36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • szabii98
    #32681
    De a te fájlod nem egyezik az enyémmel. A te fájlod az egy új profil, mentések nélkül. Javíts ki ha tévedek. De ettől függetlenül beletudtam tenni a hangokat és jók, köszi :D
  • barcalaci84
    #32680
    mi köze a menedzser módnak a profilbeállításokhoz (ezek különböző fájlok szerintem)
  • szabii98
    #32679
    Nagyon jó lett a módod!
  • szabii98
    #32678
    Mivel a te mentésednek más a neve, ezért az egy új profil. Azon az én dolgaim sajnos nincsenek meg, és nincskedvem a menedzser módot újra kezdeni...
  • barcalaci84
    #32677
    és mit számít , mi változik , magyarázd el...
  • szabii98
    #32676
    Csak én már eléggé bennevagyok a játékban. Kézzel beteszem (:
  • barcalaci84
    #32675
    mi a baj a profilommal a mentéseket az nem érinti szerintem...
    egyébként beállítgathatod maagadnak kézzel a játékban...
  • HoReSz1975
    #32674
    Annyi lenne a kérdésem, hogy miért nem enged játszani a laptopon, amikor AMD Athlon II P340 Dual Core2 2.2GHz -es processzor van és a telepítés elején pirosan villog a processzornál, a többinél zöld
  • szabii98
    #32673
    Szokás szerint sem a Regenator, sem a Texture editor nemműködik...

    szerk.:
    azt nemlehet megoldani, hogy a szurkolói hangokat betehessem úgy hogy az én mentésem legyen? Mert a readme szerint a csatolt mentést kéne használni :/
  • Aries1984
    #32672
    Sziasztok! Utoljára a fifa10-zel játszottam és nem tudom megmaradt e hogy ha a légy profi módban játszom, akkor idővel behívnak a válogatottba is meg ilyenek? mert kezdtem egy karrier módot, igaz ott a virtuális profival vagyok és nem tudom hogy idővel majd lehetek-e válogatott is?
  • Zegi Norbi HUN
    #32671
    :D

    Érdekes,mert PES-ben például lehetett/lehet ezt állítani.Ebben az új fifában én nem találtam semmi beállítási lehetőséget rá:/ Meg az eddigi fifákra nem volt ez jellemző, most a fifa 12-re viszont igen. Gondolom az átdolgozott transfer-rendszer miatt van ez. Remélem vmi patch-ben javítják majd...
  • szabii98
    #32670
    De am nem történtek furcsaságok, csak az átigazolás utolsó 10 órájában :D
  • [HUN]FaTaL
    #32669
    Ilyen hibák mindig voltak és szerintem lesznek is.

    A Fifa 11-et akkor hagytam abba, amikor a Villareal B feljutott az első osztályba :D
  • Zegi Norbi HUN
    #32668
    Látom nem egyedi a problémám:D Köszi EA,nagyon köszi:P
  • szabii98
    #32667
    hát elég érdekes volt..:D
  • [HUN]FaTaL
    #32666
    "Xavi a CSSZKA Moszkvához"

    :DDDDDDDDDDD lol
  • szabii98
    #32665
    Nálam is történtek furcsaságok , Neymar ment a Bayernhez, Drogba az Interhez, de a legjobb, Xavi a CSSZKA Moszkvához :DD
  • Laci82
    #32664
    Ugye?
    A csúcs most nálam a 29 éves Wayne Rooney a Birmingham Cityben
  • Zegi Norbi HUN
    #32663
    Mi a fene ez menedzser módban, hogy össze-vissza veszi mindenki a játékosokat??? Milan-hoz odakerültem 2. szezonban és a fele csapat más volt...
  • szabii98
    #32662
    Nekem a texture editor megáll magától :S hibát ír ki /win7 64bit/
  • Breki33
    #32661
    szerintem a texture editor magától létrehozza a korábban leírt telepítési mód alapján
  • szabii98
    #32660
    Ha nincs sceneassets mappám a datában, akkor csináljak egyet?(reklámtáblához kell...)
  • robi11
    #32659
    Üdv All! lehet jelentkezni fifa 12 bajnokságra!! www.aktiv-fifasok.gportal.hu amit meg kell adni origin név és csapat! a mérkőzéseket originen keresztül kell majd lejátszani és be kell írni a végeredményt gportálon az eredményekhez!
  • szabii98
    #32658
    Köszönöm Breki :)
  • Breki33
    #32657
    Scoreboard meg innen például

    http://adf.ly/3Y3ei
  • Breki33
    #32656
    lehet ha reklámtáblára vagyis adboardra gondolsz akkor pl innen

    http://adf.ly/3Y3WN
  • szabii98
    #32655
    kijelzőket, táblareklámokat lehet valahonnan szerezni?
  • TruckerDave
    #32654
    Miért csinálja azt a játék, hogy mikor elindítom egy másodpercre bead egy világos szürke ablakot, aztán eltűnik és semmi nem történik. És csinál egy fifacrushdump fájlt.
  • Balázs 17
    #32653
  • rooney8
    #32652
    ha olyan, hogy pl. 85. percben kapom az egyenlítő gólt akkor utána jön a kitámadás, majd még kapok ebből kifolyólag 2 gólt, akkor szétb*sz az ideg, fogom a kábelt és kihúzom a 220-ból (xbox) :DD
    de mikor nem meccs végén van, és nem kapok belőle több gólt, akkor lenyugszom mire lejátszom :D
  • Balázs 17
    #32651
    és ilyenkor mit csinálsz?:D
  • rooney8
    #32650
    és akkor utána csak még idegesebb leszek :D
  • Balázs 17
    #32649
    ...:)
  • rooney8
    #32648
    mikor ideges vagyok mindig kitámadok és úgy elviszik mellettem, mint a sicc :D
  • Balázs 17
    #32647
    nekem főleg az tetszik, hogy nem lehet agyatlanul rátámadni az ellenfélre, hanem tök jól lehet hátrálni utolsó percig kivárni és szerelni stb.

    jól eltalálták, jövőre csiszolnak még és fasza
  • Danyi
    #32646
    Okés, igyekszem majd! Köszi Mindenkinek a tanácsokat! :)
    Bár eléggé demoralizáló, azután, hogy a FIFA 11 relatíve jól ment :(javascript:document.newmessage.submit();
  • Aries1984
    #32645
    Sziasztok, nekem is nagyon fura volt ez az új védekezés, főleg hogy a fifa11-et ki is hagytam mert sehogy se tudtam megbékélni hogy billentyűzettel már nem olyan mint régen, úgyhogy most még a gamepadot is meg kellett szokni meg bajlódni a jobb karral mert nem ismerte fel magától, le is töröltem először a játékot, utána megint feltelepítettem és annyira megtetszett az egész hogy meg is vettem eredetiben, igaz hogy még csak félprofin játszok de már ott tartok hogy a labdabirtoklásom egész jó és alig lőnek nekem kapura, a célom hogy több meccsen át ne kapjak gólt se és akkor majd emelem a szintet, vagy tényleg ha kisebb csapattal játszom, utána lehet könnyebb egy jobb csapattal ahol jobbak a játékosok, próbáltam legendáson kezdeni én nagy fifás aki a 98 óta játszik a sorozattal de az csak elvette a kedvemet így lejjebb adtam, és érzem hogy fejlődök, úgyhogy mindenkinek csak azt ajánlom hogy legyenek türelmesek, a fifa13 még messze van, addig még van idő gyakorolni :)
  • Rudee
    #32644
    Ha nem megy a dolog, akkor kezdj el egy kis csapattal más kicsik ellen játszani. Vagy legalább olyan bajnokságot keress, ahol jó kiegyenlített a mezőny és 16-18 forduló után meglátod a változást.
  • Breki33
    #32643
    ne az imageshack.us-ra rakd fel
    tessék

    http://s14.directupload.net/images/111101/grokl8w6.jpg
  • szabii98
    #32642
    megnyitás új lapon..