144
  • lali58
    #144
    Nos én most fejeztem be a gamet király volt!
  • lali58
    #143
    Sziasztok! én már a végén vagyok a gémnek jó játék de nem tudom hogy kell megakadályozni az utolsó elenséget hogy ne tudjon rlmenekülni!
  • AceVentura83
    #142
    Megoldás a Chapter3 Fejezetben lévő helikopterre:
    A kisházban szedjünk össze minden töltényt és fegyvert, szűkségünk lesz rá. Menjünk ki és ovatossan bujkálljunk a dobozok mögé. Az első adandó alkalommal kezdjünk vadul lövöldözni a helikopterben ülő sniper-esre. Kezdetben semmi nem tapasztalható, ám egy idő után, ha ezt párszor megismételjük elkezzd véresedni a bal felső sarokban lévő célkeresazt(ebből látjuk, hogy sérül). Egy idő után-mikor már széttlöttük a fejét-felhagy a lövöldözzéssel és elmegy a helikopter... Sok sikert
  • AceVentura83
    #141
    Hy mindenki! Szeretnék segitséget kérni a Chapter6-nál nem tom az elején h mit kell csinálni! Vannak társaim és a játék elején lelőnek egy hapsit ugy indul a játék! Kérlek segitsetek!Nagyon megköszönném!
  • hitmanblood
    #140
    Császtok !! a chapter 3-nál amikor egy csávó lő egy helikopterből ott mit kell csinálni? mert a csávót hiába lövöm semmi hatás :S Please Help!
  • tibi206
    #139
    igen tényleg jó,csak túl rövid.1 nap alatt végignyomtam
  • Hassan B
    #138
    Pontosan nem tudom, nézdd meg a Controlls-ba. De csak akkor tudod használlni, ha a jobb felső sarokban lévó csík feltötltődött...
  • gaspy
    #137
    up
  • gaspy
    #136
    Hy!
    Állítólag van slowmod a játéban de én sehol sem találom :( alapból melyik billentyűre van állítva?
  • tosatt
    #135
    Nagyon király a játék csak az a baj hogy könnyű és rövid
  • homerr
    #134
    Hello!
    Valaki meg tudná mondani mért nem fut a game 1024-be?
    Pedig a configjába annyira van beállítva mégis csak 640-be megy.
  • Hassan B
    #133
    + Reservoir Dogs, Made man. Én többről nem tudok, perszze az nem azt jelenti, hogy nincs...
  • Crazy Mate
    #132
    És a Godfathert meg a Mafiát ismerem,de milyen mafiás játékok vannak még?
  • Hassan B
    #131
    Jah... :) Most úgyérzem kitetteem magamért ezzel e képpel, és jól sikerült... :)
  • Devergo05
    #130
    Nagyon Ász a Logó!!!!Cseppet belettek lyuggatva a betűk de annyi kell ez is tükrözi a játékot hogy nem spenótot kell benne enni hanem agyonra darálni hentelni kell az ellenfeleket:))
  • Hassan B
    #129
    Milyen lett a LOGO ? Vélemény ?
  • Hassan B
    #128
    Megoldás a 3. Fejezetben lévő helikopterre:
    A kisházban szedjünk össze minden töltényt és fegyvert, szűkségünk lesz rá. Menjünk ki és ovatossan bujkálljunk a dobozok mögé. Az első adandó alkalommal kezdjünk vadul lövöldözni a helikopterben ülő sniper-esre. Kezdetben semmi nem tapasztalható, ám egy idő után, ha ezt párszor megismételjük elkezzd véresedni a bal felső sarokban lévő célkeresazt(ebből látjuk, hogy sérül). Egy idő után-mikor már széttlöttük a fejét-felhagy a lövöldözzéssel és elmegy a helikopter...
  • Hassan B
    #127
    Nem, küldetéseket kell vinni... Inkább olyan Reservoir Dogs-osnak mondanám...
  • Crazy Mate
    #126
    Ez olyan gta stílusú free-roam játék?
  • Devergo05
    #125
    A helikoptert hogy lehet legyőzni???Tudna segíteni valaki?A sniperes hapit sehogy se engedi semmivel se likvidálni!!!
  • zol45
    #124
    A 3. fejezetben a repcsit hogy kell legyőzni?, mert lövöm a sniperest de nem hal meg bármit csinálok.
  • Ny Papa
    #123
    Végigvittem a játékot, csak egy kicsit a szöveg akadozik.De attól jó ajáték
  • Bence94
    #122
    na végigvittem nem volt rossz de szerintem is egy kicsit a kutyaszorítóban jobb volt.
  • #121
    Szerintem is.
  • ThugEdge
    #120
    hát nem volt rossz,de ebben a kategóriában azért a kutyaszorítóban jobb volt
    szvsz
  • Ny Papa
    #119
    Amikor lövöldözik az ellenségre és kilőtte öket ,látni a kijáratot,azt addig kell löni a gépágyuval mig felnem robban.
  • Ny Papa
    #118
    A bunkerból,hogy lehet kijönni.Az egyik oldalon beton tömbök zárják el az utat.
  • Balumann
    #117
    Tényleg jó játék amúgy, de eddig ez volt az egyetlen érdekes feladat hogy kikellett lőni ott valamit hogy felrobbanjon :/ hozzáteszem agépágyu elég szar lett, remélem nem kell sokszor használni :S
  • Balumann
    #116
    érdekes egyébként. én úgy voltam vele, hogy eljutottam a torlaszig, aztán meg a gépágyu jött, löttem az embereket. Utána tettem 3-4 kört, torlasz, gépágyu, kezdőhely. Körbementem 3x, aztán beszáltam a gépágyuba és körbenéztem, és megláttam hogy ott a torlasz, és elkezdtem lövöldözni, majd odavittem a gépágyut és arra fele is lövöldöztem, és felrobbant, és kitudtam menni. Aztán meg odabujtam az oszlophoz, és beleragadtam a kőtömbbe, és kilőttek, mert ne mcsak szemböl jöttek :D biztos bug volt, de legközelebb majd figyelek hogy nem bujok ahhoz :D
  • DanRyu
    #115
    Sziasztok

    Haverom elakadt a katonaságnál, a bunkerből nem tud kijutni. El van egyik oldalon kőoszlopokkal torlaszólva. Mit kell csinálni, hogy végre a szabadban lövöldözzünk?
  • loserman
    #114
    Vége
  • loserman
    #113
    Megyek, azt prószálom. :)
  • #112
    Az életerő alatt van egy csík, ha lelőssz pár embert, feltöltődik pirossal. Aztán nyomsz egy X -et, és máris görbíted a teret!
  • loserman
    #111
    Hallod! Hogyan lehet "kilassítani"? :D Eddig nem kellett használnom :D
  • csoola
    #110
    abba is rádiotornyos volt és elöttem eg a max-röl volt szo mert h az a BEST pc TPS:D szal bocs:P
  • #109
    Én kilassítva berontottam Rambo módra.
  • loserman
    #108
    Ez nem igaz! T*tves fönök mindig meglép.. Valamilyen taktika?
  • #107
    Onnan már nem sok van hátra :)
  • loserman
    #106
    Azt hiszem 15-nél tartok! Akkor megyek, azt kipörgetem.
  • Maxtreme
    #105
    "gondolom a max payne 1 röl van szo"
    pffff... Természetesen. Mert a Made Man topikban már csal a Mp1-ről szoktunk eszmecserét folytatni :)