26
  • sgblake06
    #26
    Szerintem igaza van medawo-nak. Ha ti is lesztek olyan "lámák" mint az az emberke aki fektörte az MS.fr -t akkor pofázzál. Mellesleg ő (aki feltörte az MS.fr-t) az ért ahhoz amit csinál!.
  • rigidus
    #25
    A fenti cikkben arrol olvashatunk, hogy felnyomtak egy oldalt, de megint kezd atmenni az egesz beszelgetes utcai drukkerhaboruba.

    "Mellesleg a sok hacker (ami csak halkan jegyzem meg helyesen cracker..) szerintem mind a Linuxot istenítő lúzerek közül kerül ki.."
    Szerintem meg a vilagon az osszes baromsag ugy szuletik, hogy valaki osszekapcsolgat hulyesegeket a sajat kis szuk mikrovilagaban, majd az osszes tobbi hasonszoru el kezdi uberelni. Koszonom az illusztraciot.

    Mellesleg ezek a "torok sracok" egy magyar linuxos szervert nyomtak fel nehany nappal a fenti elott. Tehat nem mindenki csak addig lat, hogy: "tyii tesukam az iin tehenemnek meg annal is uberebb manokenjarasa van am, mer' az az enyim...".

    Mellesleg a lipsz.hu-t is emberek tartjak karban meg a microsoft.fr-t is. Ahol emberek dolgoznak ott fordulnak elo hibak is. Ha egy szerver nincs megfeleloen karbantartva, es napi rendszeresseggel ellenorizve, az elobb utobb igy jar.

    Biztonsagi resek meg mindenutt vannak. Hiszed vagy nem a a te szamitogeped - amit nap mint nap frissitesz - is hemzseg a biztonsagi resektol, legyen azon barmilyen oprendszer is. A kerdes csak az, hogy ki fogja azt elobb megtalalni, a fejleszto aki foltozza, majd bejelenti vagy a cracker aki romma zuzza, vagy rosszabb esetben hozzajut a banki adataidhoz es lelep a megtakaritott penzeddel.

    L. vs. W.
    A legszebb, legdragabb autot is el lehet kotni, fel lehet boritani, meg meg is lehet dogleni benne.
  • medawo
    #24
    Bocs helyesbítek: Aki feltör a "legnagyobbnak kikiáltott" cég egyik oldalát az talán nem láma.

    Amugy meg a láma az nem ért semmihez. Ha már ilyet tud akkor nem tudom miért láma. Ha nektek még ez is láma akkor elég magasra tettétek a láma mércét. Ezekszerint sokat meg kell tenni, hogy valaki elérje a láma jelzőt.
  • quack
    #23
    a kurva mamikájukat ezeknek a törököknek, fifahungaryt is ilynek tortek mar fel sokszor...
  • eminemboy
    #22
    ugyess :))
    azert ennyire epp nem vagyok jo...
    nekem kellene 2 ev mire sikerulne...
  • turul16
    #21
    "Mellesleg a sok hacker (ami csak halkan jegyzem meg helyesen cracker..) szerintem mind a Linuxot istenítő lúzerek közül kerül ki.."

    Szerintem a Linux arcok inkább tudnának feltörni Unix szerű rendszereket (apche-al), mert azt jobban ismerik.. Ált. Közük sincs az MS cuccaihoz, IIS-hez meg hasonlókhoz.

    MS-nek meg gratu, hogy nem talált normális rendszer gazdit...
  • kbupdate
    #20
    még jó hogy csak halkan jegyezted meg, így nem égtél akkorát:)
  • DjDano
    #19
    az a jó benne hogy a MS divatfikázók és Linux fanok itt örömködjenek a topikban...

    Mellesleg a sok hacker (ami csak halkan jegyzem meg helyesen cracker..) szerintem mind a Linuxot istenítő lúzerek közül kerül ki..
  • DjDano
    #18
    észre se veszed hogy te beszéled a legnagyobb hülyeségeket !
  • Emmegki
    #17
    nem tudom ebben mi a jo
  • noss
    #16
    aham, de azért azt a hátsó ajtót meg is kell találni. mert hátsó ajtóból több10ezer is van, csak az a nem mindegy, hogy melyik nincs ezek közül kulcsra zárva...
  • Equ
    #15
    "Annyira azért mégsem lehetnek lámák, ha már törtek fel oldalt"

    Ha tényleg nem lámák, akkor ne egy tengerentúli kirendeltség ismeretlen aloldalát törjék fel, hanem a központot. Ha az sikerül, akkor majd lehet beszélni hozzáértésről...

    "Annyira biztos nem lámák mint te vagy az értelmetlen beszólásaiddal."

  • noss
    #14
    most miért szidod a francia m$-adminokat?
    ők is csak emberek! =D
  • BiroAndras
    #13
    "Annyira azért mégsem lehetnek lámák, ha már törtek fel oldalt."

    A sikeres támadás állítólag rossz konfigurációs beállítás következtében jöhetett létre

    Nem nagy ügy betörni valahova, ha nyitva felejtik a hátsó ajtót.
  • kbupdate
    #12
    vazze, én se lehetek anynira láma, hiszen én is törtem már fel weboldalt! vazze, menő vagyok.
  • medawo
    #11
    Annyira azért mégsem lehetnek lámák, ha már törtek fel oldalt. Annyira biztos nem lámák mint te vagy az értelmetlen beszólásaiddal.
  • Morden23
    #10
    Értelmetlen számítógépes izomkodás. Sosem értettem ezeket a senkiháziakat.
  • Punker
    #9
    ezek a köcsögök törték meg a mi oldalunkat is :(
  • Equ
    #8
    na ezek is elbúcsúzhatnak a saját szerver üzemeltetésétől, mint anno a magyarok, mennek szépen az ms.com alá...

    "next target: microsoft.com "

    bruhaha, ez nem jön össze évtizedek óta a sok lámernek, pedig a világ legtöbbet támadott oldala
  • kbupdate
    #7
    renault, citroen, franciák, francia ms oldal...
  • k0zi
    #6
    Szakemberek :D
  • Ajnasz
    #5
    Miért reméled? :)
  • Axon
    #4
    Én remélem ;-)
  • fako
    #3
    Erdekes lepes az microsofttol hogy toroltek a domain bejegyzest. Jobb helyeken kijavitjak a hibat es visszallitjak az eredeti oldalt.
    Vajon ha sikerul megtorniuk a microsoft.com-ot akkor azt is megszuntetik?
  • bakterrier
    #2
    nekem tetszenek ezek a dolgok...
  • bertino
    #1