125
Warzone2100
  • Masakari
    #125
    Esetleg ha van kedve vkinek multizni azt várom szeretettel(már ha játszik még ezzel vki:D)
  • nearo
    #124
    Szia!

    Ha tudsz angolul, akkor melegen ajánlom ezt a végigjátszást.
    Ha jól sejtem, akkor az alfa 11-nél tartasz. Itt a gyorsaság a lényeg. Ha nem tudsz egy percen belül 10 harcképes erős tankot bepakolni a transportba, akkor inkább tedd be azt, amid épp ott van, és azonnal kérj utánpótlást.
    Ha megérkeztek, akkor indulj el lefelé a völgybe. Scavengerekkel ne is foglalkozz nagyon, úgyse tudnak jelentős károkat okozni. A völgyben találsz majd pár ellenséges tankot, akik menekülni próbálnak majd. Őket kell elkapnod.
  • CSUCSkukac
    #123
    Hello!

    Segítséget kérek, elakadtam egy pályán és más szinte mindenhol kerestem, de nem találtam rá választ.

    Valami új objektumot kell megszerezni még mielőtt a repülőgép oda nem ér és el nem szál...(mert akkor feladat sikertelen)
    Probáltam már a repülőt is leszedni, de nem sikerült, próbáltam cyborgokkal berohanni, de el késtem, tudna valaki segíteni, hogy kell tovább jutni?

    (Ha valaki megmondja hol van a pálya neve én meg mondom hol akadtam el :))

    Segítségeteket előre is megköszönöm, további szép estét!
  • nearo
    #122
    11 éves játék, mit vársz?
  • Fresh Duke
    #121
    De szar grafja van.
  • gooooliath
    #120
    értem...akkor játszom..ezer évvel ezelött** playstation 1 esen jól bele játszotttam, de ezekszerint feléig sem jutottam..mert kb 12-13 missiot csináltam meg akkor...nos akkor ideje h ujra kezdjem..már kiváncsi vagyok milyen lessz akkor a fejletségi szint az utolsó missiókban..milyen jármüvek vannak ott akkor...
  • nearo
    #119
    Három különböző helyszín.
    Az alfa küldetések alapvetően sivatagos, sziklás terepen játszódnak. Itt kezded. Aztán jönnek a béta küldetések, ezek városi környezetben vannak, míg a gamma küldetések a végén a sziklás hegységben folynak (azt hiszem).
  • gooooliath
    #118
    alfa béta gamma?..az mi?...32 az jó akkor..
  • nearo
    #117
    12 alfa, 11 béta és 9 gamma. Összesen 32.
  • gooooliath
    #116
    sziasztok..hány missió van a fökampányban? 12-13?
  • Scooter
    #115
    Sajnos az eredeti játékot nyugdíjazni kell. Bár ha a pozitív oldalát nézzük, akkor nem kell hozzá a 2CD. Aztán még a felbontást is feljebb lehet állítani. Na meg persze vannak benne új cuccok!
  • Scooter
    #114
    Köszi a segítséget! Most tettem fel éppen a 2.2.4-es verziót, mielőtt írtál volna. Az 545 MB-os videókat is bemásoltam a könyvtárba. Úgyhogy minden működik. Imádom ezt a játékot, a megjelenése óta.
  • nearo
    #113
    De van video, csak külön kell leszedni.
  • Scooter
    #112
    Még mintha XP alatt is lett volna. Persze amikor még az XP is kezdetleges volt.
  • Scooter
    #111
    Az ok de ezekben nincsenek videók. Már néztem. Igaz, hogy a felbontást más feljebb lehet rakni. Nekem volt zene a játékban, amikor még Win95 és Win98 volt.
  • nearo
    #110
    Nekem is volt eredetim, de zene nekem sem volt sohasem.

    Most épp arra várok, hogy kijöjjön a végleges verzió, elvileg már az utolsó bétát tesztelik. Innen lehet letölteni, ennek van zenéje is ;)
  • Scooter
    #109
    Segítsen már valaki, hogy lehet életre kelteni. Nekem eredeti a játékom. Még 1999-ben vettem amikor megjelent. Sikerült úgy működésre bírni WinXP SP3-alatt, hogy az 1.10-es patch-el megy. Viszont a játék alatt valamiért nem szól a zene. A játék közben a videók mennek. A zene nem akar szólni.
    Az 1.12-es patch-et is rámásoltam, de a főmenüben csak a feltelepített 1.10-est írja ki.
  • dronkZero
    #108
    Nagyon hasonlít az Earth-2140, -2150, -2160 játékokra...
    Ha jól rémlik, azokban is volt fejlesztgetés. Nagyon keveset játszottam csak az Earth2150:The Moon Project-tel, de az nagyon jó volt. Volt benne pl olyan, hogy volt egy főbázis, ahol lehetett egységeket gyártani, amiket kezdőseregként lehetett elvinni egy-egy pályára, meg ha minden igaz, dinamikus kampánya volt.
    De eléggé rég volt, ködösek az emlékeim...
  • Boron Power
    #107
    Helló!

    Van valami update verziója?

    Atom kedvencem volt annak idején. Máig nincs ilyen jó RTS, főleg az egység összrakás és fejlődés terén.
  • BladeW
    #106
    Tök jó, hogy játszik még valaki ezzel. Kint van már a béta7 is. Le is szedtem, és 3x álltam neki a kampánynak. Sajnos balansz problémák miatt a felénél abba kellet hagynom régen, de a rég mentések nem kompatibilisek az új verzióval.
  • nearo
    #105
    Na, ahogy elnézem végre van egy játszható és letölthető verzió itt.

    2.3 beta 6-ot nyüstölöm. Az eredeti verzióhoz képest ami eddig megvolt nekem ennek sokkal jobb az AI-ja. Az eddigi 80-as egységlimit bővítve van 150-re, meg jópár apróság van még benne, amik játék közben derülnek ki. Pl a célt tévesztett lőszerek akkor is sebeznek, ha másba csapódnak be. Nem lősz át egy épületen, ha egy mögötte levő célpontot jelölsz ki, hanem az épületet sebzed, de ugyanez egységre is igaz, azaz az első sorban harcoló tankok a golyófogók. A térképen és a játéktéren is sötétítve van az a terület, amit nem látsz, de már jártál arra.
    A felbontáson is lehet állítani végre, asszem 640x480-tól egészen 1280x1024-ig. Elvileg volt grafikai tuning is, de én csak annyit észlelek ebből, hogy max grafon néha már beszaggat :)
    A honlap is tele van hasznos dolgokkal, két külön stílusban írt walkthrough van fent (természetesen angolul), teljes tech tree skirmish-hez és multiplayerhez, stratégiai leírások, a sebzés számolásának a módja (nem is olyan egyszerű) és sok egyéb dolog a játékkal kapcsolatban.

    #104: azt hiszem már nem aktuális a probléma, de ha mégis, akkor nézz rá a honlapra. Talán segíthet.
  • Felhotancos
    #104
    Hahó...
    Nemrég töltöttem le azt a bizonyos rc1-est. Kemény. Eljutottam addig a pályáig, ahol 3 perc a transzport, már két nagy adótorony után, itt scud indítósilókat kellene kiiktatni, de egyszerűen kivégeznek rögtön az elején. VTOL-ek, tank-killerek támadnak folyamatosan, ha arrébb megyek, akkor Howitzer tűzbe jutok... Most egy kicsit el vagyok kámpicsorodva a 40x-edik próbálkozás után... De tény, hogy ez a változat nem döcög, nem akad, nem lép ki hirtelen.
    Talán valami ötlet? Háború művészete? :D
  • nearo
    #103
    hát igen, ha az ember gépe nem bírja az újabb játékokat, akkor kénytelen a régiekkel játszani
    ami nem is baj, tök jól elvagyok velük
  • lammaer
    #102
    Medve anyám, mik elő nem kerülnek. Annak idején (atyaég, tán még Pentium I-en?)végigtoltam a WZ-t, baromi szép emlékeim vannak róla. És most kiderül hogy még mindig él... whoa!
  • nearo
    #101
    Ő hát játszogatok vele időnként...
    Milyen 2.1 rc1 verzió... :O én igazából azt sem tudom, hogy nekem milyen van :P de azért mondd (:
  • Felhotancos
    #100
    Szia Nearo!

    Foglalkozol még a Warzone2100-val? Engem nagyon érdekel, néha beszélgethetnénk róla, pl a 2.1 rc1-es verzióról :D
    Üdv: Felhőtáncos
  • BladeW
    #99
    Egy kis erdekesseg:

    Warzone 2200

    Szebb grafika, világbunteto AI, ezt igeri a fejlesztok mareknyi csapata. Kerdes mikorra lesz belole valami.

    Egyebkent most, hogy nyaron tobb idom van, ujra elovettem (mar sokadszor) a jatekot, 2. kampany 2. palyajan jarok, es mondhatom igen elvezetes, valtozatos kuldetesek vannak.

    A Warzone Resurrection Projecttel tolom es ennek is igen eros a skirmish AI-ja! Kár hogy senki nem gondolkodik egy igazi, felujitott "A" kategorias Warzone folytatasban. Lehet ma tobb sikere lenne mint anno volt.
  • nearo
    #98
    most nem, mostanában lineage-ezek, majd talán egyszer később valamikor
  • Masakari
    #97
    multi vki?:)
  • Masakari
    #96
    kampány közbe kiderült a kisablak hiába hogy nekem a 3-dik küldetést(amikor a repülövel kell szállítani a tankokat) bugos és onnan tól kezdve game over:)

    szal a wz2100.net-ről leszedtem a felujitott game legujabb verzióját..remélem ez jó lesz..most pihenek skirmishbe a fél óra fejlesztés kifárasztott:D:D:D de jó játszani a game-el..régen imádtam de sehonnan nem tudtam megszerezni..^^ még jó hogy unatkoztam és szétnéztem a forumon:D
  • nearo
    #95
    Én élek még... :) benn van a topic kedvencekben, úgyhogy látom, ha valaki ír, de amúgy nem szoktam olyan sűrűn írogatni a fórumba, csak ha esetleg valahol tudok segíteni.

    Sajnos a kis képernyőre nem tudok megoldást, inkább visszatettem a saját verziómat, és azzal játszok.
  • Masakari
    #94
    valaki él még itt?:D lenne pár kérdésem..leszedtem a Naero által belinklet verziót és nálam metgy jól csak zavaró a kis képernyő..nincs valami nagy képernyős működő változat?:/
  • nearo
    #93
    És ellentétben az én verziómmal, ennek van zenéje is :)
  • nearo
    #92
    Jah, továbbá tutorialt sem tudtam elinditani, de ez szerintem mellékes.
  • nearo
    #91
    Találtam valamit...
    Leszedtem, feltelepítettem, és megy a játék, csak kisablakban, és egy pöttyet képregényszerű. De lehet, hogy csak nálam nem stimmel valami.
  • nearo
    #90
    Most éppen nem játszok vele, de majd ha megint előveszem, biztos felteszem, kösz!
  • Desiderata #89
    tegnap kijött a Warzone 2100 2.0.7-es verziója
  • nearo
    #88
    Van magyarosítás a játékhoz? Én nem találtam...
  • nearo
    #87
    Még egy próbálkozás... megvan valakinek a játék rajtam kívül?:)
  • nearo
    #86
    Na, itt bekarikáztam a két helyet is: