268
  • CattiBrie
    #134
    Ezt a szpemet kaptam éppen imént:


    Az augusztus 20-i tüzijátékok alatt évről évre kutyák százai vesznek el, igencsak komoly gondot okozva az amúgy is végletekig túlterhelt állatvédőknek, menhelyeknek. Mivel ők már nem tudnak több kutyát befogadni, az utcán kóborló kutyák nagy része gyepmesteri telepekre kerül, vagy még az utcán bevégzi egy autó alatt. Ilyenkor még a máskor nyugodt, szelíd kutya is pánikban tör ki, akár a pórázt is kitépheti a gazdi kezéből, vagy eszét veszte szétszed addig biztosnak hitt kerítést, eltép láncot.

    Kérünk mindenkit, hogy erre az egy estére (csakúgy, mint szilveszterkor), zárja be a kutyát egy biztonságos helyre, és még a szófogadó, engedelmes kutyákat se vigyék póráz nélkül sétáltatni estefelé. Az esti sétát lehetőleg a tüzijáték kezdete előtt intézzék el. Minden kutyám akár kertben, akár lakásban tartják ezen az estén legyen nyakörv és biléta!

    Ha mégis megtörténne a baj, keresse meg a legközelebbi gyepmesterei telepet (önkormányzatnál lehet érdeklődni), menhelyet, és feltétlenül tegye fel az internetre (pl: www.elveszettkutyak.hu ), valamint plakátokon keresse a környéken. Budapesten és környékén elveszett/talált kutyák a www.zoldmagazin.com oldalon is megtalálhatók! Az adatokat emailben a [email protected] címre küldhetik el, vagy telefonon (lehetőleg napközben SMS-ben) a 06-70-635-0780 számon várják a bejelentéseket!
  • Nuki
    #133
    a mienk leszokott róla :) csak fiatalon volt nagyon hiperaktív :]
  • CattiBrie
    #132
    aranyos, emberi.. de nem kutya :(

    asse szeretem, ha ugrál
  • Nuki
    #131
    ja, hogy fojton összenyalogat, persze, tök édiiii ^.^ nálam addig jók a kutyák amig nem kell őket simogatnom :P
    vagy ezt más végzi helyettem :D
  • Gfreiter
    #130
    Neee, miért? Szerintem egy kutyus némi emberi tulajdonsággal nagyon aranyos lehet :)
  • CattiBrie
    #129
    szerintem elég negatív tulajdonsá, hogy egy kutya "puszis" (bleee) :)
  • cenobite
    #128
    Kitti kutya

    Középtermetű 1 éves szuka
    Fajta: Amerikai Staffordshiere terrier
    Szín: Fekete-fehér
    Külföldre költözésem miatt ajándékba adnám a képen látható fajtiszta amstaff kutyusomat. Nagyon ragaszkodó,barátságos kutyus imádja a simogatást.Házi kedvencnek ideális, ha van társa nagyon éber jó jelző kutya,egyedül viszont nagyon fél idegen kutyáktól és emberektől is.Csak olyan gazdit keresek aki sokat tud majd foglalkozni vele.Lakásban is tartható de nem szobatiszta.
    Hely: Dorog


    Megjegyzés: -
    Gazdája: Domján Hajnalka, 06-30/367-2391, Feladva: 2006-08-13

  • cenobite
    #127
    Gazdáját keresi egy fajtatiszta staffi lány is Tökölön. Bújós, puszis, más kutyákkal nem mindig barátságos.

    Elek-Ágh Állatmhenhely Alapítvány
    levélcímünk 2316, Tököl, Fõ utca 129.
    telefonszámaink (24) 479-016
    (20) 9577-181
    web www.elek-agh.hu
    e-mail [email protected]
    állatotthonunk Tököl, Petofi tanya
    (a Tököli Börtön után kb. 200 m-re)



  • cenobite
    #126
    Amstaff Rescue - Befogadásra váró amstaff kutyusok. ADJ ESÉLYT!
  • CattiBrie
    #125
    Nagyon aranyos! :)
  • CattiBrie
    #124
    [center]

    [center]
  • CattiBrie
    #123


  • edikee
    #122
    hát neem :) annyira azért nem csak olyan 1 éves korába 80 dkg :P ;)
  • CattiBrie
    #121
    extra mini?

    Az akkora mint egy három hetes kiscica?
  • edikee
    #120
    sziasztok bocsi h ebbe a fórumba irok .. de aki tud nekem segiteni léccyke segitsen !!!
    nah szoval nekem egy extra mini yorki kéne aki tud eladót az szoljon
    elöre is köszyy
  • Gfreiter
    #119
    Sajnos semmi :(
  • cenobite
    #118
    Itt is szét lehet nézni, annak aki segíteni akar.

    Amstaff-rescue - (és egyéb bull típusúak)
  • cenobite
    #117

  • CattiBrie
    #116
    köszipuszi :)
  • Nuki
    #115
    á, jól néz ki a fejléc :D
  • Gfreiter
    #114
    Sikerült végre :)))Köszi Catti!
  • CattiBrie
    #113
    vov, kira fejléc :)

    köszi modok :)
  • Gfreiter
    #112
    Öööö, igen igen :)

    Doma, OFF támogatva :) Amint visszakapom a gépem. Ugyanis a táp hazavágta az alaplapot, a vinyót, valamint önmagát, úgyhogy most gari-cécó, még pár hétig. Most ezen a régi foson ügyködök, de még a Pac-man sem futna ezen rendesen De amint visszakapom, a lovak közé csapunk :)
  • Nuki
    #111


    jaésték [bunkó]
  • Doma #110
    Akkor most vér offolok! MIkor ARMYzunk egy nagyot???????
  • CattiBrie
    #109
    máshol nem kellett egyetértés.. csodálkoztam is - meg lehet azt módosítgatni utólag is
  • Nuki
    #108
    egy az, a másik az hogy berja hogy a tööbiek együttértettek a topikban, nézzetek csak be, akkor akkor semmi gond.
    nekem amúgyis van már ott egy 'ügyem' (egy gumi-téma házigazdasága) úgyhogy én örülök ha azt mekkapom :D
  • CattiBrie
    #107
    Deded mennyetek a mod topikba reklamálni, h még nem tették ki a fejlécet...
  • Nuki
    #106
    témaindító np :]
    Én támogatom :) elég ha ide benéznek, látják hogy támogatjuk is :P
  • Gfreiter
    #105
    Ahoj :) Nincs mit törölni, nem off :) De nem is tudnék, mert házigizda vok ugyan, de nem a Saját fórumok közepette. Egy deka jogom sincs, csak a névtáblám van kint Nélkületek mit sem érnék
  • CattiBrie
    #104
    ááááá! :D
    van pár.. de.. mindegy :D
  • Doma #103
    Programot írsz, bannert készítesz, már csak egy saját tárhely kéne :D
    Hja és házigazdai jog mellett már nem is kell a modikat zaklatni ha jól emléxem, mindent meg lehet oldani.
  • CattiBrie
    #102
    - saját tárhelyről linkelni képet fejlécbe
    - "óránként" módosítani a képet (inkább írnék rá egy progit :D)
    - világháborút


    Egyébként a fejlécet ide már megcsináltam és már kértem is, hogy tegyék be.
  • Doma #101
    Téker :P De tulajdonképpen mit nem akarsz?
    Ilyen hajnalban még tompa vagyok, biztos félreértettem valmit...
  • CattiBrie
    #100
    de én nem akarom - mé' nem lehet megérteni? :D
  • Doma #99
    Bocs G majd töröld az OFFot :P
    Asszem ott nem tudod törölni a feltöltött képet, és ha ugyanolyan nevűt töltenél fel akkor az újat átnevezi. Javaslom filefrontot, de akarmilyen másik képfeltöltős oldal is jó lehet ahol regisztráció és későbbi módosítási lehetőséged van. Itt van még egy.
    Annyi hogy lehessen róla linkelni. Filefront tuti engedi a hotlinket.
  • CattiBrie
    #98
    iaro-t használom..
  • Doma #97
    Mivel a banner linkje fix, ezért nem kell változtatnod, csak a filet magát. Törlöd a régit, felrakod az újat. Amíg ezt csinálod addig lesz csak láthatatlan a banner.
    Szal még csak házigazdai jog sem kell.
  • CattiBrie
    #96
    és a linkeket, hogy változtatod?
  • Nuki
    #95
    van valami regisztálásod szerver gyanánt használható cuc?
    mert azt csinálnám hogy csinálnék egy képet, feltöltöm.
    mongyuk --kenyer.fw.hu/logo.jpg-- ezt linkeled be
    ha módosítani akarod a logót, megcsinálod a gépen, aztán a feltöltöd vagyis kicseréled a logo.jpg-t tulképpen felülírod az köv. pikcsörrel :) és ugyanaz marad az elérés, a fájlnév minden de a kép mégis változott, voila! :P