már volt téma mindegyik kérdésem, becsszó visszaolvastam jópár oldalt, de a megoldásokat nem találtam, segítenétek??
  • Snipa
    #32528
    Azt elfelejtettem irni ugy tortenik, hogy csatlakozasra ranyomva tolt tolt majd kiirja a kapcsolat megszakadt az ellenfellel es ennyi... Haver hostjaval probalkozva O kozben latja, hogy belepek a hostjaba de nalam semmit sem jelez majd kidobja, hogy megszakadt es semmi...
  • Snipa
    #32527
    sracok az volna a gondom, hogy 10-bol 9szer nem sikerul csatlakoznom Fifa12 -vel jatekhoz, sem 1vs1 sem eloszobakon keresztul. Probaltam reinstallalni, leszedtem Fifa11 et is, persze origi game, de reinstall utan is ugyanez a helyzet. Tuzfal beallitasok rendben vannak, kozepest ir ki mikor a jatek fut. Tanacstalan vagyok mit lehetne tenni, esetleg valakinek volt hasonlo problema? Valami javaslat?
  • elite
    #32526
    Én!
    Néha akad, néha nem. Teljesen változó, de nem a gépem a korlát, hanem az ellenfél laggol sokszor mint állat. Elég szar úgy rangsorolt meccset játszani, de ez van.
  • barcalaci84
    #32525
    Szeretném a segítségetek kérni...

    linkeltem korábban szurkolói hangcsomagokat,és aki még nem szinkronizálta a játékon belül az összeset az kibróbálhatná , hogy működik-e e a dolog ha feltöltöm az én profilbeállításimat (bezavar e valamibe stb)
    azért is lenne fontos ,mert időközben túl léptem a berakható hangok limitjét, de az én beállításaimmal működnek a limiten túl is...

    ezt a fájlt a Dokumentumok/FIFA12 mappába másoljátok

    szurkolói hangok profil

    kérem valaki jelezzen vissza...
  • Effe88
    #32524
    2012/13 bajnoka:D:D
  • palinho96
    #32523
    már megvan!.. .rna. ini-vel akadt össze! :D
  • palinho96
    #32522
    mi a hiba akkor, ha nyelvválasztás előtt kilép?? ..
    mit kell csinálni?
  • barcalaci84
    #32521
    rakj fel x360 kontroller emulátort
  • Ledezma
    #32520


    2x újra raktam és mindig ezt írja valaki valami tipp?
  • barcalaci84
    #32519
    nemzeti himnuszok bevonuló zenének:

    20 válogatott himnusza (szurkolótábor éneke is hallható)
    természetesen magyar himnusz is...

    http://adf.ly/3IM5L
  • SLICK
    #32518
    Bocs, figyelmetlen voltam!
    De köszönöm szépen, hogy újra belinkelted! Hétvégén ha lesz időm mindenképp kipróbálom!
  • billdm
    #32517
    Sziasztok
    Ki játszik itt még eredetivel a neten?
    érdekelne mennyire akad neki
    De prof kemera módban meg nem
    érdekes
  • barcalaci84
    #32516
    Szeretném a segítségetek kérni...

    linkeltem korábban szurkolói hangcsomagokat,és aki még nem szinkronizálta a játékon belül az összeset az kibróbálhatná , hogy működik-e e a dolog ha feltöltöm az én profilbeállításimat (bezavar e valamibe stb)

    kérem valaki jelezzen vissza...

    profilom

    ezt a fájlt a Dokumentumok/FIFA12 mappába másoljátok

  • solyom7273
    #32515
    We are11.Ezt magyarul nem lehetne?Sajnos nem beszélek semmi idegen nyelvet.
  • Breki33
    #32514
    FIFA 12 Crashes, Freezes, Stuttering, Lag, Keyboard Controls Mapping, and Performance Fixes

    FIFA 12 PC
    FIFA 12 has been released in North America and though stunning in many ways, it still fails on several technical grounds for PC gamers. Starting with messy keyboard controls that will limit your ability to execute several skills and moves set.

    If that wasn’t enough, the unbearable lag and poor overall performance and stuttering will ruin your day. Add to that random crashes and freezes and it becomes your first experience with FIFA 12 on PC.

    EA has already released patches and updates that address few of these issues but sadly everything is not fixed.

    So if you are experiencing any of these issues, you may want to look at the workarounds in our troubleshooting guide to temporarily resolve these issues till EA fixes everything with future patches and updates.

    1# FIFA 12 Installation Problems
    You have the disc version but you are asked to download it again from Origin ? Yes, sometimes you may end up doing that. Some of you may also not be able to play the game because of the release check, since FIFA 12 hasn’t been released in some regions.

    Or You have downloaded the game, and when you click the executable, nothing happens, it just sits there and creates a crashdump file when you try to run it. If that’s the case, you may want to run it as admin in compatibility mode.

    2# Update Broke FIFA 12
    When you install FIFA 12, it prompts you to install an update – you install the update but still can’t play the game. Well, you may have to wait a bit more to play this game because obviously something is wrong at EA’s end, and when it is fixed, you will be able to play the game.

    3# How To Change Arena Ball
    A sweet trick if you don’t like the default Arena Ball. Just put one of the following codes in your rna.ini file – create one if you can’t find it. Don’t forget to remove the ball name that is in brackets. If you want to play with Seitiro EPL ball, put FREE_ROAM_BALL_ID=5 in your rna.ini file.

    FREE_ROAM_BALL_ID=5 (Seitiro EPL)
    FREE_ROAM_BALL_ID=9 (Seitiro high-vis)
    FREE_ROAM_BALL_ID=8 (Seitiro A-League)
    FREE_ROAM_BALL_ID=7 (Seitiro)
    FREE_ROAM_BALL_ID=6 (Seitiro La Liga)
    FREE_ROAM_BALL_ID=3 (Jabulani Gold)
    FREE_ROAM_BALL_ID=2 (Jabulani)
    FREE_ROAM_BALL_ID=23 (Puma Ligue 1)
    FREE_ROAM_BALL_ID=220 (Umbro England)
    FREE_ROAM_BALL_ID=199 (Tracer Hi-Vis)
    FREE_ROAM_BALL_ID=198 (Tracer)

    4# FIFA 12 Crashes and Shuts Down PC
    You start your first match and in second half, FIFA 12 crashes to desktop and shuts down your PC.

    5# FIFA 12 Lag Fix
    If you are experience lag and poor performance with FIFA 12, download and Install This App.

    Open D3DOVERRIDER
    ADD FIFA 12.EXE (+) to the list.
    Application detection level (HIGH)
    Force triple buffering (ON)
    Force Vsync (ON)

    Now Run game with D3D Application open. It’s a perfect lag fix for ATI users. For Nvidia users it does improve performance and fixes lag but not to that extent.

    6# FIFA 12 Lag, Stuttering and Performance Fix
    If you are experiencing low performance, lag, or stuttering while playing FIFA 12, disable AA and Vsync and run the game again. You can also try running the game in windowed mode to resolve the issue temporarily. You can follow the steps below to resolve this issue:

    Disable in game Vsync
    Disable in game Anti Aliasing
    Force Vsync with D3DOverrider (You can find the link above).
    Force Anti Aliasing on *ATI Catalyst Control Panel or Nvidia Control Panel.

    7# FIFA 12 Freezes With Xbox 360 Controllers
    FIFA 12 seems to have issues with default Xbox 360 controller drivers and if you are experiencing freezing issues and stuttering with the game while playing with your Xbox 360 controller on PC.

    Uninstall Xbox 360 controller drivers and re-connect them. Let Windows configure the controller and start the game. You will definitely see improvement. FIFA 12 will run smoothly and won’t freeze.

    8# FIFA 12 PC Controls Issue
    You can follow the instructions here to resolve it, if you can’t configure the controls through FIFA 12 Setup settings.

    9# How to Manually Map Keyboard Keys in FIFA 12
    If you want to manually set keyboard controls in FIFA 12, you have to edit the buttonDataSetup.ini. Search the file with “keyboard” keyword and edit the button mapping as you want.

    AddController “Keyboard”
    AddMap SC_RIGHT VB_AI_LS_RIGHT
    AddMap SC_LEFT VB_AI_LS_LEFT
    AddMap SC_RIGHT VB_FE_LS_RIGHT
    AddMap SC_UP VB_FE_LS_UP
    AddMap SC_LEFT VB_FE_LS_LEFT
    AddMap SC_DOWN VB_FE_LS_DOWN
    AddMap SC_C VB_AI_RS_RIGHT
    AddMap SC_X VB_AI_RS_UP
    AddMap SC_Z VB_AI_RS_LEFT
    AddMap SC_V VB_AI_RS_DOWN
    AddMap SC_C VB_FE_RS_RIGHT
    AddMap SC_X VB_FE_RS_UP
    AddMap SC_Z VB_FE_RS_LEFT
    AddMap SC_V VB_FE_RS_DOWN
    AddMap SC_NEXT VB_AI_LDPAD_RIGHT
    AddMap SC_HOME VB_AI_LDPAD_UP
    AddMap SC_DELETE VB_AI_LDPAD_LEFT
    AddMap SC_END VB_AI_LDPAD_DOWN
    AddMap SC_ESCAPE VB_FE_CANCEL
    AddMap SC_RETURN VB_FE_SELECT
    AddMap SC_S VB_FE_X
    AddMap SC_W VB_FE_Y
    AddMap SC_A VB_AI_X
    AddMap SC_W VB_AI_Y
    AddMap SC_Q VB_FE_LB
    AddMap SC_LSHIFT VB_FE_RB
    AddMap SC_SPACE VB_FE_LT
    AddMap SC_E VB_FE_RT
    AddMap SC_Q VB_AI_LB
    AddMap SC_SPACE VB_AI_LT
    AddMap SC_E VB_AI_RT
    AddMap SC_NUMPAD0 VB_AI_L3
    AddMap SC_NUMPAD0 VB_FE_L3
    AddMap SC_RCONTROL VB_AI_R3
    AddMap SC_RCONTROL VB_FE_R3
    AddMap SC_RSHIFT VB_AI_BACK
    AddMap SC_ESCAPE VB_AI_START
    AddMap SC_F1 VB_FE_HELP
    AddMap SC_RSHIFT VB_FE_START
    AddMap SC_MULTIPLY VB_VOIP_TOGGLE_MUTE
    AddMap SC_SUBTRACT VB_VOIP_VOLUME_DOWN
    AddMap SC_ADD VB_VOIP_VOLUME_UP
    AddMap SC_D VB_AI_B
    AddMap SC_UP VB_AI_LS_UP
    AddMap SC_S VB_AI_A
    AddMap SC_LSHIFT VB_AI_RB
    AddMap SC_DOWN VB_AI_LS_DOWN

    10# FIFA 12 Audio – Commentary Fix
    Run the game in stereo. You can set the sound to stereo by going into the settings of your audio control panel.

    11# Nvidia Performance Fix
    Make sure you don’t download the newly release Battlefield 3 Beta drivers since they mess up FIFA 12. Keep earlier version of Nvidia drivers and things will be much smoother.

    12# FIFA 12 Crashes To Desktop
    For some people are experience random crashes to desktop, unplugging the controller has fixed the issue. Try your luck!

    13# Origin Update Freezes – FIFA 12
    Try to run the game as admin and then update the game.

    14# How To Run FIFA 12 Windowed ?
    I want you to not bash EA when you can’t find how to run the game Windowed. Just put FULLSCREEN = 0 in the fifasetup.ini file in your documents folder and you will be able to run the game in Windowed mode.

    15# Game Face Freezes FIFA 12
    When you go to download your Game Face, it freezes at every 5%. To fix this issue, erase your game face at My FIFA 12 – where it says profile – load/save/delete. Hit delete and delete the game face file. After that quit the game and restart. You should be able to download your game face again without any problems.

    Let us know if you face any other issues, and we will try to help you out.
  • solyom7273
    #32513
    Sziasztok.Nem w4rrior készülékében van a hiba,mert ugyan ez a gondom nekem is.Segítsetek már ha tudtok,légyszí.köszi.Breki te nagy fifás vagy,nincs valami ötleted?
  • Zegi Norbi HUN
    #32512
    Breki33 te vágod a fifával kapcsolatos dolgokat,ezért kérdezném,h nem tudod hogyan lehetne változtatni a születési dátumon? Vagy várjam meg a CM 12-t? Egyáltalán miért zárolták le?Mert ez nekem nem tiszta:/
  • rooney8
    #32511
    jaa
    ez esetben nem tudom :S a hiba az ön készülékében lehet