222
Ronda lányból szépet varázsolni Photoshoppal(bocsánat az ötletlopásért PESK!!!)
  • CattiBrie
    #142
    Na, de hogy? :P

    Mik vannak.. Egyik ember hozzászól valakihez, és mások meg válaszolnak, ilyen a fórum. :)
  • xelag
    #141
    lol,ha meg lány vagy,akkor ennyi,mert catti-név sztem nem létezik ahogy xelag se,esetleg kati vagy mittom én
  • xelag
    #140
    Hagyjuk a fenéba mind1(felesleges hsz-ek)hát persze megint miattam,de annyira nem is érdekel,legalább nő a hsz-ek száma
  • CattiBrie
    #139

    Mit kell azon elárulni?
    Szerinted a Catti név melyik nemhez tartozik?
  • xelag
    #138
    Nem csak hihetetlen hogy egy emberhez hozzászóltam és jön a többi hangya és azok is elkezdik,pedig nemhiszem hogy rájuk tartozna
  • xelag
    #137
    Ja akkor te lány vagy? mert ezzel azt árulod el
  • CattiBrie
    #136
    Elfogadom, viszont akkor miről írkálunk? Mert, akkor te nem szóltál be nekem, és akkor a többiek sem írtak semmit.. és akkor nincs is semmilyen vita.
  • CattiBrie
    #135
    Mivan? Megjött? :D

    A lányok nem "rhögni" szoktak, hanem nevetni.

    Biztos csak 13 éves vagy. :D
  • xelag
    #134
    OK,ez a hónalj szar tényleg faszság,ezért bocsánatot is kérek,mert ez egyfajta internet SZLENG ,de hagyjál már az internet törléssel,midnenki ezzel jön,és nincs jogod ilyenekhez amúgy se
  • xelag
    #133
    Ha figyelnél kishaver,én ezt a topicot akkor nyitottam amikor már nagyban ment a war veled,szal ennyi vegyük úgy ogy irritálsz
  • CattiBrie
    #132
    30 éves az öreganyád! :D

    Gyorsan fogd vissza magad, mert töröltetm az Internetedet!

    Én kérlek, bár nem értem, hogy miért neked magyarázom, tudok helyesen írni, csak tudod az Internet olyan dolog, hogy direkt hibásan írunk le szavakat, mert így poénos.

    Mellesleg ezek szerint te biztos mindig a "tökéletességre" törekszel a saját:
    - "külömben"
    - a hogy előtt szóköz, vagy inkább a vessző utána szóközt teszünk
    - a neveket nagy betűvel írjuk
    - idősebbeknek nem szólunk be
    - nem beszélünk csúnyán
    - "leálhatsz"
    szavaiddal, kifejezéseiddel.

    Ha meg szőrös a hátsód... hát... :P
  • nf1
    #131
    leszel a barátom? :P
  • nf1
    #130
    lol, [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1151486020]én itt is láttalak anyázni pedig itt mgé nem is utáltál ^^[/URL]
  • Shadow_THH
    #129
    fú akkor plusz egy ember utál mosmár :((8
  • xelag
    #128
    Anyázni engem nemhiszem hogy sokat láttál,esetleg amióta nf-et utálom,meg a többit aki csak védi a kis balfaszt.
  • xelag
    #127
    És még valami,catti-nek lehetne annyi esze hogy nem egyből a korával jön a csákónak,és hogy nem is oda nő a hónalj szőre,haenm inkább rhögni rajta vagy valami,nem egyből ki lolozni stb..
  • Shadow_THH
    #126
    nem a sértődést kéne meg a túlbuzgóságot hogy te mindenkinek nekimész
    nem erre az alkalmora gondoltam pont, sokszor látlak anyázni
  • xelag
    #125
    Csak nemtom mi a faszért kell más munkájába beleugatni,,,hihetetlen,,ő szólt hozzátok egyszer is? nemnagyon.akkor meg miről beszélünk? hmm? ennyi,bár ez nem meglepő manapság,főleg hogy mindenki beleköt mindenkibe,még ha az arca nem is tetszik,de ezt csökkenteni kéne,én úgy gondolom
  • Shadow_THH
    #124
    INTERNET FIGHT :CCCCC
  • xelag
    #123
    Én meg elfelejtettem mondani,hogy kinyalhatod azt a szőrös seggemet :) catti külömben is 30 éves,és neki tudnia kéne írni,én meg leszarom az írást,de tőle ez ciki,szal kuss nf mert pórul jársz... shadow,sztem te is leálhatsz mert senki nem szólt hozzád,faszfej
  • CattiBrie
    #122
    elfelejtettem szmájlit tenni a végére, sry :/
  • Shadow_THH
    #121
    idegbeteg-e vagy xelag
  • nf1
    #120
    figy kishaver, meg kéne tanulnod, hogy külön írjuk, azt hogy ’nem kéne’ meg azt is, hogyan kell leírni a ’munkáJát’ szót is és szvsz csókólomot köszönhetnél Cattinak, thx
  • CattiBrie
    #119
    lol
  • xelag
    #118
    Figy kishaver,nemkéne más munkályát kritizálni,először is tanuld meg leírni a hónalj szót aztán magyarázhatsz,thx
  • hunbasser
    #117
    pff...nem kellene szétbaszni a topikot,thx
  • Falabu #116
    De neki oda, mert ő ilyen
  • donoki
    #115
    az hát xD
  • acsati
    #114
  • CattiBrie
    #113
    te hány éves vagy? a hónajjszőr nem is oda nő
  • donoki
    #112
    lool ^^
  • Speedbreaker
    #111
    :D:D:D:D:D
  • Falabu #110
    Megtaláltam Tündénk elveszett ikertestvérét!

  • Speedbreaker
    #109
    Ezt könyörgöm, légyszives :DD

  • CattiBrie
    #108
    loltopik :D
  • Aspyrin
    #107
    :DDDDDDDDDDDDdddddddddddd
  • Shadow_THH
    #106
    kicsit látszanak a pixelek de azért mert siettem
    egyébként ennél szebbet nem lehet csinálni ugy hogy megmaradjon az igazi fej
  • PíszLávJuniti
    #105
    Egész jóalett4
  • Shadow_THH
    #104

    kész
  • schrank
    #103
    feladat adott