376
Mikor és hogy kezdődött hőn szeretett oldalunk története?
  • Sir Quno Jedi
    #176
    Mivel vannak nemszőrösszívű modok is. Tudod a szokásos selejt! :D
  • Shadow_THH
    #175
    ok thx bye
  • bertino
    #174
    íííígy így
  • Sir Quno Jedi
    #173
    Nyugodtan.
  • Shadow_THH
    #172
    nem gondoltam volna hogy ennyi mod van (felét nem is láttam akik a listán vannak lol) ahhoz képest elég sokáig életben szoktak maradni az üres topikok
  • SeLFisCH
    #171
    akkor gabbert és punkert kerülöm :P
  • Sir Quno Jedi
    #170
    Témába vág, mivel a láma/újrek kérdés kb. egyidős az emberiséggel és az SG-vel önmagával!
  • Thanatos
    #169
    inkább idiota szimbolum :D
  • Sir Quno Jedi
    #168
    Egy kis segítség, hogy kiket zaklathatsz kedvedre:
    HIVATALOS MODERÁTOROK LISTÁJA

    Bár nem sokáig garázdálkodsz már errefelé, ha esetleg nem tetszel nekik... [én szóltam]
  • Shadow_THH
    #167
    a legnagyobb újreglámák átalogs kérvényezései közé tartozik a hi hogy lehet moderátor thx!444 :) ez mindenhol így van ahol vannak modok
  • gameplusz
    #166
    Megerősítem, én mindig is utáltam, akárhol is voltam, egyszerűen sok meló van vele, és nem mindig szívesen csinálja az ember...
  • gameplusz
    #165
    Szép csillag, még nemláttam ilyet. Lehet csinálok egyet magamnak én is, falsh avatar rulez
  • bertino
    #164
    mi ez a többes ?
    térjünk vissza topic témájához sztem!
  • Shadow_THH
    #163
    éjjen! emberek akik modok akarnak lenni!
  • bertino
    #162
    és sztem több is a hátránya, mint előnye...
  • Sir Quno Jedi
    #161
    Tapasztalatból nem jósolok sok jót neked, de ha írsz a modiknak, vannak támogatóid errefelé és utána meg tudod győzni St-t is, sima utad lesz. De ugye ez nem túl valószínű... [tisztára olyan mint egy választás :DDD]

    Amúgy a moderátorság nem csupán jog, hanem kötelesség is és inkább az utóbbi!
  • SeLFisCH
    #160
    xD

    mé? nem akarom faxságokat írni? van aki csak topikot zárhat , van aki törölhet is , van aki nem aadhat bant ezért kérdem
  • Dying Soul
    #159
    Ő a Rencer Hangja™
  • bertino
    #158
    :D:ASD:ASD:ASD:ASDAS:AD:AD:ASD:ASD

    melyik Földön élsz ? xDDDDD
  • Shadow_THH
    #157
    nálam ugyanez volt dc-n :) régi szép idők még amikor szalacsis botokat csináltunk :D
  • SeLFisCH
    #156
    figy te vagy a jani errefelé látom

    ha moderátor akarok lenni , lvelet elküldöm , de mit írjak bele , hogy miket kérhetek\kaphatok jogokat ?!
  • Crem
    #155
    nem!:D de legalább kevesebb!:D
  • gameplusz
    #154
    "Az atirast 8 eves kislanyom kedveert vegeztem el, igy nehol kisse gyerekesnek tunhet a forditas, raadasul angolbol gyenge vagyok. Az utvonal pl: C:\Games\Re-Volt\strings\ es az English.txt fajlt kell felulirni. A fajl a most megjelent patch felrakasa utan
    keszult, ami kibovitette az alap txt fajlt, leginkabb multiplayeres
    bejegyzesekkel. Ujra nem installaltam a jatekot, de szerintem a patch nelkuli verzioval is mukodik. A jatek, amit hasznalok nem rip, hanem cc-zett full CD. A Re-Volt site-rol
    tobb auto letoltheto es egy cars editor is megtalalhato. A cars konyvtarban egyebkent a parameters.txt fajban megvaltoztathato az autok tulajdonsaga. En mindossze a nevuket irtam at, ahogyan a kislanyom hivta oket. Pl: a Phat
    Slug nalunk Kucu Malac. :o) A Dust Mite-ot, nem lehet atnevezni, mert akkor az idoproba nem mukodik. Meg nem tudom, miert? "

    Lassan már ő se kislány :P
  • ColdFire
    #153
    2000. okt. 08. 20:14
  • Sir Quno Jedi
    #152
    Mert most jobb?! :D
  • gameplusz
    #151
    ftp://209.85.78.3/ftf/Revolt_Music_Addon-BACKLASH/
    ftp://207.226.13.9/upload/.ftf/Revolt_Music_Addon-BACKLASH/
    ftp://207.226.13.40/Upload/tmp/.tmp/f/tf/-=GameZ=-/Revolt_Music_Addon-BACKLASH/

  • ColdFire
    #150
    Topik: EGERET!!!

    #1 Nem tud valaki egy olyan egér képet hogy oldalpózból van és egér és nincs háttere ha nem tudtok nekem elég az is ha mondtok címet ahol vannak egér képek ha címet se tudtok akor aki tud az küldjön egér képet! PLEASE! Előre is köszi!

    Rookie!

  • B0B0
    #149
  • bertino
    #148
    ezzel tuti nem vagy egyedül :ASD:ASD:D:AD: :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Crem
    #147
    Most olvastam 6 évvel ezelötti hozzászólásaimat... Nem hiszem el, hogy ennyire voltam!:((((((((
  • bertino
    #146
    nem gyenge xDDD
  • VinylToy #145
    Minden évben jönnek az újak és vagy a rendszert akarják megreformálni, vagy elhitetni, hogy Ők jobban tudják csinálni, vagy megtudni mi volt azelőtt. Szerintem ne nagyon várjátok, hogy elmesélje ezt bárki is nektek.
  • Crem
    #144
    2001. 01. 07.:D
  • CheAteR88 #143
    minnél továbbb(remélem)
  • Fülüke
    #142
    Vajon meddig fog létezni az SG?
  • Shadow_THH
    #141
    igen és csak 50 mega lesz -.-

    egyébként jó drága, inkább státusz szimbólum :DD
  • Dying Soul
    #140
    A VIP-ért fizetsz. A VIP által nagyobb lesz a galériád tárhelye, módosíthatod, visszavonhatod az üzeneteidet, más színű fejléccel írhatsz, stb.
  • Dying Soul
    #139
    Okes 1999. aug. 31. 22:33 | Privát | Válasz | #3

    Ha tobbieket erdekli, oks, tessek forumozni ;))))))))

    St

    :DD
  • Shadow_THH
    #138
    dodo hekkör embör :c
  • NeoMaN
    #137
    mi? ezért fizetni kell?
    LOL
    fizessen a kisf*szom!
    :DD