2757
  • AtiRadish
    #2677
    Direct x-et telepiti sokaig, ha van fennt ujabbad nem muszaj feltenni, telepitesnel nyomj alt-ctrl-delt, es alkalmazasokba allitsd le a dx installt, es igy jo lesz.
  • gregtom6
    #2676
    Hy! Én most szereztem meg. Telepítem,minden oké, de a telepítés vége felé megáll,bejön 2x egy homokóra az ikon helyett,és semmi. Olyan mintha telepítene tovább,nem írja ki,h hibás a lemez,v ilyesmi,csak nem megy tovább. Ez mindenkinél előfordult? PLS help.
  • Maxtreme
    #2675
    és nem is lesz :)
    Ezt a játékot nem adták ki x360-ra, szal.
  • AtiRadish
    #2674
    Nincs ilyen patch
  • samsung123
    #2673
    ah visszaolvastam, jobban(elkerülte a figyelmem) látom nem next genes a graf, de patch vagy valami ezt javítja?
  • samsung123
    #2672
    na szt akrtam megkérdezni hogy ez a rész is grafikailag is next-genes? azaz bump-map real-time ármyékok meg hasonlók, magyarul olyan e mint a legend?
  • Lipi1980
    #2671
    Larával kapcsolatban valahogy mindig felmerül a nude patch...
    Nem véletlenül
  • Vlala #2670
    Nude patch? :):):)
  • Sharkhunter
    #2669
    meg is van, egy másik skincsomaghoz mellékelve volt a leírás, meg az ehhez kellő progi, yeeeaaah
  • Sharkhunter
    #2668
    thx, ak körülnézek más fórumokon, hátha rájövök, hogyan kell a skineket berakni (kell egy kis változatosság)
  • bgabor
    #2667
    Már miért lenne a kalózverzió miatt? A kalózverzióból csupán a másolásvédelem van kivéve, attól eltekintve byte-ra ugyanaz, mint az eredeti. Nyugodt lehetsz, az eredetinél is pontosan így van, ezért kell saját profilt csinálni.
  • Sharkhunter
    #2666
    látom, nincs nagy nyüzsgés, de hátha vki erre téved és tud segíteni: nem eredeti a játékom, és csak sima fájlok vannak a főkönyvtárában, egy büdös mappa sincs sehol, de szeretnék új skineket, meg modokat berakni. megoldható-e ez nálam, és ha igen, ak h?
  • Sharkhunter
    #2665
    ooouuuhhhh, default profillal mentem, és azért volt, h nem mentett egyszer sem X(. csináltam egy új profilt és minden nagyszerűen megy. hihetetlen, h csak emiatt nem jött össze. ilyen gondolom csak kalózverziónál van, a pénzeseket nem szívatja XD
  • Sharkhunter
    #2664
    kössz, kipróbálom
  • böröczk
    #2663
    Mert cp-ok után KELL mentened, különben nem tudod visszatölteni.
  • Sharkhunter
    #2662
    ok, de mért van az, h sehogysem tudok visszamenni egy adott chekpointra, v mért nem tudok úgy kilépni, h később visszamehessek vmelyikre?
    am érdekelne melyek voltak a kedvenc pályáitok vagy ellenfeleitek, és milyen extrém dolgokra számíthatok?
  • Lipi1980
    #2661
    valóban csak a checkpointnál ment, ami igen angy szívás, már csak azért is, mert kurvára ki van számolva (szinte másodpercre) minden és nagyon kell igyekezni, hogy meg tudd csinálni az adott szkaszt...
  • Sharkhunter
    #2660
    azt tudom, h chekpointoknál ment, de nekem nem tárol el semmit X(
  • Sharkhunter
    #2659
    hi, nem sokat játszottam, és nincs kedvem visszaolvasni (úgyse találnám meg sztem az első 5 oldalon :P), de megtudnátok mondani, h tudok menteni játék közben, még a croft manornál tartok, és nem eredeti verzióm van. előre is kössz a segítséget.
  • CroftManor
    #2658
    Nekem nem indul el a játék, Vista Ultimate 64 bit alatt
  • Colors
    #2657
    Van eladó Collectors Edition Anniversary-m, akit érdekel. Érdeklődni priviben lehet!
  • rotator
    #2656
    Jaja, nagyon sokat javult az irányítás szerintem is!
  • Maxtreme
    #2655
    Szerintem meg a legendnek és az Anniversary-nak volt eddig a legfelhasználóbarátabb irányítása az összes TR közül :) (mondjuk a 2 game gyakorlatilag 1 motorra épül, szal nem csoda :D)
  • Lipi1980
    #2654
    Most kezdtem el játszani az Anniversary-val, és nekem nagyon nagyon furcsa ez az irányítás, ami az Angel of darkness (meg az azt megelőző részek) után teljesen más, és kurva szokatlan...

    Lehet ezen valahogy egyszerűsíteni???

    Please help me...
  • Colors
    #2653
    sziasztok! nincs valakinek fölös tomb raider 3. vagy 5. része? szivesen megvenném!
  • Bubu7
    #2652
    IFOR!
    Ha még kell, itt találsz mentéseket minden csekkpontról: http://tombraiders.hu/

    Anniversary---Végigjátszás menüben találod meg, a pálya leírásánál.
  • IFOR
    #2651
    Sziasztok
    segitség kellene..ujra kellett installálni agépemet..

    eltüntek a mentéseim...a kentaurok után voltam pont......lehetne valahol egy mentést kapnom hogy ne kelljen előlről kezdenem???????????????????????????
  • béricsi
    #2650
    XBOXosok segitsetek.
    Ott vagyok a 2 Kentaurnal,
    viszont baromira elfelejtettem, mi a billentyukombinacioja (XBOX 360on)a "koncentralos fejlovesnek",
    anelkul meg nehezen tudom elvenni a pajzsukat.

    Koszi
  • davidka003
    #2649
    Ez nem chat te .
    Elballagsz a boltba és megveszed.
  • CroftManor
    #2648
    Felmész bármelyik torrent oldalra vagy beírod a googleba, h Tomb Raider Anniversary.
  • belme
    #2647
    jécci írjatok!!
  • belme
    #2646
    bocsi
    anniversary
  • belme
    #2645
    Hello

    Nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni az anniversari ingyenes és teljes verzióját?
    Ha tudja valaki akkor az ÍRJON!!!
  • cumfu
    #2644
    A tört játékra feltudom telepíteni a magyarosítást? Patch-et tudok hozzá szedni valahonnan? Előre is köszi
  • Laca1985
    #2643
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki veletlenul, hogy az 1. illetve 2 reszt valahonnan nem lehet leszedni?Koszi!
  • erikn
    #2642
    köszi
  • AtiRadish
    #2641
    Le kell önteni a kandallóban égő tüzet 1 vödör vizzel. (Kertböl tudsz majd vizet hozni, de azt is meg kell majd nyitni)
  • erikn
    #2640
    Hello
    A Croft manor-ban hogy lehet megszerezni a nyílvesszőt ami a kandalló mögött van odáig eljutottam hogy a ládát rátoltam a gombera de nem tudom kiszedni a nyilat.Valaki tud segíteni?
  • Vlala #2639
    Sajna ettől csak nehezebb főszörnyek lesznek. A két kentaur, vagy az időre ugrálás a láva felett egyenesen kiakasztó.
  • böröczk
    #2638
    épülett, így van, gratulálok : DDDD