36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Balázs 17
    #32641
    ezek szerint nem csak a védelemmel van a gond
  • GazCamp3r
    #32640
    ilyen békással? :D
  • Danyi
    #32639
    Ilyen meccs végi statisztikával titeket nem idegesítene a dolog? :(

  • rooney8
    #32638
    tény, hogy nehéz, de én pl. világklasszison már egész jó vagyok :D
  • Balázs 17
    #32637
    hát nem tudom, szerintem fantasztikus lett ez a védekezés
  • GazCamp3r
    #32636
    akkor véletlenül tekerjél vissza 2 hetet, amikor Brekike elkezdte a kiselőadását a mesteri gifekről, és akkor talán láthatod az egész sztorit :)

    ő pofázott róla, hogy hogy kell szép meg folyékony gifeket csinálni, aztán belinkel egy ilyen 16 szinű 10 fps-es, de legalább 2 mega méretű fost :)

    ő szólt be az én képeimre, aztán meg belinkel egy mégszarabbat
  • Danyi
    #32635
    Bár lenne egy teljes hetem, hogy csak a FIFA-val foglalkozhatnék. Nincs mindennap időm a FIFA-ra, ha épp van is akkor is csak 1-2 meccsnyi. Sajnos úgy meg nehéz... :(

    Igazából véletlen futottam bele tegnap este a PH-s FIFA topikba, és ott láttam a huszárkodásodat ami egy GIF méretéből és minőségéből kezdődött... :D Nevetséges, meg kell mondjam :D
  • GazCamp3r
    #32634
    amúgy ha annyira figyeled a ph-t, és az ott történt dolgokat, hogy beszólj érte, akkor az hogy csusszant el a tekinteted mellett ,hogy ugyanezt a videot, meg leírást ugyanígy brekike rég belinkelte oda?
  • GazCamp3r
    #32633
    annyit elárulok neked, hogyha sikerül megtanulnod az új védekezést, akkor sokkal izgalmasabb, és jobb lesz a játék. Szal inkább szánj rá egy hetet, és ha még mindig nem megy, akkor kezdj el gondolkodni...
  • Danyi
    #32632
    Nem, de a demóban ki lehetett kapcsolni az új fajta védekezést :)

    De arról sehol NEM VOLT TÁJÉKOZTATÁS, hogy Online módban majd nem lehet... :)

    Mivel az Online mód miatt vettem meg a játékot, és az EA nem hajlandó a problémával foglalkozni (írtam nekik levelet), ezért a fogyasztóvédelem. Ha elégedetlen vagyok egy termékkel, akkor ne vesszen már kárba a pénzem. Előtte azért telefonálok is az EA-nek egyet, de ha nem jutunk megállapodásra akkor bizony a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni :)

    Nem tudok játszani vele? Így van. De a Demo-ban tudtam, mert ki lehetett kapcsolni. A demo arra van, hogy segítse a döntést. Én a termék mellett döntöttem, ami csalódást okozott. Szerintem jogosan követelem vissza a pénzem. De nekem az is megfelel, ha más játékot adnak e helyett, mert a játék maga nem rossz (nem ezt mondom), de számomra élvezhetetlen.


    Breki:

    Köszi a tutorial videót, remélem segít majd :)
  • [NST]Cifu
    #32631
    GazCamp3r és Breki33, legyetek olyan kedvesek, és a személyes ellentéteiteket privátban, ne pedig a topic keretei között megbeszélni. Köszönöm.
  • Breki33
    #32630
    a témához visszatérve

    érdemes ezt megnézni a védekezéshez

    http://www.fifa12tips.com/fifa-12-tutorials/defending-tutorials/



    http://www.fifa12tips.com/tips-and-tricks/defending-tips/
  • Danyi
    #32629
    Nem tudom, de a hagyományos védekezéssel milliószor jobban menne :( De így demotiváló az egész... :(
  • Effe88
    #32622
    hát akkor nincs mese ezt a játékot nem neked találták kiS::SS:(pedig minden gyakorláson műlik nem olyan nehéz az:S:S)
  • And 1 #32621
    Csáó Srácok akkor tuti senkinek sincs ötlete arra hogy mért dob ki a játék ha be szeretnék lépni a mentett karrierembe ? már a 3. szezonnál tartottam és semmi gond nem volt idáig.
  • Danyi
    #32619
    Esélytelen sajnos... 11-ben általában jó voltam, de itt... Nem mennek be a kapura lövések, én meg általában minden támadásból gólt kapok... Így nekem nem kell a játék... Pl. egy tegnapi meccsen: Összes kaput eltalált lövés : 13-5; eredmény: 2:3 :@ :@ :@

    A védekezés meg egyszerűen 0! A támadókkal nem tudom elvenni a védőktől normálisan a labdát így az ellenfél térfelén a labdaszerzés kb. esélytelen... A védőknél meg kibaszott mód idegesítő, hogyha lenyomom a szerelés gombját akkor tesz egy ilyen suta szerelő mozdulatot bárhol is van éppen a játékos... Ha az A-t nyomom (XBOX kontrolleren) akkor meg közel megy a játékoshoz, de nem megy egy 1,5 méteres távolságon belül...

    Tegnap pl. ilyen szituáció volt: Hozza a játékos a labdát, bejut a 16oson belülre, előtte van a védőm megnyomom a szerelést, a védő egy ilyen kitámasztó balfasz mozdulatot tesz, a támadó továbbmegy és belövi... no comment...

    Már írtam az EA-nek (mivel arról sehol nem volt tájékoztatás, hogy csak az új szar védekezéssel lehet online játszani), de nem kaptam választ, úgyhogy lassan a fogyasztóvédelem fog következni... :)
  • Breki33
    #32616
    ha előtted üres a terület megtolod jobb analóggal irányba?
  • rvn
    #32615
    Azt mondja már meg valaki hogy az hogy avn hogy a leggyiorsabb játékosammla nem érek utol sekit viszont engem bárki utólér sprint közbe?
  • Neoncsoves
    #32612
    ne add el, inkább gyakorolj! hidd el a gyakorlás a lényeg. eleinte nekem sem ment a védekezés aztán most head to head seasonben division 5-ben vagyok ;)
  • Neoncsoves
    #32611
    valamelyik részben most már megcsinálhatnák normálisra a szurkolókat. például jó lenne ha lehetne drapikat készíteni külön custom (mint a hangokat), illetve koreót (mint anno volt a Bernabeuban az a rohadt nagy Madrid címer). sokat dobna a hangulaton azé' :)
  • Danyi
    #32610
    Közben sikerült megoldani, Originben jobb klikk játék javításával, de ez egy RAKAT SZAR. még mindig nem tudok normálisan védekezni, pedig már vagy 100 meccset játszottam.

    Budapesten eladnám személyesen blokkal együtt 5000 Ft-ért, mert engem csak FELBASZ.
  • Danyi
    #32609
    Sziasztok!
    Online játszottam volna, de miután bejön a stadion képe a játék fogja magát és kilép... Eddig működött az online mód is, 3 szezont már lejátszottam... Az egyjátékos rész még megy, de az online miért lép ki? Valakinek valami ötlet? :(
  • Neoncsoves
    #32608
    jó játék ám
  • [HUN]FaTaL
    #32607
    NHL 04?:D lol
  • Neoncsoves
    #32606
    köszi, de közben megtaláltam. kurva nhl 04ben nem akar működni a jobb analóg
  • [HUN]FaTaL
    #32605
    Xpadder. És nem beállítani lehet, hanem az egy emulátor, ami emulál egy x360 gamepadot. :)
  • Neoncsoves
    #32604
    húú melyik program szokott az lenni amivel be lehet állítani azokat a gamepadokat amiket nem ismer fel a játék?
  • w4rrior
    #32603
    Sziasztok
    Feltettem a játékot, megcsináltam a "kilépős hibát" most újabb problémába ütköztem.
    Elindítom, nyelvet is kiválasztom, nevet adok a profilomnak, majd a hospitality beállításoknál kiírja, hogy profil mentése sikertelen. Jól van, mondom majd később mentek, csak hadd próbáljam ki...megyek tovább beérek a főmenübe...ott áll Rooney és se menüpontok, se semmi...először vártam, gondoltam lehet van valami lassabban jön be...vártam 15 percet semmi -> ALT + F4. Még egyszer próba, ugyanez történt. Újratettem semmi, megint újratettem szintén ugyanez. Letöltöttem egy másik fifa 12-t, avval is szintén ebbe a problémába ütköztem. Valakinek lenne valami gyógyírje erre a problémára? Köszi.
  • And 1 #32602
    hát megnéztem ezt folder backupot de ez sem kimondottam segített :D minden a helyén van csak akármelyik mentésre rámegyek fogja magát és kilép
  • Breki33
    #32601
  • Breki33
    #32600
  • And 1 #32599
    hát én még várok hátha valaki ír valamit a problémámra :D de így a 3. szezonban :D már nem szívesen kezdeném elölről
  • SLICK
    #32598
    hát nem hiszem el, lenyomtam egy fél szezont menedzser módban, 1 hét után megint játszanék a FIFÁ-val, erre beszart az egész Profil mentésem és nem lehet se javítani meg semmi mást, csak törölni..
    Most komolyan, mi a büdös szartól romolhat el egy mentés? Úgy hogy semmi módosítást nem tettem be ráadásul.
    Évek óta egy fos a mentési rendszere a játéknak... az agyam eldobom, kezdhetek mindent előről..
  • And 1 #32597
    Van 1 kis problémám ha valaki tud segítsen :D .. lényegében hogy este még vidáman játszottam a karriermódban és elmentettem stb :D kiléptem :D ma lépnék be és akármelyik mentésre rányomok kilép a játék
  • BaziJoe
    #32596
    A gyík erősen elavúlt!!!!!
  • DaemoonHunter
    #32595
    azt láttam, át is írogattam 1-2 dolgot, de inkább kiszedem egy az egyben a kísérletezés nem az én műfajom:)
  • Breki33
    #32594
    kitörlöd simán

    de enb series ini-ből van vagy 10 féle
  • DaemoonHunter
    #32593
    egyébként enb series modot nem tudja valaki hogy miként lehet kikapcsolni? ezzel a patch el együtt a fű uv zöld lett.
  • rooney8
    #32592
    nem tudom, nekem ugyanolyan, mint az előzőekbe :D
  • DaemoonHunter
    #32591
    de az előző fifákban mintha lett volna közelről nézve, itt max fű nézetben van:D