87
Mit gyűjtesz most? Mit gyűjtötél régen?
  • Jrex
    #87
    Érdekel valakit néhány külföldi, és régi pénzérme? Gyűjteménybe.
  • geo91
    #86
    sörösdobozokat, üvegeket én is gyűjtök. majd holnap leeht hogy feldobok pár képet.
  • nan76
    #85
    na mi van ?...senki sehol?:(
  • nan76
    #84
    sziasztok.Én kólás,üditős,sörös dobözokat gyűjtök:


    kb 300-400 db különböző dobozkám van.a legbüszkébb a 96-os Atlantai Olimpiára kiadott limitált Coca colás dobozaimra vagyok!:)...sziasztok
  • bens
    #83
    cukrot amit kávé mellé adnak. kb 1000 db van, 13 éve gyűjtöm.
  • Rudi 65
    #82
    Régen járt itt valaki, de remélem nem leszek egyedül ezen a topicon!
    Én régen rágógumis képeket gyűjtöttem, főleg a Donald rágó belső papírjait. Van még valakinek ilyesmi?
    Üdv: Írjatok!!!
  • Aquir
    #81
    de ha költöd is akkor nem is gyűjtöd :P :)
  • Prince of Máté
    #80
    Pénzt.
  • Aquir
    #79

    Akkor most normális képekkel is a rovargyűjtemény =)










  • Aquir
    #78



















  • Aquir
    #77
    Én terepgyakon ezt gyűjtöttem, preparáltam ki :D





  • tomhson
    #76
    ezkellett
  • Anubys
    #75
    Én tuti nem... :o
  • gerx
    #74
    kinek van még meg a Dragonball kártya gyűjteménye kéne néhány emlékbe akinek van az jelezze én meg megvásásrolnám..:Ð
  • Flórika
    #73
    Erősen déja vu érzésem van ennél a postodnál... nem írtad le ezt egy másik topicban is? :D "Clawful.jpg"-t pl. tuti láttam már valahol. :))



    Más: origi DVD-ket én is gyűjtöm. :}
  • The FlashBack
    #72
    névnap?
  • artschi
    #71
    Hát én is rakat mindent gyűjtöttem, főleg képregényeket: Garfield, Nils Holgersson, Batman (isten volt!), Kockás, Hahota, Berci (nemtom, emléxik-e rá vki, 10 számot ért meg az újság, és az utolsó számban kikelt vmi egy tojásból, amiről soha nem tudtam meg, hogy mi az :(...), Alfa, Superman, stb.

    Mostanában maradt a Lőrincz L. László könyvek, eredeti DVD-k zenés CD-k, ja és még koncertjegyek gyűjtése.
  • Anubys
    #70
    Na, ezt jól elbaftam... Úgy látszik, nem szereti a szerver a direkt linketet. :(
  • Anubys
    #69
    Én '86-'87-től Masters-eket... A végére valami 4-5 hijján megvolt mind...


    Ő volt a kedvenc... :)
    És még pár:




    A továbbiak pedig

    itt... :)

    Aztán Spellfire kártyákat, Magic the Gatheringet, aztán egy darabig semmit, majd pár éve régi konzolokat és szgépeket, meg februárban újrakezdtem Magic-ezni... :D
    Remélem, kielégítő válasz volt...
  • gnar killer
    #68
    pl. smart kártya? d;
  • Nuki
    #67
    régen gyüjtöttem: kosaras kártyák, matricák, pofonok :)
    most túl sok mindent ahhoz hogy számon tartsam: "jé ezt gyüjtöm, ilyen kell :D"
  • Frozen Whispers
    #66
    Huh, régebben gyűjtöttem matricákat, kosaras kártyákat, kinderes hülyeségeket, posztereket, szalvétákat (van is néhány ezer elég ritka darabom) meg ilyesmiket. :D
  • Flórika
    #65
    Jó, hát mégiscsak lány vagyok. xDDD Mindenre rávetem magam, ami színes, szagos, csillog, és cuki. ;DDD
  • hup
    #64
    ez ám nagyon sok
  • Flórika
    #63
    Régen: Gyakorlatilag mindent. :))

    Barbie-t, legót - gyurmánk is volt sok, de azt talán nem "gyűjtöttem" -, bélyeget, takarékbélyeget, újságokból kivágott kis képeket (pl. állatosokat), sztár kedvenceim fotóit (dettó újságokból :P), bizsukat, plüssállatokat, kis gumi figurákat (van egy csomó Hupikék Törpikém, Donald kacsa & rokonai, Miki egér & családja xDDD), különleges radírokat, tollakat, filctollakat, kis noteszeket, kulcstartókat, telefonkártyákat, matricákat, szalvétát, "Lutráztam" is sokáig (matricagyűjtő album volt, de mindig egy adott témában... pl. volt háziállatos, Barbie-s, Duck Tales-es), magazinokat (kis gyerekként Dörmögő Dömötör, aztán Hétmérföldes, Szia, Bravo, Popcorn, IM, de volt egy csomó PC Gurunk, Chip magazinunk, stb), kinder-meglepetéseket, pokémonos korongokat a Lays chipsek zacsijából, Polly Pocket-ot (bár nincs belőle sok, max. 5-6 darab :)), és még rengeteg mindent... ;DDD

    Most: blokkokat, mozijegyeket, koncertbelépőket (vagy diszkó/rockklub beugrókat), képeslapokat, (néha a csokipapírokat is :)), zenéket, képeket, IRC/MSN logokat a gépemen... xP
  • csicsa
    #62
    Én a füzetési papírjaimat kezdtem el gyüjteni még kb 10 éve amikor elkezdtem dolgozni.Annyira,hogy még mindig elrakom őket.De higgyétek el szivessebben gyüjteném a főnököm szájába őket,annyira siralmasak.
  • bens
    #61
    b.szki ez nekem is megvan :-DDDD

    én meg a cukrokat gyűjtöm, amit kávé mellé adnak. van már amerikai, japán indidai, kínai... egy láda van tele.
  • DJ Skyline
    #60
    azok is befigyeltejk nálam,de ha nem is 2500,de egy kisalakú vonalas füzet betelt velük:D

    ja meg eszembe jutott még valami! kinder tojás játékok!
  • Axl Rose
    #59
    TIC-TAC-os doboz. 2 PLUS-os reklámszatyornyi gyűlt össze, szóval van belőle k*>;@sok
  • Vlala #58
    Az mekkora szám volt már! Én is állandóan rágóztam, de csak a képek meg a mályvaízű rágó miatt. Meg is látszik a fogaimon :]
  • Lord Oswal
    #57
    vagy egyéb dolgot
  • DJ Skyline
    #56
    matchboxokat,meg legot...szülinap,karácsony csak lego!:D
  • Lord Oswal
    #55
    amugy nem nagy munkával csak felfűzöd valamire akkor tök jó kulcstartót lehet csinálni belőle
  • TothLaci
    #54
    "Szép":D
    Különben én is gyűjtöttem régen egy darabig a dobozos üdítők dobozát. Tetejét meg kivágtuk:D
  • Lord Oswal
    #53
    csak ugy, hogy legyen mit kérdezned :D
  • G1nic
    #52
    Fú egy csomóan a dobozos üdítők nyitókáját gyűjtik. Úgy feltudnak b*szni vele. Minek az?
  • sweech
    #51
    pfujj bazmeg :D
  • Cat 02 #50
    nekem már rég lenne egy rakat TESCO-s :D

    de van egy rakat legos ujásogm ,jegyeim (2 havotna néha felmegyünk pestre és akkor van ám metro x])
  • Lord Oswal
    #49
    régen nem gyüjtöttem semmit max csak dragonball kártyákat és nba kártyákat de most a mozijegyeket és dobozos üdítők nyitóját
  • Kata
    #48
    Földigilsztát és krumplibogarakat gyűjtöttem, mikor kicsi voltam.