356
Penumbra Overture
  • dante3
    #196
    Amikor odaérsz az ajtóhoz van ott egy cölöp, ami tartja a plafont, azt kell szétütni és leszakad!
  • atesszan
    #195
    Ja,az elektromos ajtókat is bezárom magam után,de a tekerentyü állat lassan emeli az ajtót.Mi a trükk?(ha van)
  • atesszan
    #194
    Azt irja már meg valaki,hogy lehet az ajtót gyorsan forgatni?Cak az egér körkörös forgatásával?
  • atesszan
    #193
    Hogy kell a férges részt megcsinálni.Én is áttöröm a két deszka torlaszt épp hogy elforgatom az ajtó kerekét,mindig utóér,pedig olyan gyorsan megyek,mint a kisangyal!
  • atesszan
    #192
    Köszi,megvan!!!Ugy csináltam,hogy hordókat raktam le,azokon lépkedtem!!
  • dante3
    #191
    Végig kell menned azon a padlón úgy, hogy meglesed mikor hol jön fel a gőz!
    Minden másodpercben egy kis négyzeten nem jön fel a gőz,ki kell tapasztalni!
  • atesszan
    #190
    Helló!Elakadtam ott,ahol a padlóból gőz csap fel másodpercenként és egyből kinyir.Látom,hogy középen az elzárócsaphoz kéne szaladni.Próbáltam hordót is odacipelni,de ha ráugrok,akkor is kinyir.Ötlet?
  • Evin
    #189
    Volt egy fémrúd az első lenti ajtó mellett.
    Azt bele kell rakni abba a fémdobozba, és elforgatni.
  • Picar77
    #188
    hy Én ott vagyok elakadva hogy kővel leütöttem a jeget bementem ott végig mentem minden szóbán találtam egy alagutat is az alagut végén van egy szoba ahol van egy ajtó a földön, amit sehogy se tudok kinyitni innen merre tovább?
  • SD456
    #187
    Kössz!
  • AntiHero
    #186
    Hy

    Igen hosszabb
    Igen van szerelgetés + ilyesmik
    Igen ez is félelmetes

    nincs mit
  • SD456
    #185
    Hy all!

    Ez már hosszabb mint a Penumbra 1.1? Ebben is van ilyen kis szerelgetés meg ilyesmi? És ez is félelmetes?

    Előre is köszönöm!
  • Evin
    #184
    Ó anyám...(add el a házat!)
    Nem vagyok hozzászokva az ilyenhez.
    thx
  • Seth
    #183
    visszábbmész, felveszel egy követ, felveszed és hozzá vágod a befagyott tekerőhöz, teker, felnyit, lemegy, fél... :)
  • Evin
    #182
    Mindent fel kell szedni, amit csak lehet. Elem, lámpa...

    Én utána vagyok elakadva, nem tudom kinyitni a csapóajtót.
  • Dynamic
    #181
    Nem a lakatot kell kinyitni a lakatkulccsal?A tabbal megnyitod az invertoryt, kijelölöd a kulcsot és amikor látszik a kulcs, rányomsz vele a zárra vagy lakatra.Nekem így rémlik.De nem emlékszem pontosan, mert az elején még semmi bonyolult nincsen:)
  • kryst
    #180
    Üdv!

    Mindjárt az elején, hogy kell tovább menni?Az ajtón nem tudok kimenni.Már mindent megnéztem ami mozdítható.De, nem tudok rájönni mit is kellene csinálni.
  • dante3
    #179
    Állítólag 3 epizod!
  • Dynamic
    #178
    Egyébként hány epizódból áll a játék és mikor jön a következő?
  • Scottt
    #177
    Wzze lécci dobjatok meg 1 w betűs linkel vagy magamtól is meglesz??:D
  • dante3
    #176
    Ok, szívesen!
  • Seth
    #175
    köszi, majd este ha hazaértem megnézem
  • dante3
    #174
    Feldobtam az egész mentésem ide,már nem tudom melyik volt a fúrós!
  • Seth
    #173
    valaki küldhetne egy autosave-et onnan amikor a fúrógépet beindítja és utat tör magának. Előtte vagy pont utána mind1. Nincs olyan mentésem ami kiküszöbölné a lentebb említett hibát. Dokumentumok-->Penumbra Overture mappában vannak a mentések
  • Picar77
    #172
    Hy elinditok egy új játékot , lemyegy az intro és kilép.
    semmilyen hibaüzenetet nem ad ki.
    valakinek nem volt ilyen?
  • dante3
    #171
    Biztos nincs jelentősége annak az ajtónak,lehet csak megzavarásképpen rakták be!
  • barany
    #170
    A játékmenet tényleg jó volt.
    Az zavart, hogy volt egy ajtó /REFINERY/ és nem lehetett bemenni
  • dante3
    #169
    Én is kivégeztem! Megmondom őszintén én is más befejezést vártam!
    Azért a játékmenet nem volt rossz!
  • barany
    #168
    Végignyomtam !
    Várom a folytatást /elég hülye volt a vége/
  • dante3
    #167
    Ez a rohadt nagy kukac,az idegeimre megy! Van egy rész amikor üldöz,mindíg elkap!Áttöröm a két kerítést,eljutok egy ajtóhoz ahol van egy tekerentyü,de amire valamihez kezdhetnék,addigra kinyír!
  • dante3
    #166
    Nekem is volt ilyenem! Vissza kellett töltenem egy régebbi mentést,sajna!
  • Seth
    #165
    Na én asszem beragadtam, vmi hiba lehet. Nincs áram alatt a panel amivel a fúrógépet kezelhetném. Pedig össze van kötve a vezetékkel, és már kihúzni sem tudom
  • ronhaven
    #164
    nem tudom, sok helyen van beomlott ut,egy helyen oldalt kell bemaszni egy pokos lyukba az egyik kis folyoson, es onnan jutsz be az oltozobe
  • dante3
    #163
    Én abban az öltőzőben még nem jártam! volt egy helyiség ahová nem tudtam bemenni,mert elzárta egy kő az utat! Az lesz az?
  • ronhaven
    #162
    eh..
    a banyasz oltozoben a szekrenyben sisak alatt.. egyebkent az ott talalt irasban is bennevolt,hogy a lockerban tartja a kodot a banyasz, miutan az egyik orult tarsuk minden ajtora kodot rakott
  • dante3
    #161
    Milyen üres papiron?
  • dante3
    #160
    Oda kell beleönteni,ahol a gépen a fuel felirat! Előtte kombináljátok a kalapácsot a kannával "meglazítja a kupakot"!
  • Seth
    #159
    és hova kéne beleönteni? én azt sem találtam ^^
  • Hellsing47
    #158
    én meg nem tudom beleönteni a gépbe a gázolajat
    azt irja hogy beragadt (asszem)
  • Seth
    #157
    Megvan a gázolaj, a kulcs, visszamentem a fúrógéphez, de nincs áram latt a panel, pedig össze van dugva a trafóval (és korábban jó is volt, világított a kezelőpanel)