125
Warzone2100
  • nearo
    #85
    Hát ezen a képen kurvára nem látszik, hogy mit akarok, mindjárt töltök fel egy másikat.
  • nearo
    #84
    Abba belegondoltatok már, hogy amikor az alfa bázisról megy az erősítés a béta bázishoz, akkor kb 2200 km-t kell megtenni öt perc alatt?

    Tehát az alfa valahol a Kaliforniai-öböl felett, a béta meg a nagy tavaktól balra van.
  • nearo
    #83
    Szomorú vagyok:(
  • Braveheart
    #82
    én leszedtem de mikor betöltené a pályát kilép
  • nearo
    #81
    81 üzenetig jutott a topicom... annak is több mint a 40%-át én írtam... sebaj, akinek megvan a game, annak jó játékot hozzá!
  • nearo
    #80
    HAHÓÓÓ!!!!!!!!!!!! VALAKI?!?
  • nearo
    #79
    És ha igen, akkor megy?
  • nearo
    #78
    Letöltötte valaki?
  • Mikiller
    #77
    Megnéztem,nekem Ati vga-m van és most a neve Alternate Pixel Center ezt pipáld be.Akkoriban Nvidia vga-m volt és egy csúszkán kellett állítgatni ezt, ill. a 5.XX-es Ati drivereknél is.Csak hát ez az új 6.xx-es Ati driver ezzel a control centerrel
  • Carlos
    #76
    nem igazán értem, de ok.
  • Mikiller
    #75
    Az már akkoriban is mosódott volt, mert alapban nem középen van vmi a VGA driverben, de ha VGA control panelben átállítod a középről egy picit jobbra v. balra asszem a pixel textel vagy vmi hasonlót akkor éles lesz.
  • Carlos
    #74
    Nálam tökéletesen megy a 2 cd-s verzió (megszereztem).
    Igaz kicsit csúnyácsak, meg a betük is mosottasak, dehát ez van.
  • Braveheart
    #73
    kékhalálozik mikor bejönne a pálya
    sztem a videókártya nem tetszik neki vagy az hogy agyon van rippelve
  • Braveheart
    #72
    23.3 mb? durva. tényleg nem demo?
  • MrTressy
    #71
    Ill install után 900.Az install maga 500
  • MrTressy
    #70
    nem demo ez egy újra irt változat videok nélkül 1.11 es patchel.Videos eredeti 1.0 változat 900 mega
  • nearo
    #69
    Áááá... nemá... az enemy asszimilálta egy csomó junitomat, és most tök szar nekem...
  • nearo
    #68
    Ugye ez nem csak demo...?
  • MrTressy
    #67
    "Save target as" al lehet csak elmenteni jobb klikket nyomva rá
  • MrTressy
    #66
    Innen le lehet szedni.Ha meg valamit feltölteni akarsz akkor rapidshare.de,send2u,megaupload és stb ingyenes tárhelyet kell használni
  • nearo
    #65
    Nekem megvan a játék, a többieknek kéne... közben ránéztem az extra.hu-ra, aztán ott van az a gonosz szabályzat... szerintem több pontban is ütközik a game feltöltése...
  • lammaer
    #64
    Na, frankó, az extra szépen törölt mindent. Mondjuk előtte figyelmeztettek :)
    Kell még a game? Valamit kitalálunk akkor....
  • nearo
    #63
    Nem tudok, nem nagyon szoktam feltöltögetni dolgokat, főleg nem ekkorákat...
  • lammaer
    #62
    fene abba a hülye extrába, két napja nem tudom tovább folytatni a feltöltést... tudtok korrektebb ingyenes tárhelyet?
  • Mikiller
    #61
    Itt vannak a megjelent patch-ek.
  • nearo
    #60
    Honnan lehet letölteni az 1.01b patch-ot? A www.Warzone2100.com-ra valami marhaságot dob ki nekem. Nem mintha kenyerem lenne a csítelés, csak ezekkel a dolgokkal jól el lehet szórakozni... Anno a Desperadost is csít nélkül pörgettem ki, pedig volt hozzá bőven...
  • nearo
    #59
    Naszóval, van ez a küldetés, remélem a kép alapján felismered. Az ez utáni jön be tulajdonképpen 50%-ra. Vagy sikerül, vagy nem...
  • nearo
    #58
    Ha valaki esetleg még mindig nem tudná mi az a Warzone2100...
  • nearo
    #57
    Még a legelején, az alfa küldetésekben, szám szerint aaa... nyolcadik küldetés... közvetlenül az után van, hogy megkapom a teljes térképet, utána már nem fog bővülni a terület.
    Vagy hogy írjam le jobban?
  • Carlos
    #56
    igy nem igazán selytem, hogy melyik küldiröl van szó.
  • nearo
    #55
    Hát nemtom, nekem nincs meg, elvagyok most amúgy is a warzone-al. Csak mondjuk elakadtam, a hosszú kétórás küldetés után van egy félórás küldi, ahol az ellenség folyamatosan transportol, itt soha nem tudtam, hogy pontosan mit kell csinálni, mindig csak véletlenül jutottam túl rajta. Van valakinek valami tippje?
  • Braveheart
    #54
    Stratosphere igen nagy game volt anno!
  • nearo
    #53
    Sztem erre gondolt...
  • Carlos
    #52
    A Stratosphere milyen?
  • lammaer
    #51
    Kis türelem, 1-2 nap és fenn is lesz. Addig töltsd le az aláirásban szereplő linkről a stratospheret :)

    (a warzone is ott van, de még nincs kész, szólok ha fenn van)
  • Carlos
    #50
    Naggyából mennyi idő?
    1 nap, 2-nap, 1 hét?
  • lammaer
    #49
    Na, feltöltési sebességem az nincs (512-es adsl, 98 kbit felfelé) de mivel éjjel-nappal folyamatosan megy a le(fel)töltőgépem, előbb utóbb felkerül. Kis türelmet skacok, előbb utóbb fenn lesz. Addig nézzetek át az oldgame hivek fórumba, ott is raktam fel 1-2 cuccot.
  • Gerbill
    #48
    Attól függ hogy hány MB a játék, és hogy milyen gyors a feltöltési sebessége.
  • nearo
    #47
    Általában mennyi időbe telik feltölteni egy ekkora játékot?
  • Carlos
    #46
    Nyugalom.
    Gondolom (remélem) Lammaer dolgozik az ügyön.