2757
  • Rolka
    #2557
    HY!!!Nem tudom megölni a Dinoszauruszt!!!Nem tudtok benne segiteni???
  • Bandew
    #2556
    Most kezdtem el nyomni én is a játékot nosztalgiából. Utoljára a 4. résszel játszottam, amit nagyon szerettem, de az újabbak kimaradtak. Bevallom attól féltem, hogy a TR sorozat is a maximalista játékipar csapdájába esett, nomeg kicsit ódzkodtam attól, hogy immár egérrel kelljen irányítanom Larát, mert annyira megszoktam a régieket, de nagyon kellemesen csalódtam. Miután felraktam és elindítottam majd leesett az állam a döbbenettől!
    Azt hittem baromi nagy vas kell alá, erre hihetetlenül gyors és nagyon szép. A töltési idő irigylésre méltó a többi játék számára. Példát vehetnének erről a játékról a többi fejlesztők. Oké tudom, nincs a játékban életszerü AI, mindenre kiható fizika és sérülékeny objektumok, de akkor is le a kalappal! A textúrák gyönyörűek, a hangok, effektek nameg a hangulat szvsz nagyon jóra sikeredett, nem beszélve Laráról, akit alaposan feltuningoltak, mióta utoljára láttam. Még csak a játék elején tartok, de eddig nagyon bejön.
    Az egyetlen igazi negatívum számomra a pocsék kamerakezelés. A legrosszabb az egészben, hogy épp hogy csak pocsék! Pl. nem értem, hogy ha az oldalazás gombot nyomom, akkor mi a jó büdös francnak megy Lara körbe (amitől a kamera is csak forog, teljesen irányíthatatlanná téve a játékot) és miért nem halad egyszerűen merőlegesen? Szóval ezt szoknom kellett. A gombokból is van egy csomó felesleges. Pl. minek kell külön USE és GRAB gomb? A sok gomb miatt kénytelen voltam bekapcsolni az automata fogodzást, aminek nem igazán örülök, hisz ha nyomva kell tartani egy gombot, az ad valamilyen plusz élményt. Ez kicsit viccesen hangzik, de én szeretem pl. azt, ha egy játékban úgy működik a pisztoly, hogy egy egérkatt, egy lövés (ezt szerencsére itt így csinálták meg), mint pl. a Hitmanben. Ez ad egyfajta "lövésérzetet". Nos hát ezt a "kapaszkodásérzetet" ölték meg a sok gombbal. Persze ez nem a világ vége, csak nekem hiányzik, a külön gomb meg már nem áll kézre. Ami picit még negatívum számomra, hogy felgyorsult a játék ritmusa, ami a Prince of Persia-t juttatta eszembe (az újakat természetesen). Ezzel nincs amúgy különösebb gondom, elvégre ez is ad egyfajta pluszt, csakhát már-már jedinek érzi magát az ember.
    Ezeket az igen apró negatívumokat leszámítva, viszont nagyon elégedett vagyok, főleg programozás terén. Tökéletes példája annak, hogy nem kötelező az atomerőmű, egy igényes játékhoz. A Half-Life 2 volt még hasonló tanmese, a FPS-ek között.
    Összefoglalva nagyon örülök annak, hogy a TR régi, nosztalgikus hangulatát nem tette tönkre ez a generációs lépés. Habár 4. és az Anniversary közötti részeket kihagytam, úgy érzem EZ a rész nagyon jól sikerült!
  • Szabacs
    #2555
    A kentaúros résznél állandóan kiugrik desktopra a játék (a tra.exe hibát észlelt, ezért leáll ...). Valaki találkozott már vele? Pedig eddig egy fagyás sem volt.
  • unda
    #2554
    Köszi szépen meg is találtam és rendeltem is.Hali.
  • Hoz_Hun
    #2553
    De Holdfényteam. Náluk több fajtát is találsz, szépek, minőségiek. A keresőbe írd be Lara Croft aztán kidob több fajtát (jelenleg 4et).
  • unda
    #2552
    Helló Fan-ok,olyanban tud valaki segíteni hol tudok Lara akciófigurákat beszerezni?Előre is kösz!
  • munyosz
    #2551
    Hello ésn a két kentaurnál akadtam el.
    Van a játékban egy lssított felvételes ugrás miközben lő Lara.
    És azt nemtom hogy kell csinálni.
    És sehol nem találom a combo gombok leírását.
    Valaki segítsen lécci.
  • rotator
    #2550
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1197737705
  • Öcsyí
    #2549
    Sziasztok!Ti menyit tuttok a TR Underworldról?
  • Kongy
    #2548
    eddig megvan,kösz,de aztán meg a Raptor esz meg... :S
  • ddomi87
    #2547
    shift.

    lécci help vki:S
  • Kongy
    #2546
    Hello!
    Elakadtam a T-rex-nél. Csak azt nem tudom hogy mit kell nyomni hogy ne egyen meg. Már az elején megöl... :( Mit nyomjak??
  • rotator
    #2545
    Alakul, de hogy Lara minden részben újabb plasztikai műtéten esik át...!
  • ddomi87
    #2544
    hali
    leszedtem a játékot egy pár hónapja és jáccogattam vele rendesen amire eccer csak kiirta h már csak 8 napig van jogosultságom:S.ma telt le a 8 nap...és nem indul el.
    sima iso volt,van van 20bigfile,meg exe,meg pár fájl, szvl még telepitenem se kellet,simán ment...eddig.mit tévő legyek?
  • grebber
    #2543
    Képek is vannak hozzá!
  • Elveon
    #2542
    Új Tomb Raider a láthatáron!
  • böröczk
    #2541
    persze, de csak elméletben : P
    aztán ki tudja, mikor jön az új bejelntés
  • AtiRadish
    #2540
    De mar tervbe van veve az uj Tomb Raider?
  • böröczk
    #2539
    Hát én személy szerint már az új TR-t várom, azt sem bánnám, ha valamelyik, mondjuk a 4-es reprodukciója lenne, mert számomra eddig az volt a legizgalmasabb : D
    de , ha egy hasonlóan tartalmas és hosszú új játékkal rukkolnának elő, na az lenne a csúcs... dehát mikor lesz az : /
  • blackcalibra
    #2538
    Akkor máshogy kérdezem: van olyan akinek nem eredeti a játéka és sikerült megoldani a magyarosítást hozzá?
  • blackcalibra
    #2537
    Nem tudja valaki hogy hogy lehet átvágni azt a tetves magyarosítás telepítőjét ennek a játéknak?
  • kirol
    #2536
    Köszi
  • AtiRadish
    #2535
    Gondolom vmelyik egyiptomi. Itt a 3 kozul olvass bele es hatha beugrik majd vmelyikrol, ha meg van, akkor meg nezd meg tirexi oldalan a videovegigjatszast (persze csak ha ujbol elakacc)
  • kirol
    #2534
    Köszi, tényleg átugrott.
    De azt tudod, mi a neve ennek a pályának?
  • kirol
    #2533
    Na hát próbáltam, de tényleg távoli, és leestem mindig, de akkor megpróbálom megint.
  • AtiRadish
    #2532
    A toled balra levo peremre ugrasz, messzinek tunik de spacet nyomvatartva megugorja lara-cica.
  • kirol
    #2531
    Hogy jutok itt tovább:



    Ennél egyszerűbben már nem tudok kérdezni.
  • Broafka
    #2530
    én sem értem a képek alapján ho la gond...
  • kirol
    #2529
    Arra, hogy hogyan lehet feljutni?
    Merre találok videót és ennek a pályának mi a neve?
    Már csak azért, mert ami a szöveges végigjátszásban van képekkel illusztrálva az alőző pálya még stimmelt, de utánna amin járok a leírásban NEM az jött?!
  • AtiRadish
    #2528
    NEm nagyon vagom h. pontosan mire gondolsz a kepen, amugy meg van vidivegigjatszas ha vegkepp nem megy tessek mar megnezni
  • kirol
    #2527
    Na valaki segíthetne azért!
  • kirol
    #2526
    Valaki légyszi árulja már el ez melyik pálya, és itt hogyan lehet továbbjutni, mert hiába mászok fel, oddan már nem tudok átjutni a másik oldalra.



  • chopin42
    #2525
    Internetről. Torrent, vagy rapidshare, vagy mittomén... Googleba írd be hogy "Download Tomb Raider Anniversary FULL". De kb egymillió hey lehet, ahonnan leszedheted...
  • Ceki
    #2524
    Kérek szépen valakit hogy mutasson egy égijelet hogy honnantudnám letölteni eme csodálatos játékot?
  • Ceki
    #2523
    Sziasztok

    Lenne egy borzalmas nagy kérdésem: Ezt az isteni sugallatu játékot honnan tudnám letölteni?
  • Öcsyí
    #2522
    Lehet!!!De próbálj meg az oszlop legvégéről ugrani!!!Ha eddig is így csináltad akk bizti h az!!
  • Öcsyí
    #2521
    Am!!Nem tudja valaki,hogy hogyan lehet olyan különféle ruhákat csinálni vagy mittom én az Anniba?
  • Öcsyí
    #2520
    Sziasztok!!!!Én egy TR fan vagyok :D!!!Már 10* kivégeztem az Annit!!!Ha elakadtál...vagy több infót akarsz tudni a TR-ről akkor gyere az oldalamra


    www.lara-raider.gportal.hu
  • Klemice
    #2519
    nekem XP van úgy vettem észre mintha menne rajta :D
  • erikn
    #2518
    Hello
    Megtudjátok mondani hogy a TR Anniversary csak vistán megy?