356
Penumbra Overture
  • Gunner
    #236
    Azt mondták azt hiszem, h az emberke meghalt, de szerintem csak úgy értendő, h a külvilág számára halott. De nemsokára kiderül az igazság :)
  • SötétBarom
    #235
    Én angolul nyomtam, és nem emlékszem ilyenre. :)
  • wantonly
    #234
    Igen, de utána azt írták, hogy elhalálozott. Már nincs fent a játék, de határozottan erre emlékszem. Vagy a fordítás volt rossz. :)
  • SötétBarom
    #233
    Hol halt az meg? Csak lecsapták, nem?
  • wantonly
    #232
    Dúúúúrva! Csak legyen sokkal hosszabb, mint az első epizód, nehezebb feladványokkal, sok új (okosabb) ellenféllel, akkor nagyon überkirály játék lesz!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És kíváncsi vagyok mi lett a főhőssel, vagy mi lett belőle, merthogy meghalt az első epizód végén. De ilyen szemét befejezést.. Alig bírom kívárni a köv. részt. :P
  • dante3
    #231
    Jaja nagyon oda fakk, alig bírom kivárni az a pár hónapot!
  • Rage47
    #230
    ez nagyon jó game lesz!
  • SötétBarom
    #229
    Ájjjájjj. EZ bizony odabasz nagyon! :D
  • dante3
    #228
    ÚJ TRAILER!!!
  • dante3
    #227
    Teték?
  • SötétBarom
    #226
    Hax!
  • dante3
    #225
    Új képek:











  • dante3
    #224
    Az ám, alig várom!
    Mivel 2008 első negyedévére ígérik, remélem január lesz belőle!
  • grebber
    #223
    Huhu ez komoly lesz!
  • dante3
    #222
    Black Plague ingame movie
  • SötétBarom
    #221
    YEaH!
  • Zomil
    #220
    már várom, az episode 1 is nagyon tetszett a jó történettel, fejtörökkel és csavarokkal :)
  • dante3
    #219
    Friss képek a Penumbra: Black Plague-ról
  • SötétBarom
    #218
    Legjobb gém. Hosszú évek óta egy olyan, amiben olvasni is kell :P Meg nem árt hozzá papír és ceruza.. (nekem pl a morzéhoz kellett :D )
  • AntiHero
    #217
    :D
  • Peetboy
    #216
    Milyen utállatos egy játék ez. Mindent olyan nehezen lehet megtalálni.
    Na és persze segitséget sem lehet kérni, mert már senki nem játszik vele csak én.
  • Peetboy
    #215
    Na már tovább tudtam menni. Vissza kellett menni az előző folyosóra és ott vissza rakni az ajtón a gomb panelt. Az első szörny is megjelent.
    Még jó,h elolvastam valaki írta,h az ajtónál ha meghúzom a kart megrázza az áram.
    Most meg a csövekből jön a gőz, ha átmegyek rajta meghalok.
    Mindig valahol elakadok. Na majd rájövök, csak eltart egy jó darabig.
    Ez ilyen jó kis gondolkodós játék.
  • Peetboy
    #214
    Nem tudok tovább menni. Elakadtam egy helyen. Ott tartok ahol beinditottam a generátort ami által felkapcsolódtak a lámpák.Utána lementem a lépcsőn és zárva van az ajtó. Azt irja az ajtóhoz belépő kártya kell, de olyan nincs sehol. Berobbantani az ajtókat sehol sem lehet.
  • SötétBarom
    #213
    Whoa.
  • dante3
    #212
    Jöhetne már a game!

  • SötétBarom
    #211
  • dante3
    #210
    Már nagyon várom a folytatást! Az előző rész is okozott pár kellemes percet!
  • AntiHero
    #209

    Penumbra: Black Plague bejelentés!
  • AntiHero
    #208
    Episode 1 MAGYARITÁS!
  • SötétBarom
    #207
    Passz. Várjuk mint a messiást ebben a zinflációban ami itt zajlik.
  • Ron Ragm
    #206
    Na fasza játék, nemrég vittem végig... a második részt mikorra ígérik?
  • SötétBarom
    #205
    Van Panda antivirusod?
  • kcst
    #204
    Üdv Mindenkinek!

    Nekem van működő cheat-em, megy vele a god és a battery is... Viszont nem tudom már, honnan szedtem le. Ha valakinek kell, emil a [email protected] és megy válaszban (650 KB).

    Egyébként én nem tudom végigvinni, mert a TNT-hordós robbantás után, amikor bejön az átvezetőszöveg, kattintanék a továbbra és lefagy, hibaüzi: ntdll.dll-lel összeakad a penumbra.exe... :-(

    Nem tudja valaki, mi lehet a baj? Az elérhető legfrissebb patch fent van, a legújabb grafikus meghajtó, minden (XP alatt és Vista alatt sem megy, NVidia GTS 8800-as kártyám van, memória bőven...).

    (Ja, és fontos lenne, mert fordítom, a héten kész lennék vele... :-))

    Kösz
  • SötétBarom
    #203
    Sikerült befejeznem nekem is, veszett jó volt.. Remélem lesz episode 2, mer ha nem...
  • torrento
    #202
    hello!
    van ehhez valami müködő cheat vagy trainer?mert amit le lehet szedni a gamecopyworldrol az nem müködik...se a god mode, se a battery:P
    mosom kezeimet, nem nekem kell, havernak, csak én már végigtoltam és a savejeim sincsenek már meg...
    ha valaki belinkelne egy müködőt, azt megköszönném!
  • AntiHero
    #201
    nem
  • Malakai
    #200
    Olyannal találkozott már vki, úgy néz ki a játék, mintha 256-os színmélységgel menne kb? :S
  • Zomil
    #199
    vki leirná hogy miért is kellett a csávot megsütni? azt a részt nem nagyon sikerült megértenem
  • atesszan
    #198
    Continued.
  • atesszan
    #197
    Nagyon köszi,de már rájöttem és végig is toltam!Rég tetszett ennyire játék.iszonyat jó volt.To be contiuned...