268
  • Gfreiter
    #214
    Senki...? :(
  • Gfreiter
    #213
    Halihó!

    Egyik kollégáméknál van 3 iscica, 2 fiú, 1 lány, foltosak, nemtom milyen színűek pontosan (asszem szürke, vöröses, fekete-fehér), és el akarjájk altatni őket :(

    Egy másik kollégáméknál van egy kutyus, nemét sajnos nem tudom még, kistermetű, ma született, apja pici kutya, anyukája pincsi. 2 tesóját már elaltatták... Ő maradt csak, és nagyon keresünk neki gazdit, ha esetleg van jelentkező!

    Előre is köszi, ha tudtok valakit!
  • Aljaska
    #212
    baranya
    kérnék vkitöl fajtatiszta spánielt
    lehetöleg barnát
    az enyém már sajna öreg volt
    sajna megpusztult

    léci irj ha tudsz ijen kutyát
  • kiskeke
    #211
    gazdit keresünk ennek a gyönyörű jószágnak!
  • sharpwrz
    #210
    Sziasztok!
    Keresek egy félhosszúszőrű/hosszúszőrű kis cicalányt, lehetőleg Veszprém megye közelében...Kérem, aki tud valamit az a [email protected] címre jelezze...Előre is köszönettel
  • cenobite
    #209
  • ildikee
    #208
    Gazdára talált!!
  • ildikee
    #207
  • ildikee
    #206
    Sziasztok!

    SOS gazdát(vagy ideiglenes befogadót) keres egy kapualjban talált 1év
    körüli fekete,térdig érő szuka kutya,teljesen barátságos emberrel is,más
    kutyákkal elsőre bizonytalan de ha megismeri
    feloldódik.Macskákat nem bántja.Szobatiszta,valószínűleg kertben volt.Olyan gazdit keresünk
    neki aki sokat foglalkozna vele és ha kertbe menne akkor kapna bejárási
    lehetőséget a házba de a legjobb lenne ha lakásba kerülne.Pusziskodó igazi jókutya.Idős ember mellé is elvihető mert nem szeleburdi.

    tel:06205171736 Szabó Ildikó email:[email protected]
  • Melyan
    #205
    Sziasztok!
    Két kutyámnak szerető gazdit keresek költözés miatt, képet tudok küldeni az érdeklődőknek!
    E-mail: [email protected]
  • Palinko
    #204
    mit kell ezen segíteni? szerintem ha fiatal a kutya akkor befogadják a cicák és nem lesz gond vele. főleg akkor nem ha a cicák is faitalok. persze vannak kivételek.
  • november
    #203
    Sziasztok! Szeretnék egy mopsz kutyust, de sajnos nem tehetem meg azt hogy vegyek egy kutyust! Van egy cicacsaládunk is és szeretnénk egy kiskutyust is! Ha tud valaki segíteni akkor írjon! Nagyon megköszönném!
  • desigo
    #202
    Üdv

    Gazdit keresek 3 kis németjuhász kutyusnak.
    A szüleimhez dobták be őket de nekik már van kutyájuk.
    Én sem láttam még őket de ha tudok teszek majd fel képet róluk.
  • cenobite
    #201
    fogadjorokbe.extra.hu
    "Gazdikat keresünk!
    Július 9-én, Hétfő éjjel találtunk hét kiskutyát! Egy levegőtlen zsákban találtunk rájuk, aminek be volt kötve a szája. Gondolhatjátok a kis hangjukon hogy üvöltöttek. Sokat szenvedtek szegények. Szerencsére időben megtaláltuk őket. Mivel mindnyájan szüleinknél lakunk és dolgozunk, nem tudtuk őket sokáig magunknál tartani. Egy segítőkész ismerősünk elvállalta, hogy 1-2 hónapig gondját viseli a kutyusoknak, azzal a feltétellel ha találunk nekik gazdikat. Kérlek titeket, segítsetek otthont találni a kiskutyáknak! Nagyon szépek, egészségesek, sötét színűek, szerintem közepes méretűek lesznek felnőtt korukban! Ahogy nőnek folyamatosan teszünk fel róluk képeket. A képgaléria menüpontnál megnézhetitek az eddigieket. Sajnos jelen pillanatban annál többet nem tehetünk értük, hogy lehetőségeink szerint támogatjuk a nevelésüket és folyamatosan keressük a gazdikat. Ha nem találunk gondoskodó gazdikat akkor a kutyusokra valószínűleg altatás vár. "
    Itt érdeklődhetsz: fogadjorokbe.extra.hu
  • Ancsy4
    #200
    Üdv mindenkinek!2 édes kis házicica várja gatdiját Pilisen!Egy kislány ő tricolor és egy kisfiú ő pedig fekete-fehér tarka!Akit érdekelnek írjon nekem: [email protected]
  • Nuki
    #199
    kár hogy nem vagyok felnőtt, egy ilyet szivesen bevállaltam volna :)
  • cenobite
    #198
    Erdélyi kopó-roti házasságból született tüneményes ebek gazdijukat várják! Még négy kölyök közül lehet választani. Kecskeméten vannak a kutyuk, de házhoz is viszik őket.
    Érdeklődni: [email protected]

  • Palinko
    #197
    szeretnék reklámozni egy oldalt. örülnék neki ha kitennétej a bannerba!
    indított egyik barátom egy oldalt. azért ha valakinek elveszik a huskyja, avagy szeretne egyet ezen az oldalon kellene megnéznie!
    link
    még most is fejlesztés alatt áll!
    szóval létszíves szóljon nekem vagy akár az oldalon talált kapcsolatok alapján valakinek ha talál huskyt telepen!
  • G_ArchAngel #196
    Segítsetek!!!! Sos!!! Tedd ki te is az üzenöfalra!!!
    240 kutyus vár gazdira a Miskolci Állatmenhelyen, telve van a menhely, csak a balesetes kutyákat tudják fogadni!!! Aki kutyust vagy cicust szeretne az látogasson ki a menhelyre!!! Döbbenetes tény, hogy Magyarországon 6 ezer kutyaférőhelyre egy-másfél millió kóbor kutya jut.
    A felajánlásokat is szivesen fogadja a menhely,azzal is nagyon sokat segitesz.
    Amire szüksége van a menhelynek:
    A menhelyhez szükséges anyagok mennyisége és fajtája:
    Cement 1000 zsák vagy 200 m3 beton
    Burkoló anyag 500 m2
    Cserép 400 m2
    Faanyag 50 m3
    Kerítés 380fm
    Csempe ragasztó 150 zsák.
    Csatorna 480 fm
    Hegesztett háló 800 m2
    Gipszkarton 600m2
    Beltéri ajtó 24 db
    Festékek 300 L
    WC csésze tartállyal 5 db
    Ipari mosogató gázzsámolyok
    Tároló polcok Továbbá enyhítene a mostani helyzeten, ha minél több kutya találna örökbefogadó gazdára

    http://www.allatsegito.hu/

    [email protected]
  • Harly18
    #195
    Látom elég halott a topic, de hátha. Lenne egy cica, akit kiraktak, mert megunták 15 év után. (15 éves a cica) A "gazdi", bár nem szívesen nevezem így, el akarta altatni, mert már nem kellett nekik. Nagyon gyönyörő a cica, kicsit duci, de nagyon sejmes és gyönyörű fekete a szőre. Aki esetleg tudna egy helyet, ahol leélheti kis életét biztonságban az szóljon, mert ugyan el tudtuk helyezni egy helyen, de sajnos a környék elég veszélyes (kutyák is vannak, akik szeretnek cicát enni :() és a főút is egy köpésre van, Szóval nem lenne hosszú élete itt, mert vszínűleg történne vele valami, értitek mire gondolok :( Engem meg kivágnának macskástul együtt, ha haza merném hozni :(
  • Nuki
    #194
    továbbra is akinek kell degu ajándékba, dobjon privátüzenetet :P
  • Gfreiter
    #193
    Szálkásszőrű tacsi + valami keverék szerintem.
  • Grievous
    #192
    +valaki
  • Grievous
    #191
    Hello, nem tudja, hogy ez milyen fajta kutya ?
    http://www.ecranlarge.com/images/cinema/fiches/galeries/full/2352a1bdbc1f830d67cd2832129a481e.jpg
  • CattiBrie
    #190
    Aham, értem. Gáz. :(
  • Harly18
    #189
    A jóban vagyok vele az annyiból áll, hogy köszönök neki ő meg visszaköszön, ha olyanja van. Ebben kimerül. A jót itt úgy értettem, hogy nem öldössük egymást és nem küldjük el egymást a fenébe...Különben meg ez pont az a fajta, akivel nem lehetne beszélni, kissé csökkent értelmiségű...
  • CattiBrie
    #188
    És ha már "ilyen jóban vagy vele" nem tudnál beszélni vele?
  • Harly18
    #187
    Csak az a baj velem, hogy én még azt a kutyát is sajnálnám, aki megharapna. Ránézek egy ilyen blökire és legszivesebben hazavinném, főleg kóbor kutyákkal van ez igy. Lassan már szemen köpném a szomszédot, de mivel szomszéd, ezért jó viszonynak kell lennie, különben nagyon meg tudja keseritei az ember életét :(
  • CattiBrie
    #186
    Részemről passz.

    Enimel plenetet szoktan néha nézni (havonta 2 órát tévézem max), amikor szegény állatkákat megszerelik. Ugye abban szokott lenni ilyen.. de hát az Amcsiland..

    Így belegondolva néha még az elaltatás is jobb egy ilyen állatnak mint a sima elvadultság, nemtörődömség...
  • Harly18
    #185
    Csak a topic fenntartása érdekében. Nem tudjátok, hogy kiket lehet értesiteni akkor, ha a szomszéd a kutyái fejére tojik, nem törődik velük, s az sem érdekli, ha az utcán kóborolnak? Az egyiket el is ütötték vszinűleg, mert sántitott, de ez sem érdekelte. Nem birom ezt nézni már, hogy nem foglalkozik velük, de azt sem szeretném, hogy a sintér elvigye és elaltassa, mivel a nemtörődömségtől sokszor vadak. Az utcán sétáló emberekre is sokszor morognak, minket meg sokszor megtámadnak...
  • Harly18
    #184
    Persze, a sajnálkozós hozzászólások nem sokat érnek, mármint amik arról szólnak, hogy szegény állatkák igy meg úgy, meg a világot sem lehet itt megváltani és minden állatnak otthont találni... :(
  • Nuki
    #183
    énis.... néha valahogy fönn kell tartani a topicot :)
  • CattiBrie
    #182
    Én mindig olvasom, de nem tudok hozzászólni.
  • Harly18
    #181
    Látom nem sok embert érdekel ez a téma, olyan ritkán ir ide valaki :(
  • Harly18
    #180
    Egy nagyon kedves és aranyos kutyus keresne egy új gazdit. A kutyus több mint 5 éve él az utcán, nagyon félénk, látszik a szemében, hogy az előző gazdája nem törődött vele, csak kidobta az utcára úgy, hogy szegény kutyus még mindig a gazdája utcájában kószál remélve, hogy visszafogadják. Közepes termetű, fekete-vörös szinű, keverék kutyus, s már idősnek néz ki. Képet nem tudok feltenni, de biztos, ha meglátja valaki, akkor beleszeret. Velem is ez volt, de haza nem hozhatom. Tudom nem fog senkisem tolongani érte igy látatlanban, de valami megoldást szeretnék találni neki, de nem akarnám menhelyre vinni, hogy ott elaltassák valamikor. Ha valaki tudna valami megoldást, hogy szegény kutyus kapjon egy újabb esélyt, akkor kérem irjon privát üzenetet, hogy biztos értesüljek...
  • Gfreiter
    #179
    Van ingyen párnapos labrador kiskutya. Összesen 8 kölyök, aki gazdára vár.
    Egy vakvezető kutyának a kölykei. És ha péntekig nem lesz gazdijuk akkor
    elaltatják őket. Ha tudsz segíts!!....és ha nem nagy gond akkor tovább küldenéd az ismerőseidnek?

    Rácz Viktória 30/913-71-18

    !!!
  • Nuki
    #178
    én eredetileg egy Gusztáv nevü degut kaptam akinek az előző helyen leharapták a farkát, azért került hozzám, aztán kapott mellé egy lányt, és mostmár nyolcan vannak (jelenleg 2kicsi)
  • CattiBrie
    #177
    á, az nem jó

    nekünk egy degunk van és úgy lehet nyomogatni, ahogy akarom, olyan szelíd.. ha kiengedem szalad egy kört és ha kopogok a kérójánál, már megy is vissza.. imádja, ha simogatják :) azt szeretei a legjobban, ha vakargatom. és nem harap egyátalán; eddig az össz harapása az volt, hogy amikor kicsi volt azért megharapott, mert sajtszagú volt a kezem, meg volt olyan, hogy megrágcsálta a körmömet, amikor odatettem h rágja le :)))

    neki Görényke a neve, a macskánknak meg Átok :)
  • Nuki
    #176
    van 1,5 m3 helyük, 2 odúval, kajával bőven megrakodva... az a gond hogy azért lettek így megoldva mert szüleim nem szeretik itt benn őket...
    ha jól láttam nem rágcsálták egymás farkát
    mivel nem babusgatom őket, ezért kicsit közömbösek az emberrel...
  • CattiBrie
    #175
    nem rágják le egymás farkáról a bojt?