356
Penumbra Overture
  • Zomil
    #316
    épp ezaz, h az ingyenes verzio csak a demo :D
  • Seth
    #315
    Az is csak egy demo volt. A rendes játék két részes, Overture és Black Plague
    Amúgy én végigtoltam ezt amiről beszélsz, de nem is emlékszem rá hogy be kellene menni liftbe. Vmi gépet kell megjavítani vagy mi, bocsi de nem emlékszem már rá abszolut
  • blackcalibra
    #314
    Nem. Ez az ingyenesen letölthető 1.1 FULL. Valami miatt nem enged be a liftbe, ez nem a játék "hibája". Ajtó kinyit, belép, de ahogy beadja a képet hallani egy hangot aztán elsötétül minden és meghalok.
  • Zomil
    #313
    sztem te a demoval toltad :)
  • blackcalibra
    #312
    Sziasztok. Látom ti jártasak vagytok eme játék összes részében. Kérnék 1 kis segítséget. A legelső részben(tudom-tudom rég volt)ott vagyok elakadva ahol lenn az alaksorban a beléptetőkártyás ajtót kinyitom. Épp megszereztem a kártyát a lelakatolt öltözőszekrényből, egyből mentem le nyitottam ki az ajtót, aztán a liftben? ami csupa vér meghalok. Valamit kihagytam esetleg? Elvileg voltam mindenhol, csak azt az egy csapóajtót nem bírtam kinyitni eddig ami az egyik szellőzőrendszerben van és be van ragadva a rozsdától. De miért halok meg a liftben?
    THX.
  • balee4
    #311
    Igen már el is kezdtem, hát jóval beszaratósabb mint az Overture. De emiatt jobban be is jön. :D
  • Seth
    #310
    Akkor jöhet a folytatás,a Black Plague, hasonlóan kellemes
  • balee4
    #309
    Köszi, végül nem sokkal kérdésem után és is rájöttem a megoldásra, szombaton pedig be is fejeztem a gamet, hát hatalmas egy játék volt, nem sokban marad le a Call of Cthulhu-tól hangulatban sztem.
  • Seth
    #308
    széttöröd a korlátot és lelököd a lyukba,aztán lemászol létrán
  • balee4
    #307
    Elakadtam a game-ben, az áramellátás beindításához kellene felnyitni a tartalék tápegységes ládát, mivel tudom felfeszíteni? Egy biztosítékot is találtam, ezt még nem tudom hova használhatom.
  • Boroskóla
    #306
    Nem ATI-d van véletlenül ?
    mert nekem ezt csinálta az uj catalistal, vissza kellett raknom a 7.12 est azzal ment simán.
  • IkszKoMa
    #305
    Szevasztok! Valaki megtudná mondani, hogy miért indul nálam a játék LSD színparádé módra? KB semmit nem látok, menü sem látszik. Config: p4:3,1ghz, 1gb ram, 6800GS. Valakinek nem volt hasonló problémája? Driver telepítgetés? Legújabb, van, directx-ből is:S Valaki segítsen! A Black Plague-nél is ugyanez van:-/
  • wantonly
    #304
    Nem. Re-install? Hátha segít..
  • ntex
    #303
    Valakinél nem jelentkezett olyan probléma hogy ha kilépnék a menübe játék közben akkor kifagy a játék ?
  • Seth
    #302
    Az Overture kb 5 óra lehet. A sztorit lezárják a BP -ben, szóval nem hiszem hogy lesz több. Bár kitudja
  • IgH
    #301
    Az Overture-nak mennyi a játékideje? Egyébként azzal h megvásárolták őket van esély h a BP után is jönnek további epizódok,vagy egy nagy Penumbra játék?
  • gyuri12
    #300
    Hi! Letöltöttem a "dopeman" féle verzióját ennek a játéknak, de nem indul! Azt írja,hogy ki kell bontani(megvolt) el kell indítani az installját,hogy felrakja a fizikai motort(megvolt) de telepítés helyett,csak azt írja,hogy a telepítés kész. Aztán írja,hogy idítsuk el az .exe-t. elindítom,és crashel. Még egy "Blackbox" nevű progi is írja,hogy szívtad te kis köcsög. Mi a gond?
  • strebacom
    #299
    Van má szép banner meg minden gyertek.....
  • strebacom
    #298
    Penumbra: Black Plague topic......
  • strebacom
    #297
    Már minegy testvéreim megynyitottam akkor menjünk át ODA!!!
  • Seth
    #296
    Inkább a topik címet kéne átíírni simán Penumbra-nak
  • dante3
    #295
    Nyissá csak!
  • strebacom
    #294
    Hát gyerekek ez iszonyat jó game van ennek totyikja ha nem nyitok egyet, de csak ha ti is bele egyeztek...mert Penumbra: Black Plague totyikot nem találtam még keresövel sem....no akkor nyissam???
  • dante3
    #293
    Aha, eltűntek a lézersugarak!
  • Seth
    #292
    de mi történt, kikapcsolt?
  • dante3
    #291
    Nem tudom, csak nyomkodtam össze-vissza, és egyszer sikerül!
  • Seth
    #290
    majd gondolom később lesz szerepe.Amúgy hogy lehetett beállítani?
  • dante3
    #289
    Azt hamar belőttem, de tényleg nem tudom, hogy mi értelme volt!
  • Dynamic
    #288
    jah, azt is kiszúrtam, innen már könnyen asszociáltam:)
    Viszont a detonátorokat egy óráig állítgattam...de minek:)
  • Seth
    #287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    első dolgom volt hogy meghúztam, láttam szikrázik. De azt a rohadt tűzjelzőt az istennek sem szúrtam ki. Az égő hordót visszacipeltem a kis raktárba és otta rácsnál próbálgarttam beleburítani vhogy :D
    Amúgy érdekes hogy a bevezetőben Red mint vmi őrült nagydarab skót van beállítva, pedig nem úgy tűnt nekem, bár valóban kicsit zakkant volt, de nem így képzeltem el
  • Dynamic
    #286
    Én a hordós részre egyből rájöttem:)

    [spoiler]mondjuk viszonylag szerencsém volt, mert egyből észrevettem, hogy szikrázik a kapcs. szekrény, ha megmozdítom a kart[spoiler]
  • dante3
    #285
  • Dynamic
    #284
    azt én is eljátszottam
  • strebacom
    #283
    Ez igaz valamennyire én is tudok, de elég gyakran keverem a jelentéseket és néha sületlenségeket mondok illetve értek meg....
  • Seth
    #282
    kis logika, plusz jó ha az ember tud angolul :)
  • strebacom
    #281
    Ááá és ezekre honnan jöttök rá....gondolom ne a kisujatokból...
  • dante3
    #280
    a hűtőben a termosztátra
  • strebacom
    #279
    Én nem dobtam be a pénzt, hanem püfölni keztem egy téglával és adott, melyik kapcsolóra....
  • grebber
    #278
    Rákell önteni a kapcsolora löttyöt.
    Ha a pénzérmét bedobod az automatába ad ki fantát :D
  • strebacom
    #277
    ÁÁÁ már értem nem jól használtam a billentyüket....és a szellözöben a gözt hogyan zárjam el??