356
Penumbra Overture
  • grebber
    #276
    Gondolom magyarítani ugyanugy lehet majd mint elődöt nem?
  • dante3
    #275
    Én a hűtőnél szobroztam, nehezen esett le!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már becipeltem a zsákot a szellőzőbe, hátha el kell torlaszolni a gőzt!
  • Seth
    #274
    Kiváncsi vagyok az olajhordós résznél ki meddíg szobrozik, én elvoltam egy darabig mire rájöttem :)
  • dante3
    #273
    Van ott a földön egy betondarab, én azzal törtem le!
  • strebacom
    #272
    Oké akkor próbálom!!!
  • grebber
    #271
    Jól gondoltam azzal kell bizgerálni de nemtudtam eddig rájönni mivel kéne letörni.
  • dante3
    #270
    Kinyitod, asszem balra tekered, utána beleteszed, és jobbra tekered!
    Az irány nem tuti, de hasonlóan kell!
  • strebacom
    #269
    Na közben meg irtad is...köszi ezt csináltam én is de hogyan kell beletenni azt nem tudom!!
  • dante3
    #268
    266
  • strebacom
    #267
    És akor én hogyan ???
  • dante3
    #266
    Pénzérmével kell, csak előtte tedd bele a satuba, kicsit össze kell nyomni!
  • dante3
    #265
    Folyosón, a kapcsolószekrény ajtaját törd le, és húzd le a kábelt!
  • strebacom
    #264
    Hát ja hogyan kell a szellözöt kinyitni a pénzérmével, vagy keressek mást???
  • grebber
    #263
    Hát tetszik a game de sajnos nem nekem tallták ki :(

    Már az elején elakadtam azon a részen ahol az a 3 logo sonka van. Innen továbbmentem van egy rész ahol egy hulla van és lézetcskok amik ha belemegyek robannak.
    Innen picit továbbmenve van egy szoba amiben van egy artifact no és innen semerre se tudok menni.
    Mit kellene csinálni?
  • dante3
    #262
    Engem észrevett a mocsok, kergetett végig a folyosón, amíg be nem mentem a hullához!
  • Seth
    #261
    Remélem abból nem lesz sok. Kicsit kiakasztó volt ott az asztal mögött kuporogni, miközben a feje majdhogynem rámnéz, mégsem vesz észre, izgultam nagyon :D
  • dante3
    #260
    Volt egy-két jó rész, kicsit beszartam, amikor jött a zseblámpás mole!
    Meg tetszett a kazetta tartalma, kicsit eszembe jutott a fűrész!
  • dante3
    #259
    Nálam is voltak graf hibák, kamera elfordul, és szürke lesz a tereptárgy!
  • Zomil
    #258
    talán vmi driver gond lehet
    én megvárom a teljest, demoval nem akarom fájditania szivem:DDD
  • Seth
    #257
    Végigvittem a demót. Jó lesz ez is.De annyi gondom , hogy a hang néhol serceg, illetve a gőz ilyen fehér lapokból áll.Másnál nincs ilyen hiba? Mondjuk annyira nem variáltam graf beállításokkal
  • dante3
    #256
    Nem lesz rossz!



  • Zomil
    #255
    talán érdekel vkit ez :)
  • dante3
    #254
    Hamarosan megtudjuk, nekem direkt tetszettek a pókok és kutyák, lehet azért, mert alapból bennem van a horror játékok vonatkoztatásából a folyamatos félelemérzet keresése, túlélés!:D
    Kedvenc kategóriám, fejtörőket meg kifejezetten imádom, Silent Hill és Resi sorozatban szerettem meg!
  • Seth
    #253
    Én inkább csak frusztrálónak találtam, lassította az amúgy sem túl pörgős játékmenetet. Félelmetesnek csak az elsőt éreztem,ami betört utánad még ott az elején, de a későbbiek már zavaróak voltak. Na mind1, végülis hasonló lopakodás lesz itt is, de ez még talán félelmetesebb lesz,mert lámpájuk is van ezeknek a zombiszerű embereknek, szóval feltételezek némi intelligenciát
    Rettentő kiváncsi vagyok milyen lesz a végkifejlet, kiderül e mi a francot csináltak a bányában, mi ez a relikvia amit találtak, megtaláljuk e a fatert,akinek nevét az utolsó megtalált dokumentumban(a Shelter-ben) mint 2000-ben még élőként van bejegyezve egy másik férfi nevével egyetemben. Mi volt Red szerepe, miért őrizte a kijáratot? Csomó kérdésem lenne még, remélem választ ad rá az ep2
  • dante3
    #252
    Pedig az is tetszett benne, félelmetesebbé tette a játékot!
  • Seth
    #251
    Nem sokszor lesznek és könnyen kikerülhetőek és egyeltalán nem lesz ütőfegyver (ha jól emlékszem az ign review-re), szóval ajánlott lopakodni, de ennyiben nem változott az elsőhöz képest,abban sem volt tanácsos harcba bocsájtkozni. Persze azért a hordók,meg egyéb hozzávágható dolgok maradnak
  • dante3
    #250
    Harc sem lesz? Akkor a videóban, miért kell szaladni a folyosón kóborló egyén elől, vagy csak lopakodós lesz a game?
  • Seth
    #249
    IGN értékelés 7.7, jobb mint az első, akkor rossz ez már nem lehet,mert az szuper volt :) (nincsenek kutyák,meg úgy egyeltalán harc sem, szóval +10 pont ^^)

    alig várom már, aza rohadt cliffhanger az ep1 végén már az őrületbe kerget, látni akarom a folytatást,most
  • wantonly
    #248
    Ez igen!

    Most kedvet kaptam hozzá, azt hiszem előveszem újra az első részt.
  • dante3
    #247
    Új videók!
  • dante3
    #246
    Én is, főleg most, hogy ilyen játék pangás van!
  • Zomil
    #245
    már nagyon várom :)
  • SötétBarom
    #244
    w00t!
  • dante3
    #243
    Aranylemezen a game!!!
  • wantonly
    #242
    Várjuk!
  • Samanosuke
    #241
    Minden felbontáson,több driverrel próbáltam.Ez van.:)
  • SötétBarom
    #240
    Penumbra: Black Plague megjelenés

    Dixie Flatline, 02:32 - PC - Játék: Horror - ADATLAP - (1 komment)

    Már nem kell sokat szunyálni, hogy megkaparinthassuk a Frictional Games két részre szabdalt, epizód alapú FPS horror-fizika-kaland játékának befejező részét. A játékot fejlesztő két fős csapatnak nem lesznek anyagi gondjai a jövőben, a Paradox Interactive ugyanis szépen megvásárolta a remek atmoszférával megáldott minimálprojekt jogait. Megjelenés február 12-én. (Thx Jabba Boy!)
  • wantonly
    #239
    Az nemtudom, de az egyik játékismertetőben írták, hogy:

    "sajnos, egyes konfigurációkon a nagyobb felbontások használata mellett grafikai hibák jelentkezhetnek némely post-processing látványelem használata esetén"

    Szóval ideiglenesen próbálj valamit variálni a grafikai beállításokkal szerintem.
  • Samanosuke
    #238
    Hi!Én az EP1-el játszom,és van egy kis gondom:
    amikor a töröttlétrás résznél felmászok a lyukba a plafonon,megromlik a grafika,és a golyóknak amiket tologatni kell,csak a fele látszik.Eljutok a járat végére,és utánam indul egy bazi nagy golyó,de nem tudok elmenkülni előle,mert nem látom hová kellene menni.Minden szürke.Valami patch van?
    Honnan lehet leszedni?
  • dante3
    #237
    Megjelenés február 12.