2404
  • Tsol
    #2404
    imádom az ossiant, KIRÁLY VAGY!!!!!!!!!!
  • Tsol
    #2403
    A bogarakat nem vonzza, csak a Kétszárnyúak Rendjébe tartozó fajokból néhányat.
  • green6k
    #2402
    Szerintem nincs gond ,se egy rózsaszín pólóval, se egy rózsaszín inggel.Atléta már nálam is meleg lenne....
  • picket
    #2401
    Na, akkor [url=http://pics.nase-bohren.de/faggots-tank.jpg]így[/u].
  • picket
    #2400
  • Cabell
    #2399
  • Strami11
    #2398
    nalam az annak szamit :)
  • picket
    #2397
    Nem, csak egy átlag választópolgár
  • Strami11
    #2396
    ez valami vicc?
  • bujcsik555
    #2395
    rózsaszín pólós bulik? az l-t mér csillagoztátok ki?
  • yakisha
    #2394
    igaz-igaz..
  • Brolly
    #2393
    hagyjad, nem kell vele foglalkozni és nem fog itt szenvedni.
  • yakisha
    #2392
    jeferson.. ha szépen kérlek elárulod nekünk az IGAZI korodat?
  • Jeferson
    #2391
    HÁHÁHÁHÁ -háháháháháhhhhháháháháááhhhh, ti kis porbapisilő szarosok .
    Há-háháháháhháháháháháhhh, komoylan mondom ha itt a fogyatékosságért csillagot lehetne kapni ,(a max.5) ti már biztosan összegyüjtöttétek volna......há-há-há , Látom a foygatékos otthonülő (100 - 120 )vagy inkább (40 -50) kg súlyú emberkékne nincs jobb dolguk . Mondjuk például egy barátnőt szerezni.
  • Dying Soul
    #2390
    te ki a fasz vagy.
  • rocco89
    #2389
    Én azt mondom, hogy egyetlen egy csapatvan aki rózsaszín pólot szokott néha viselni és nem buzik :) . Ez pedig a Rózsaszín Pittbull zenekar. Ők megtehetik a nevükből adodóan.
  • szedRick
    #2388
    szerintem a rózsaszín polót viselő egyénre nem lehet biztosan rámondani hogy ratymák. Igazából manapság a rózsaszín poló divat és aki követi a divatot az ilyet is felvesz. Az is más kérdés hogy a divatot általában a homokos divattervezők alakítják. Nyilván azért lehet látni egy FULLhomin az identitását, de szerintem nagy általánosságban nem lehet ezt rámondani egy ilyen színű ruhát viselő emberre. Én magam nem vennék fel rózsaszínt de baráti körömben van aki felvesz és nem . De más szemében és általában aki nagyon homofób felvet sok-sok kérdést, szegény :).
  • Mike
    #2387
    HTX
  • Mike
    #2386
    kocsmába minek? hogy elmúljon a remegésed?
  • Strami11
    #2385
    aki igy fogalmaz abbol kinezek kb. egy 9 eves sracot aki nagyon meno akar lenni annak meg pont a kocsma kell... inkabb anyutol kerjel meg egy kis tejcsit ocsi, a kocsma raer meg es hidd el nem attol lesz vki meno.. ennyi szanalmas arcot mint ami a mai vilagban van borzadaj...
  • The Protector
    #2384
    Ne.Nem rózsszines.De ezek ők.
  • LordAdam911
    #2383
    csak itt az a baj, hogy a hello kitty logót nem ruhaként hordja és így logónak még jó is.
    de a rózsaszín póló egy férfinak sem áll jól.

    +fav
  • n3whous3
    #2382
    fúha, tényleg :D
  • Beast Machine
    #2381
    neked is ám jár egy koki a fejedre, mert itt eteted a trollt :/
  • n3whous3
    #2380
    ja hogy is lehetne, amikor még csak 10-12 éves
  • n3whous3
    #2379
    tanulj meg írni hülyegyerek

    megvan a 8 általános egyáltalán?
  • Jeferson
    #2378
    msot abromi ra szop,, tatok me nem szoktam elolvasnia mir irtok , háháhákk
  • Mike
    #2377
    hidd el azért mert reagálok, még nem érdekelsz :)
  • picket
    #2376
    Akit nem érdekel valaki, az nem reagál a hozzászólásaira. És végkép nem szánja. Te be akarsz szólni, én meg alkalmas vagyok rá, hogy kitöltsd rajtam a felgyülemlett érzelmeidet. Feküdj nyugodtan a kanapén, lazulj el, és mesélj gyermekkori problémáidról.
  • n3whous3
    #2375
    Te tisztára ellentmondásos vagy, mint egy tudathasadásos, komolyan...
  • Mike at home
    #2374
    nem kisfiam
    te végtelen primitiv vagy az a baj
    vered a nyálad, aztán saját magadat szúrod tökön, ergo végtelenül ostoba is vagy
    egy dologban reménykedhetsz: még kinőheted
  • Brolly
    #2373
    #2312: "1. nem járok kocsmába , mert oda csak bunkó parasztok járnak!"

    "aztán elmennék kocsmába!"

    nah most akkor hogy is van ez?
    az a baj, hogy már te sem tudod, hogy mit beszélsz, csak azért írsz, hogy beszóljál mindenkinek aki elítéli a rózsaszín pólót és vele együtt a viselőjét, sőt belőled még azt is kinézem, hogy annak is beszólsz akinek más a véleménye bármivel kapcsolatban mint neked. Nah mind1, az előbbi hozzászólásaidból lejön, hogy most mit fogsz írni nagyvonalakban, vagyis hogy milyen stílusban, de tőlem azt mondasz amit akarsz, leszarom.
  • Jeferson
    #2372
    hello kittyis mike !!!!!!!!! h de cink! a kis buzeráns !
    és még én vagyok a buzi ?? , ha meglátnák egy hellio kittyis srácot szétverném a fejét , aztán elmennék kocsmába!
  • Mike
    #2371
    figy, én rád nem avgyok kiváncsi
    max szánlak
  • picket
    #2370
    Nagy kiosztás rózsaszín fejléccel :D
  • Mike
    #2369
    Budapest? akkor pedig egy a város
  • Sir Quno Jedi
    #2368
    Há én a főd nevű bojjgó júropchina kontinensének huszármentországának is a közepibe, no nemmértailag, azaz bukarest citti (izé bukar a budap) sötétzöld eldobálásra is alkalmatos macskaköveit koptatom lábmannipullátorrommalle... avagy senem...
  • Mike
    #2367
    hol lax? melyik város, talán a bepötyögnéd az adatlapodra is SQJ robothaver
  • Mike
    #2366
    nem tudom, mit próbáltak a fejedbe tömni az iskolában, de sok mindenre nem jutottak

    "ezek nem emberek" mennyire szánalmas
    ahhoz hogy vmilyen csoportba tartozz, feltétlenül szükséges mások lenézése? és akkor a többiek deformáltak, nem te
  • Sir Quno Jedi
    #2365
    Valószínűleg nem ugyanabban a városban élünk, vagy esetleg nem ugyanabban a dimenzióban... Hmmm... Nembaj! Tájékoztalanságodat elnézem-e ezúttal (is)! :D