2757
  • Geopelia
    #2597
    igen, onnan. miért?
    mondjuk múltkor az unreal 3-am csöppet karcos volt. írtam a kiadónak, de semmibe vettek. :S
  • AtiRadish
    #2596
    Checkpointos mentesrendszer van benne.
    Cdgalaxisbol rendelted meg a collectorst?
  • Geopelia
    #2595
    helló. úgyis bemásolok egy mentést és kezdem valahol. ha elakadok, megyek másik pályára. lehet szedek csalást is, ha többször megfővök a kelleténél. jó egészségesen élni! :D
    menteni akárhányszor lehet vagy maradt a régi? jobb volt mindig ott menteni, ahol elakadtam. Szerintem a 3. rész volt a legjobb. igaz ezt csak ps-en vittem végig, de láttam pc-n is. hát remélem jó kis móka lesz! :)
  • Hoz_Hun
    #2594
    Igen lehet bóklászni benne. Ez időben értelem szerűen (mivel remake) előbb van mint a Legends, így pl a medence rész még csak kiépülőben van, és haverok sincsenek csak az inas. A földszinti számgépes központ helyén csak ládák vannak, de ezt leszámítva ugyan az a ház.
    Pont ugyan azok a helyszínek mint az eredeti Tomb Raiderben. Ugyan az a történet ugyan abban a sorrendben. Persze a jelenlegi grafika, irányításnak megfelelően átdolgozva. Nagyobbak szebbek és jóval nehezebbek a pályák.

    Jó játékot hozzá. És készülj fel rá idegileg. Némi őszülés, hajhullás (hajtépés), bilentyű szétverés, szívinfartus előfordúlhat.
  • Geopelia
    #2593
    lehet bóklászni a házban és környékén mint pl. a 3. részben?
    nagyon kíváncsi vagyok. és csak dzsungel-műemlék pályák vannak vagy valami más? város, falu meg ilyenek? holnap kiderül, ha meghozza a futár! :)
  • Hoz_Hun
    #2592
    Igen tényleg 4 giga. Nem jobb a grafika, sajnos ebböl teljessen hiányzik a nextgen ami a Legendsben volt. Valószínüleg ezért kisebb. A "normál" azaz nem nextgen graf viszont tényleg jobb a Legendshez képest.
    A ház bejáható. Sőt itt még ki is lehetmenni a kertbe ahova a Legendsben még nem lehetett. A ház mag ugyan az mint a Legendsben.
  • Geopelia
    #2591
    Csak érdekes, hogy jobb a grafika, hosszabb a játék és max 4 giga. Jól megcsinálták akkor.
  • Geopelia
    #2590
    helyem az van, csak érdekelt volna. itt több választható pálya is van? mert a legend-ben csak az a 7 fő pálya volt. ebben menthetsz már úgy, mint a régi részekben? lara háza valóban a régihez képest bejárható? én ezt haloottam és mivel megrendeltem a játékot, gondoltam addig kérdezgetek... köszi a segítséget
  • Hoz_Hun
    #2589
    Ez hosszabb és főként nehezebb. Ez egy az egyben a Tomb Raider eredeti legelső részének a remake-je. Mekkora a helyigénye azt nem tudom, mert nem otthoni gép előtt vagyok, de miért fontos ez?
  • Geopelia
    #2588
    Sziasztok! Ez a rész hosszabb vagy rövidebb, mint a Legend? Több pálya van vagy kevesebb? Mennyi gigát eszik a vinyórol? Tudtommal 4 giga, de ez mindig kevesebb. A legend nem érte meg a 7 gigát, csak azért kérdezem... :D
  • leoon
    #2587
    OKé! Csak bénáztam!
  • leoon
    #2586
    Hali ismét! :)
    Valaki tanácsot tudna adni h hogyan kell átugrani a falról arról a lógós izéről (amit a Q-val lő ki)? Abban a részben vagyok amiben kardok potyognak a mennyezetről + a padlóból is kardok jönnek ki. Szal amikor az oszlopra kéne ráugrani de nem tudok. mindenfele ugrik(leginkább bele a kardokkba). Tehát itt is van valami speciális billentyű kombináció? :S :S :S
  • leoon
    #2585
    Ja, kössz a helpet mindenki végre sikrült ezzel a módszerrel:
    "Előbb nyomd az irányt és utána nyomd hozzá a shiftet, így tuti nem fog mászni".
    Lehet, h még jelentkezem!
  • AtiRadish
    #2584
    Hát meg ugye nem csak shift +irány, hanem jobb kattot is nyomni kell.
  • davidka003
    #2583
    A T-rex felé kell vetődni. Tehát shift+felfele nyíl.
  • leoon
    #2582
    oké, kössz megpróbálom.
  • Seth
    #2581
    az irányt is nyomni kell mellé, hogy merre vetődjön a drága. Előbb nyomd az irányt és utána nyomd hozzá a shiftet, így tuti nem fog mászni.
    Következő kérdésed megelőzendő, amikor így sikeresen elvetődtél, belassul a game és jobbról és balról láthatsz két egymás felé közeledő célkeresztet. Türelmesen megvárod(tényleg nem kell kapkodni),amíg összeérnek és pirosra vált,akkor tűz
  • leoon
    #2580
    Vagyis hogyyan lehet vetődni? Guggolás (nálam shift) + jobbra vagy balra nem? Akkor miért csak guggolva mászik? VAgy még esetleg mást is kell nyomni nem nagyon értem! Mert őszintén nem ezeket a részeket szeretem ebben a játékban...
  • leoon
    #2579
    Igen olvastam már. De, amikor eljön a megfelelő időzítés, belassulás bla bla bla...., akkor ez nem vetődik, hanem elkezd jobbra vagy balra (attól függ melyiket nyomom) mászni. Nem ugrik el próbáltam már mindenféleképpen, ha közel van, ha nem. Amikor megjelennek a kis nyilak a sarokban úgysem. Úgyhogy megpróbálom másképp, mert nem fogok ezzel a köcsöggel baszkódni. De azért kössz!
  • Seth
    #2578
    #2558
  • leoon
    #2577
    hali, elakadtam és arra lennék kíváncsi, h azt a dög T-rexet, h a fenébe lehet kinyírni? Már kezd az agyamra menni!!! Előre is kössz!
  • blackcalibra
    #2576
    Valami kombóval....... :) (bocs)
  • AtiRadish
    #2575
    Mivel megvettem eredetibe, gondoltam vegigjatszom meg egyszer... Az egyik egyiptomi palyan arra lettem figyelmes h. amint kiertem a vizbol Lara tok szexy mozdulattal vegigsimitja a hajat es lerazza rola a vizet. Probalgattam ujracsinalni, de nem jottem ra milyen komboval hivhato elo ez a mozdulat. Kulfoldi forumokon is volt erre utalas de ott se tudtak pontosan megmondani h. kell. Valaki esetleg tudja?
  • AtiRadish
    #2574
    Akinek megall a vege elott, annak windows feladatkezeloben le kell allitani a direct x telepitest es jo lesz. De h. h. fogod kipucolni azt nem tom.
  • lac33
    #2573
    Hi

    Én fel akartam telapíteni, de a végefelé +állt :-/

    Kiléptem, most meg ha újból telepíteni akarom azt Írja, hogy fenn van...
    Telepített alk.-ok között nincs, és a gépen se, reget kipucoltam
    Ötlet?
  • AtiRadish
    #2572
    2 honapja 12k volt a collectors :O
    Amint meglattam a postod egybol megrendeltem en is^^
  • Solya
    #2571
    Én azért örültem neki..már rágtam a fülüket:)
  • rotator
    #2570
    3 rugó most a collectors a CD Galaxisban, még a fapados kiadású Legend is drágább... ki érti ezt?
    Én mindenesetre benevezteme egyre, mondjuk nem nagy durr, a simához képest van benne egy bónusz dvd, aztán csókolom. :)
  • hinar
    #2569
    Játszot valami a PS2 verzióval.Olyan kérdésem lenne, hogyan lehet szakadékot átugrani a kötél segítségével? Sehogy sem sikerül!!!
  • grebber
    #2568
    Aláirásomban láthatod!
  • AtiRadish
    #2567
    Milyen VGAhoz osztogatnak ilyen faja jatekot?=D
  • grebber
    #2566
    Na meglett eredetibe a game! VGA-hoz járt :D
  • Rolka
    #2565
    De nem megy a kereszt a fejére!!!Nem tudod hogy kell???Szenvedek vele
  • smartboy
    #2564
    Sziasztok van egy olyan problémám,hogy csalás kellene xbox360-ra a tomb raider Anniversary-hoz.köszönöm
  • Rolka
    #2563
    Tényleg!!!Köszi a segitséget még1szer
  • Bandew
    #2562
    Az alapból van nálad, már használnod is kellett. Az a kötél bigyó, amilyen Batmannek is van.
  • Rolka
    #2561
    Kösz a segitséget!!!De a csákányt nem találom
  • Bandew
    #2560
    Ugyanúgy lassítással kezded, lőssz, majd amikor kifordítják a pajzsukat, kitéped a kezükből a csákánnyal. Ezután amikor feldühödnek, kapd fel a pajzsukat a földröl ami visszaveri rájuk az a zöld nyaláb-micsodát.
  • Rolka
    #2559
    Már sikerült megölnöm a dinoszauruszt!!!Most a 2db patást nm tudom megölni :'(:'(:'(
  • Bandew
    #2558
    Az nekem sem ment először, pedig nem is nehéz, csak a lassítást kell tudni hozzá. Amikor feldühödik és elkezd feléd futni, majd belassul az idő, nyomd meg a guggolás gombot plusz jobbra vagy balra, akkor elvetődik. Erre nyílván már te is rájöttél, de fontos a jó időzítés, csak mikor közvetlen közel van és megjelennek a jobb alsó sarokban a nyilak, akkor ugorj.
    És a lényeg:
    Nagyon fontos, hogy ne lőjj, amikor vetődsz, hanem várd meg, amíg a két célkereszt egybeér a T-rex fején és piros lesz! Ekkor lőjj egyet az arcába. Ha lősz, amíg a két célkereszt közelít egymáshoz, akkor elrontottad. Mikor erre rájöttem, elég volt ezt 2x megcsinálni és kipurcant, no persze én easy-n játszottam, mert én inkább a rejtvényeket komálom.
    Ez egyébként a kivégzés, ami (a főmonsztákat leszámítva) az összes ellenséget azonnal megöli. Szóval hasznos ezt jól megtanulni.