294
www.glory-of-rome.fr
  • Mr Spock
    #294
    A patchet crackelni kell. gamecopyworld.com-on megtalálod hozzá a cracket. A nyelv tökmindegy!
  • Serpa
    #293
    akkor azért.
  • llama
    #292
    nem
  • Serpa
    #291
    eredetid van?
  • llama
    #290
    hellosztok!
    Nekem egy ilyen problémám van:
    Runtime error!
    This application has requested the Runtime to terminate it an unusual way!

    Pedig a patchet is letöltöttem és még a patch elött sokat játszottam vele minden baj nélkül!
    Mi lehet a baj?Elöre is köszi
  • Serpa
    #289
    Glory of the Roman Empire 2

    húúú de várom már ...
    első rész nagyon teccett.
  • modiga
    #288
    Sziasztok!
    Én is épp most keresek hozzá crack-t. A gamecopyworld-n találtam is (ha minden igaz), de 9 darabot. Én ebből 2-t már letöltöttem, de azokkal még nem sikerült elindítanom a játékot.Ha lesz türelmem majd folytatom a keresgélést.
  • Elar
    #287
    Van vmi újdonság crack iééetve inditás ügyileg?
  • TIBI
    #286
    Jó crack még mindig nincs, mint ahogy a Guild 2 is hibásan lett crack-elve.Ennyit a legfrissebb Reloaded verziókról...
  • TIBI
    #285
    Játszik még ezzel valaki?Van végre jó crack?
  • TIBI
    #284
    Köszönöm, hogy privátban értesítettetek a patch megjelenéséről, mert pont tegnap döntöttem úgy(majdnem), hogy letörlöm az egészet a francba!Sajnos a crack-et tényleg ki kell várni...(Addig a pórul jártaknak javaslom a CivCity Rome-ot!)
  • Gyocsika
    #283
    Ja ok!
  • Serpa
    #282
    meg kell várni amíg a patchet is megtörik.
  • Gyocsika
    #281
    Akkor mit rakjak rá?
  • Serpa
    #280
    ha a CDn lévő törést rakod rá, azzal nem mész semmire.
  • Gyocsika
    #279
    patchelem utána crack és seemi rumtime error mi lehet?
  • Gyocsika
    #278
    És most jó ????
  • a.carkey
    #277
    Köszi
  • Serpa
    #276
    European retail patch v1.01.346
  • a.carkey
    #275
    Van egy linked hozzá?
  • Serpa
    #274
    kijött az első pecs.

    nemsokára játszhatok, runtime errort javították.
  • Serpa
    #273
    ráadásul a CDV háza táján vezér csere is volt, kiárusítás zajlik ...
  • GigiGat
    #272
    Van egy olyan érzésem hogy ebből nem lesz patch! Úgyértem sztem nem is foglalkoznak vele! CDV szarik rá hogy kinek indul kinek nem! Eladtak pár 100 cd-t aztán jól is van bejött a pénz és csesznek rá! De ne legyen igazam!
  • evu
    #271
    Sziasztok. Nekem eddig hibátlanul működött a játék, bár a bonyolultabb küldetéseknél néhol erősen szaggatott. Most meg a sokadik londoni pályánál (pillanatnyilag ezt az egyet tudnám választani...) kivág a desktopra. Úgyhogy én is várom a patchet.

    Más: bár valószínűleg már rájöttetek, a fórumból valahogy kimaradt: mindegy, hogy melyik raktárba kerül be egy resource, az utána bármelyik raktárból hozzáférhető, tehát nem kell minden városrészben minden termelő-épületet felépíteni.
  • Hunor1
    #270
    Helo! Nincs még patch a "runtime error" javítására??????????????????????????
  • Serpa
    #269
    érdemes 1-2 raktárat elszórni a városban, esetleg +ban 1-2 rabszolgaszállót melléjük.
  • Gerbill
    #268
    Az nem lázongás, hanem a szükségletek kielégítése. A lázongásnál sokkal nagyobb a probléma, ha nincs megfelelő épületed a fél várost lerombolhatják.
  • magus
    #267
    annyira rohadtul idegesito dolog, hogy az a cel h ne lazongjanak az emberek, vagyis a kocsmanal pl ne legyen picsogo ember h neki kell mondjuk kenyer. van 30 kenyerem, ezernyi rabszolgam, de mindig picsog h neki kell 1 kenyer. es neznem kell 1 orat a varoskamat, mire pont akkor megy be mikor van
  • Hunor1
    #266
    Inkább adnának ki egy javító peccset az elbaszott játékra!! Idióta CDV !!(runtime error)......pfffffffff
  • Serpa
    #265
    kiadják mobilra



    ezeket a színes kockákat elő lehet hozni PCn?


  • Gyocsika
    #264
    Tibi köszi ki is próbálom bocs hogy eddig nem irtam most jöttem meg a nyaralásból!
  • Serpa
    #263
    még én se vittem végig.

    2 küldetés van hátra.
    a vége felé rendesen szívok a barbár területeken, előző körökben nem építettem ki megfelelő védelmet.
  • sornyito
    #262
    Szia! Nekem úgy gond nélkül megy, ha a "rendszergazda" nevében futtatom.
  • Gerbill
    #261
    Én nem játszottam végig. Szerintem egy idő után ellaposodik, sok a hasonló küldetés, és ha valamelyiket nem jól csinálod akkor az kihat a következő küldetésekre is, csakhogy az elején találkozunk szinte minden várossal és ilyenkor általában mint kezdők még nem tudunk mindent és nem lesz tökéletes a gazdaság, lázonganak sok a beteg és ezek a későbbi küldetések során megbosszulják magukat.
  • TIBI
    #260
    Úgy látom, mindenki végignyomta a gémet, azért olyan nagy itt a csend.Mindegy.Most, hogy a demót végre sikeresen végignyomtam, egy kérdés a full verzióhoz:

    1.Mit tegyek, hogy az intrók lejátszása után a Reloaded verzió ne dobjon ki a desktopra?
  • TIBI
    #259
    Bocsesz, neked eddig is ment...
  • TIBI
    #258
    Na, neked is megy a demó végre???
  • NeoMaN
    #257
    úristen
    :)))))))))
  • TIBI
    #256
    Nos, a demót egy segítőkész angol fickónak hála, sikerült elindítanom.A megoldás:
    1.Install úgy, hogy a "Current user" van kipipálva!Install végén directx frissítése a már ismertek szerint.
    2.Jobb klikk a parancsikonra -> Balklikk a legördülő menüben felülről a 2. pontra: "Futtatás, mint...".A felugró ablakban elvileg a felső karika és négyzet van kipipálva(vagyis a Jelenlegi felhasználó).Így kell hagyni mindent, majd balklikk alul az Ok-ra és indul demó!!!A teljes játék sajnos még az intrók után kidob a desktopra, de majd megoldom.
  • Serpa
    #255
    segíthetsz nekik.

    [email protected]
    dxdiag filet küld el ide, zipben.