2757
  • böröczk
    #2637
    pedig menni fog , hidd el.
    egyébként kis csalás, hogyha az épülett melletti fás részhez mész, nehezebben ér el, sőt, úgy is el tudsz helyezkedni, hogy egyáltalán ne érjen hozzád, aztán onnan pufogtathatsz rá : DD
  • lerboy
    #2636
    Most kezdtem neki, de ez a T-REX-es rész kiborít.

    Olvastam hogyan kell csinálni, de egyszerűen mire lőhetnék felborít a rohadék.

    Az meg hogy a végigjátszás szerint neki lehet csalni a tüskéknek, az meg kész nonszensz :(

  • Dante73
    #2635
    Jól mondod, az.
    Egyébként, most pénteken kaptam kézhez az eredetit, ennyit már megér. Anno az irányítás miatt hagytam abba. Most végeztem a kentaurokkal. Izzasztó népség, pláne ennyire elcseszett irányítással. Itt nemjártam még, mikor warez volt a gépemen. Viszont, most végigviszem, ha már az összes többit végigvittem...

    Dante.
  • Geopelia
    #2634
    vetődés a shift, nem? amivel guggol is...
  • Seth
    #2633
    ugrást nem kell egyszer sem nyomni, csak a vetődés gombot valamelyik iránnyal,amikor megjelennek a kék nyilak a jobb alsó saroban
  • Geopelia
    #2632
    helló! akkor sem sikerült. hergeltem és belassult egy másodpercre.
    na most akkor a guggolós gombot nyomom az ugrássa legyütt? akkor alapból vetődik előre is már. aztán már majd csak lőni kell? nektek volt már olyan, hogy a t-rex csak áll és néz? :D nem akart támadni! :D
  • Seth
    #2631
    csak akkor van belassulás, ha az ellenfél rage módban van, azaz feldühítetted. Főellenfeleknél ez könnyen látható,amikor megtelik az életerejük alatt látható csík akkor bedühödnek. A sima ellenfeleket ha lövöd, biztos észrevetted már hogy ilyen narancssárgán villanik egyet, na az a jele hogy bedurcásodott. A nehézségi fokozatot majd állíthatod ha újrajátszassz egy pályát, amúgy meg a tomb raider sosem a harcról szólt
  • Geopelia
    #2630
    akkor sem megy. nem lehet valahol gyakorolni? nagy nehezen vetődik, de célkör sehol. :S a t-rex jó kis ellenfél lenne, csak hamar kipurcan a sima golyóktól is. ebben lett szar a játék, hogy bénázni kell. ezért utáltam mindig a tomb raidert, amúgy jó csak vannak hátrányok. akkor tették volna medium módtól...
  • leoon
    #2629
    #2581
  • Geopelia
    #2628
    nah megcsináltam az első két pályát, elég gyerekjáték volt.
    a belassulástól félek, majd gyakorlom farkasokon. ott is megjelent a nyíl... de ekkor mit tegyek? tartsam rá, nyomjam oldalra majd amivel guggol és lőjek? de mi marad lenyomva? nekem jobb egér az ugrás és bal egér a lövés.
  • leoon
    #2627
    #2625
    #2626
    Ja kössz, lehet ha kicsit frissebb vagyok és nem játszok vele egész nap, akkor ment volna. Na meg ha nem hátra fele ugrálok, hanem előre pont felé...
  • Seth
    #2626
    az annyira egyszerű és könnyű. Lövései elől elugrálsz miközben ugye lövöd , be rage-eled,amikor feléd rohan,akkor van a lényeg, hogy nem oldalra vagy hátra csinálod a lassított mutatványt, hanem előre, szóval őfeléje, ekkor átugrunk felette és a hátán lévő kék kristályt fogjuk meglőni, utána kis ideig nem mozdul lehet sorozni
  • AtiRadish
    #2625
    Az a vegso boss amelyik repked es tuzet kopkod:D, ha leolod game completed van. A trukkje meg csak annyi mint az osszes tobbinel: felingerled, neked jon, bedodgeolsz, fejest adsz. Bekuporodik es lehet sebezni ezerrel.

    #2620: nem tom mi lehet a baj a mentesekkel, eredetibe van meg a jatek, szal passz, sry :S
  • leoon
    #2624
    Ötletek, h hogyan is lehet kinyírni a repkedő, tüzet lövelő, villámgyors "nő" szörnyet? Egy ideig repkedett, utánna már csak a földön futkos, de még így is villámgyors. Azt a nagy potrohos vagy mit tudom én milyen szörnyet ehhez képest gyerekjáték volt kinyírni...
  • leoon
    #2623
    nálam: shift:guggol e: tárgyak felvétele, "kapaszkodás" space: ugrás lövésnél: jobb klikk célzás, bal klikk lövés
  • Geopelia
    #2622
    nekem is néha damagedet ír ki. újramásolom és kész.
    amúgy átprogramoztam a billentyűket, szóval nehetebb.
    le tudod írni végül is mit kell csinálni?
    úgy értem lövés, ugrás, stb.
  • Seth
    #2621
    A többi boss-nál kötelező lesz használni, úgyhogy jobb ha begyakorlod
  • leoon
    #2620
    Szal bemásoltam a 8-as savegamet, de nem tölti be. Kiír valamit angolul (ha jól tudom damaged=sérült) és ezt nem tudom, hogyan is kéne orvosolni. Bemásoltam az egész profilt, akkor is ugyanezt írta ki.
  • leoon
    #2619
    És mennyi ideig lőtted, h kiterült?
  • Geopelia
    #2618
    nekem onnan van és mégis problémás. mellesleg tök jó ez a collectors edition vagy mi... :)úgy igazán még nem játszottam, csak próbálgattam. ez a belassulás nekem sehogy nem sikerül a t-rex-nél. de csak lőttem és kifeküdt tán attól is. akkor mindet elég majd csak lőni?
  • Hoz_Hun
    #2617
    Ha a tombraider.hu-ról szedted akkor az tuti jó. Hamsterék nagyon megbízhatóak.
  • Hoz_Hun
    #2616
    Nem emléxem, hogy kérdeztem volna honnan van. Nálam nem volt semmi gond vele. Mivel TR megszálott vagyok én nem csiteltem ezt is magam pörgettem ki 100%-ra. Ugy hogy már nekem is csak 100%-os mentésem van.
  • Geopelia
    #2615
    nekem a mentéstől nem indul el a játék, meg kilép. de csak ha sokadjára indítom el ugyan azzal. amúgy jó, ha újra bemásolom.
  • Seth
    #2614
    Faltól ellentétes irányt nyomod és ugrás
  • leoon
    #2613
    Ha a falon csüngök azzal a szarral, amit a Q-val lő ki, akkor, h csináljam meg azt, h hátraugorjon? Rohangálok a falon és amikor a legmagasabb pontján vagyok a falnak na akkor kéne magam mögé ugrani.
  • Geopelia
    #2612
    helló mindenkinek! nah 3-kor megjött. kicsit szétnéztem benne és bemásoltam a hivatalos oldalról a mentést és nekem nem akad. csak ez a 4 fegyver lesz vagy több is van?
  • AtiRadish
    #2611
    Nekem van mentesem minden palya vegerol/elejerol, ha gondolod elkuldom. Max beallitason jatszottam szal meg a profile.savet se kell piszkalni szerintem.
  • leoon
    #2610
    Csak felvágtál, h így meg úgy van mentésed errefel meg azért kérded, mert meg is kéne szerezni valahonnan...
    Amúgy a Mo.-i TR oldalról.
  • Geopelia
    #2609
    ha a mentés végig van, akkor már csak olyan, mintha újra akarnál egy szintet nyomni. nah erre az akadásra én kíváncsi leszek. honnan van a mentésed?
  • leoon
    #2608
    :D Levettem a grafikát még mielőtt írtam volna ide. Nem tudom mi lehet a baja. Amikor még a saját mentéseimmel játszottam, akkor minden be volt kapcsolva(grafikában) és semmi baja nem volt most meg... Na mind1 annyira nem vészes csak 1 kicsit zavaró. Ja és csak a részeket lehet ebben a mentésben lejátszani nem ugrik tovább a következő pályára, ne de mind1 nem csalok, mert az a célom, végigvigyem.
  • Geopelia
    #2607
    több mint egy óra és itt a futár. :D
    jah hozna itt nekem valami hülyeséget helyette.
    dehogy akadok el, van végigjátszás. :D
    de azért írok beszámolót. tényleg, a legendben is elakadtam egy helyen, igaz a többi pályát megcsináltam.
    nem bánnám már, ha a III. részt frissítenék meg egy kicsit...
  • Seth
    #2606
    Majd írsz te eleget ha elakadsz itt -ott, majd szépen válaszolunk
  • Geopelia
    #2605
    írjatok már, lecsúszik a topic... :D
  • Geopelia
    #2604
    ne beszélj csúnyán, lehet más a baj. nem abban van tárolva a config és most feljebb van állítva a grafika? nézz meg több mentést! majd megsasolom őket és szólok, ha találok valamit. felnézek külföldi oldalakra is... nem akarok reklámozni. :D
  • leoon
    #2603
    Ja erre jó a mentés, de amúgy nem használnám. Mióta beraktam a mentést azóta szaggat, h rohadjon meg!
  • Geopelia
    #2602
    Hoz_Hun miért kérdezted, hogy honnan lesz a játék? tán valami baj van vele?
    mentési problémátok van? lehet a patch segít!
    na hezért jó a 100%-os mentés, mert nincs elakadás! :D
    jaj még 4-5 óra múlva jön a játék, nehéz várni... :D
  • leoon
    #2601
    Leszedtem a 100%-os mentést. Láttam van olyan, h replay level. Ha itt kiválasztom azt a részt, ahol valójában voltam, akkor az csak azt a pályát viszi végig vagy rendesen mehetek benne tovább részről részre?
  • leoon
    #2600
    Persze ehhez csak 100%-os mentés van... Nem tudja valaki, h honnan lehet részenkénti mentéseket szerezni?
  • Hoz_Hun
    #2599
    Hát a kentauros után elméletileg vége annak a pályának azaz kell utánna legyen mentés. Ha eléjük rakott vissza akkor nem tudom mi van, de nem úgy kellene lennie.
  • leoon
    #2598
    Hali, lenne 1 kérdésem! Ha kivégeztem a 2 kentaúr akármit, akkor elvileg utánna automatikusan elvégzi a mentést nem? Ott jártam, h Lara lepattant motorjáról... És most meg azt látom, h 1 korábbi mentésbe rak vissza méghozzá 1 olyanba, amit már rég elhagytam!!!
    Mitől van ez? Nincs kedvem most megint elkezdeni innen ahová berakott...
    Ha valaki tud valami megoldást az lécci írja meg. Kössz