268
  • Nuki
    #174
    csak degum van, körülbelül 6 azonnal odaadható, szóval én csak abban tudok segíteni :D
  • pszilva
    #173
    Senki nemtud kölyökkutyát?
  • CattiBrie
    #172
    o.O
  • melinda33
    #171
    Sziasztok! Meg tudnátok mondani h honnan tudnék szerezni egy csimpánz bébit??? előre is köcc szija
  • pszilva
    #170
    kicsi legyen,lakásba tartható legyen
  • CattiBrie
    #169
    a márkája mindegy?
  • pszilva
    #168
    Azis jöhet ;)
  • Nuki
    #167
    pl lehet marcipánból? az elég édes :P
  • pszilva
    #166
    Sziasztok!Ha valaki tud egy édes kölyökkutyust az szóljon.Előre is köszi
  • Nuki
    #165
    hát nem ^^
    bociszem :P
  • CattiBrie
    #164
    ányim
    nem mondhatod, hogy szemtelen vagyok .)
  • Nuki
    #163
    az a két szem a tied ott a logón? ^^
  • t0mmy #162
    hogyne férne... csak nem valók egy helyre... :P
  • CattiBrie
    #161
    nem.. ez nem a pénzért topik!
  • FerencFarkase
    #160
    Sziasztok vannak mopsz kiskutyák eladók. Fajtatiszták ,11 hetesek, érdeklödni lehet a
    0630 32 888 69 es számon
  • CattiBrie
    #159
    hát.. nem

    vagy degu mellé befér? :))
  • t0mmy #158
    akkor kérsz egyet?? vagy kettőt? :P
  • Nuki
    #157
    osztálytársamnak volt egy, úgy hívták hogy süti :)
    megkérdezem ha feljön msn-re hogy kell-e neki egy pár :]
  • CattiBrie
    #156
    De hát ezek nagyon édesek!!!!!!!!!! :))

    http://static.flickr.com/44/138916739_6bceb7dc0b_m.jpg
    http://hamsteruso-yubu.webcindario.com/DSC01226.jpg
    http://malaga.campusanuncios.com/picanuncio/venta/venta204929307.jpg
  • t0mmy #155
    sziasztok!

    gazdikat keresek 4-5 dzsungáriai törpeshörcsögnek...
  • Nuki
    #154
    legalább vannak még lelkiismeretes emberek a világon....
  • CattiBrie
    #153
    :((((
  • Emperors
    #152
    #150:Amikor cicamenhelyet kerestünk fel voltak háborodva,hogy ilyen mint cicamenhely az nem létezik mit képzelünk(ilyen nem létezik Mo.-on)és ezt mind durva agressziv hangon!
    Az ivartalanitásról volt ak kiselőadádt tartott,nem értette hogy mi ezeket a cicákat ugy találtuk.
    Máshol:A tököli állatmenhely nem fogadja be a cicákat mert ők azt mondják,hogy csak kutyák vannak náluk de 1%adot mindenkitől bezsebelik,nem hivatkoznak arra h csak a kutyákra vonatkozik az egész.Nekünk pedig ez lett volna a legközelebb.Volt olyan aki azt mondta h vigyük oda a menhely elé,tegyük le és hagyuk ott őket!!!

    #151:A hirdetést teljesen felesleges feladni,mert annyi sok koborcica van hogy senki nem akar cicát örökbefogadni.
    Anno már hirdettünk 2 db kiscicát,őket is ugy találtuk,senki nem érdeklődött utánnuk,és végül nálunk maradtak!
  • Nuki
    #151
    fel kell adni apróhirdetésben, van csomó hely ahol ingyen is lehet ilyet tenni, ingyen kiscicák, mellékelsz fotót. biztos lesznek rá jelentkekzők ^^
  • CattiBrie
    #150
    ? mit mondtak?
  • Emperors
    #149
    Hali!

    ÁLLATVÉDELEM?????????
    Találtunk 5 kiscicát,de mi nem tudjuk őket befogadni,mert sok cicánk van.
    Fölhivtunk több menhelyt és mindenhol el lettünk utasitva,sőt még a pibe is el lettünk küldve...Hol van itt az állatvédelem???Vsgy csak a pénzről szól az egész???

    Sorry ha off volt de ide illett a legjobban!!!
  • cenobite
    #148
    Hmmmm.... Sajnos nem ő az egyetlen akit kitesznek. :(((
  • a.carkey
    #147
    Egy kóbor ír szetter várja a gazdiját a 7-es út mellett, Budapest irányába, nem sokkal a SportMax utáni Plusz áruház előtt.

    Sohasem értettem, hogy egy fajtiszta, szép kutyát miért tesznek ki ilyen szemét módon ...
  • Nuki
    #146
    macskánk sose volt... kutyák meg mindig olyan agresszívek jutottak ki..
    az egyik rendszeresen szétcseszte amihez vagy amivel hozzáközöttük valamihez...azért a vendégeket ne riogassa de neki esse volt elég :D

    (mi ilyen közös-udvaros házban lakunk, szóval jut nálunk egy udvarra 3-4 szomszéd) elég ha az egyiküknek van kutyája :) azzal mi is szoktunk foglalkozni...

    olyan szinten undorodom a kutyaszőrtől hogy ha valaki vendég megsimogatja a kutyát és a gépemhez akar jönni, rá van parancsolva hogy mosson min. 2x kezet még mielőtt billentyűzethez vagy egérhez nyúl. hát szorri de én ilyen vagyok :$ :)
  • CattiBrie
    #145
    én szeretem a macs-okat csak a miénket nem..

    jó szőrözzön, nem érdekel - de hogy nem akkor simogathatom meg, amikor én akarom, mert harap (mint állat)... :)

    ezért is neveztem el Átoknak :)

    de muterom is így hívja :)
  • Nuki
    #144
    fincsiii :P
    (hirtelen az indul a bakterház jutott az eszembe, nekem cipőfűző jutott:)

    a macskaszőrt sem szeretem, de macska az nicns nagyon a környéken. habár egy egyszer beszabadult a házba valahonnan és valamit idejelölt és tök büdös volt egy ideig :o
  • CattiBrie
    #143
    nálunk otthon minden kajában van macskaszőr

    gyűlölöm

    ugyanennyire, ha csúnya szőrlepte egy-egy ruhám :(
  • Nuki
    #142
    rühellem a kutyaszőrt, nem kell félreérteni :]
  • Gfreiter
    #141
    Amíg élt a kutyusom, úgy örültem neki, amikor reggel puszival ébresztett, vagy amikor rossz kedvem volt és magamba voltam zuhanva, odajött, és odadugta a pofiját az arcomhoz. Nem a puszi a lényeg, hanem a szándék, az, hogy látta, hogy baj van, és odajött, és jelezte, hogy velem van, és szeret. Nekem ez jön le a puszisból. :)

    Amúgy mit jelent még ezen kívül?
  • CattiBrie
    #140
    neem, maximum Istennő .D
  • edikee
    #139
    :D lol nah igen.. látszik ki szereti a kutyákat és ki nem :P
  • cenobite
    #138
    "az nem csak buzis,"

    Jééééézus...
  • CattiBrie
    #137
    akkor azt a szót kell használni hogy "barátságos", a "puszis" az nem csak buzis, hanem mást is jelent - szerintem
  • cenobite
    #136
    "nálam addig jók a kutyák amig nem kell őket simogatnom"

    gratulálok...
  • cenobite
    #135
    A puszis alatt itt nem feltétlenül azt kell érteni, hogy 42 liter nyállal fogad ha hazaérsz, hanem inkább azon van a hangsúly, hogy az állat kedves, barátságos - ugyanis sokan még most is úgy gondolnak a staffikra, hogy azok "vadállatok".