11
  • Xtreme91
    #11
    hali!! kersek egy filmet csak nem tudom a cimét,de vm ernest v ernie v kiröl szól aki ilyen szerencsétlen.van több része is a filmnek van vm csodacipőröl szól.ha valaki tudja a filmek teljes cimét az LÉCCI irja le nekem e-mailon.cimem: [email protected]
  • blakshep
    #10
    azé a kossuth eddig egy elégjó kis mozi volt.
  • atothhu
    #9
    sokaljuk=sokalljuk . . . bocs
  • atothhu
    #8
    Beruházás, üzemeltetés, személyzet . . . szinted mennyiért kéne adniuk a jegyet? Az még nem fordult meg a fejedben, hogy valahol fent, azok akiket mi választunk, nem csinálják jól, és nem élünk úgy, hogy ne sokaljuk? . . . Azt hiszem ha viszonylag fiatalon ki tudnál alakítani megfelelő életkörülményeket, és még hozzá jól is keresnél talán nem is lenne olyan magas az ár. . .

    Mondjuk nálunk mindig fordítva kell mindent vizsgálni . . .
  • SSeth
    #7
    Végre.
    Nem lesz baj mert a Hollywood Multiplex és a Palace mozik szolgáltatásai között hatalmas szakadék tátong. A palace mozikban lefoglalhatod az interneten a jegyet akár két hétre előre és oda ahova te akarod. Nem kell telefonálgatni meg harcolni a jegyért. Palace weboldal... ez a film, oda kérek két jegyet. És jön az sms vagy mail, hogy le van foglalva. Hollywood Multiplex oldalán megpróbálom lefoglalni... akkor Ő akarja megmondani, hogy én hova szeretnék ülni. Nem választhatom ki hanem random és ha nem tetszik a hely akkor visszadob két oldallal és kezdhetem előről az egészet majd pedig felajánlja ugyanazt a helyet:-) Mellesleg nem lehet egy hétre előre jegyet foglalni amikor ugye még vélhetően van hely oda ahova ülni szeretnék. Remélem elkezdődik a Palace-osítás.
  • kandeláber
    #6
    Eddig sem volt verseny, pár hónapja szabott ki jó nagy bírságot a Versenyhivatal árkartell miatt.
  • Kingfisher
    #5
    Én nem sokallom az áraikat, és ha azt veszem ezért élményt is kap az ember. Persze csak egyszeri alkalom, DVD-n meg akárhányszor megnézi az ember, de DVD-hez nem árt egy jobb felszerelés, ami megintcsak drága. Manapság nem olyan jó a filmkínálat (erről nem a mozik tehetnek), hogy ne lehessen havonta 1x elmenni egy filmre. Többet úgysem érdemes megnézni.
  • mellon
    #4
    Én is Palace mozikba járok, mert azok vannak a legközelebb, és megfelelő a szinvonaluk. Reméllem ez a vásárlás (ha lessz) nem negatívan fog hatni.
  • winnie
    #3
    új udvart, pl.

    sajnos, ha egy kézbe kerülnek a mozik az nem tezs jót a versenynek, de az árak miatt sírni álságos, hiszen már évek óta változatlanok. (tipikus, megjegyzem)
  • Botond #2
    Mit zártak be?
  • Zsocee
    #1
    Nem fogom megsiratni a cinemákat,amilyen árakat azok diktálnak,had hulljanak