2404
  • Mike
    #2364
    az a baj robotkám, hogy te tökhülyevagy :)
    emiatt kellene szemlesütve járnod, nem azért, mert a buzik rázzák a seggüket
    érdekes, nekem nem rázzák, kurvára bejöhetsz nekik, ha ezt váltod ki a MÁS embertásaidból

    és a személyes szférád mekkora? pár száz méter?
  • Mike
    #2363
    már bocs, de ki a faszt érdekel, hogy te mekkora tahó paraszt vagy? senkit
  • Mike
    #2362
    na még1x, Jeff, voltál te már nővel?
  • Beast Machine
    #2361
    hol az ellentmondás?
  • n3whous3
    #2360
    "ÉN személy szerint magasról teszek arra, ki mit hord az utcán"

    "Már ha beszélhetünk "ember"-ről az ő esetében."

    Kis ellentmondás, de ok :)

    Egyébként levelük
  • picket
    #2359
    Igazad van.
  • Sir Quno Jedi
    #2358
    Én ezt nem mondtam. Azt hord amit akar (majdnem).
  • sz4bolcs
    #2357
    "Ha csak a divatot tudod követni, akkor van-e személyiséged?"
    -fú, micsoda elmés kérdés.. nem, az egy biogép. Ezért nem is járnak neki személyiségi jogok.
  • Beast Machine
    #2356
    ÉN személy szerint magasról teszek arra, ki mit hord az utcán, csak ne nézzen le, mert nem úgy ötlözködök, mint ő, mert borul a bili meg ő is. Jef-el sem volt semmi bajom, amíg nem kezdett személyeskedni, de hát a stílus maga az ember. Már ha beszélhetünk "ember"-ről az ő esetében.
  • gameplusz
    #2355
    Így van. Tehát a rózsaszín pólósok csak otthon hordják becses kincsüket!
  • Sir Quno Jedi
    #2354
    Szvsz. jogom VAN azt gondolni AKÁRKIRŐL, amit csak akarok és nem is KELL mindenkit szeretnem! Erre nem kötelezhetnek, másrészt nem vagyok Jézus személyesen. Jogomban áll embereket nem szeretni, akár látatlanban is. Amíg nem megyek oda és nem baszom pofán, addig egy árva szót sem szólhat érte. Én is leszarom ki-mit gondol, amíg nem vágja a képembe. Tiszta sor. Asszem Tahófalvi Pongó barátunk fogalmazott emígyen a BigBránerben: "Ne szopkodjuk már egymást f&szát!" ÉÉÉS milyen igaza volt. Tolerancia, na peeersze...

    Kész! Ne kelljen már szemlesütve közlekednem és félrenéznem, ha tisztelt "MÁS" barátaink tüntetőleg rázzák a csupasz seggüket (és ha még csak azt) az utca közepén! Nekem is vannak emberi jogaim, nem csak nekik, már elnézést!

    Isten a tanúm, igyexem (jófiúként) elkerülni azokat, akikkel gondjaim lennének élőben, de ha belemásznak a személyes szférámba, úgy baromi nehéz ám.

    Lehet valaki kultúráltan és diszkréten is "más", nem muszáj hangosan beleüvölteni ötpercenként a többiek pofájába!

    Összegezve: Mindenki azt csinál amit akar, de én nem vagyok rá kíváncsi!
  • n3whous3
    #2353
    "Mutassunk már egy kis toleranciát" - Ne mutassunk, csak ha van. Én nem mutatok

    Hát én se :))) Saját vélemény és kész. Hja meg még a világ (jobb esetben) 70%-a osztozik vele :DDD
  • picket
    #2352
    "Ez a buzizás meg végképp teljesen felesleges" - Emberek egy csoportjának leszólása, és megnevezésüknek jelzőként használata teljesen mindennapos szokás. Egy érzés, védelmi mechanizmus, amivel elutasítja azt az embercsoportot az övétől különböző viselkedése, megjelenése, felfogása miatt. Ezzel persze azokat sújtja, akik abba az embercsoportba tartoznak, de semmi kirívót, rosszat, károsat nem tesznek. Rohadt buzi az, aki általánosít

    "A régi mondás meg még mindig áll, nem a ruha teszi az embert." - Ez egy nagyon szép mondás, és igaz is, de! A ruha teszi az első benyomást például. Vagy közelítsük meg máshonnan: nem a ruha teszi az embert, vagyis nem leszel olyan, ahogyan öltözöl, de nem ártana úgy öltözni, amilyen vagy. Ha szakadt, koszos, büdös ruhákban érzed jól magad, akkor ne háborodj fel, hogy hómlessznek néznek, és ezt akár meg is említik. Ez van. Pont azért hasonulnak meg majd az ismerőseid, mert a személyiségedet nem tükrözi az öltözéked, és fel fognak háborodni. A rózsaszín póló is válthat ki hasonló hatást (én pl kiröhögném bármelyik barátomat, ha rózsaszín pólót venne, mint valószínűleg a többi barátom is, ezért nem is próbálkozik senki ilyesmivel, meg mert az "nem ő lenne"). A személyiségedet tükrözze a ruhád, ne a divatot! Ha a kettő egyezik, akkor semmi baj. Ha csak a divatot tudod követni, akkor van-e személyiséged?

    "Aki ez alapján ítél meg bárkit is..." - Lásd első benyomás. Amíg más információ nem áll a rendelkezésedre, addig kénytelen vagy ebből megítélni. És mindenki megítéli a másikat, automatikusan és tudat alatt. Ránézel, besorolod. Ez teljesen természetes, ősi örökség, ami segítette(/segíti) a túlélést.

    "Mutassunk már egy kis toleranciát" - Ne mutassunk, csak ha van. Én nem mutatok

    "...tisztelettudóan inkább félrefordítod a fejed..." - Fejfélrefordításban semmi tisztelettudód nem látok. Főleg, mivel az első reakció, amit egy másik ember észrevesz.

    "Nem célozgatok senkire, szerintem mindkét oldal bőségesen elvetette a sulykot..." - Nem vetett itt senki semmit sehova, egyszerűen csak mindig van egy idióta, aki nyomatja a saját hülyeségét (most éppen én ), és vannak bolondok, akik meg reagálnak rá. Tűzoltás olajjal.

    "...ugyanis ha én képes vagyok teljes mondatokban, ész érvekkel magyarul fogalmazni, akkor más is képes rá." - Úgy látom vannak még téves feltételezéseid, de kívánom neked, hogy ennél még sokkal bölcsebb légy akár már a közeljövőben.

    Gumiszoba szintű hozzászólásokra természetesen hasonló színvonalú reakciók születnek. Ezen nem értem miért kell csodálkozni, erre is van régi mondás.
  • n3whous3
    #2351
  • n3whous3
    #2350
    És az emokkal mi van? Majdnem 1 téma a kettő, mindkettő valami elkorcsosult divat.
  • sz4bolcs
    #2349
    És ha te mutatnál toleranciát, te fordítanád el a fejed, hadd folytassák?
    Nézd csak a topic fejlécét. ;-) Ezek után bőven belefér a gumiszoba szinvonal.
  • Suxen
    #2348
    Egyáltalán nem akarok közbeszólni (tudom, minek teszem), de nem túlzás ez a vita egy kicsit mind a két oldalról? Egyrészt vannak csajok, akiknek bejön, és olyanok is vannak, akiknek nem. Nagy ügy, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, rég rossz lenne.
    Ez a buzizás meg végképp teljesen felesleges, a két dolognak a lehető legcsekélyebb köze sincs egymáshoz. Ha buzi valaki, akkor legyen az, amíg nem téged k*r seggbe, nem sok közöd van hozzá.
    A régi mondás meg még mindig áll, nem a ruha teszi az embert. Aki ez alapján ítél meg bárkit is, az eléggé besavayodott egy ember lehet, hogy mások öltözködése a legnagyobb problémája, legyen az a ruha akár rózsaszín, vagy épp teljesen fekete rockercucc, bárki felveheti, az az ő saját dolga.
    Mutassunk már egy kis toleranciát, nem halsz bele, ha tisztelettudóan inkább félrefordítod a fejed és a véleményed megtartod magadnak. Ha a másik bunkó veled, önmagáról állít ki szegénységi bizonyítványt, viszont ha lesüllyedsz a szintjére, akkor te sem vagy intelligensebb nála.
    Nem célozgatok senkire, szerintem mindkét oldal bőségesen elvetette a sulykot, akinek meg nem inge, ne vegye magára. Azoknak, akik ezért a hozzászólásomért megfojtanának egy kanál vízben vagy bizonyos felmenőimet szidnák, megkérném, hogy kulturált stílusban tegyék, ugyanis ha én képes vagyok teljes mondatokban, ész érvekkel magyarul fogalmazni, akkor más is képes rá. Ja, igen, érvekkel, nem vádaskodással és vagdalózással, mert az sehova sem vezet.
  • Beast Machine
    #2347
    mikor is?
  • n3whous3
    #2346
    hja ok
  • n3whous3
    #2345
    hja és lol :D
  • bardocz
    #2344
    azért hordja mert buzi
  • n3whous3
    #2343
    #2306

    ... CSAK A PÓLÓSOKAT SZTEM A DIVATOT NEM LEHET LEGYŐZNI! ÉS A CSAJOKNAK IS BEJÖN!

    Ahan, nem azért hordod, mert bejön a csajoknak... -.-
  • Jeferson
    #2342
    Á, Á ÉN EM AZTMONDTAM HOGY AZÉRT TECCEKA CXSAJOKNAK MERT ROZSASZIN PÓLÓ VAN RAJATM! ÁÉN ILYET NEM IS MONDTAM!EZT BISZT MASIN MONDTA "! AKIS SUTTYÓ
  • n3whous3
    #2341
    Jól van, nem kell kiakadni, ez csak egy vélemény volt.
  • red13
    #2340
    Íííí ezért " szeretem" én ezt a magyarországot, mindenki leköpi a másikat.
  • n3whous3
    #2339
    Sok mindenből NEM lehet megítélni az embereket. És igen, sztem a pólóból sem, mert szimplán csak hülye az, aki nem homár és leégeti magát egy ilyen ruhával. Avagy homár, csak még nem tudja :)
  • n3whous3
    #2338
    nem, ez a rózsaszín pólós tájszólás
  • red13
    #2337
    Az a baj, ha valakin az ember meglát egy rózsaszín pólót akkor egyből azt gondolja, hogy na ez egy nyálas köcs.ög, meg diszkós homár. Valamilyen szinten én is ezt gondolom.
    Én mondjuk nagyrészt rock zenét hallgatok, animéket nézek, playstation-ön játszok, imádok olvasni, nemjárok el semmilyen diszkóba, kocsmába akkor már egyből ugrott az előbb felsoroltak nem?(nyálas, bu.zi, agyatlan hülye).
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az embert nem a ruházatról kell megítélni.
    Hogy a csajoknak bejön-e ez a rózsaszín póló? Sztem oly mindegy hogy milyen színű póló van rajtad, nevetséges.
  • Beast Machine
    #2336
    Szegeden ez valami speckó tájszólás? :o
  • Jeferson
    #2335
    há sie quno jedi dugd fel maagadnak a lézerkardodn ,! de tövig ám , ja és ameplusz nyomo..rék vagy ! kinyalhato..d!
  • n3whous3
    #2334
    lol, de nagy a pofád.

    végülis ki nem szarja le az ilyen kis csicskát, a lényeg, hogy én tudom mit gondolnak rólam a csajok ;)
  • bardocz
    #2333
    4, engem pl kitagadnának itthonról,és ha lenne fiam én is kitagadnám:DD
  • picket
    #2332
    Itt mindenki jól szórakozik. Főleg azokon, akik beszólnak :p
  • Mike
    #2331
    azért amit ti itt előadtok, az is kezd elég szánalmas lenni, már bocs
    vagy itt mindenki falusi?
  • Mike
    #2330
    szerintem ennek meg enm ez a módja
  • Mike
    #2329
    voltál te már nővel?
  • Beast Machine
    #2328
    lebuktunk 'ázze :O
  • sz4bolcs
    #2327
    A kis rózsaszín faluból? :D
  • Sir Quno Jedi
    #2326
    Izé, ez most ilyen ismerkedős tápig, hogy felveszegetitek egymást MSN-re és utána mehet a popsibakuki, vagy most mivan?! :DDDD (kíváncsi-e)
  • gameplusz
    #2325
    Ne a pofád legyen nagy, rakj fel egy rózsaszínos képet magadról, meg a csajaidat. De úgysem fogsz, mert az ilyen kis pöcsök nem merik felvállalni magukat, illetve nincs nekik senkijük.
    Itt jössz ezzel az "egy csajt sem dugtál meg , mivel te is ronda vagy" szöveggel. Na most kérdezem én: ezzel szoktak téged basztatni az úgynevezett haverjaid az isiben, mi? Nem szégyen, de azért lődd le magad. Vagy... tudok jobbat. Vegyél fel MSN-re.