376
Mikor és hogy kezdődött hőn szeretett oldalunk története?
  • ronihun
    #216
    Majd pár év múlva visszatkintünk az újregekre és nosztalgiázhatunk hogy régen mi volt..és erre is emlékeszhetünk majd:D
  • Krezga
    #215
    Hol van még szeptember:) Amúgy kiváncsi vagyok, hogy majd mi fog változni.
  • DJ Skyline
    #214
    szeptemberben lesz nagy változás,ennyit lehet tudni,kiszivárgó információk nincsenek,ami nem is baj,mert így nagyobb lesz a meglepetés!:D
  • Sir Quno Jedi
    #213
    Namost kit izgat az ingyenes fórum, most erről beszélünk itt?! :D
  • Dying Soul
    #212
    Azért az SG ingyenes fórumáról ki lehetne venni azt, hogy mindent aláhúzzon, ha rámegyek, de ez már OFF.
  • Cat 02 #211
    designilak szegényes de ez átlátható és nem 2 méteresek a kommentk az avatár rang hozz szolás szám meg ilyneketm iatt !!!
  • Sir Quno Jedi
    #210
    Meg ugye nem a hibajavításról volt szó, hanem a fórum átmodernizálásáról és korszerűsítéséről (köpnöm kell, sorry). Mégis MIT lehet egy ilyen fórumon...áh...
  • Krezga
    #209
    Egyetértek, szerintem is sokkal átláthatóbb, mint más fórumok. Nincs is sok baj vele.
  • Sir Quno Jedi
    #208
    Persze, bugok vannak, de kár ezek miatt feltúrni az ősengine-t. Szvsz.
  • Lacc
    #207
    Ja a BB fórumok nekem se jönnek be valahogy.
  • bertino
    #206
    semmi se tökéletes :)
  • CattiBrie
    #205
    azért nem tökéletes (dupla kommentek, két ablak közé írás...)
  • Sir Quno Jedi
    #204
    És ha tudnád hány kisokostojás anyázott(zik) itt hónapokon át, hogy ezt meg kell újítani, meg így szar, meg úgy szar, meg így a dizájn, meg úgy a dizájn, aztán verik magukat a földhöz a két napos használati tapasztalatuk után, hogy miért nem ugrik mindenki, hogy rögtön a kedvükre tegyen, de szerencsére St sem hülye! EZ működik és tökéletesen funkcionális ÉS használható, kiforrott. Egy-két plusz kényelmi fejlesztés beugrik néha-néha, de az alapkoncepció letisztult és perfekt. Term. lehetne jobb is, de az már túl sok meló lenne, bármiféle kompenzálás nélkül.

    Egy komolyabb változással csak elijesztik a régi motorosokat az újak meg úgyis továbbállnak pár nap múlva, meg az átlagéletkouk úgyis büntetendő kategória még...
  • The FlashBack
    #203
    így van
  • hunbasser
    #202
    mondjuk az sg-nek az erőssége a fórum...mindenhol phpbb-s,meg minde szar fórum van,ez a legátláthatóbb szvsz
  • Sir Quno Jedi
    #201
    De a témához visszatérve, én pl. sokáig, nagyon sokáig voltam unreg, mert akkoriban nem volt trendi regnek lenni, aztán muszáj lett a kecsegék miatt önvédelemből mindenkinek regelni. Azóta pedig szerintem csak rosszabb a helyzet és CSAKIS enyhénfasisztoid elnyomással lehet itt rendet tartani.

    A regem óta is megértünk egysmást, de a komformizációval és a szabályozással sok minden elveszett a régi SG varázsból. Sajna ez általános NETvilágviszonylatban is...
  • bertino
    #200
  • B0B0
    #199
    A #132 szerint aug 31-én az SG 7 éves lesz! :)
  • Dying Soul
    #198
    De itt mégis csak aktívabbak a moderátorok, és mint mondtam több száz topik van, nem csak pár 10, tehát nem tudják teleszemetelni az összeset.


    De nem akarok összeveszni senkivel, ez itt egy sokkal felelősségteljesebb munka, ez tény.
  • Sir Quno Jedi
    #197
    Sok modi NEM tud banolni, csak törölni/átírni/bezárni ilyesmi.
  • Sir Quno Jedi
    #196
    Szívesen. St úgyis bezárja, ha olyanja van, ha meg nem, akkor nem, ennyi! Max. nyittok újat a sajátban szvsz.
  • Dying Soul
    #195
    Csak akkor nehéz moderátorként fenntartani a rendet, mikor nincs elég eszközöd. Itt minden van, szóval itt azért inkább csak fárasztó, de olyannyira nem idegesítő dolog megfékezni 5 őrültet, mint máshol ahol a moderátor nem tud bannolni. Persze itt rengetegen vannak, szóval nem becsülöm le a modik munkáját, van több száz topik, többezer, azért erre nemistudom 50-en (?) vigyázni nagy dolog.
    *Máshol moderátor*
  • Sir Quno Jedi
    #194
    Ha szerinted 5 perc kitakarítani (vagy akár csak felületesen átolvasni) azt a szemetet amit a tisztelt user-ek gyártanak per másodperc, akkor el vagyol tévedve... :D

    Alapvetően ezért gáz a gumi is. Pedik én is gumista IS voltam.
  • Guer
    #193
    sz*rni rá....
    elöbb utobb ugyis kikopik a selejt mert megunják (igaz jön helyettük 20 másik)
  • B0B0
    #192
    Kösz szépen, hogy bezárattatod a topicot!
  • Dodo55
    #191
    Én 1 napig voltam moderátor :D
    Igaz nem voltam igazából, de bármelyik topic címét és alcímét tudtam módosítani egy biztonsági rés miatt, amiről szóltam St-nek és kijavította.
  • Guer
    #190
    ki akar itt sírva fakadni? :DDD
    megaztán soxor 5 perc az az 5 perc

    ja offolunk valoban :)
  • Sir Quno Jedi
    #189
    Ja, meg vitatkoznak, ferdítenek, hazudoznak, petíciókat indítanak, áskálódnak, árulkodnak, anyáznak, privi üzikkel bombáznak, multi regelnek, feljelentgetnek stb.-stb. A hülyék sosenem fértek a bőrükbe, ez velük az igazi gond.
  • Thanatos
    #188
    nagyobba pls... :)
  • gameplusz
    #187
    Figyi, nincs is annyi, max 15-20 ember... ^^
  • Shadow_THH
    #186
    jaja csak kéne St vagy valaki igazán régreg
  • Shadow_THH
    #185
    na jó azér nehogy már sirva fakadjunk szegény modokon, 5 percet rászán a szabadidejéből nehogy megsajnáljam :)

    egyébként már nagyon offolunk
  • B0B0
    #184
    Srácok! OFF-ot mellőzzük! Maradjuk a témánál!
  • Shadow_THH
    #183
    Jánozs viszont a lekszikorubb :((8
  • Guer
    #182
    szvsz több küzdés van vele mint amennyit ér az egész...
    meg aztán kinek jo ha a fele bagázs utálja mint a sz*rt? :D
  • Sir Quno Jedi
    #181
    Azért óvatosan a listával, mivel volt idő, hogy én sem voltam rajta, pedig de! :DDD Pár csirke megszívta...

    Meg persze mod és mod között is van különbség, ugye nem kell bemutatnom St-t...
  • Thanatos
    #180
    nm :)
  • Shadow_THH
    #179
    én is sokszor vagyok ott de ha mod lennék akkor mi lenne a képeimmel? :) egyből törölnöm kéne a tápigt :C
  • Shadow_THH
    #178
    az SG-n alakultak ki a legkomolyabb magyar szubkultúrák a Szalacsi kultusz kivételével mert ugye az index-es. De javitsatok ki ha tévedek
  • Dodo55
    #177
    Lehet igazad van.
    Én szívesen lennék mod, mert sokszor vagyok itt olyankor, amikor nincs itt mod, és cselekedni kéne, és olyankor nagyon szar érzés, hogy segítenék, de nem tudok.

    De ha belegondolok tényleg sok felelősséggel járna. Szóval lehet, hogy igaz, amit mondassz.